سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

hossein2263

عضو جدید
آیا وقتی باز می کنی میبندی مرورگر این صفحه میاد ؟ اگه آره بروش زیر عمل کن !
شما home Page ت چی هست ؟
اگه اینه 192.168.1.1 به یه چیز دیگه تغییر بده !
اگه نه مرورگرت رو عوض کن ببین باز مشکل پا برجاست یا نه !

نه دوست عزیزhome pageگوگل هست ویندوز روکامل عوض کردم بایه سیستم دیگه تست کردم ولی رفع نشدمشکلم اینه که موقعی که یه صفحه درحال لود شدن هست اگه بخوام کانکشن روقطع کنم تونوارادرس به جای اون صفحه صفحه مربوط به سرویس دهنده میاد یعنی کلا اگه بدون اینکه کانکت بشم صفحه اینترنت روبازکنم صفحه ای ماننداین میاد://my-sky.ir/login?dst=http%3A%2F%2Fwww.radsms.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2010%2F12%2FPE_to_EN_Radsms.com_.zipتواین ادرس دقت کنید میبینید که فایلی رومیخواستم ازیه سایت دانلود کنم بعلت کندی کانکشن روقطع کردم که دوباره وصل کنم بلافاصله پس ازقطع شدن کانکشنmy-sky.ir/login?dst=http%3A%2F%2Fبه ابتدای نوار ادرس اضافه شده که مشکل من باهمین قسمته

آخرین ویرایش:

oli

عضو جدید
سلام
من میخوام ویندوز لپ تاپم و ریکاوری کنم ... 5 تا دی وی دی ازش دارم
بوت هم گذاشتم روی دی وی دی رم ولی هرکاری میکنم نمیشه و ویندوز میاد بالا !!!!
باید چیکار کنم ؟

rahele83

عضو جدید
سلام من آفیس 2010رونصب کردم ولی ابزارpen رونداره چه طوربایداین ابزارروداشته باشم
ممنون

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان
تسلیت به خاطر اربعین حسینی
بچه ها زبون php رو بلدین؟
من یه سوال داشتم.

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندسای عزیز
سیستم من از دوروز پیش یهو وایر و بلوتوسش قع شد...درایورشو از توسایت دوباره نصب کردم ولی فایده نداشت..چیکارش کنم؟فوریه لطفا جواب بدید..:smile:

آرش كماندار

عضو جدید
با سلام
من يه ميني لپ تاپ (نت بوك) ASUS دارم. معمولا دو تا سه روز لپ تاپ را شات داون نميكنم و هايبرنت ميكنم. حدود دو هفته پيش وقتي لپ تاپم را روشن كردم و رمز ورود را زدم، صفحه سياه اومد و ديگه چيزي نيومد. خاموشش كردم و توي safe mode رفتم و ريكاوري كردم به چند روز قبل. دو هفته اي مشكلي نداشتم تا ديروز كه شات داون شده بود و روشنش كه كردم همان مشكل پيش اومد. با وجود اين كه رفتم توي سيف مد و ريكاوري كردم، دوباره كه امروز اومدم روشنش كنم همان طوري شد. مجبور شدم چند بار ري استارت كنم تا بالا بياد.
مشكلش را اگه بگين چطور اساسي برطرف كنم ممنون ميشم.

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خواستم ویندوز عوض کنم، درایو سی رو با اکتیو بوت دیسک سوئیت فرمت کردم، بعد که سی دی نصب ویندوز رو گذاشتم وقتی به اون قسمت که باید درایوها رو نشون میداد و من درایوی که باید ویندوز توش نصب بشه رو انتخاب میکردم، رسید این پیغام رو داد:load drivera required CD/DVD drive device driver is missing. if you have a driver floppy disk, CD, DVD, or USB flash drive, please insert it now.Note: if the windows installation media is in the CD/DVD drive, you can safely remove it for this step.مدل لپ تاپ هم: dell 5110

ghacedak

عضو جدید
سلام من یک مشکل دارم ممنون میشم اگه کمکم کنید،من یه دوربین هندیکم دارم که اطلاعات رو روی دی وی دی کوچک ذخیره میکنه اما دی وی دی ها رو کامپیوتر در حالت عادی باز نمیکنه و فقط یه صفحه خالی رو نشون میده روی کامپیوتر میشه بهم بگید چکار باید بکنم که عکسها و فیلم ها رو نشون بده آیا به نرم افزار خاصی نیاز هست؟ممنونم

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام من یک مشکل دارم ممنون میشم اگه کمکم کنید،من یه دوربین هندیکم دارم که اطلاعات رو روی دی وی دی کوچک ذخیره میکنه اما دی وی دی ها رو کامپیوتر در حالت عادی باز نمیکنه و فقط یه صفحه خالی رو نشون میده روی کامپیوتر میشه بهم بگید چکار باید بکنم که عکسها و فیلم ها رو نشون بده آیا به نرم افزار خاصی نیاز هست؟ممنونم
با سلام،
فکر کنم مشکل تون با نصب مجموعه ی K-lite mega codec pack حل بشه!

gholam taksir

عضو جدید
پروژه وی اچ دی ال
-------------------------------------------------------------------------------
سلام
دوستان کسی هست اینجا پروژه وی اچ دی ال انجام بده؟!

پروژه ی خاصی نیست طراحی یه ALU هست که 16 عمل رو انجام میده

برای اطلاعات بیشتر پیغام خصوصی بدید

فقط هر چه زودتر بهتر... پولشم با هم یه جور کنار میایم

p_heydari2000

عضو جدید
desktop

desktop

سوالات و مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید!
سلام
من ویندوزمو تازه عوض کردم و الان همه چیز روبه راهه ولی رو صفحه نمایش پیغام (input not support) دایم در حال حرکته!
به نظر شما مشکل از چیه؟و چطور رفع میشه؟:(

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
من ویندوزمو تازه عوض کردم و الان همه چیز روبه راهه ولی رو صفحه نمایش پیغام (input not support) دایم در حال حرکته!
به نظر شما مشکل از چیه؟و چطور رفع میشه؟:(
با سلام،
می شه یه عکس بگیرید؟ و این که این مشکل با شروع به کار ویندوز آغاز می شه؟

Abolfazl.B

عضو جدید
من موقع نصب ویندوز خواستم سه تا درایو رو در هم ادغام کنم.اما پس از unpartition فقط دو تا از اونها در هم ادغام شدند و درایوی که قبلا تو اون ویندوز بود با اونها ادغام نشد.ضمن در فضای به وجود اومده از دو درایو دیگه دیگه نمیشه پارتیشن بندی کرد و ارور میده.ممنون میشم کمکم کنید.

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موقع نصب ویندوز خواستم سه تا درایو رو در هم ادغام کنم.اما پس از unpartition فقط دو تا از اونها در هم ادغام شدند و درایوی که قبلا تو اون ویندوز بود با اونها ادغام نشد.ضمن در فضای به وجود اومده از دو درایو دیگه دیگه نمیشه پارتیشن بندی کرد و ارور میده.ممنون میشم کمکم کنید.

با سلام
دوست عزیز در صورتی که بخواهید در زمان نصب ویندوز درایوها را ادغام کنید بایستی تمامی درایوها را Delete کنید (Unpartition) و سپس شروع به انجام پارتیشن جدید کنید .
پیشنهاد بهتر آن است که از نرم افزارهای مدیریت پارتیشن مانند Partition Magic و یا گزینه بهتر Paragon Partition Manager استفاده کنید .
با تشکر - سیستم 32

alimka

عضو جدید
سلام دوستان مخواستم بپرسم روش ورود به مديريت سايتا چه جوريه ، بعضيا administrtor بعضيا cms و... وارد ميكنن. يكي از دوستام ميخواست وارد مديريت يه سايت بشه ولي نميدونه چه جوري وارد قسمت login اين آدرسشه : http://www.iranboxing.com/mazandaran/home.htm

داداش گلم اینم خدمتت اما سو استفاده نشه خواهشا ! من این چند روزه چک می کنم هک بشه بهشون اطلاع میدما ! این آدرسم صرفا جهت یادگیری ‍‍‍دوستای گلم اینجا میزارم
اینم لینک http://www.iranboxing.com/mazandaran/login.htm

sanam_el

عضو جدید
سلام
دوستان من کامپیوترم رو 9ماهی میشه ویندوز روش نصب کردم ولی وقتی روشن میکنم رو دسکتاپ چیزی نمیاد، بعدش هم دوباره دادم واسه تعمییر مشکلی نداشت ولی خودم که روشن میکنم چیزی رو صفحه نمیاد!!!!!!!!!!!!
اشکال از کابل های مانیتور میتونه باشه؟؟؟!!!(آخه اون هم نو هست!!!)

baby architect

عضو جدید
سلام دوستان از راهنمایی های ارزندتون ممنونم یه سوال دارم من رشتم معماریه برای کارم و نقشه کشی و ... میخوام لپ تاپ بخرم بهم fujitsu ah531 رو معرفی کردن core5i و همچنین رم 4 و هارد 500 به نظرتون بگیرم چون میگن چینیش نیست راستش بین این مدل و dell5110 شک دارم چون همه میگن مشخصاتشون یکی ولی دل الان تقلبی شده و زود میسوزه میشه راهنماییم کنید:sweatdrop:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
دوستان من کامپیوترم رو 9ماهی میشه ویندوز روش نصب کردم ولی وقتی روشن میکنم رو دسکتاپ چیزی نمیاد، بعدش هم دوباره دادم واسه تعمییر مشکلی نداشت ولی خودم که روشن میکنم چیزی رو صفحه نمیاد!!!!!!!!!!!!
اشکال از کابل های مانیتور میتونه باشه؟؟؟!!!(آخه اون هم نو هست!!!)

با سلام،
فقط Desktop رو نمی بینید یا از وقتی روشن می کنید هیچ چیزی (قبل یا بعد از بالا اومدن ویندوز) نشون نمی ده؟

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تو ویندوز 8 چطور می توان به adsl conection ایجاد کرد که لازم نباشه از پشت مودم روشن خاموش کنیم.

بالا