سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

***آرامش***

اخراجی موقت
سحر همگی مهندسای عزیز بخیر
از سحت و سلامت cpu و مین برد و رم pcم مطمئنم چون امروز تو یه مغازه تست کردمشون و بدون اینکه دست بزنم آوردمشون خونه. الان که کیسو سر هم کردم خودم کلا صفحه بالا نمیاد و چراغ پاور چشمک میزنه. اصلا بخاطر همین داستان بود که بردم تست کردم. سوالم اینه آیا اشکال از پاوره یا کارت گرافیک؟
چراغ پاور منظورت کدومه؟؟؟
وقتی کیس روشن میشه و مانیتور چیزی نداره دوحالت بیشتر نداره
1- کارت گرافیک ، کابل رابط ، مانیتور مشکل دارن یا شل هستن یا درست بسته نشدن یا ....
2- رم درست جا زده نشده یا سوخته
ولی اگه منظورت اینه که کیس کلا" روشن نمیشه باز هم دوحالت بیشتر نداره
1- پاور سوخته
2-رم یا کارت گرافیک درست جا زده نشده

rel!ance

کاربر فعال
سلام خسته نباشین نماز و روزه هاتون قبول
دو تا سوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم:
1. تازگی سرعت لبتابم (مدل ایسوس ویندوز سون) خیلی کم شده. به نظرتون کدوم قطعه را ارتقا بدم که سرعتش درست بشه؟
(اینم بگم تا الان سه قطعه اصلیش را دست نزدم فقط دی وی دی رایترش ضعیف شد یه اکسترنال گرفتم)

2. تازه ویندوز عوض کردم ولی هر کاری میکنم هیچ آفیسی با هر ورژنی (2010-2007 و حتی 2003) را نصب نمیکنه.

لطفا راهنمایی کنین مرسی

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشین نماز و روزه هاتون قبول
دو تا سوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم:
1. تازگی سرعت لبتابم (مدل ایسوس ویندوز سون) خیلی کم شده. به نظرتون کدوم قطعه را ارتقا بدم که سرعتش درست بشه؟
(اینم بگم تا الان سه قطعه اصلیش را دست نزدم فقط دی وی دی رایترش ضعیف شد یه اکسترنال گرفتم)

2. تازه ویندوز عوض کردم ولی هر کاری میکنم هیچ آفیسی با هر ورژنی (2010-2007 و حتی 2003) را نصب نمیکنه.

لطفا راهنمایی کنین مرسی

احتمالا ویندوزی که نصب کردی خوب نیست

یا نرم افزاری نصب کردی که جلوی نصب آفیستو می گیره

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
1و 2 ک درسته کاملا نمایش میده تا بالا اومدن سیستم هیچ مشکلی نیست! درمورد 3 مطمئن نیستم ولی فک نکنم مشکلی داشته باشه!
ی نکته ای هم ک هس من رو لپ تاپم دو تا ویندوز نصبه ک فقط یکیش مشکل پیدا کرده و اونیکی مث قبل کار میکنه وصفحه مشکلی نداره....
خب خدا رو شکر سخت افزار مشکلی نداره
احتمال زیاد همون مشکل درایورهاست

انتها

عضو جدید
سلام .خوبین ؟بااجازتون منم می خوام یه سوال بپرسم اگه دوست داشتین جواب بدین .من یه نرم افزار اموزش زبان خریدم sweet english بازش که می کنم بعض کلمات می افته پشت سطر بعدی ودیده نمی شه چی کار کنم که درست بشه ؟؟؟ممنون میشم اگه کمکم کنین .:smile:

ئدز

عضو جدید
سلام من از این سایت نرم افزار هایسیس رو دان کردم و طبق فیلمه عمل کردم ولی برنامه رو برام باز نمیکنه
http://saberrahbany.mihanblog.com/post/254
اینجوری میشه

ئدز

عضو جدید
واقعا اخه سیستم من نشونی از ویروس نمیده و همین جور که میبینی اروره لایسنس میده..........................

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
چراغ پاور منظورت کدومه؟؟؟
وقتی کیس روشن میشه و مانیتور چیزی نداره دوحالت بیشتر نداره
1- کارت گرافیک ، کابل رابط ، مانیتور مشکل دارن یا شل هستن یا درست بسته نشدن یا ....
2- رم درست جا زده نشده یا سوخته
ولی اگه منظورت اینه که کیس کلا" روشن نمیشه باز هم دوحالت بیشتر نداره
1- پاور سوخته
2-رم یا کارت گرافیک درست جا زده نشده
نه. روی کیس دوتا چراغ حداقل داره که یکیش چراغ هارده یکیش پاور. اگه پاور سوخته باشه که اصلا سیستم روشن نمیشه اگه رم جاش نباشه یا سوخته باشه بوق میزنه و چراغ پاور چشمک میزنه. اگه گرافیک جا نباشه هم مشکل خاصی جز روشن نشدن مانیتور نیس. داستان کابل و مانیتور هم به همین صورت. اگر cpu هم مشکل داشته باشه مدل دیگه ای بوق میزنه و بازم چراغ پاور چشمک میزنه.
من فقط رم و cpu و مادربردمو امتحان کردم و میدونم سالمه. حالا وقتی روی کیس خودم سوارشون میکنم اما مشکل داره میمونه گرافیکم و پاور. دادم یکی تستش کنه خبرشو ایشالا تا شب میگم

***آرامش***

اخراجی موقت
نه. روی کیس دوتا چراغ حداقل داره که یکیش چراغ هارده یکیش پاور. اگه پاور سوخته باشه که اصلا سیستم روشن نمیشه اگه رم جاش نباشه یا سوخته باشه بوق میزنه و چراغ پاور چشمک میزنه. اگه گرافیک جا نباشه هم مشکل خاصی جز روشن نشدن مانیتور نیس. داستان کابل و مانیتور هم به همین صورت. اگر cpu هم مشکل داشته باشه مدل دیگه ای بوق میزنه و بازم چراغ پاور چشمک میزنه.
من فقط رم و cpu و مادربردمو امتحان کردم و میدونم سالمه. حالا وقتی روی کیس خودم سوارشون میکنم اما مشکل داره میمونه گرافیکم و پاور. دادم یکی تستش کنه خبرشو ایشالا تا شب میگم
اشتباه میکنی
من مورد داشتم کیس روشن نمیشد اشکال از عدم نصب صحیح رم سر جاش بود بوقی هم نمیزن.
به همین ترتیب گزافیک هک مورد داشتم اینجوری بود

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اقا کسی نمیدونه چرا موقع باز کردن ایمیلم برای هر میلی این خطا رو میده:

There appears to be a problem loading the email:"اینجا هم عنوان ایمیل رو مینویسه!!"

masoud612

عضو جدید
سلام دوستان....وقتی زبان گوگل کرومو به فارسی تغییر میدم ارور میده و هنگ میکنه و زبان تغییر نمیکنه.برای سرچ سایتها نیاز دارم فارسی بشه.. مشکل از چی میتونه باشه ممنون از کمکتون

dornaz.maani

عضو جدید
فراموش کردن پسورد ویندوز 8 - امکان وارد شدن فقط با فینگر پرینت

فراموش کردن پسورد ویندوز 8 - امکان وارد شدن فقط با فینگر پرینت

سلام دوستان

من لپ تاپ جدید خریدم حدودا 6 ماهه. لپ تاپم فینگر پرینت داره و من هم پسورد دادم هم اثر انگشت. چون چند وقته همش با فینگر پرینت وارد میشم پسورد یادم رفته.:redface: امروز اتفاقی موقع روشن شدن فینگر پرینت کار نکرد و هرکار کردم پسورد یادم نیومد. بالاخره ری استارت کردم و خدا رو شکر فینگرپرینت کار کرد . ;)

خلاصه این اتفاق باعث شد نگران بشم . حالا می خوام پسورد رو عوض کنم ولی نمی دونم چطوری وقتی پسورد یادم نیست می تونم عوضش کنم. فقط با فینگرپرینت می تونم وارد بشم. ولی وقتی می خوام پسورد رو عوض کنم فقط پسورد قبلی رو می خواد.:cry::cry::cry:

میشه لطفا راهنماییم کنید .
ممنونم

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام

There appears to be a problem loading the email:"اینجا هم عنوان ایمیل رو مینویسه!!"
من حدس می زنم مشکل از ف ی ل ت ر ی ن گ باشه
با قندشکن تست کن

setare.soheyl

عضو جدید
سلام دوستان....وقتی زبان گوگل کرومو به فارسی تغییر میدم ارور میده و هنگ میکنه و زبان تغییر نمیکنه.برای سرچ سایتها نیاز دارم فارسی بشه.. مشکل از چی میتونه باشه ممنون از کمکتون

از موزیلا استفاده کن ببین همین جوره اگر اینجوریه مشکل از مرورگر نیست باید ویندوز را چک کنی

srmousavil

عضو جدید
دوست عزیز راهنمایی هایی که دوستان دیگه داشتند میتونه درست باشه و راه حل خوبی باشه اما خوبه شما اگر آشنایی داری یه سر به قسمت تنظیمات پاور سیستم (Power Option) بزنی احتمال وجود تغییرات هست جدا از اون باز هم در صورت آشنایی با نحوه کارکرد بخش بایوس سیستم میتونید تنظیمات دلخواه رو در این قسمت اعمال کنید. انشاالله که درست میشه موفق باشید.

srmousavil

عضو جدید

مسعود جان شما زبان تایپ رو از کجا تغییر میدی؟! از روی صفحه کلید یا بخش تنظیمات گوگل؟! اگر از بخش تنظیمات این کار انجام میشه در بسیاری از مواقع سرچ دچار مشکل میشه بجاش از تغییر زبان صفحه کلید استفاده کنید.

srmousavil

عضو جدید
سلام

دوست عزیز مطمئنا میدونید که این پیغام به معنی اینه که به نظر می رسد مشکل بارگذاری ایمل دارید پس چند حالت پیش میاد یا ایمیل ناقص بوده یا بسته ارسالی مشکل داره که چنین پیغامی میاد! که شما میگی برای همه ایمیلها به همین شکل هست پس این نمیتونه دلیل خوبی باشه جدا از این مسئله مهم دیگه سرعت اینترنت هستس که در اکثر مواقع با وجود استفاده از اینترنت پر سرعت باز هم عملا مشکل از مخابرات هستش و ایمیل ها درست باز نمیشه حتی امکان داره محیط ایمیل درست باز نشه حالا اگه محیط یاهو باشه که خیلی بدتر هم میشه این مسئله در مورد جیمیل هم صادق هست اما با درصد کمتری.

bomber

عضو جدید
با سلام من یک مشکل جدی با سایت گراواتار دارم من نه تو این سایت عضو شدم نه تا به حال به این سایت سر زدم ولی هر جا کامنت میزارم یک عکس در کنار کامنت هام قرار میده که من نه میتونم این عکس عوض کنم نه میتونم حذف کنم به این علتم که من تو سایت گراواتار عضو نشدم نمیتونم نه حذفش کنم نه عوضش کنم حالا موندم چکار کنم ایا راهی میشناسید که این اواتار لعنتیو حذف کرد؟

masoud612

عضو جدید
مسعود جان شما زبان تایپ رو از کجا تغییر میدی؟! از روی صفحه کلید یا بخش تنظیمات گوگل؟! اگر از بخش تنظیمات این کار انجام میشه در بسیاری از مواقع سرچ دچار مشکل میشه بجاش از تغییر زبان صفحه کلید استفاده کنید.
از روی صفحه کلید تغییر میدم ...

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام بر دوستان...

من یه موس بی سیم برای لپ تاپم خریدم ولی نمیدونم چطوری فعال میشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان...

من یه موس بی سیم برای لپ تاپم خریدم ولی نمیدونم چطوری فعال میشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.
کار خاصی نمی خواد قسمت پایین یه دکمه ی ریز آن و آف داره که باید روشنش کنی دیگه...
راستی حالا که بحث موس بی سیم شد کسی مارک خوب باتری نیم قلمی سراغ داره؟من هر مدلی می خرم حتی 1 ماه هم دوام نمیاره (میانگین هم روزی 5 ساعت کار می کنم) عادیه؟!

بچه ها اینکه کامپیوتر از وقتی روشن می شه (حتی قبل از بالا اومدن ویندوز) چراغ کوچیک کنار دکمه ی پاور روشن می شه به حالت ارور (قرمز) این یعنی سی پی یو مشکل پیدا کرده؟!! چی کار می شه کرد براش؟! البته الان دیگه کلا ویندوزشم بالا نمیاد بردمش تعمیر گفتن هاردش باید عوض شه و سی پی یو مشکلی نداره ولی من مطمئن بودم هارد سالمه :confused:

آخرین ویرایش:

ali_pishtaz

عضو جدید
کار خاصی نمی خواد قسمت پایین یه دکمه ی ریز آن و آف داره که باید روشنش کنی دیگه...

بچه ها اینکه کامپیوتر از وقتی روشن می شه (حتی قبل از بالا اومدن ویندوز) چراغ کوچیک کنار دکمه ی پاور روشن می شه به حالت ارور (قرمز) این یعنی سی پی یو مشکل پیدا کرده؟!!

من همین کار رو میکنم ولی درست نمیشه!!

چرا؟؟

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من همین کار رو میکنم ولی درست نمیشه!!

چرا؟؟
خب شاید خرابه!! سیستمت شناسایی می کنه یو اس بی رو؟! برا منم مشکل داره و بعضی وقتا یهو ثابت می شه و تکون نمی خوره مجبور می شم روشن خاموشش کنم ولی دیگه حواسم نبود گارانتی شو پاره کردم مجبورم باهاش کنار بیام! :confused:

ali_pishtaz

عضو جدید
خب شاید خرابه!! سیستمت شناسایی می کنه یو اس بی رو؟! برا منم مشکل داره و بعضی وقتا یهو ثابت می شه و تکون نمی خوره مجبور می شم روشن خاموشش کنم ولی دیگه حواسم نبود گارانتی شو پاره کردم مجبورم باهاش کنار بیام! :confused:

موس بی سیم که سیم نداره که به یو اس بی رو بشناسه:confused:دوستان تو رو خدا کمکم کنین....33 تومن پولشو دادم:razz:
راهنمایی کنین دوستان....روشن و خاموش هم میکنم درست نمیشه

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
موس بی سیم که سیم نداره که به یو اس بی رو بشناسه:confused:دوستان تو رو خدا کمکم کنین....33 تومن پولشو دادم:razz:
راهنمایی کنین دوستان....روشن و خاموش هم میکنم درست نمیشه

موس های بی سیم ، به جای کابل یک عدد پورت بلوتوث مخصوص دارن که به قسمت USB سیستم یا لب تاب تون میزنید و موس کار میکنه .

اگر لازم باشه ، سیستمتون رو یکبار ریستارت کنید .

با تشکر

ali_pishtaz

عضو جدید
موس های بی سیم ، به جای کابل یک عدد پورت بلوتوث مخصوص دارن که به قسمت USB سیستم یا لب تاب تون میزنید و موس کار میکنه .

اگر لازم باشه ، سیستمتون رو یکبار ریستارت کنید .

با تشکر

یه عدد پورت بلوتوث نداره......پس سرم کلاه زد!!!:(

بالا