سوتی روز حسرت

neda.j

عضو جدید
تو قسمت اول حاج رضا به نرجس گفت 25 سال بچه ای که مال خودت نبود بزرگ کردی و ....
تو قسمت 26 بعد از سه سال گفت 25 سال پیش مسعود رو از پرورشگاه نیاوردم.
حالا چرا مسعود بعد سه سال هنوز 25 سالشه از عجایبه؟؟!!! :biggrin:

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز

چقدر ظریف به فیلم نگاه می کنی آفرین:gol:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

به به ! من کشته مرده این سریال دیدن ها هستم ... بابا بهتر از توهم ایدزی بود که شوهر خواهر نرگس زده بود :))

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به ! من کشته مرده این سریال دیدن ها هستم ... بابا بهتر از توهم ایدزی بود که شوهر خواهر نرگس زده بود :))

توهم ایدر رو خوووف اومدی

خیلی بامزه بود توهمش :w15:

و اینکه من تا الان بچه 1 ماهه که 5 ساله بزنه ندیده بودم :surprised::w15:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همون سریال نرگش، شوهر خواهر نرگس، بچه‌ی خواهر نرگس که وقتی دنیا اومد حرف میزد :w15::w15:

بههههه بیا جدیدش و بچسب :)) بچه 50 کیلویی دادن دست نرگس ( مسعود وقتی کوچک بود ) میگه الهی بمیرم ! این بچه چقدر لاغر و ضعیفه :)) :) :)) :)) احساس کردم به شعورم داره توهین میکنه :))

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بههههه بیا جدیدش و بچسب :)) بچه 50 کیلویی دادن دست نرگس ( مسعود وقتی کوچک بود ) میگه الهی بمیرم ! این بچه چقدر لاغر و ضعیفه :)) :) :)) :)) احساس کردم به شعورم داره توهین میکنه :))

:(

چیکار میشه کرد
تلویزیون ایرانه دیگه
:w25:

sara_architect

عضو جدید
ضمنا نداجون شما خودتم سوتی دادی.چون 25 ساله پیش مسعود2 سالو داشت پس الان بیش از 25 سالشه!
با این حساب و کتابا الان حول و حوش 30 ساله است!

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واقعا ایول به شماها.رو خودتون سوتی گیر نصب کردین؟!

نخیر :) یکمی به جزئیات بیشتر نگاه میکنیم و این چیزها رو میبینیم ، تازه سریال یوسف و ندیدید ، اگر دیده بودید که حسابی میخندیدید :)) برای مثال ، در تمامی قصص فرآن آمده که یعقوب نبی ، بعد از فراق یوسف از شدت گریه نابینا میشه ... و اینکه توی هیچ یک از ادیان نیست کسی که با دو خواهر ازدواج کنه ، یا اینکه بعد از گذشتن چند سال زلیخا آخ نمیگه ، یا اینکه هیچ جایی نیومده در مصر سپاه آمون داشته باشند ! یا اگر هم اومده من ندیدم .

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر :) یکمی به جزئیات بیشتر نگاه میکنیم و این چیزها رو میبینیم ، تازه سریال یوسف و ندیدید ، اگر دیده بودید که حسابی میخندیدید :)) برای مثال ، در تمامی قصص فرآن آمده که یعقوب نبی ، و اینکه توی هیچ یک از ادیان نیست کسی که با دو خواهر ازدواج کنه ،
اين منع فقط زماني كه اسلام اومد ايجاد شده:)

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای مثال ، در تمامی قصص فرآن آمده که یعقوب نبی ، بعد از فراق یوسف از شدت گریه نابینا میشه ... و اینکه توی هیچ یک از ادیان نیست کسی که با دو خواهر ازدواج کنه ، یا اینکه بعد از گذشتن چند سال زلیخا آخ نمیگه ، یا اینکه هیچ جایی نیومده در مصر سپاه آمون داشته باشند ! یا اگر هم اومده من ندیدم .
حالا صبر کن شاید تو قسمتای بعدی نابینا شد... حالا چه عجله ای داری بنده خدا همین اول کاری نابینا بشه
ازدواج با دو خواهر قدیما بوده هاااااااااااااااااا
زلیخا هم احتمالا از علم روز پزشکی و زیبایی استفاده می کرده...اصلا شاید اونا هم یه یانگوم داشتن.:Dمگه چی از کره ای ها کمتر دارن ؟؟؟:biggrin:
و یه چیز دیگه:
توی کل قرآن کجا دیدین بیاد از خوشگلی کسی تعریف کنه غیر از حضرت یوسف....
حالا بینین چقدر تو ایران قحطی خوشگل بوده که معلوم نیست کیو اومدن انتخاب کردن.... آدم به حال زنهای مصر تاسف می خوره بیچاره ها واسه کی باید دست و بالشونو با چاقو ریز ریز کنن...

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:w15::w15: اره خدایی... من سریع رفتم عکس کوچیکیامو اورد دادم دست مامانم گفتم ببین من از همون اوان کودکی ضعیف بودم..... این با این همه لپ لاغر و ضعیفه.. اونوقت من بیچاره....:whistle::crying2::crying:

هی روزگار...:cry:
:w05:

فك كردم ميخواي بگي بچش بجاي 9 ماهه 2 ماهه بدنيا اومده !!! :biggrin:
ميگم يه سوال : شما ديالوگها رو همزمان با پخش فيلم مينويسين جايي ؟‌ :redface:

zahra-d

عضو جدید
ضمنا نداجون شما خودتم سوتی دادی.چون 25 ساله پیش مسعود2 سالو داشت پس الان بیش از 25 سالشه!
افرین منم می خواستم همینو بگم.وقتی مسعود رفت تو خونه اونا تازه متولد نشده بود که!

April_girl

عضو جدید
اين همه بحث واسه سن مسعود..................بيخيال بابا فيلماي امسال فقط از جهت سرگرمي و تنوع و اين چيزا بود

milad.mirzazadeh

عضو جدید
من فکر میکنم دیالوگهای فیلم و شما دارید که این قدر سریع متوجه شدید. چون تو فیلمهای ما سوتی زیاد میدند پس شما چرا بقیه رو ندیدید. ؟ دیالوگها شو نداشتید؟

neda.j

عضو جدید

اخه دیشب که اون بچه نحیف و لاغر دیدم معلوم شد 2 سالش بوده.قبلا نمیدونستم که.:biggrin:

neda.j

عضو جدید
ميگم يه سوال : شما ديالوگها رو همزمان با پخش فيلم مينويسين جايي ؟‌ :redface:[/QUOTE]

دست شما درد نکنه.یعنی من انقدر بیکارم؟:(

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حالا صبر کن شاید تو قسمتای بعدی نابینا شد... حالا چه عجله ای داری بنده خدا همین اول کاری نابینا بشه
ازدواج با دو خواهر قدیما بوده هاااااااااااااااااا
زلیخا هم احتمالا از علم روز پزشکی و زیبایی استفاده می کرده...اصلا شاید اونا هم یه یانگوم داشتن.:Dمگه چی از کره ای ها کمتر دارن ؟؟؟:biggrin:
و یه چیز دیگه:
توی کل قرآن کجا دیدین بیاد از خوشگلی کسی تعریف کنه غیر از حضرت یوسف....
حالا بینین چقدر تو ایران قحطی خوشگل بوده که معلوم نیست کیو اومدن انتخاب کردن.... آدم به حال زنهای مصر تاسف می خوره بیچاره ها واسه کی باید دست و بالشونو با چاقو ریز ریز کنن...

به تازه ، یه چیز جدیدم کشف کردم :)) اسم دکتر اون پیرمرده که داشت میمورد " سینوهه " بود :)) عجیبه که سینوهه توی کتابش حرفی از یوزارسیو نزده :) در مورد ازدواج با دو خواهر راستش رو بخواید توی ادیان همیشه نهی شده :( این چیزیه که من میدونم ، حتی توی اسلام در مورد ازدواج دست و بال بازتر شده ، مثلاً همین الان اگر ارمنی های ایران رو ببینید و مسیحی ها ، میبینید که با اقوام نزدیک مثل پسرخاله - دخترخاله و ... ازدواج نمیکنند و توی دین یهود هم این رابطه باز دورتر میشه ... یه قضیه دیگه هم که بود بودن مردی توی چاه بود به نام مرد منتظر !!!! سر همین قضیه ازدواج و مرد منتظر بود که صدای آیات عظام درومد :)

tavan

عضو جدید
خوشم میاد همه بچه ها شب تو مداد تراش می خوابن ، همه تیزن :biggrin:.

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوشم میاد همه بچه ها شب تو مداد تراش می خوابن ، همه تیزن :biggrin:.

آره ، پس چی ؟ تازه بعضی وقتا هم توی تیزآب میخوابیم :))
پ.ن. کاملاً شوخی ..
پ.ن.2. تیزآب نقش همون داروی خودکشی سعید امامی رو داره ...

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
پ.ن.2. تیزآب نقش همون داروی خودکشی سعید امامی رو داره ...
حرف سیاسی؟؟؟:eek::eek::eek:
به تازه ، یه چیز جدیدم کشف کردم :)) اسم دکتر اون پیرمرده که داشت میمورد " سینوهه " بود :)) عجیبه که سینوهه توی کتابش حرفی از یوزارسیو نزده :)
ای بابا سینوهه هم حسود از آب در اومد:D:biggrin:
در مورد ازدواج با دو خواهر راستش رو بخواید توی ادیان همیشه نهی شده :( این چیزیه که من میدونم ، حتی توی اسلام در مورد ازدواج دست و بال بازتر شده ، مثلاً همین الان اگر ارمنی های ایران رو ببینید و مسیحی ها ، میبینید که با اقوام نزدیک مثل پسرخاله - دخترخاله و ... ازدواج نمیکنند و توی دین یهود هم این رابطه باز دورتر میشه ...
:eek::surprised: نویدونستم
مرد منتظر قضیه ش چی بود؟؟؟
جالبتر از همه این پیک حقه که راه به راه بر یوسف ظاهر می شه.... یعنی از همون بچگی حضرت یوسف پیغمبر بوده؟؟