سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

leila2204

عضو جدید
مشکل svchost.exe

مشکل svchost.exe

سلام .من مدتیه مشکل svchost.exe دارم و یکبار هم کلا هارد رو پارتیشن بندی کردم ولی مشکلم حل نشده و حتی با جستجو توی سایتهای زیادی تمام کارهایی که گفتند انجان دادم ولی هنوز پیغام میاد و نمیدونم چکار کنم؟ملتمسانه راهنماییی میخوام:cry:

leila2204

عضو جدید
مشکل svchost.exe

مشکل svchost.exe

سلام .من مدتیه مشکل svchost.exe دارم و یکبار هم کلا هارد رو پارتیشن بندی کردم ولی مشکلم حل نشده و حتی با جستجو توی سایتهای زیادی تمام کارهایی که گفتند انجام دادم ولی هنوز پیغام میاد و نمیدونم چکار کنم؟ملتمسانه راهنماییی میخوام:cry:

piton

عضو جدید
منم همین مشکل رو داشتم
یکی از راه حل ها اینه تمامی هاردت رو فرمت کنی
2 من اینطوری کردم ویندوزو عوض کردم سریع ند32 نصب کردم و سریع قبل از اینکه mycomputer رو باز کنم ویروس کشی کردم و بعد ویندوز رو ریست کردم همون ریستی که وقتی یه بار نصب میشه میگه ریست کن تا زبان ها نصب بشه
اونو
بعد ویروسش کشته شد

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
دوستی که مشکل هنگ شدن ماوس داره باید تست کنه ببینه مشکل از ویندوز است یا نه؟
ماوس رو با یه سیستم دیگه تست کن ببین ماوس سالمه یا نه؟
حتی اگه یو اس بی است تنظیمات ستاپ سیستم رو چک کن
با عرض پوزش هیچ ربطی به نیمه سوز شدن و این حرفها نداره!

در مورد دوستی که ویندوز 7 داره و مدتی پیغام اورجینال نبودن رو می ده.نبودن سی دی درایو ... ربطی به فانونی بودن نداره...باید کابل هاش رو چک کنی و تنظیمات ستاپ رو نگاه کنی...اگه درست بود یه سری به device manager بزنی...در مورد قانونی کردن بهتره این کرک رو امتحان کنی..این جدیدترین است.واسه من جواب داد دیروز(دوشنبه 17 اسفند 1388)
امیدوارم واسه شما هم جواب بده:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=1763063

M.Reza2008

عضو جدید
دوستی که مشکل هنگ شدن ماوس داره باید تست کنه ببینه مشکل از ویندوز است یا نه؟
ماوس رو با یه سیستم دیگه تست کن ببین ماوس سالمه یا نه؟
حتی اگه یو اس بی است تنظیمات ستاپ سیستم رو چک کن
با عرض پوزش هیچ ربطی به نیمه سوز شدن و این حرفها نداره!
با توجه به اينكه من خودم تجربش كردم و مجبور شدم كلي پول بابت تعويض اين قطعه بدم شما نميتوني بگي هيچ ربطي نداره, اين يه مورديه كه سر من اومده و مطمئن باش من چيزي رو كه توش شك دارم هرگز بيانش نمي كنم.
پس قبول كن كه مي تونه ربط داشته باشه, چون اگه قبول نكني بايد قبول كني:biggrin:

leila2204

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون...ولی منظور از ریست رو درست نفهمیدم...چطوری ریست کنم؟:que:

dalton007

عضو جدید
نکنه سیم موست قطعه یا موس خرابه!

نه بابا خود موس سالمه , رو یک کامپیوتر دیگه هم تست کردم اما همون طورکه گفتم وقتی

این برنامه تعمیر رجیستری رو اجرا میکنم و بعدش کامپیوتر رو ریستارت میکنم مشکل حل

میشه :eek:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه منظورت اينه كه ايميلاش تو inbox نياد ميتوني گزارش بدي كه Spam هستش

سلام
آیا ریجکت کردن یک آدرس ایمیل امکان داره؟چطور این کار انجام بدهیم؟؟؟

منظورشون اینه که میشه کسی رو IGNORE کرد که دیگه نتونه هیچ گونه میلی بفرسته ؟

deansam

عضو جدید
نه بابا خود موس سالمه , رو یک کامپیوتر دیگه هم تست کردم اما همون طورکه گفتم وقتی

این برنامه تعمیر رجیستری رو اجرا میکنم و بعدش کامپیوتر رو ریستارت میکنم مشکل حل

میشه :eek:
اول فکر کردم شاید مشکل دما یا یک چیزایی مثل اینه اما وقتی می گی با تعمیر رجیستری حل می شه پس یک کار دیگه بکن
شاید یک نرم افزار یا حتی سخت افزاره که داره بد کار می کنه و برای همین وقتی سیستم بالا می آید دیفالت دستگاه تغییر می کنه و به همین خاطر دچار مشکل می شی
شاید حتی برق باشه(برق خونه تون) که مشکل داره و به سیستم صدمه می زنه)
به نظر من اگر ویندوزت رو یک repair کنی حله
با repair هیچی رو از دست نمی دی و فقط برنامه هاتو باید دوباره نصب کنی
و در ضمن برای تشخیص تغییرات رجیستری registerbuster فوق العاده است ، تغییرات رو تشخیص می شه و همه چیزو مثل اولش درست می کنه،اگه بتونی پیداش کنی که دیگه به نصب ویندوز هم نیاز نداری
موفق باشی
بای

marziye62

عضو جدید
freez

freez

:razz:کد لایسنس نرم افزار فریز ؟ چطور می توان نرم افزار فریز را دائمی کرد تا از کارنیفتد؟:surprised:

ghanbarian_43

عضو جدید
سلام دوستان میخام برم سایت facebook چه جوری برم تو ؟ هر *****شکنی جستجو میکنم باز نمیشه .

baback

کاربر فعال
منظورشون اینه که میشه کسی رو IGNORE کرد که دیگه نتونه هیچ گونه میلی بفرسته ؟

جوابی که دوستمون داد درست هست . چیزی به اسم ignor توی interface برنامه ای که سایتها به شما سرویس ایمیل میدن ( مثل یاهو . گوگل و ... به طور رایگان ) وجود نداره . حتی اگر شما یه آدرس ایمیل از یه ISP تهیه کرده باشی و بخوای با برنامه های مثل outlook باهاش کار کنی . تنها راه رد کردن یا همون reject کردن ( یا به اصطلاح شما ignor کردن ) یه آدرس ایمیل که باعث میشه شما به هیچ عنوان ایمیلی از اون آدرس دریافت نکنی این هست که اون آدرس رو به عنوان یه spam به سرویس دهنده ایمیل خودتون معرفی کنی تا اون سرویس ایمیل مورده نظر رو block کنه .
مثلا اگر شما از سایت یاهو سرویس ایمیل گرفتی میتونی وارد صفحه میل یاهو بشی و از گزینه option بالا سمت راست صفحه کلیک کنی و mail option رو انتخاب کنی . چندتایی گزینه ظاهر میشه که یکیش spam هست که اونجا میتونی آدرس ایمیل مورده نظر که میخوای دیگه ازش میل دریافت نکنی رو اضافه کنید

baback

کاربر فعال
پیغام زیر در هر بار بالا اومدن سیستم ظاهر میشه و من هربار باید سی دی ویندوز رو بذارم و مشکلو حل کنم
چرا این پیغام میاد و راه حل اساسیش چیه ؟
چندین بار ویندوز عوض کردم و لی حل نشده

windows could not atart because the following file is missing or curropt :
c:\windows\system32\config\system
you can attempt to repair this file by starting windows setup using the original setup cd-rom
select "r" at the firstscreen to start repair

از سی دی های مختلفی هم استفاده کردم ولی درست نشد

فایل سیستمی پیکربندی ویندوز شما مشکل پیدا کرده ، تنها راه این هست که یا ویندوز رو تعمیر کنی یا مجدد نصب کنی . معلوم نیست با تعمیر کردن این مشکل برطرف بشه همون طور که توی پیغام ها میبینی به شما گفته سعی کنید با این کار مشکل حل بشه که شایدم بشه .
با cd ویندوزتون سیستم رو بالا بیارین بین گزینهایی که از شما پرسیده میشه برای نصب ویندوز ، گزینه ای هست برای تعمیر ویندوز . با این کار بدون اینکه مشکلی برای ویندوز شما یا حتی برنامه هایی که روی سیستمتون نصب هست پیش بیاد ، ویندوز تعمیر میشه اما پیشنهاد من این هست که دوباره ویندوز نصب کنید .

tara_10

عضو جدید
سلام

بچه ها وقتی کامپیوتر بالا میاد نشانگر موس وسط صفحه ثابت میمونه و حرکت نمیکنه

مشکل از چیه ؟ :confused:
شاید موست رو شناسایی نمی کنه و یا می تونی که توی کنترل پنل تنظیمات رو ببینی!
یا ریسیت کنی و یا ...!
حل نشد بهم میل بده !:gol:

LHM

عضو جدید
سلام دوستان من داشتن درايو C لپ تاپمو restore مي كردم آخراش خاموش كرد و از اون به بعد نمي تونه كامل بالا بياد مي گه برنامه ويندوز مي خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من تا حالا اين كارو نكردم): vaio cw1nfx- w7 كسي مي تونه راهنماييي كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mr.rah

عضو جدید
من می خوام بدونم از چه منبعی باید برای به دست آوردن زمان اجرا چهار عمل اصلی در pc های مختلف استفاده کنم

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
با سیلام به همه مهندسان کامپیوترعزیز
من چند وقتیه کامپیوتر مشکل کرده به این صورت که بعد از چند دقیقه(مثلا 2-3 دقیقه) مرورگرهام به صورت آفلاین درمیان..یعنی انگار دیگه نتم قطع شده.من با adsl وصل میشم و میدونم مشکل از نتمنیست چون با لپ تاپ میتونم وصل بشم ولی تنظیمات کامپیوترم انگار جوری شده که بعد از چند دقیقه انگار نتم قطع میشه

کسی میدونه چرا اینجوری شده؟و باید چی کار کنم

puyatekken

عضو جدید
سلام دادشا گلم آبجبها نخونن . آقا ما یه مشکل داریم حالا مشکل چیه 30 40 تا فیلم خریدیم زیر نویس فارسی داره وقتی زیر نویسشو میارم همش حروفه عجغ وجغ میاد یعنی پی سی نمی تونه بخونه این مشکل وقتی idm رو فارسی می کنم هم وجود داره حالا همین فیلم ها را بردم خونه رفیقم ویندوزش xp بود هم رو مثل هلو آورد . ویندوزم 7 . حالا دیگه یه کاریش کنیم .
مخلصیم

sahragol

عضو جدید
با سیلام به همه مهندسان کامپیوترعزیز
من چند وقتیه کامپیوتر مشکل کرده به این صورت که بعد از چند دقیقه(مثلا 2-3 دقیقه) مرورگرهام به صورت آفلاین درمیان..یعنی انگار دیگه نتم قطع شده.من با adsl وصل میشم و میدونم مشکل از نتمنیست چون با لپ تاپ میتونم وصل بشم ولی تنظیمات کامپیوترم انگار جوری شده که بعد از چند دقیقه انگار نتم قطع میشه
کسی میدونه چرا اینجوری شده؟و باید چی کار کنم

نکنه یه ویروس جدیده؟ آنتی ویروس داری؟علامت شبکه و رد و بدل شدن اطلاعات تو گوشه تاسکبار خاموش می شه یا روشنه؟

M.Reza2008

عضو جدید
سلام دادشا گلم آبجبها نخونن . آقا ما یه مشکل داریم حالا مشکل چیه 30 40 تا فیلم خریدیم زیر نویس فارسی داره وقتی زیر نویسشو میارم همش حروفه عجغ وجغ میاد یعنی پی سی نمی تونه بخونه این مشکل وقتی idm رو فارسی می کنم هم وجود داره حالا همین فیلم ها را بردم خونه رفیقم ویندوزش xp بود هم رو مثل هلو آورد . ویندوزم 7 . حالا دیگه یه کاریش کنیم .
مخلصیم
تو 7 نمي دونم كجاست ولي اگه شبيه XP باشه ميري Control Panel از اونجا Regional and Language Options رو باز مي كني ميري قسمت Advance روي فلش پايين رونده كليك ميكني Farsi رو انتخاب مي كني.
تو 7 هم بايد مشابه اين كمي متفاوت باشه, ولي دليل مشكلت اينه.

puyatekken

عضو جدید
تو 7 نمي دونم كجاست ولي اگه شبيه XP باشه ميري Control Panel از اونجا Regional and Language Options رو باز مي كني ميري قسمت Advance روي فلش پايين رونده كليك ميكني Farsi رو انتخاب مي كني.
تو 7 هم بايد مشابه اين كمي متفاوت باشه, ولي دليل مشكلت اينه.
داش تو 7 اصلا از این چیزا نیست . یکی بیاد کمک کنه

ham31

عضو جدید
سلام خدمت مهندسای بامرام.چند روزی که کامپیوترم بالا نمیاد اخرین باری که کار کردم ویندوز یدفعه ای پریدو ارور زیرو داد الان وقتی میخوام ویندوز عوض کنم هم این ارور زیرو میده:
a problem haz been detected and windows has been shut down to your computer
kernel_data_inpag_eror
if this is the first time youve sean this stop eror screen,restart your computer.if this screen appears agin,fllow chek to make sure any new hardware or software is properly installed.if this is anew instalation,ask your hardware or software manufacturer if problems continue,disablle or remove any newly installed hardware or software disable bios memory option such as caching or shadowing.if you need to use safe mode to remove or disable components,restart your computer,pres f8 to select advanced starup option,and then select safe mode.

MaSoUd-5

عضو جدید
مخلصیم

دقیقا مشکلت همینیه که گفتند باید زبان پیش فرض رو بزاری رو فارسی

• Like
واکنش ها: SHRP

M.Reza2008

عضو جدید
سلام خدمت مهندسای بامرام.چند روزی که کامپیوترم بالا نمیاد اخرین باری که کار کردم ویندوز یدفعه ای پریدو ارور زیرو داد الان وقتی میخوام ویندوز عوض کنم هم این ارور زیرو میده:
a problem haz been detected and windows has been shut down to your computer
kernel_data_inpag_eror
if this is the first time youve sean this stop eror screen,restart your computer.if this screen appears agin,fllow chek to make sure any new hardware or software is properly installed.if this is anew instalation,ask your hardware or software manufacturer if problems continue,disablle or remove any newly installed hardware or software disable bios memory option such as caching or shadowing.if you need to use safe mode to remove or disable components,restart your computer,pres f8 to select advanced starup option,and then select safe mode.
اين ارور اگه هموني باشه كه من فكر مي كنم به صفحه آبي مرگ معروفه و عوامل مختلف سخت افزاري يا نرم افزاري مي تونه داشته باشه.
احتمالا با نصب دوباره ويندوز يا نهايتا پارتيشن بندي مجدد حل ميشه; اگه نشد بايد از سخت افزار باشه كه بايد ببريش پيش تعميركار

maryam_m_r_y

عضو جدید
سلام..من ميخوام انتي ويروس avg رو unistal كنم..اما يك errorميده ميگه يك فايل رو پيدا نميكنم.چيكار بايد بكنم تا unistall بشه؟؟:(

بالا