سوالات و کلید معماری نظارت واجرا آذر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faridkazemi

عضو جدید
سلام : سوال ۱۲ و ۲۴ هم مشکل داره چون سوال ۲۴ در خود سوال به ساختمانهای با مصالح بنایی ( با کلاف وبدون کلاف ) هیچ اشاره ای نشده که گزینه ۳ هم صحیح نمی باشد درسته به مبحث ۸ مقررات ملی مراجعه کنید ./
در مورد سوال 24
به صفحه 21 مبحث ۸ مقررات ملی مراجعه کنید
بند ب)اختلاف سطح در طبقه
حتی المقدور از ایجاد اختلاف سطح در طبقه باید پرهیز شود.در صورت وجود اختلاف سطح در طبقه,باید حد فاصل دو قسمتی که اختلاف سطح دارند با کلاف بندی مناسب تقویت شود

در نتیجه گزینه 4)ایجاد اختلاف سطح در یک طبق ساختمان مجاز است. جز موارد ایجاد درز انقطاع نیست.و نمی تواند پاسخ سوال باشد.
چون سوال ۲۴ در خود سوال به ساختمانهای با مصالح بنایی ( با کلاف وبدون کلاف ) هیچ اشاره ای نشده که گزینه ۳ هم فقط در ساختمانهای با مصالح بنایی بدون کلاف می تواند درست باشد.و در مورد ساختمانهای با مصالح بنایی با کلاف گفته شده طول ساختمان از سه برابر عرض آن یا 25 متر بیشتر نباشد.

kaveh5

عضو جدید
اقا یافتمش /سوالها ی قبلش اینقدر پیچونده بودن که باورم نشد به این سادگی مساحت کابین رو بخواد و توی کتاب باشه متا سفانه سوال به این راحتی واسه من شد نمره منفی :(
شما ابعاد کابین رو ضرب کردی در حالیکه جدول صفحه ی بعدش تو مبحث آسانسور ها دقیق نوشته 1.73

faridkazemi

عضو جدید
سوال -13
گزینه 2)در ساختمان های مسکونی 3و4 طبقه حداکثر تعداد پله بین دو پاگرد باید 12 عدد باشد.
گزینه3) در ساختمان های مسکونی 1 و 2 طبقه باید حداقل عرض پله 1.10 متر و حداقل عرض کف پله 0.28 متر باشد.
با توجه به متن مبحث چهارم صفحه 39 بند 4-2-12-3-3 و بند 4-2-12-3-5 و بند 4-2-12-3-9
هر دو گزینه فوق صحیح می باشد.

faridkazemi

عضو جدید
سوال 53- برای حفاری ها و گود برداری های با طول زیاد کدامیک از روشهای زیر مناسب تر است؟
پاسخ صحیح:
گزینه 1) دیاگرافمی
با استاد به متن کتاب اصول و مبانی گودبرداری و سازه های نگهبان انتشارات دفتر تدوین و ترویج مقررات ملی ساختمان نوبت چاپ :چهارم:1391 صفحات 6و7و8 تنها در صفحه 8 بند 1-2-3-1- مزایای روش دیواره دیاگرافمی قسمت 4) دیواردیافراگمی به ویژه برای حفاری ها و گودهای با طول زیاد مناسب است.درصفحه 6 بند 1-2-2-(روش دوخت به پشت) تا انتهای صفحه 8 هیچ اشاره به حفاری ها و گود برداری های با طول زیاد نشده است. در پاسخنامه مندرج در سایت گزینه 4) موارد 1 و3 به عنوان پاسخ قرار داده که اشتباه می باشد.

آخرین ویرایش:

faridkazemi

عضو جدید
سوال 7-عوامل اصلی موثردر تعیین پیچیدگی و حجم کار ساختمانها در ارتباط مستقیم بادخالت فنی هفت رشته مهندسی ساختمان کدامند ؟
پاسخ صحیح:
گزینه 1) سطح زیر بنا - تعداد طبقات - کاربری با حیطه عملکردی.
گزینه 2) سطح زیر بنا – تعداد طبقات- نوع کاربری
با استناد به متن مبحث دوم صفحه 79بند 18-1-3 هر دو گزینه فوق صحیح هستند و عملا( کاربری با حیطه عملکردی و نوع کاربری) به طور یکسان و هم معنی به کار برده شده و هر کدام به تنهایی تمام مطلب را می رسانند.

faridkazemi

عضو جدید
در سوال یازدهم
با توجه متن مبحث سوم صفحه 29 بند 3-1-4-4-4 هر راه پله باید دسته کم 1100 میلی متر عرض مفید داشته باشد,مگر آنکه تعداد مجموع متصرفان تمام طبقات استفاده کننده از راه پله کمتر از 50نفر باشدکه در آن صورت عرض مفید می تواند به حداقل 900 میلی متر کاهش یابد. پس برای بالای 50 نفر متصرف گزینه 3)110 سانتی متر ​صحیح است.

faridkazemi

عضو جدید
آزمون نظارت معماری 92
در سوال یازدهم
با توجه متن مبحث سوم صفحه 29 بند 3-1-4-4-4 هر راه پله باید دسته کم 1100 میلی متر عرض مفید داشته باشد,مگر آنکه تعداد مجموع متصرفان تمام طبقات استفاده کننده از راه پله کمتر از 50نفر باشدکه در آن صورت عرض مفید می تواند به حداقل 900 میلی متر کاهش یابد. پس برای بالای 50 نفر متصرف
گزینه 3) 110 سانتی متر صحیح است.

سوال 7-عوامل اصلی موثردر تعیین پیچیدگی و حجم کار ساختمانها در ارتباط مستقیم بادخالت فنی هفت رشته مهندسی ساختمان کدامند ؟
پاسخ صحیح:
با استناد به متن مبحث دوم صفحه 79بند 18-1-3 هر دو گزینه فوق صحیح هستند و عملا( کاربری با حیطه عملکردی و نوع کاربری) به طور یکسان و هم معنی به کار برده شده و هر کدام به تنهایی تمام مطلب را می رسانند.

سوال 53- برای حفاری ها و گود برداری های با طول زیاد کدامیک از روشهای زیر مناسب تر است؟
پاسخ صحیح:
گزینه 1) دیاگرافمی
با استاد به متن کتاب اصول و مبانی گودبرداری و سازه های نگهبان انتشارات دفتر تدوین و ترویج مقررات ملی ساختمان نوبت چاپ :چهارم:1391 صفحات 6و7و8 تنها در صفحه 8 بند 1-2-3-1-مزایای روش دیواره دیاگرافمی قسمت 4) دیواردیافراگمی به ویژه برای حفاری ها و گودهای با طول زیاد مناسب است.
درصفحه 6 بند 1-2-2-(روش دوخت به پشت) تا انتهای صفحه 8 هیچ اشاره به حفاری ها و گود برداری های با طول زیاد نشده است. در پاسخنامه مندرج در سایت گزینه 4) موارد 1 و3 به عنوان پاسخ قرار داده که اشتباه می باشد.

سوال -13
گزینه 2)در ساختمان های مسکونی 3و4 طبقه حداکثر تعداد پله بین دو پاگرد باید 12 عدد باشد.
گزینه3) در ساختمان های مسکونی 1 و 2 طبقه باید حداقل عرض پله 1.10 متر و حداقل عرض کف پله 0.28 متر باشد.
با توجه به متن مبحث چهارم صفحه 39 بند 4-2-12-3-3 و بند 4-2-12-3-5 و بند 4-2-12-3-9

در مورد سوال 24
طبق بند)ب صفحه 21 مبحث هشتم مقررات ملی ساختمان :
بند ب)اختلاف سطح در طبقه
حتی المقدور از ایجاد اختلاف سطح در طبقه باید پرهیز شود.در صورت وجود اختلاف سطح در طبقه,باید حد فاصل دو قسمتی که اختلاف سطح دارند با کلاف بندی مناسب تقویت شود
در نتیجه
گزینه 4)ایجاد اختلاف سطح در یک طبق ساختمان مجاز است
جز موارد ایجاد درز انقطاع نیست.و نمی تواند پاسخ سوال باشد.
چون سوال ۲۴ در خود سوال به ساختمانهای با مصالح بنایی ( با کلاف وبدون کلاف ) هیچ اشاره ای نشده که گزینه ۳ هم فقط در ساختمانهای با مصالح بنایی بدون کلاف می تواند درست باشد.و در مورد ساختمانهای با مصالح بنایی با کلاف گفته شده طول ساختمان از سه برابر عرض آن یا 25 متر بیشتر نباشد.

سوال 18
گزینه 1 درست است. طبق متن مبحث پنجم.
پس گزینه 4 )موارد 1و3 صحیح است.که در کلید سوالات به عنوان پاسخ صحیح آمده اشتباه است.
.چون پایه همه پلاستیک های سلولی وینیل کلراید نیست.به این علت که صفحه 99 مبحث پنجم. عایق های حرارتی 2-پلاستیک های سلولی بند پ)اسفنج پلی یورتان :ماده پلاستیک سلولی نیمه صلب یا صلبی که برپایه پلی یورتان است.پس همه پلاستیک های سلولی برپایه وینیل کلراید نیستند.

آخرین ویرایش:

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان میشه لطف کنید تو یه تاپیک جدید همه اعتراضات رو بزارید؟ این جوری تو 3-4 تا تاپیک همزمان هست.اینجوری می تونیم نظرهمه دوستان رو ببینیم و اعتراض مون رو بفرستیم

saranjam

عضو جدید
در سوال یازدهم
با توجه متن مبحث سوم صفحه 29 بند 3-1-4-4-4 هر راه پله باید دسته کم 1100 میلی متر عرض مفید داشته باشد,مگر آنکه تعداد مجموع متصرفان تمام طبقات استفاده کننده از راه پله کمتر از 50نفر باشدکه در آن صورت عرض مفید می تواند به حداقل 900 میلی متر کاهش یابد. پس برای بالای 50 نفر متصرف گزینه 3)110 سانتی متر ​صحیح است.

شما نظرت در مورد صفحه 39 مبحث سوم ویرایش 1392 چیه ؟

saranjam

عضو جدید

سوال 18
گزینه 1 درست است. طبق متن مبحث پنجم.
پس گزینه 4 )موارد 1و3 صحیح است.که در کلید سوالات به عنوان پاسخ صحیح آمده اشتباه است.
.چون پایه همه پلاستیک های سلولی وینیل کلراید نیست.به این علت که صفحه 99 مبحث پنجم. عایق های حرارتی 2-پلاستیک های سلولی بند پ)اسفنج پلی یورتان :ماده پلاستیک سلولی نیمه صلب یا صلبی که برپایه پلی یورتان است.پس همه پلاستیک های سلولی برپایه وینیل کلراید نیستند.
منم با شما موافقم ولی متاسفانه در مبحث 5 ویرایش سال 1382 زده که وینیل کلراید پایه سازنده هست !!!

minamir3000

کاربر فعال
متن اعتراض من که ایمیل کردم

اشکالات سوالات معماری نظارت

بر اساس نوشته ی صفحه 6 و 8 کتاب اصول و مبانی گوبرداری و سازه های نگهبان
گودبرداری دوخت به پشت برای عمق 2-3 متر
گود برداری دیفراگمی برای طویل و عمیق
پس گزینه ی 3 صحیحه نه چهار و کلید این سوال درست نیست.

در سوال پنجم بر اساس نوشته مقرارت بیستم گزینه چهارم تا نیم متر نیاز به مجوز ندارد. پس .25 هم نیازی ندارد چون کمتر از این مقدار است.
در سوال یازدهم عرض حداقلی با توجه به مبحث سوم 140 است نه 150 پس اعداد 141 تا بینهایت حداقل نمی توانند باشند.و این سوال خود به خود اشتباه است.
دوست عزیز سوال 11 گفته حداقل در کدام گزینه می تواند باشد نگفته تا بی نهایت!

faridkazemi

عضو جدید
شما نظرت در مورد صفحه 39 مبحث سوم ویرایش 1392 چیه ؟

سوال 11
ممنون از شما saranjam .با مراجعه به جدول 3-1-5-ج صفحه 39 دقیقا اشاره شده به اینکه حداقل عرض پله از نظر بار تجمیعی برای 2000 نفر و بیشتر باید 140 سانتی متر باشد.اما در پاسخنامه 150 سانتی متر یعنی گزینه 2 به عنوان پاسخ قرار داده شده.که اشتباه می باشد. اگر ما حتی 999999 نفر هم بار تجمیعی داشته باشیم حداقل عرض پله باز هم همان 140 سانتی متر است .احتمالان تعداد 1500 نفر مد نظر طراح بوده که اشتباها 2500 نفر تایپ شده تو سوال.
مثلا در گزینه 2)اگر بجای 150 سانتی متر به عنوان حداقل عرض پله می نوشت 2100 سانتی متر .چون از بین بقیه گزینه ها به 140 نزدیک بود می شد اون رو به عنوان پاسخ انتخاب کرد...؟خیر اشتباه است.

faridkazemi

عضو جدید
آقای nader engکدوم صفحه و پاراگراف ؟من مطالعه کردم در این مورد چیزی نیست تو مبحث پنجم 1382.؟
صفحه 54 و 5 مبحث پنجم 1382 در مورد پلاستیک هاست ولی به چیزی که شما گفتی اشاره ای نشده.

آخرین ویرایش:

minamir3000

کاربر فعال
متن اعتراض من:
اعتراض به آزمون معماری نظارت
سوال 5- طبق بند 20-8-1-2- تابلوهای موقت مربوط به فروش و ابنیه و املاک ، در مساحت حداکثر 0.5 متر مربع نیاز به مجوز ندارند.
پس مساحت 0.25 متر مربع نیز شامل این بند شده و نیاز به اخذ مجوز مدیریت شهری ندارد.​
بنابراین هر 4 گزینه ی این سوال، صحیح بوده و تبعا سوال می بایست حذف گردد.​
سوال 7- طبق صفحه 79 مبحث دوم :" پیچیدگی دخالت نوع کاربری در طراحی ساختمان و خصوصیات اجرایی آن بر اساس حیطه عملکرد کاربری ها در قالب تقسیمات توزیع خدمات شهری طبقه بندی شده است."
بنابراین گزینه ی 4 پاسخ کاملتری بوده و گزینه ی صحیح می باشد.
با نظرتون راجعبه سوال 5 موافقم ولی برای سوال 7بهتره به خطهای 9 و 10 ص 79 م2 مراجعه کنید

minamir3000

کاربر فعال
سوال -13
دوست عزیز گزینه 3 گفته 1.10 ولی نگفته چه نوع پله ای(مستقیم یا با پاگرد)بند 4-2-12-3-5 برای پله مستقیم گفته 90 سانتی متر...پس سوال و کلید درست است
:)

minamir3000

کاربر فعال
بچه ها سوال 58 نظارت به نظر من ابهام داره ، به نظرم گزینه 2 درسته ولی کلید زده 3 ، کسی نظری نداره ؟

saranjam

عضو جدید
آقای nader engکدوم صفحه و پاراگراف ؟من مطالعه کردم در این مورد چیزی نیست تو مبحث پنجم 1382.؟
صفحه 54 و 5 مبحث پنجم 1382 در مورد پلاستیک هاست ولی به چیزی که شما گفتی اشاره ای نشده.
البته تقصیر من بود ویرایش 1380
در چند تا مقاله هم هست !!!!
یه سرچی بکنید
ولی خب منابع یه چیز بوده سوال یه چیز دیگه و این نا جوون مردیه !

SBARZEGAR

عضو جدید
متن اعتراض به info@tceo.ir و Tarvij@inbr.ir :

سوال 5- طبق بند 20-8-1-2- تابلوهای موقت مربوط به فروش و ابنیه و املاک ، در مساحت حداکثر 0.5 متر مربع نیاز به مجوز ندارند.
پس مساحت 0.25 متر مربع نیز شامل این بند شده و نیاز به اخذ مجوز مدیریت شهری ندارد.​
بنابراین هر 4 گزینه ی این سوال، صحیح بوده و تبعا سوال می بایست حذف گردد.

سوال 53-جواب صحیح گزینه 3 یعنی دیافراگمی است.
کتاب اصول و مبانی گودبرداری و سازه های نگهبان-دفتر تدوین مقررات ملی صفحه 8: « دیوار دیافراگمی به ویژه برای حفاری ها و گودهای با طول زیاد مناسب است. » ولی در قسمت روش دوخت به پشت همچین موردی ذکر نشده.

------------
لطفا پيگيري نماييد......

قابل توجه دوست عزيزم..مهندس كياني!!!

faridkazemi

عضو جدید
آخرین توضیحات در مورد پاسخنامه نوع 403A آزمون نظارت معماری آذر 92

آخرین توضیحات در مورد پاسخنامه نوع 403A آزمون نظارت معماری آذر 92

تا این لحظه این آخرین توضیحات در مورد نوع پاسخنامه 403A آزمون نظارت معماری آذر 92 که در سایت قرار گرفته می باشد.که با کمک همه دوستان جمع آوری شده .

داوطلبان مي‌توانند پس از مطالعه سوالات و پاسخ‌هاي درج شده، اعتراضات خود به سوالات مربوطه را با ذكر نام و نام‌خانوادگي، تلفن تماس، رشته آزمون، شماره سوال و توضيحات كامل حداكثر تا تاريخ 20/10/92 به نشاني اينترنتي Tarvij@inbr.ir ارسال نمايند.

سوال 11- اگر ساختمانی 2500 نفر استفاده کننده داشته باشد ,حداقل عرض پلکان از نظر بار تجمیعی کدام گزینه می تواند باشد؟
گزینه 3) 110 سانتی متر صحیح است.
با توجه متن مبحث سوم صفحه 29 بند 3-1-4-4-4 هر راه پله باید دسته کم 1100 میلی متر عرض مفید داشته باشد,مگر آنکه تعداد مجموع متصرفان تمام طبقات استفاده کننده از راه پله کمتر از 50نفر باشدکه در آن صورت عرض مفید می تواند به حداقل 900 میلی متر کاهش یابد. پس برای بالای 50 نفر متصرف 110 سانتی متر صحیح است.
در جدول 3-1-5-ج صفحه 39 دقیقا اشاره شده به اینکه حداقل عرض پله از نظر بار تجمیعی برای 2000 نفر و بیشتر باید 140 سانتی متر باشد.اما در پاسخنامه 150 سانتی متر یعنی گزینه 2) به عنوان پاسخ قرار داده شده.که اشتباه می باشد. اگر ما حتی 999999 نفر هم بار تجمیعی داشته باشیم حداقل عرض پله باز هم همان 140 سانتی متر است . مثلا در گزینه 2)اگر بجای 150 سانتی متر به عنوان حداقل عرض پله می نوشت 2100 سانتی متر .چون از بین بقیه گزینه ها به 140 نزدیک بود می شد اون رو به عنوان پاسخ انتخاب کرد...؟خیر اشتباه است.

پاسخ صحیح:

پاسخ صحیح:
گزینه 1) دیاگرافمی
با استاد به متن کتاب اصول و مبانی گودبرداری و سازه های نگهبان انتشارات دفتر تدوین و ترویج مقررات ملی ساختمان نوبت چاپ :چهارم:1391 صفحات 6و7و8 تنها در صفحه 8 بند 1-2-3-1-مزایای روش دیواره دیاگرافمی قسمت 4) دیواردیافراگمی به ویژه برای حفاری ها و گودهای با طول زیاد مناسب است.
درصفحه 6 بند 1-2-2-(روش دوخت به پشت) تا انتهای صفحه 8 هیچ اشاره به حفاری ها و گود برداری های با طول زیاد نشده است. در پاسخنامه مندرج در سایت گزینه 4) موارد 1 و3 به عنوان پاسخ قرار داده که اشتباه می باشد.

سوال 13-کدام گزینه صحیح می باشد؟

سوال 24-در الزامات عمومی رعایت محدودیت های پلان ساختمان های با مصالح بنایی بدون ایجاد درز انقطاع کدام یک از موارد زیر صحیح می باشد؟
طبق بند)ب صفحه 21 مبحث هشتم مقررات ملی ساختمان :
بند ب)اختلاف سطح در طبقه
در نتیجه
گزینه 4)ایجاد اختلاف سطح در یک طبق ساختمان در حدمجاز , جایز است. جز موارد ایجاد درز انقطاع نیست.پس پاسخ سوال مندرج در پاسخ نامه اشتباه است.
چون سوال ۲۴ در خود سوال به ساختمانهای با مصالح بنایی ( با کلاف وبدون کلاف ) هیچ اشاره ای نشده که گزینه ۳) هم فقط در ساختمانهای با مصالح بنایی بدون کلاف می تواند درست باشد.و در مورد ساختمانهای با مصالح بنایی با کلاف گفته شده طول ساختمان از سه برابر عرض آن یا 25 متر بیشتر نباشد.

سوال 18 - پلاستکی های سلولی چه موادی هستند؟
گزینه 1 درست است. گزینه 1) موادی هستند که در آنها چگالی در اثر وجود حفره های بهم مرتبط کاهش یافته است. طبق متن مبحث پنجم.

آخرین ویرایش:

mamad666

عضو جدید
سوال 11
ممنون از شما saranjam .با مراجعه به جدول 3-1-5-ج صفحه 39 دقیقا اشاره شده به اینکه حداقل عرض پله از نظر بار تجمیعی برای 2000 نفر و بیشتر باید 140 سانتی متر باشد.اما در پاسخنامه 150 سانتی متر یعنی گزینه 2 به عنوان پاسخ قرار داده شده.که اشتباه می باشد. اگر ما حتی 999999 نفر هم بار تجمیعی داشته باشیم حداقل عرض پله باز هم همان 140 سانتی متر است .احتمالان تعداد 1500 نفر مد نظر طراح بوده که اشتباها 2500 نفر تایپ شده تو سوال.
مثلا در گزینه 2)اگر بجای 150 سانتی متر به عنوان حداقل عرض پله می نوشت 2100 سانتی متر .چون از بین بقیه گزینه ها به 140 نزدیک بود می شد اون رو به عنوان پاسخ انتخاب کرد...؟خیر اشتباه است.

سلام مهندس جان در مورد سوال 11- باید عرض کنم که حداقل را خواستن همونطور که اشاره کردین در جدول صفحه 39 حداقل عرض پلکان برای بیش از 2000 نفر 140 معرفی شده یعنی کمترین مقدار صحیح 140 و نمی توان از آن کمتر اختیار کرد پس گزینه های 1-3-و4 خود به خود حذف می شوند (دربین گزینه ها کمترین مقدار صحیح 150 می باشد . در ضمن در صفحه 29 پله رو گفته نه پلکان

faridkazemi

عضو جدید
سلام مهندس جان در مورد سوال 11- باید عرض کنم که حداقل را خواستن همونطور که اشاره کردین در جدول صفحه 39 حداقل عرض پلکان برای بیش از 2000 نفر 140 معرفی شده یعنی کمترین مقدار صحیح 140 و نمی توان از آن کمتر اختیار کرد پس گزینه های 1-3-و4 خود به خود حذف می شوند (دربین گزینه ها کمترین مقدار صحیح 150 می باشد . در ضمن در صفحه 29 پله رو گفته نه پلکان
با سلام و دورود بر شما
اشتباه بدون سه گزینه را نمی توانیم برهان درست بودن گزینه آخر بدانیم.اگه بقیه گزینه ها 1000 سانتی متر و 2000 سانتی متر و 3000 و گزینه چهارم 500 سانتی باشه با استدلال شما باید حداقل عرض 500 سانتی متر رو به عنوان پاسخ انتخاب کرد چون به عدد 140 سانتی متر نزدیک تر است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز تند نرو.ایشون نظرشونو گفتن مثل شما که نظرتو گفتی.قرار نیست همه با شما هم جهت و هم نظر باشند.وقتی تو فضای مجازی هم طاقت انتقاد از همو نداریم و حاضر نیستیم به نظرات همدیگه احترام بزاریم وای بحال زندگی روزمره.موفق و سربلند باشد

آفرین بر شما...حرف درست رو زدید...کلا ایرانی جماعت طاقت انتقاد و نداره...ایشون همچین اوشون رو کوبوند....خوووو جالا یعنی چی؟؟؟سئوال پرسید ازتون.....ما نه آبی دیدیم نه تپه گلی نه ماهی و نه صیاد ماهی....:razz:من موندم ماهایی ک تووو یه همچین جایی طاقت حرف رو نداریم ...4 روز دیگه سر پروژه ها چجوری میخوایم با عمله بنا و کارگر و کارفرما و پیمانکار کنیم.....چه بسا تو حیطه کاریه ما از تحصیلات دکتر گرفته تا سیکل و بی سواد و همه جور فرهنگم هم هست....
بیاید از همینجا فرهنگ خودمونو بالا ببریم ک 4 روز دیگه مارو با خاک یکسان نکنند....
در مورد سئوالات هم هیچ کی نمیتونه نظرشو تحمیل کنه به شخصی ...تنها کسی ک میتونه این کار رو بکنه...بالایی ها هستن...ما اعتراض کردیم ...باید ببینیم اونها توجه میکنند یا خیر....:razz:

faridkazemi

عضو جدید
بعد از کلی اعصاب خوردی کلید نظارت معماری دان شد.با این کلید من قبول میشم ولی یه سوال برام پیش اومده که اگه اعتراض به سوالا بشه و بخوان سوالی حذف کنن تکلیف اونایی که اون سوالو درست جواب دادن و ناپلئونی قبول میشنو لب مرز هستن چی میشه؟منظورم اینه که حذف حتی 1 سوال ممکنه برا خیلیا حکم رد شدن و یا قبول شدن داشته باشه.هستند کسایی که با این پاسخنامه موجود قبولن ولی اگه یکی از جوابای صحیحشون حذف بشه رد میشن(یکیش خودم).دوستانی که تجربه دارن لطف کنن راهنمایی کنن که اینجور داستانی سابقه داشته؟

دلیل حمایتت از amir رو درک می کنم. اما به نظر شما ما که یک سال از همه چی گذشیم و مطالعه کردیم و حداقل تو جلسه امتحان 1 ساعات وقتمون صرف جستجو کردن و تحلیل سوالات سرکاری ای که اون موقع نمی دونستیم ولی آلان با وقت گذاشتن برای مطالعه دوباره تمام منابع می فهمیم اشتباست .باید رد بشیم . و اینجاست که شما می گی نظر شخصی و هر کی هر نظری می خواد بده ولی من می گم استناد به مقررات ملی ساختمان.
با تشکر فراوان از شما

araghon

عضو جدید
دلیل حمایتت از amir رو درک می کنم. اما به نظر شما ما که یک سال از همه چی گذشیم و مطالعه کردیم و حداقل تو جلسه امتحان 1 ساعات وقتمون صرف جستجو کردن و تحلیل سوالات سرکاری ای که اون موقع نمی دونستیم ولی آلان با وقت گذاشتن برای مطالعه دوباره تمام منابع می فهمیم اشتباست .باید رد بشیم . و اینجاست که شما می گی نظر شخصی و هر کی هر نظری می خواد بده ولی من می گم استناد به مقررات ملی ساختمان.
با تشکر فراوان از شما

این اخرین جوابی هستش که به شما میدم چون سطح فکر و نظرتو نمیتونم بفهمم.1سال خوندی این شده تازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟والا من 2 شب قبل امتحان خوندم و مطمئن هستم قبول میشم.کل ایران به این سوالا اعتراض کردن و یا موافق سوالا بودن من و شما مرجع رسیدگی نیستیم و با استدلال من و شما پاسخنامه ها صحیح نمیشن اونایی که مرجع هستن کار خودشونو میکنن و بال بال زدن من و شما مهم نیست واسشون ولی خدا نون دل ادمارو بهشون میده.دوست عزیز زندگی پر از بالا و پایین و زیر و بم هستش اگه سنگ زیرین اسیاب نباشی دنبال کینه و رفتار بچه گانه باشی نه تو بلکه کوه هم که باشه له میشه .فکر باز و احترام به همنوع و کنترل در زمان خشم از خصوصیاتی هستش که انسانهارو از هم متمایز میکنه.دوست عزیز قبولی تو این امتحان اونقدا هم مدینه فاضله نیست که براش دوره افتادی.و در اخر مطمئن باش تا خدا نخواد برگ از درخت نمیفته.به امید موفقیت

آخرین ویرایش:

faridkazemi

عضو جدید
این اخرین جوابی هستش که به شما میدم چون سطح فکر و نظرتو نمیتونم بفهمم.1سال خوندی این شده تازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟والا من 2 شب قبل امتحان خوندم و مطمئن هستم قبول میشم.کل ایران به این سوالا اعتراض کردن و یا موافق سوالا بودن من و شما مرجع رسیدگی نیستیم و با استدلال من و شما پاسخنامه ها صحیح نمیشن اونایی که مرجع هستن کار خودشونو میکنن و بال بال زدن من و شما مهم نیست واسشون ولی خدا نون دل ادمارو بهشون میده.دوست عزیز زندگی پر از بالا و پایین و زیر و بم هستش اگه سنگ زیرین اسیاب نباشی دنبال کینه و رفتار بچه گانه باشی نه تو بلکه کوه هم که باشه له میشه .فکر باز و احترام به همنوع و کنترل در زمان خشم از خصوصیاتی هستش که انسانهارو از هم متمایز میکنه.دوست عزیز قبولی تو این امتحان اونقدا هم مدینه فاضله نیست که براش دوره افتادی.و در اخر مطمئن باش تا خدا نخواد برگ از درخت نمیفته.به امید موفقیت

دو شب خوندی و مطمئنی قبول می شی و تا خدا نخواد برگ از درخت نمی افته فردا که مهندس ناظر شدی و اجرات ریخت رو سر اون همنوعی که با فکر باز بهش احترام می ذاری اون وقت خشم خدا و قانون رو می فهمی و من دیگه قطعا قبولی تو نظام مهندسی که شما ناظرش هستی نباید برام مدینه فاضله باشه و براش دوره بیوفتم اگه بخوای جوابهای قشنگ تری هم برات دارم ولی بهمین اندازه بسنده می کنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.