سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

تهرنگ

عضو جدید
یه نکته دیگه مثلا میگن سایت torrentz.eu یه سایت خوب برای دانلود فایل تورنته ولی از اونجا هم سه تا گزینه میاد که با کلیک بر روی اون یه فایل exe دانلود میشه...

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه نکته دیگه مثلا میگن سایت torrentz.eu یه سایت خوب برای دانلود فایل تورنته ولی از اونجا هم سه تا گزینه میاد که با کلیک بر روی اون یه فایل exe دانلود میشه...
اون سه تا گزینه برا همه چی میاد، اونا رو جدی نگیر :D
داداش ، هیچ فرقی نداره تو کدوم سایت اشتراک گذاری فایل تورنت سرچ کنی.
این فایلی که شما میخواین اصلا وجود نداره :smile: ، حالا یه سایتی مثل https://thepiratebay.se/ وقتی فایلی رو توش سرچ کنی اگه اون فایل وجود نداشته باشه ، میگه وجود نداره ، ولی بعضی از سایت های دیگه مثل همین
torrentz.eu وقتی یه فایل رو توش سرچ میکنی بهت نمیگه که فایل شما وجود نداره (عین همون عکسی که خودت تو پست قبل گذاشتی) و همیشه یه سری فایل تبلیغاتی تحویل آدم میده.
یه مثال برات میزنم:​
یه تیم تو تورنت هست به اسم YIFY ، اینا بهترین ریلیز فیلم های دنیا رو تو سایت های تورنت به اشتراک میزارن ، حالا من عبارت YIFY رو تو دو تا از سایت هایی که فایل تورنت رو به اشتراک میزارن سرچ کردم و نتایج سرچ رو تو عکس مشخص کردم.
برای نمونه فیلم 12Years a salve
تو هر دو تا سایت با کادر مشخص کردم، کاملا مشخصه که نتایج یکسان هستن،
پس نتیجه میگیریم وقتی یه فایل رو تو یه سایت اشتراک گذاری تورنت سرچ کردی و پیداش نکردی ، دیگه دنبالش نگرد.
http://cld.persiangig.com/sync-view.html#lxN0GL2BTo

http://cld.persiangig.com/sync-view.html#kDzRjCCTkV

آخرین ویرایش:

گیلان(فومن)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یه مشکلی تو نوشتن پانویس در ورد دارم. با اینکه قسمت footnotes، قسمت start at زدم که از یک شروع شه. ولی از 5 شروع میشه. تو یه کامپیوتر دیگه امتحان کردم بازم همین مشکل به وجود اومد. صفحه اول پانویسام به ترتیب 1 و2 درسته ولی از صفحه بعدتر که میخوام بزنم دوباره از یک شروع شه این مشکل پیش میاد.تونستم منظورم رو برسونم آیا؟؟:smile:

الف تا ی

عضو جدید
به نام خدا
سلام...
چند روزه میخوام برم به سایتی که قبلا خیلی راحت می رفتم اما الان با این مواجه میشم:
[h=1]Forbidden[/h] You don't have permission to access / on this server

مشکل از بندست یا سایت؟!
اگر از منه چطور حلش کنم؟
یا علی...

رضاکلاته

عضو جدید
سلام
معمولا وقتی رو یه سیستم آنتی ویروس نصبه و سیستم ویروسی میشه دیگه آنتی ویروس کاری از دستش برنمیاد.
بهترین کار اینه که شما دیسک نجات مربوط به آنتی ویروستون رو از سایت سافت گذر دانلود کنین و بعد رایتش کنین رو یه CD یا DVD بعد سیستم رو تو بوت (توسط اون CD) اسکن کنین.
اگر هم مطمئن هستید که سیستمتون ویروس نداره، برنامه RRT AntiViral Toolkit رو از سافت گذر دانلود کنید و اجراش کنید، امکان داره آنتی ویروستون بهش گیر بده ، پس موقتا آنتی ویروس رو غیرفعال کنید.
کار برنامه RRT اینه که اثر ناشی از فعالیت ویروس ها رو از بین میبره.
ممنون ازپاسختان کارهایی که فرمودین انجام دادم سیستمم ویروس نداشت برنامهRRT AntiViral Toolkitروهم اجرا کردم حال باید چکارکنم تا ویندوزم درست بشه درضمن سی دی ویندوزرو هم گم کرده ام آیا غیر ازتعویض ویندوز راهی برای تعمیر ویندوز هست؟درضمن این پیامjh.JPG چیه؟

گیلان(فومن)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نام خدا
سلام...
چند روزه میخوام برم به سایتی که قبلا خیلی راحت می رفتم اما الان با این مواجه میشم:
Forbidden

You don't have permission to access / on this server

مشکل از بندست یا سایت؟!
اگر از منه چطور حلش کنم؟
یا علی...
فکر میکنم مشکل از سایتش باشه. البته شما میتونید رو یه سیستم دیگه هم امتحان کنید ببینید سایتتون باز میشه.برا من که هر وقت این ارور رو میده مشکل از سایته و بعد یه مدت باز میشه.

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان کسی ویندوز 98 روی vmware نصب کرده ؟ من با نصبش مشکل پیدا کردم هر ست آپی رو میذارم شناسایی نمیکنه برای نصب.... اگه کمک کنید ممنون میشم...

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من متلب 2011a رو نصب دارم و وقتي ميخوام از سيمولينك و s-function استفاده كنم ميگه كامپايلر نصب نيست و خطا ميگيره. ميشه راهنمايي كنيد چه فايلي رو بايد نصب كنم. ويندوزم 64 بيتيه.

خيلي ممنونم

memar_lahijani

عضو جدید
[h=2]* فوری فوری * تو رو خدا کمکم کنید[/h]
خسته نباشید دوستان . من یه اشتباهی کردم از تو منوی استارت موزیلا رو با فلش پلیر باز کردم . الان تمام برنامه هام شکل فلش پلیر به خودش گرفته و باز نمیشه . خواهش می کنم کمکم کنید . :cry::cry::cry:

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
* فوری فوری * تو رو خدا کمکم کنید
خسته نباشید دوستان . من یه اشتباهی کردم از تو منوی استارت موزیلا رو با فلش پلیر باز کردم . الان تمام برنامه هام شکل فلش پلیر به خودش گرفته و باز نمیشه . خواهش می کنم کمکم کنید . :cry::cry::cry:

سلام
ببینین با اجرای این فایل مشکلتون حل میشه یا نه

پیوست ها

• Default.zip
    1.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام

با سلام
روی موزیلا راست کلیک کنید و از قسمت open with موزیلا رو بزنید و یک قسمتی هست که نوشته "آیا میخواهید با این برنامه همیشه باز کنید" رو تیمش روبزنید،فکر کنم درست بشه.
اگر متوجه نشدید بفرمائید عکس میذارم.

با سپاس

mersad20

کاربر فعال
سلام
يه سوال
من از كامپيوتر خونه كه ميخوام داخل انجمن لاگين كنم نميشه هرچي كد وپسورد ميزنم ميگه اشتباهه و وارد نميشه در صورتي كه مطمئنم وارد ميشه يا لپ تابم هم وارد نميشه فقط از سيستم شركتم وارد ميشه علتش چيه كسي ميتونه كمكم كنه ؟

گیلان(فومن)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
برنامه دانلود منجیر به زبان ژاپنی تغییر پیدا حالا کرد وحالا هر چی جستجو میکنم نمیتونم گزینه تغییر زبان رو پیدا کنم که دوباره به فارسی برگردونمش.میشه کمک بفرمایید

memar_lahijani

عضو جدید
سلام

با سلام
روی موزیلا راست کلیک کنید و از قسمت open with موزیلا رو بزنید و یک قسمتی هست که نوشته "آیا میخواهید با این برنامه همیشه باز کنید" رو تیمش روبزنید،فکر کنم درست بشه.

با سپاس

خیلی خیلی ممنونم . :gol:

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام

با سپاس

این یه مشکلیه که توی ویندوز 7 وجود داره

اگه این کاری که شما میگین رو انجام بده تموم برنامه هاش میشن موزیلا

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
برنامه دانلود منجیر به زبان ژاپنی تغییر پیدا حالا کرد وحالا هر چی جستجو میکنم نمیتونم گزینه تغییر زبان رو پیدا کنم که دوباره به فارسی برگردونمش.میشه کمک بفرمایید

سلام
امید وارم که این عکس کمکی بهتون بکنه

رضاکلاته

عضو جدید
سلام
يه سوال
من از كامپيوتر خونه كه ميخوام داخل انجمن لاگين كنم نميشه هرچي كد وپسورد ميزنم ميگه اشتباهه و وارد نميشه در صورتي كه مطمئنم وارد ميشه يا لپ تابم هم وارد نميشه فقط از سيستم شركتم وارد ميشه علتش چيه كسي ميتونه كمكم كنه ؟
منم چندین باربه این مشکل برخورد کرده ام کاری که کردم این بود که یوزر وپسوردمو ریست کردم با یوزر پسوردی که به ایمیلم اومد وارد شدم بعد مجدد یوزر پسورد دلخواهمو دادم.

رضاکلاته

عضو جدید
ممنون ازپاسختان کارهایی که فرمودین انجام دادم سیستمم ویروس نداشت برنامهRRT AntiViral Toolkitروهم اجرا کردم حال باید چکارکنم تا ویندوزم درست بشه درضمن سی دی ویندوزرو هم گم کرده ام آیا غیر ازتعویض ویندوز راهی برای تعمیر ویندوز هست؟درضمن این پیاممشاهده پیوست 196775 چیه؟
درضمن برای تعمیر ویندوزم سی دی ویندوزرو که میزارم ارور میده درصورتی که مطمئنم سی دی ویندوز همون سی دی هستش. مشکل چیه77.JPG

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درضمن برای تعمیر ویندوزم سی دی ویندوزرو که میزارم ارور میده درصورتی که مطمئنم سی دی ویندوز همون سی دی هستش. مشکل چیه
از طریق بوت باید ریپیر کنی.
آموزش ریپیر کردن ویندوز XP
http://www.asemoniha.com/f555/تعمیر-ویندوز-xp-با-استفاده-از-دستورات-خود-ویندوز-آموزش-تصویری-10653/

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون از راهنمایی تون، اینکار معادل همونه و هیچ عکس العملی نشون داده نمیشه!
با همه ی مرورگرها (کروم-فایرفاکس-اینترنت اکسپلور) مشکل دارین!
اگه تونستین جدیدترین نسخه مرورگرهاتون رو نصب کنید.

noosheen1

عضو جدید
سلام بچه ها خدا قوت
من دو تا سوال دارم امیدوارم شما بتونید بهم کمک کنید
1-Briefcase که در کلیک راست دسک تاپ در قسمت new مشاهده میشه چه کاربردی داره؟(لطفا تا جایی که میشه ساده توضیح بدید آخه من از کامپیوتر سررشته زیادی ندارم!)
2- در لپ تاپ من پلی لیستم تنها در صورتی پشت سرهم پخش میشه که قبل از شروع موسیقی گزینه play all رو کلیک بزنم و اگر این کارو نکنم مدام آهنکی رو که اول انتخاب کردم پخش میکنه، در صورتیکه باید بعد از پخش آهنگ انتخابیم به آهنگ بعدی بره! اگه کسی میدونه مشکل کجاست لطفا کمکم کنه
ممنونم:smile:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خدا قوت
1-Briefcase که در کلیک راست دسک تاپ در قسمت new مشاهده میشه چه کاربردی داره؟(لطفا تا جایی که میشه ساده توضیح بدید آخه من از کامپیوتر سررشته زیادی ندارم!)
2- در لپ تاپ من پلی لیستم تنها در صورتی پشت سرهم پخش میشه که قبل از شروع موسیقی گزینه play all رو کلیک بزنم و اگر این کارو نکنم مدام آهنکی رو که اول انتخاب کردم پخش میکنه، در صورتیکه باید بعد از پخش آهنگ انتخابیم به آهنگ بعدی بره! اگه کسی میدونه مشکل کجاست لطفا کمکم کنه
سلام ،
من کلا از گزینه briefcase خوشم نمیاد و تا حالا هم ازش استفاده نکردم :D
این گزینه عین یه فولدره که یه سری خاصیت داره،
مثلا شما تو یه درایو، مثلا C یه briefcase ایجاد میکنین و یه فایل Word یا یه عکس یا هر فایل دیگه ای که خواستین، توش قرار میدین، حالا میرید تو یه درایو دیگه ، مثلا D یه briefcase دیگه ایجاد میکنین، حالا باید تمای فایل هایی که تو briefcase درایو C داشتین ، کپی کنین تو اون briefcase که تو درایو D ساختین(با این کار یه پل ارتباطی بین دوتا briefcase ایجاد کردین.)
خب حالا هر تغییراتی که توی فایل های briefcase درایو C انجام بدین به صورت خودکار این تغییرات تو briefcase درایو D هم انجام میشه(البته برای اینکار شما باید رو briefcase درایو D راست کلیک رو بزنی و گزینه آپدیت رو بزنی تا تغییرات اعمال بشن).
یه مثال دیگه میزنم:
مثلا ما یه فایل اکسل داریم که هر روز یه داده جدید بهش اضافه میکنیم و یه جایی ذخیرش میکنیم، حالا نقش briefcase این وسط اینه که فرضا فایل اکسل ما تو درایو C قرار داره ما میایم اون فایل اکسل رو تو یه briefcase قرار میدیم حالا یه briefcase دیگه تو درایو E میسازیم و فایل اکسل رو توش میذاریم.
خب از الان به بعد هر تغییری که تو فایل اکسلی که تو briefcase مربوط به درایو C هست انجام بدیم ، این تغییرات تو فایل اکسلی که تو briefcase مربوط به درایو E هست هم اعمال میشه(البته باید رو فایل briefcase درایو E راست کلیک کنی و گزینه آپدیت رو بزنی تا تغییرات اعمال بشن ).

آخرین ویرایش:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام به همه دوستان

از دیشب به این مشکل برخوردم
driver IRQL not less or equal (netio.sys)
و امشب با توجه به سرچی که انجام دادم متوجه شدم که مشکل از آنتی ویروس نصب شده هستش که هنگام کار با نت، این خطار رو ایجاد می‌کنه
آنتی‌ویروسی که نصب کردم Avira Internet security هستش
چطور می‌تونم این مشکل رو برطرف کنم؟ (بدون حذف آنتی ویروس )

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خدا قوت

جواب سوال دوم: خب وقتی شما فقط یک آهنگ رو انتخاب میکنی دائم همون رو پخش می کنه دیگه یعنی وقتی play رو میزنی به صورت پیشفرض آهنگی که select شده پخش میشه باید play all کنید یا اینکه یک playlist ایجاد کنید (وقتی آهنگهای مورد نظرتون در حال پخش هست ctrl+n رو بزنید)

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
2- برای ساخت dvd ریکاوری برای لپ تاپ ها از چه نرم افزاری استفاده میگردد؟
4- تعمیر نرم افزار ی هارددیسک و رفع بدسکتور چه نرم افزار یهتر است؟
با تشکر

رضاکلاته

عضو جدید
سلام اسمارت سکیوریتی 7رونصب کرده ام برای بازکردن خیلی ازسایتها ارور میده ونمیگذاره صفحه باز بشه باید چکارکنم؟8.JPGدر5.JPGضمن این پیام که درگوشه پایین ظاهرمیشه چیه ؟آیامیشه کاری کرد که دیگه ظاهرنشه؟

آخرین ویرایش:

liebenswürdig

اخراجی موقت
سلام اسمارت سکیوریتی 7رونصب کرده ام برای بازکردن خیلی ازسایتها ارور میده ونمیگذاره صفحه باز بشه باید چکارکنم؟مشاهده پیوست 197445درمشاهده پیوست 197447ضمن این پیام که درگوشه پایین ظاهرمیشه چیه ؟آیامیشه کاری کرد که دیگه ظاهرنشه؟
به نظر من پاکش کن منم داشتمش همش یه چیزیش میشد ولی بعد اینکه دیلیتش کردم درست شده:smile:

بالا