سوالات و کلید معماری نظارت واجرا آذر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
هر کسی حق داره اعتراض بده به سوالا، اونی ام که دوست داره نده، قرار نیست همدیگرو محکوم کنیم، اوکی یکی میگه 150 درسته و اونیکی میگه نیست نظر هر دو محترمه من خودم به این سوال اعتراض دادم، بچه ها با هم دوست باشین :razz:

saranjam

عضو جدید
به نظرم به جای اعتراض به همدیگه به نظام مهندسی اعتراض بدیم تا یه فکری بکنن با این سوالای عجیبشون

mamad666

عضو جدید
هر کسی حق داره اعتراض بده به سوالا، اونی ام که دوست داره نده، قرار نیست همدیگرو محکوم کنیم، اوکی یکی میگه 150 درسته و اونیکی میگه نیست نظر هر دو محترمه من خودم به این سوال اعتراض دادم، بچه ها با هم دوست باشین :razz:

سلام به همه دوستان
به نظر بنده در شان دو نفر مهندس اون هم از یک رشته نیست که با هم اینطور برخورد کنند ،اگه ما که هم رشته ای و همکار هستیم احترام همدیگر رو نگه نداریم چطور ازبقیه انتظار احترام داریم .
درآخر خودم و همه دوستان رو به صبر دعوت میکنم
با تشکر

kaveh5

عضو جدید
دوستان اینجا که رینگ بوکس نیست همدیگه رو میکوبین / بد نیست یاد بگیریم که مقداری ظرفیت انتقادمون رو بالا ببریم تا اینکه اعصاب خود و دوستان هم رشته ای یمان را خورد کنیم ./ اگه تو قسمت و سرنوشت نوشته باشه کسی قبول بشه به اعتراض دادن و ندادن نیست. درود بر همه آرشیتکتان انتقاد پذیر .
دو شب خوندی و مطمئنی قبول می شی و تا خدا نخواد برگ از درخت نمی افته فردا که مهندس ناظر شدی و اجرات ریخت رو سر اون همنوعی که با فکر باز بهش احترام می ذاری اون وقت خشم خدا و قانون رو می فهمی و من دیگه قطعا قبولی تو نظام مهندسی که شما ناظرش هستی نباید برام مدینه فاضله باشه و براش دوره بیوفتم اگه بخوای جوابهای قشنگ تری هم برات دارم ولی بهمین اندازه بسنده می کنم.

architect play

عضو جدید
[h=2]مراجعه حضوری به دفتر مقررات ملی ساختمان[/h]
سلام به همگی . کسی از دوستان هست که به صورت حضوری به دفتر مقررات ملی ساختمان که مسئول برگذاری و طراحی سوالات آزمون نظام مهندسیه مراجعه کرده باشه.طبق روال سالهای گذشته بعد از اعلام نهایی نتایج اعتراضات دیگه هیچ کاری نمی شه کرد.ما باید از امروز به اونجا مراجعه کنیم و به طور مستقیم در جریان امور مربوط اعتراضات و نتایج اون باشیم که سرمون کلاه نره.

من خودم اعتراضم رو به صورت email فرستادم و حالا زمان پبگیری لحظه به لحظه از طریق کارکنان اونجاست.;)

با توجه به جابجائي انجام شده در سطح وزارت راه و شهرسازي و استقرار دفتر امور مقررات ملّي ساختمان در محل ساختمان جديد، بدينوسيله آدرس و شماره‌هاي تماس با اين دفتر به شرح زير اعلام مي‌گردد:آدرس: تهران- ميدان آرژانتين- ابتداي بلوار آفريقا- ساختمان شهيد دادمان- طبقه سوم جنوبيشماره‌هاي تماس: 88646368 و 88646369 شماره فاكس: 88646366

architect play

عضو جدید
عنوان: آدرس و شماره‌هاي تماس دفتر مقررات ملّي ساختمان برای مراجعه حضوری
با توجه به جابجائي انجام شده در سطح وزارت راه و شهرسازي و استقرار دفتر امور مقررات ملّي ساختمان در محل ساختمان جديد، بدينوسيله آدرس و شماره‌هاي تماس با اين دفتر به شرح زير اعلام مي‌گردد:
آدرس: تهران- ميدان آرژانتين- ابتداي بلوار آفريقا- ساختمان شهيد دادمان- طبقه سوم جنوبي
شماره‌هاي تماس: 88646368 و 88646369
شماره فاكس: 88646366
پست الكترونيكي: daftar@Inbr.ir

شماره تماس معاونت آموزش و ترويج مقررات ملّي ساختمان
معاون آموزش و ترويج امور مقررات ملّي ساختمان
82244197
كارشناسان آموزش و ترويج امور مقررات ملّي ساختمان
6الي 82244194

شماره تماس معاونت تدوين مقررات ملّي ساختمان
معاون تدوين امور مقررات ملّي ساختمان
82244192
كارشناسان تدوين امور مقررات ملّي ساختمان
91الي 82244189 شماره تماس معاونت نظارت و كنترل مقررات ملّي ساختمان
معاون نظارت و كنترلامور مقررات ملّي ساختمان
82244200
كارشناساننظارت و كنترلامور مقررات ملّي ساختمان
03الي82244201و 82244198​
شماره تماس معاونت صنعتي سازي و فناوري هاي نوين مقررات ملّي ساختمان
معاون صنعتي سازي و فناوري هاي نوين82244193

«دفتر امور مقررات ملّي ساختمان»

faridkazemi

عضو جدید
دوستان عزیز من همین جا اگه یه مقدار تند رفتار کردم عذر خواهی می کنم.امیدوارم همه به حقشون برسن..

fact

عضو جدید
با سلام
دوستان برای شما هم این اس مس اومده؟ و کیا شرکت میکنن؟
معمار گرامی در صورت تمایل میتوانید در جلسه بررسی مسائل و مشکلات آزمون ورود به حرفه در سال 91 و 92 در روز دوشنبه مورخ 23/10/92 ساعت 4 تا 6 در محل سازمان شرکت فرمایید.
ا

SBARZEGAR

عضو جدید
با سلام
دوستان برای شما هم این اس مس اومده؟ و کیا شرکت میکنن؟
معمار گرامی در صورت تمایل میتوانید در جلسه بررسی مسائل و مشکلات آزمون ورود به حرفه در سال 91 و 92 در روز دوشنبه مورخ 23/10/92 ساعت 4 تا 6 در محل سازمان شرکت فرمایید.
ا

چه جالب!!! وا س ما همچي چيزي نيومده!!!
مطميني سازمان واستون فرستاده؟؟؟

SBARZEGAR

عضو جدید
بله سازمان فرستاده . اما نمیدونم چرا هیچ کس خبر دار نیست یا اینکه اینجا سوت و کوره ؟!!!!!!!!

خب اگه رفتين بگين بما هم نتيجه چطورشد؟؟
من امروز تماس گرفتم بخش ترويج كسي جواب نداد.......!!!!!!!!

vahid8898

عضو جدید
جالبه..........یعنی کل مشکلات ایران باید تو تهران بررسی بشه و شهرستانی های عزیز هممون کشک تشریف داریم..یعنی چی؟؟؟چطور یه کسی که تهرانه، می تونه مشکلش رو بگه ولی ما شهرستانی ها باید منتظر این بمونبم که دوستان تهرونیمون یه جنبشی نشون بدن و برن حق ما رو بگیرن؟؟این اسمش تبعیض نیست چیه ؟؟؟یه کسی منو روشن کنه تا منم متوجه بشم

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
جالبه..........یعنی کل مشکلات ایران باید تو تهران بررسی بشه و شهرستانی های عزیز هممون کشک تشریف داریم..یعنی چی؟؟؟چطور یه کسی که تهرانه، می تونه مشکلش رو بگه ولی ما شهرستانی ها باید منتظر این بمونبم که دوستان تهرونیمون یه جنبشی نشون بدن و برن حق ما رو بگیرن؟؟این اسمش تبعیض نیست چیه ؟؟؟یه کسی منو روشن کنه تا منم متوجه بشم
چی درسته که این بخواد درست باشه!!!!!! اون وضع سوالاتشون بود دیگه!!! تا قبل از این که سازمان سنجش طراح سوال بود باز دلمون خوش بود یه استانداردیی داره، این نظام مهندسی که از سوالاش معلوم بود که خیلی شیک میخواد بیشتر بچه ها قبول نشن........

vahid8898

عضو جدید
چی درسته که این بخواد درست باشه!!!!!! اون وضع سوالاتشون بود دیگه!!! تا قبل از این که سازمان سنجش طراح سوال بود باز دلمون خوش بود یه استانداردیی داره، این نظام مهندسی که از سوالاش معلوم بود که خیلی شیک میخواد بیشتر بچه ها قبول نشن........

مهندس عزیز میدونین مشکل چیه که من نمی تونم درک کنم!!مشکل من اینه که اینا بعضی از مارو داخل آدم حساب نمی کنن، یعنی چی؟مگه آزمون فقط مختص تهرونی های عزیزمون بوده که فقط نظر اونارو بپرسن؟

shab khanoom

عضو جدید
مهندس عزیز میدونین مشکل چیه که من نمی تونم درک کنم!!مشکل من اینه که اینا بعضی از مارو داخل آدم حساب نمی کنن، یعنی چی؟مگه آزمون فقط مختص تهرونی های عزیزمون بوده که فقط نظر اونارو بپرسن؟

بچه ها پیگیری برگزاری جلسه با سازمان نظام مهندسی تهران بوده. اینکه چرا برای شهرستانی ها جلسه گذاشته نشده سوالی است که باید از نظام مهندسی استان خودتون بپرسید.

vahid8898

عضو جدید
بچه ها پیگیری برگزاری جلسه با سازمان نظام مهندسی تهران بوده. اینکه چرا برای شهرستانی ها جلسه گذاشته نشده سوالی است که باید از نظام مهندسی استان خودتون بپرسید.

مهندس عزیز پرسیدیم می گن اگه مشکلی داشتین شما هم می رفتین تهران...منم سوالم اینه مگه اطلاع رسانی کردین که ما نرفتیم

sallarmelli

عضو جدید
چرا اینا یه نقشه طراحی نمی دن بیرون که ببینیم اینا از ملت چی می خوان؟
در پست اول پی دی اف نظارت و اجرا هست ولی از طراحی خبری نیست!!!

SBARZEGAR

عضو جدید
بر اساس نوشته ی صفحه 6 و 8 کتاب اصول و مبانی گوبرداری و سازه های نگهبان
گودبرداری دوخت به پشت برای عمق 2-3 متر
گود برداری دیفراگمی برای طویل و عمیق
پس گزینه ی 3 صحیحه نه چهار و کلید این سوال اشتباهه

متاسفانه سازمان معلوم نيس رو چه مبنايي ان گزينه رو تصحيح نكرده!!!
واقعا ناراحتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!شدم 49 اگه درست ميشد.......50 بودم!!!

architect.kht

عضو جدید
متاسفانه سازمان معلوم نيس رو چه مبنايي ان گزينه رو تصحيح نكرده!!!
واقعا ناراحتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!شدم 49 اگه درست ميشد.......50 بودم!!!

دوستای عزیز یکی به من جواب بده که منبع همه این دتایلهای شیک کدوم کتاب شیک بود:surprised:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای نظارت خیلی دتایل داده بودن ، که من نتونستم هیچکدوم رو در کتابهایم پیدا کنم..!!!!!!اگه منبع اصلی رو میدونید ممنون میشم اگه کمکم کنید.:gol::gol::gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.