سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام، برای چی لپ تاپمو روشن میکنم بعد ار 20-3- دقیقه خودبخود خاموش میشه؟تشکر
سوالتون خیلی کلیه.

کاملا" خاموش میشه یا صفحه میره؟ باتری رو چک کردین؟ سیستمتون ویروس نداره؟ ویندوز میاد بالا؟ هنگام خاموشی صدایی از توی لپتاپ نمیاد؟

bahar10

عضو جدید
کاملا خاموش میشه،باتریش سالمه ،وقتی دوباره روشن میکنم ویندوز بالا میاد ولی بعد از 20-30 دقیقه دوباره خودبخود خاموش میشه، هنگام خاموش شدن صدای خاصی نمیاد ، فکر نمیکنم ویروسی شده باشه ، امکان داره مشکل از فنش باشه ، آخه خیلی سریع داغ میکنه ؟

vixen

عضو جدید
سلام به همه
من وقتی که به اینترنت وصل میشم بعد از چند دقیقه ای پیغام
The display driver has stopped working and has recovered

میده و بعد ریستارت میشه
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه

میده و بعد ریستارت میشه

سلام...
اینجاها رو یه نگاهی بنداز...ببین مشکلت حل میشه یا نه.....
http://social.technet.microsoft.com...l/thread/0cd5ec8b-df03-4560-952b-8c7d10e67241

http://answers.microsoft.com/en-us/...-and-has/4e8ed22d-fe52-4321-b83c-3ecd6650f91d

باتشکر....:gol::gol::gol:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
خوب همه ی dll های دایرکت ایکس رو ببهش اضافه کردم...
حتی DirectX 9رو هم که تویه خود DVD بودش نصب کردم...
ولی بازم بالا نمیاد...
راستش تویه سایت خود Wine هم رفتم و کلی گشتم.... ولی چیزی گیرم نیومد...
با تشکر....

سلام...
ببخشید ..کسی بلد نبود که چطور باید با Wine بازی NEED FOR SPEED رو بالا آورد....
هر کاری می کنم نمیشه...
باتشکر...

امیر علی. ع

عضو جدید
مشکل حذف شدنAdministrator
سلام لطفا هر کی جوابشو میدونه راهنمایی کنه:
میخواستم یه یوزر جدید باز کنم که اشتباها روی Administrator تیک زدم یعنی یوزر جدید را بعنوان مدیر کامپیوتر شناساندم.حالا یوزر اصلی با کلی اطلاعات در my document و سایتهای ذخیره شده در مرورگر نا پدید شده و باز نمیشه و system restor هم نمیشه .چی کار باید کرد؟​

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخواستم یه یوزر جدید باز کنم که اشتباها روی Administrator تیک زدم یعنی یوزر جدید را بعنوان مدیر کامپیوتر شناساندم.حالا یوزر اصلی با کلی اطلاعات در my document و سایتهای ذخیره شده در مرورگر نا پدید شده و باز نمیشه و system restor هم نمیشه .چی کار باید کرد؟​
هر یوزر my document مخصوص به خودشو داره
نمیشه با ساختن یه یوزر جدید یوزر دیگه ای غیر فعال یا پاک بشه.......؟
administrator هم نمیشه به عنوان یوزر ساخت اون از قبل روی همه کامپیترها ساخته شده....
موفق باشید...

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام
دوست عزیز قبل از ورود به صفحه یوزر خود کلید ای Ctrl+Alt+Delete را با هم فشار دهید تا پنجره ای باز شود . در قسمت Username اون بنویسید : administrator . و وارد شوید و اطلاعات مورد نیاز خود را از صفحه Desktop و My Document به درایوها انتقال دهید .
با تشکر - سیستم 32

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. اگر ویندوزتون xp باشه به کنتر ل پنل برید و بعد قسمت user accounts می تونید یوزر قبلیتون رو ببینید. انتخاب کنید.
یا اینکه از منو استارت log off رو انتخاب کنید بعد switch user حالا می تونید یوزر قبلیتون رو ببینید انتخاب کنید و وارد شوید.

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه برنامه میخوام که بدون اجازه از فلشی که میزنن به دستگاه کپی بگیره......
مهمه ............

vixen

عضو جدید

ممنون دوست عزیز ولی فکر کنم اونا هم نتونستن کاری کنن

کسی اینجا هست که ما رو کمک کنه:(

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه

میده و بعد ریستارت میشه

سلام....

شما ویندوزتون رو عوض کردید؟

نود درصد مشکلات بعد از نصب ویندوز حل میشن.... اگه بعد از نصب ویندوز مشکلی داشتید به احتمال قوی سخت افزاریه....

vixen

عضو جدید
سلام....

شما ویندوزتون رو عوض کردید؟

نود درصد مشکلات بعد از نصب ویندوز حل میشن.... اگه بعد از نصب ویندوز مشکلی داشتید به احتمال قوی سخت افزاریه....

آره ویندوز عوض کردم، درایور جدیدم واسه کارت گرافیکیم دانلود کردم
ولی بازم همین شکلیه.

bahar10

عضو جدید
سوالتون خیلی کلیه.

کاملا" خاموش میشه یا صفحه میره؟ باتری رو چک کردین؟ سیستمتون ویروس نداره؟ ویندوز میاد بالا؟ هنگام خاموشی صدایی از توی لپتاپ نمیاد؟

کاملا خاموش میشه،باتریش سالمه ،وقتی دوباره روشن میکنم ویندوز بالا میاد ولی بعد از 20-30 دقیقه دوباره خودبخود خاموش میشه، هنگام خاموش شدن صدای خاصی نمیاد ، فکر نمیکنم ویروسی شده باشه ، امکان داره مشکل از فنش باشه ، آخه خیلی سریع داغ میکنه

parinaz abdi

عضو جدید
سلام
یکی به من بگه وقتی نمیتونم وارد یه انجمن بشم(میگه ممکن است تنظیمات کوکی سیستم غیرفعال باشد) باید چیکار کنم؟

امیر علی. ع

عضو جدید
هر یوزر my document مخصوص به خودشو داره
نمیشه با ساختن یه یوزر جدید یوزر دیگه ای غیر فعال یا پاک بشه.......؟
administrator هم نمیشه به عنوان یوزر ساخت اون از قبل روی همه کامپیترها ساخته شده....
موفق باشید...
چرا دوست عزیز.وقتی یک یوزر باز میکنی پنجره زیر باز میشه و ازتون میخواد که تیپ یوزر جدید را مشخص کنید
untitled.jpg
من ان قسمت administratorرا تیک زدم
با سلام
دوست عزیز قبل از ورود به صفحه یوزر خود کلید ای Ctrl+Alt+Delete را با هم فشار دهید تا پنجره ای باز شود . در قسمت Username اون بنویسید : administrator . و وارد شوید و اطلاعات مورد نیاز خود را از صفحه Desktop و My Document به درایوها انتقال دهید .
با تشکر - سیستم 32

سلام. اگر ویندوزتون xp باشه به کنتر ل پنل برید و بعد قسمت user accounts می تونید یوزر قبلیتون رو ببینید. انتخاب کنید.
یا اینکه از منو استارت log off رو انتخاب کنید بعد switch user حالا می تونید یوزر قبلیتون رو ببینید انتخاب کنید و وارد شوید.
متشکرم با این راه تونستم وارد یوزر اصلی شوم ولی موقع ورود به ویندوز ،وقتی ان صفحه ابی پیدا میشه فقط نماد یوزر دومی ظاهر میشه و هر دفعه باید ان سه دگمه مذکور را بزنم و کلمهadministrator را تایپ کنم ولی باز هم دستتون درد نکنه مشکلم روحل کرد.

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یکی به من بگه وقتی نمیتونم وارد یه انجمن بشم(میگه ممکن است تنظیمات کوکی سیستم غیرفعال باشد) باید چیکار کنم؟

سلام.... گاهی اینطوری میشه.

از یه مرورگر دیگه استفاده کنید مثل فایر فاکس یا گوگل کروم.

اگه لازمه واستتون نرم افزارش رو بذارم.

آذر دخت

عضو جدید
من ویندوز سیستم رو عوض کردم. بالا هم اومد. ولی وقتی دوباره روشنش کردم صفحه ویندوز بالا نمیاد.
خواستم دوباره نصبش کنم پیغام میده که hard رو نمیشناسه.
فکر می کنین hard سیستم سوخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(:(:(:(:(
خواهشاً اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم. :smile::smile::smile:

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین راه اینه که با یه هارد دیگه امتحان کنی................

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
من ویندوز سیستم رو عوض کردم. بالا هم اومد. ولی وقتی دوباره روشنش کردم صفحه ویندوز بالا نمیاد.

با سلام،
سیستم تون رو با یه پاور دیگه تست کنید و یا این که هاردتون رو روی یه سیستم دیگه امتحان کنید! در این صورت تقریباً مطمئن خواهید بود که مشکل از کجاست!

amee112000

عضو جدید
سلام:gol:
بارها من این مشکل رو پیدا کردم...
شما سیم هارد رو بکش و اگه ساتا هست جاش رو روی مین عوض کن،2-کابل برق سی دی رو هم کلا بکش ،اگه اومد بالا اشکال از پاورت هست .
در ضمن این نکته رو حتما بگو از هاردت صدایی مثل روشن خاموش کردن ارمیچر میاد یا نه؟
با تشکر

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام...همه راهنمایی های دوستان خوبه حتما انجام بدید....

یه سر به ست آپ هم بزنید.

روی هاردتون اگه آی دی باشه یه سوییچ هست اونو رو هم جابه جا کنید....

رم رو هم روی یه اسلات دیگه بذارید...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام سوال : از روي لب تاب چطوري يك برنامه را پاك كنيم ويندوز سون مي باشد

سلام....
برنامه ی Uninstaller رو نصب کن...یا اینکه برنامه ی http://www.freedownload.ir/content/view/735/58/
رو نصب کن..البته برنامه ی 2011 هم هست...ولی خوب فکر نکنم کلید داشته باشه... البته این برنامه همه کاره هستش .... هم ریجستری رو پاک می کنه... و هارد رو تمیز می کنه...دفرگ هارد... Safe Remove کردن برنامه ها از هارد... و غیره...
باتشکر...

بالا