سيستم هاي امنيتي و حفاظتي

h.gk

عضو جدید
من یه آمار از سنسورهای آتش و نحوه نصب استاندارد آن در ساختمان را میخواستم -کسی هست کمکم کنه؟

mehdieslami

عضو جدید
سيستم هاي امنيتي و حفاظتي

هرگونه سوال در مورد نصب راه اندازي و تعمير و نگهداري سيستم هاي امنيتي و حفاظتي (دزدگير خودرو و اماکن) دوربين هاي مدار بسته ، سيستم هاي اعلام حريق و ... را در اين قسمت بپرسيد؟:gol:

mehdieslami

عضو جدید
لطفا هرگونه سوال در مورد سیستم های امنیتی و حفاظتی دارین بپرسین . خودرو و اماکن.
دزدگیر خودرو . قفل مرکزی خودرو . دزدگیر اماکن . اعلام حریق . آیفون های صوتی و تصویری و ...

• Like
واکنش ها: sh85

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
لطفا هرگونه سوال در مورد سیستم های امنیتی و حفاظتی دارین بپرسین . خودرو و اماکن.
دزدگیر خودرو . قفل مرکزی خودرو . دزدگیر اماکن . اعلام حریق . آیفون های صوتی و تصویری و ...
با سلام
ممنون از لطفتون
اگر امکان داره به این دوستمون کمک کنید
من یه آمار از سنسورهای آتش و نحوه نصب استاندارد آن در ساختمان را میخواستم -کسی هست کمکم کنه؟
با تشکر

sohrab doaby

عضو جدید
نقشه و آموزش نصب آیفون

نقشه و آموزش نصب آیفون

بادرود فراوان دوست عزیز اگه میشه لطفا نقشه سیم کشی وچگونگی نصب آیفون صوتی و همچنین آیفون تصویری رو برامون بزارین . سپاس گزار میشم .

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نقشه نصب آیفون تصویری داری بفرستی؟

بادرود فراوان دوست عزیز اگه میشه لطفا نقشه سیم کشی وچگونگی نصب آیفون صوتی و همچنین آیفون تصویری رو برامون بزارین . سپاس گزار میشم .
دوستان با سرچ ساده در اینترنت به دنبال آدرس سایت شرکتهای تولید کننده بگردید با مراجعه به وبسایت این شرکتها می بینید راهنمای کامل هست. من آدرس چند تاشون رو پیدا کردم ولی چون تبلیغ می شه قرار نمی دم شما هم همینکار رو بکنید ضمنا اگر انگلیسی تون خوب باشه می تونید وبسایت شرکتهای خارجی رو هم ببینید.:):):)

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب سیستم های اعلام حریق محمدرضا سلطاندوست مرجع خوبی هست و اطلاعاتی که شما می خواهید رو داره.کتاب سیستمهای ایمنی و حفاظتی غلامرضا شایقی هم هست

این دو تا لینک رو هم ببین:

1 و 2

ولی کتاب سلطاندوست خیلی بهتره.

باگاتی 18

عضو جدید

دوست عزیز شما می تونید با این شماره تیلیفون(09121827705) تماس حاصل کنید و سی دیه اموزش نصب ایفون رابخرید .خودمم همین کار را کردم و راضیم.