سیزده ساله ها راه نیوفتن بیان

mike2

عضو جدید
حالا که بحث منوچهر نوذری و مسابقه هفته شد بد نیست یه یادی بکنیم از برنامه صبح جمعه باشما. من عاشق این برنامه بودم مخصوصا قسمت ماجراهای آقای ملون که مرحوم نوذری و مرحوم کنعان کیانی در نقش زرگنده چه هنرنمایی هایی میکردن. یا نقش دست و دلباز که مرحوم نوذری با چه ظرافتی اجرا میکرد. من اون موقع 12 سالم بود و برنامه ها رو رو نوار کاست ضبط می کردم. حیف که آرشیو مجموعه رو یکی دو سال پیش تو یه حادثه از دست دادم. اتفاقی این جمعه برنامه جایگزین صبح جمعه با شما که اسمش شده جمعه ایرانی رو گوش دادم. اصلا از لحاظ کیفیت طنز ها و اجرای هنر مندها قابل مقایسه نیست.

واقعا یاد باد آن روزگاران یاد باد.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که بحث منوچهر نوذری و مسابقه هفته شد بد نیست یه یادی بکنیم از برنامه صبح جمعه باشما. من عاشق این برنامه بودم مخصوصا قسمت ماجراهای آقای ملون که مرحوم نوذری و مرحوم کنعان کیانی در نقش زرگنده چه هنرنمایی هایی میکردن. یا نقش دست و دلباز که مرحوم نوذری با چه ظرافتی اجرا میکرد. من اون موقع 12 سالم بود و برنامه ها رو رو نوار کاست ضبط می کردم. حیف که آرشیو مجموعه رو یکی دو سال پیش تو یه حادثه از دست دادم. اتفاقی این جمعه برنامه جایگزین صبح جمعه با شما که اسمش شده جمعه ایرانی رو گوش دادم. اصلا از لحاظ کیفیت طنز ها و اجرای هنر مندها قابل مقایسه نیست.

واقعا یاد باد آن روزگاران یاد باد.

میدونستید ایشون بخاطر اینکه ضامن شخصی که بدهی بالا آورده بود،بودند چند سال زندان بودند.
عجیبترین اتفاق زندگیشون بازی در آخرین فیلمشون "چند میگیری گریه کنی؟" بود. هنوز فیلم به اکران نرسیده بود که فوت کردند

سوگلییی

عضو جدید
من دارم سعی میکنم بزرگش کنم در جریان هستی که . اگه راه حلی دارید به من بگید

nena_129

عضو جدید
صاحابش اومد .

ما نبودیم ، ما نبودیم ، آقا به خدا ما نبودیم :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

یادتونه سرکلاس تومدرسه ؟؟ من وقتی میگفتم خانوم اجازه ما بریم آب بخوریم خانوم معلممون می گفت ما؟ مگه تو چندتایی ؟بگو من عزیزم :smile::smile::smile: یادش بخیر