سوال هوش مردافکن

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای تنویرافکار عمومی

یک کیک داشتیم گرد که تقسیم شد

دو نفر مثلا دختر شاه پریون و IMDBکه خیلی کلک هستند می خوان این کیک رو نصف کنند به شکلی که کلاه سرشون نره

چطوری این کیک رو نصف کنند

میدونیم که ممکنه این دوتا سرهم کلا بذارند

چیکار کنند:cool::cool::cool:

یعنی چطوری تقسیم کنند که عادلانه باشه

این سوال دو نفری بود که مهرشاد جواب دادو ایندوتا کوفت کردند:cool::cool:

اما سوال سه نفری:

یک کیک دیگه زور زدم با قرض مرض گرفتم آوردم

حالا می خوایم کیک رو به پری و بردیا و زیبای خفته بدیم اینها این رو چطوری بین هم تقسیم کنند که عادلانه باشه

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجاارجهیت نداریم که کسی بخاطر فهم بیشترش بخواد دستور تقسیم بده

اگه یکی تقسیم کنه یکی بخواد برداره اونیکی دیگه شاکی میشه که چرامن اول ور ندارم.

حل میشه انشالله

بزار پستها برسه به هزار اگه نتونستین دیگه کشش نمی دم

نه... عزیزم میگم خسبیده تقسیم میکنه و نفر اخرم خودشه پس درس تقسیم میکنه (اگه اینجور باشه که شما میگین پس عملا کسی قبول نمیکنه که کیکو تقسیم کنه و این دور تسلسل همینطور ادامه پیدا میکنه)
اقا یه ضرب المثلی هست که میگه اگه مردمو پس بیفتی پیش نداری یا دس پیش میندازی پس نیفتی یا با پا پس میزنه با دست پس تر یا خلاصه یه چی تو این مایه ها نتیجه اخلاقیش اینه که کلا پری خنگ است وخنگ خواهد ماند ولی من همینجوریشم باهاش حال میکنم، شما مشکلی داری؟ نه مشکلیه؟ پری اون داسو بده من، اقایه جوهر واسه چی با شلوار کردی اومدی تو کوچه، کشه شلوارت چرا شله، چرا استین کوتاه پوشیدی، این چه موییه داری، قیصریه؟ دهنت چرا بو خمیر دندون میده مگه مردم مسواک میزنه... نبینم دیگه به پری بگی شمبلیله ها حواست باشه

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکمعمایدیگه

عجایب کاربری داره اي باشگاه
صدتا تشکر میده به خود آه
چگونه چطوری؟
همینجوری
همونجوری
همیطوری
هموطوری
ایجوری
اوجوری

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه مغزم درد میکنه؟مخم تعطیل شده.اعصاب مصاب هم ندارم. ننم هم پیشم نیست. دارم میمیرم کمکککککککککککککککککککککککککک

مخت تعطیل شد یا تعطیل بود؟:D خو تو هم با مامانت میرفتی بیرون، مجبوری خونه بمونی با پری کلکل کنی

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه... عزیزم میگم خسبیده تقسیم میکنه و نفر اخرم خودشه پس درس تقسیم میکنه (اگه اینجور باشه که شما میگین پس عملا کسی قبول نمیکنه که کیکو تقسیم کنه و این دور تسلسل همینطور ادامه پیدا میکنه)
اقا یه ضرب المثلی هست که میگه اگه مردمو پس بیفتی پیش نداری یا دس پیش میندازی پس نیفتی یا با پا پس میزنه با دست پس تر یا خلاصه یه چی تو این مایه ها نتیجه اخلاقیش اینه که کلا پری خنگ است وخنگ خواهد ماند ولی من همینجوریشم باهاش حال میکنم، شما مشکلی داری؟ نه مشکلیه؟ پری اون داسو بده من، اقایه جوهر واسه چی با شلوار کردی اومدی تو کوچه، کشه شلوارت چرا شله، چرا استین کوتاه پوشیدی، این چه موییه داری، قیصریه؟ دهنت چرا بو خمیر دندون میده مگه مردم مسواک میزنه... نبینم دیگه به پری بگی شمبلیله ها حواست باشه

عزیزم شما اینقد به خودت فشار نیار ...در نره:surprised::D:redface::cry:
مو خودوم درسش موکونوم....اصلا جوهر مال ای حرفا نی.....
جوهر جان شمام زیاد جولو چش بربری مان قر نده....
بربری جان غصه نخور میگوم بربری هم با شرت بیاد تو کوچه ....هم کش شلوارشو محکم ببنده دور کمرش...هم یقه اسکی بپوشه هم موهاشو جفاتی بزنه هم یه من یونجه بکنه تو دهنش که دیه بوی مسواکش اذیتت نکنه....
جوهر جان ازی به بعد گیشنیز صدام کون:ی:surprised::eek::D:biggrin:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
پری کدوم گوری رفت؟
جوهر من میگم کلا جوابو نگو، اینجا که کسی مخش نمیکشه اینو حل کنه، بزا این تاپیک همینجوری بمونه عقده اسپمونو اینجا خالی کنیم

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم شما اینقد به خودت فشار نیار ...در نره:surprised::D:redface::cry:
مو خودوم درسش موکونوم....اصلا جوهر مال ای حرفا نی.....
جوهر جان شمام زیاد جولو چش بربری مان قر نده....
بربری جان غصه نخور میگوم بربری هم با شرت بیاد تو کوچه ....هم کش شلوارشو محکم ببنده دور کمرش...هم یقه اسکی بپوشه هم موهاشو جفاتی بزنه هم یه من یونجه بکنه تو دهنش که دیه بوی مسواکش اذیتت نکنه....
جوهر جان ازی به بعد گیشنیز صدام کون:ی:surprised::eek::D:biggrin:

عجب حوصله ای داری تو اینهمه نوشته:surprised::surprised::surprised::eek:

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما رفتیم کم کم داره سر و کله این جنّ پیدا میشه

یا علی دوستان;)

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکمعمایدیگه

عجایب کاربری داره اي باشگاه
صدتا تشکر میده به خود آه
چگونه چطوری؟
همینجوری
همونجوری
همیطوری
هموطوری
ایجوری
اوجوری

in dafe javabo
midunam:
bara inke mah ramezune
va gheybat had aghal
to in mah harumtare
va man nemikham
aberush bere
pas begu biad
in topic jolo roosh
begam.

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
توهنوز ترجيح ميدی با كفشهات در خيابان راه بروی و به خدا فكر كنی تا اينكه در مسجد بنشينی و به كفشهات فكر كنی؟!!!!!.

:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

فعلا که تو خونه ست کفشم پاش نیست، محور بحثش رو کفشه، وگرنه خدا که از رگ گردن هم به ما نزدیکتر است... مهم اون کفشه ست، شما چرا لبّ مطلبو نمیگیری