سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
هارد اکسترنالم پیغام format disk می ده....نمی خوام اطلاعاتی که روشه از بین بره...چیکار کنم؟ :cry:
با سلام،
همین الانم از دسترس خارج شدن!! اول با استفاده از ابزارهای ریکاوری که قابلیت RAW Recovery دارن هارد رو بازیابی کنید و بعد فرمتش کنید. از جمله ی این ابزارها می شه به Recover my files, ontrack easy recovery اشاره کرد!

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
همین الانم از دسترس خارج شدن!! اول با استفاده از ابزارهای ریکاوری که قابلیت RAW Recovery دارن هارد رو بازیابی کنید و بعد فرمتش کنید. از جمله ی این ابزارها می شه به Recover my files, ontrack easy recovery اشاره کرد!
اصلاَ کامپوترم هارد رو نمی شناسه ...فقط ارور ریکاوری دیسک می ده و دو گزینه ی کنسل و اوکی داره.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
اصلاَ کامپوترم هارد رو نمی شناسه ...فقط ارور ریکاوری دیسک می ده و دو گزینه ی کنسل و اوکی داره.
نرم افزاری که گفتم احتمالاً از پسش برمیاد و نیازی به شناختن کامپیوتر نیست! شما فقط پیام رو Cancel کنید! سیستم فایل درایوهاتون Fat32 یا NTFS هستش و فرمت های دیگه برای ویندوز ناشناخته س و باید درایو رو فرمت کنید تا به یکی ازاین سیستم فایل ها برسید! در حال حاضر به خاطر یه مشکل، مثلاً تغییر ولتاژ فرمت مورد نظر به RAW که فرمتی اولیه و غیرقابل استفاده س تبدیل شده! البته اگه درایو رو فرمت کنید و قبل از این که چیزی رو ش بریزید، ریکاوری رو انجام بدید هم احتمالاً اطلاعات تون رو خواهید داشت!

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورتون SID هستش، روش های مختلفی برای تغییرش وجود داره که از جمله می تونید تو این لینک باهاشون آشنا بشید!

سلام
ممنون ولی من که هیچی از این متن متوجه نشدم
میشه خودتون راهنماییم کنید چطوری این کد کامپیوتر تولیدی توسط نرم افزار رو تغییر بدم؟ در واقع نمیدونم همون SID هست یا نه!!! اما فکر میکنم همین SID باشه.

v0r0jak

عضو جدید
سلام دوستان
کی اینجا یه انجمن سایت رو مدیریت میکنه؟
میخوام یه انجمن سایت راه بندازم به کمک احتیاج دارم.. میشه راهنماییم کنین؟

Abolfazl.B

عضو جدید
با سلام
برای یکی از دوستان ویندوز 7 نصب کردم ولی این کامپیوتر با حالت اسلیپ مشکل داره یعنی اینکه وقتی میخواد به حالت اسلیپ بره مانیتور خاموش میشه ولی کیس روشن میمونه و دیگه نه خاموش میشه و نه روشن و باید کامپیوتر رو ریست کرد.کسی میتونه راهنمایی کنه؟
کسی نمیتونه کمک کنه؟

faalavi

عضو جدید
با سلام،
من فکر نمی کردم توی درایوهاتون این قدر اطلاعات داشته باشید و در عکس فقط بخشی از اونها وجود داره! آیا مشکلی که گفته بودید فقط توی درایو g هست که تنها برای اون فرستادید؟ در این صورت دستور dir رو به شکل زیر برای درایو g اجرا کنید و از همه ی خروجی عکس بگیرید: dir /b /ah
در ضمن بهتره از پیامی که نوشتید هم عکس بگیرید!

سلام
من از همه ی چیزهایی که اومده بو عکس گرفته بودم
Capture.jpg
فقط دو تا درایو دارم که هر دوتاشون این مشکل رو دارن
برای CD و مموری و فلش هم همین ارور میاد.

Capture3.jpg

faalavi

عضو جدید
با سلام،
من فکر نمی کردم توی درایوهاتون این قدر اطلاعات داشته باشید و در عکس فقط بخشی از اونها وجود داره! آیا مشکلی که گفته بودید فقط توی درایو g هست که تنها برای اون فرستادید؟ در این صورت دستور dir رو به شکل زیر برای درایو g اجرا کنید و از همه ی خروجی عکس بگیرید: dir /b /ah
در ضمن بهتره از پیامی که نوشتید هم عکس بگیرید!

وقتی وارد ویندوز میشم این پیام میاد
Capture4.PNG

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
وقتی وارد ویندوز میشم این پیام میاد
مشاهده پیوست 112233

با سلام،
توی درایوهاتون که مشکلی نیست! نرم افزار Hijackthis رو دانلود، نصب و اجرا کنید و خروجی برنامه رو برام بفرستید تا از مشخصات دیگه ی سیستم هم اطلاع پیدا کنم! این ابزار برنامه های و سرویس های در حال اجرا و یه سری اطلاعات کلی در مورد سیستم رو به عنوانخروجی تولید می کنه!

alireza marufi

عضو جدید
Untitled111111111111.jpgکمک کمک
باسلام خدمت دوستان من با اینترنت explorerکار میکنم بعضی از صفحه ها را باز نمیکنه واین پیغام را میدهخواهشا سریعا به دادم برسید فردا انتخاب واحد دارم

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    2.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 112307کمک کمک
باسلام خدمت دوستان من با اینترنت explorerکار میکنم بعضی از صفحه ها را باز نمیکنه واین پیغام را میدهخواهشا سریعا به دادم برسید فردا انتخاب واحد دارم

عكستون واضح نيست دوست عزيز. دوباره آپلود كنيد

45383

عضو جدید
ش

ش

سلام
احساس میکنم مشکل سیستمی باشه ، ویندوزت رو ریپیر کن .

45383

عضو جدید
سلام
میخواستم انشا الله یه نوت بوک ( مینی لپ تاپ ) بخرم .
مورد استفاده : حداکثر کارش برنامه متلب هست ، رشتم مندسی شیمی . لطفا راهنمایی کنید .
با تشکر

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون ولی من که هیچی از این متن متوجه نشدم
میشه خودتون راهنماییم کنید چطوری این کد کامپیوتر تولیدی توسط نرم افزار رو تغییر بدم؟ در واقع نمیدونم همون SID هست یا نه!!! اما فکر میکنم همین SID باشه.

هیشکی نبید جواب بده!!!!!!!!! چه بــــــــــــــــــــــــــــــــــد

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
تغییر SID ویندوز

تغییر SID ویندوز

هیشکی نبید جواب بده!!!!!!!!! چه بــــــــــــــــــــــــــــــــــد
با سلام،
فایل ضمیمه رو دانلود کنید. مراحل اجرا رو پشت سر بذارید. در مرحله ازتون خواسته می شه که SID جدید رو وارد کنید که شما باید Specify sid رو انتخاب کنید و sid مورد نظرتون رو وارد کنید. مراحل رو ادامه بدید تا کارش تموم بشه! در پایان باید ریست کنید. بهتره پیش از شروع کار از اطلاعات تون Backup داشته باشید!

پیوست ها

• newsid.rar
    58.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
فایل ضمیمه رو دانلود کنید. مراحل اجرا رو پشت سر بذارید. در مرحله ازتون خواسته می شه که SID جدید رو وارد کنید که شما باید Specify sid رو انتخاب کنید و sid مورد نظرتون رو وارد کنید. مراحل رو ادامه بدید تا کارش تموم بشه! در پایان باید ریست کنید. بهتره پیش از شروع کار از اطلاعات تون Backup داشته باشید!

سلام
دستت درد نکنه...این مطمئنه؟؟ این که انگار داره فایل ها رو تغییراتی میده...نکنه دیگه هاردمو نشناسه و همه چی بترکه :دی
فقط فایل های درایو ویندوز رو عوض می کنه یا تمام فایل دیگر درایوها رو هم عوض میکنه؟؟ چطوری از 500 گیگ اطلاعات پشتیبانی بگیرم؟؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
دستت درد نکنه...این مطمئنه؟؟ این که انگار داره فایل ها رو تغییراتی میده...نکنه دیگه هاردمو نشناسه و همه چی بترکه :دی
فقط فایل های درایو ویندوز رو عوض می کنه یا تمام فایل دیگر درایوها رو هم عوض میکنه؟؟ چطوری از 500 گیگ اطلاعات پشتیبانی بگیرم؟؟
من قبلاً یه بار امتحانش کردم و مشکلی پیش نیومد! فایل ها رو تغییر نمی ده و فقط ویندوز رو دستکاری می کنه! خود برنامه توصیه ی اکید داره که بکاپ بگیرید اما احتمالا! از ویندوز نه از کل هارد چون حداکثرش اینه که دیگه ویندوزتون درست کار نمی کنه و مجبورید که یه ویندوز عوض کنید!

parasto104

عضو جدید
سلام من یک مشکلی برای مرورگرfirefox ام به وجود اومده چند وقتی هست که روی + یا همون new tab که کلیک میکنم به جای باز شدن صفحه new tab این سایت(http://search.babylon.com) به طور خودکار باز میشه. نمیدونم چطور و از کجای تنظیمات باید به حالت قبل برگردونمش خواهشا کمکم کنید ممنون(firefox15دارم)

r1390

عضو جدید
در فایر فاکس موس را روی عکس نگه میداریم نشان نمیدهد اما در IE اینطور نیست!!??

در فایر فاکس موس را روی عکس نگه میداریم نشان نمیدهد اما در IE اینطور نیست!!??

بسم الله الرحمن الرحیم
اگر شما هم در یکی از دانشگاه های مشهد تحصیل میکنید برای انتخاب واحد با فایرفاکس حتما با این مشکل مواجه شده اید.
من از لینوکس ubuntu استفاده میکنم و در آنجا خبری از InternetExplorer نیست.
در IE با نگاه داشتن موس روی آیکن کنار هر درس اطلاعات مهمی راجع درس نمایش میدهد.
اما با دیگر مرورگرها ازقبیل فایرفاکس و کروم و ... اینطور نیست.
p.jpg

لطفا هرکس راهی به ذهنش میرسد هرچه سریع تر مطرح بفرمایدد.
باتشکر

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم
اگر شما هم در یکی از دانشگاه های مشهد تحصیل میکنید برای انتخاب واحد با فایرفاکس حتما با این مشکل مواجه شده اید.
من از لینوکس ubuntu استفاده میکنم و در آنجا خبری از InternetExplorer نیست.
در IE با نگاه داشتن موس روی آیکن کنار هر درس اطلاعات مهمی راجع درس نمایش میدهد.
اما با دیگر مرورگرها ازقبیل فایرفاکس و کروم و ... اینطور نیست.
مشاهده پیوست 112664

لطفا هرکس راهی به ذهنش میرسد هرچه سریع تر مطرح بفرمایدد.
باتشکر
دوست عزيز شما بايد افزونه ي IE tab رو براي مرورگرتون دانلود كنين
اينطوري شما مثلا با فايرفاكس وارد سايت ميشين ولي سرور شما رو به عنوان كاربر IE شناسايي ميكنه.
من افزونه IE مربوط به google chrome رو دانلود و نصب كردم. تا اونجا كه يادمه فايرفاكس هم همچين امكاني داشت
موفق باشيد

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من یک مشکلی برای مرورگرfirefox ام به وجود اومده چند وقتی هست که روی + یا همون new tab که کلیک میکنم به جای باز شدن صفحه new tab این سایت(http://search.babylon.com) به طور خودکار باز میشه. نمیدونم چطور و از کجای تنظیمات باید به حالت قبل برگردونمش خواهشا کمکم کنید ممنون(firefox15دارم)

سلام...
خوب برید تویه قسمت آپشن و و سربرگ جنرال و قسمت استارت آپ تون رو عوض کنید...خیلی راحت...
باتشکر...

masi sf

عضو جدید
سلام دوستان خوبم
من یه مشکلی دارم تو پی سیم بعضی از نرم افزارای تخصصی رو نمیتونم نصب کنم یا اگه نصب میشه اجرا ونمیشه و پیغام میده که فایل لنگویج رو نمیتونه پیدا کنه و یا اول فونت لنگویج فارسی رو نصب کنید دکی از دوستان پیشنهاد داد ویندوز رو عوض کنم اما خواستم از شما متخصصین عزیز هم بپرسم شاید راه حل بهتری داشته باشید چون ویندوز اورجینال روی پی سیم نصبه متشکرم

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبم
من یه مشکلی دارم تو پی سیم بعضی از نرم افزارای تخصصی رو نمیتونم نصب کنم یا اگه نصب میشه اجرا ونمیشه و پیغام میده که فایل لنگویج رو نمیتونه پیدا کنه و یا اول فونت لنگویج فارسی رو نصب کنید دکی از دوستان پیشنهاد داد ویندوز رو عوض کنم اما خواستم از شما متخصصین عزیز هم بپرسم شاید راه حل بهتری داشته باشید چون ویندوز اورجینال روی پی سیم نصبه متشکرم

سلام...
دقیقا ارور رو اینجا بنویس...
باتشکر...

parasto104

عضو جدید
سلام
منظورتون رو از
(قسمت استارت آپ تون رو عوض کنید)
نفهمیدم.Restore to default کردم اما تغییری نکرد

rozhaan

عضو
سلام

کسی میدونه فایلهایی که با پسوند amr هستند با چه نرم افزاری باز می شن؟

rozhaan

عضو
من رو کامپیوترم flash player_8 و flash player _10 رو نصب کردم ولی باز فیلم هایی که تو سایت های msn و yahoo هست باز نمی شه. می نویسه :
please install the latest version of free flash player.click to download
وقتی می خوام دانلود کنم error میده

کسی می تونه راهنمایی کنه که چی کار کنم؟

بالا