سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
ندارمش نمیدونم دقیقا چجوری کرک میشه

فایل کرک رو که اجرا میکنه چی میگه؟

فایل کرک رو اول باید بندازم تو محل نصب نرم افزار گویا (چون همینجوری ارور میده)...بعدش اجراش کنم....ولی اجراش که میکنم شکلکش عوض میشه اما بهم رمز نمیده!....بعدش خودنرمافزار که نصب شده رو اجرا میکنم، کارشو انجام میده اما برای تکمیل کارش، میگه باید رجیستری کنی...روی رجیستری نو کلیک میکنم اون صفحه که عکسشو گذاشتم توی نت میاد!... دیگه نیدونم!.

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فایل کرک رو اول باید بندازم تو محل نصب نرم افزار گویا (چون همینجوری ارور میده)...بعدش اجراش کنم....ولی اجراش که میکنم شکلکش عوض میشه اما بهم رمز نمیده!....بعدش خودنرمافزار که نصب شده رو اجرا میکنم، کارشو انجام میده اما برای تکمیل کارش، میگه باید رجیستری کنی...روی رجیستری نو کلیک میکنم اون صفحه که عکسشو گذاشتم توی نت میاد!... دیگه نیدونم!.

اجراش که میکنی ارور میده که باید بریزیش جایی که نرم افزار نصبه یا ادرس میخواد ازت ؟

کرکه یا پچ ؟؟؟؟

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه انتی ویروست رو خاموش کن

بعدش نرم افزار رو ببیند و توی task manager هم ببین اگه بازه ببنده بعدش روی کرک راست کلیک کن و run administrator رو بزن

نمیشه کلا فایده نداره. تو اگه میشه دانش کن بعد ببین میتونی کرکش کنی؟. خخخ

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دیشب نمیدونم چیکار کردم موسم خراب کار میکنه دیگه (موس از روی تاچ رو میگم)... فکرکنم اومدم شکل موس رو عوض کنم (یعنی فلش نباشه یه چیز دیگه باشه!!) یه چیزی گفت نخونده اوکی زدم!!!!!!!!! بعدا خوندم گفته بود آنیستال بشه! .....بعدش دیگه بشدت کند شد !!!....هرکاری هم کردم درست نشد...حتی درایور موس رو به صورت دستی خودم پیدا کردم تو ی یه سایت و طبق شرایط سیستمم یکی از نو دانلود و نصب کردم ولی فایده نداشت!. الان اومدم سرعت موس رو زیاد کردم که روون تر بشه ولی بدتر اعصاب آدمو بهم میریزه.

mohad93

عضو جدید
لپ تاپ ها گزینه ای دارند که به خاطر امنیت بلوتوث مخفی هست و نمایش داده نمی شه درست مثل موبایل ها
کافیه وارد تنظیمات بشید و اون گزینه رو پیدا کنید و اجازه نمایش و پیدا شدن رو به سیستم بدید
و در ضمن بلوتوث رو در حالت فعال برای دریافت فایل بذارید

مرسی فهمیدم مشکل چی بود :smile:

apadana34

عضو جدید
یه فایل اکسل دارم که حدود نه هزار تا ریف با ده فیلد هستش . میخوام ان را در فایل ورد بیارم که توی هر صفحه ورد چهار جدول هست . این کار را از طریق mailing انجام دادم . منتهی وقتی اطلاعات توی ورد از اکسل اورده میشه
در هر چهارجدول برای یه صفحه اطلاعات تکراری ثبت میشه و بعد میره صفحه بعد و انجا اطلاعات ریف دوم دوباره در چهار جدولش تکراری گذاشته میشود و به این ترتیب پایین میرود . من میخوام که اطلاعات اکسل در ورد که اورده میشود
و در یک صفحه چهار جدول است عینا تکراری نیفتد.

mahaya67

عضو جدید
با سلام من به یه مشکل برخورد کردم ک هرکاری میکنم درست نمیشه، برنامه civil محصولات گردو رو نصب کردم روی ویندوز 7 ،64 بیتی.
این پیغام رو میده
:
The application was unable to start correctly 0XC0000142
جایی خوندم ی سری فایلهایی DLL رو توی پوشه سیستم32 ویندوز پیست کنم درست میشه،خب مسلما فایلهای ویندوز درحال استفاده هست و منم که این کار رو خاستم انجام بدم توی حالت safe mode هم اومدم بالا ولی موقع پیست پیغام میده ک اون فایلها در حال استفاده هستند پس نمیشه فایلی رو جایگزینش کرد. لطفا ی راه حل به من بدبد خیلی عجله دارم

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من یه مشکلی دارم

روی فلشم مطلب داشتم...وقتی بسته س نشون میده که همش یذره فضای خالی داره ولی وقتی بازش میکنم خالیه فلشم؟:surprised:
چیکار کنم؟لطفا راهنماییم کنین

کربلایی

مدیر بازنشسته

سلام

من یه مشکلی دارم

روی فلشم مطلب داشتم...وقتی بسته س نشون میده که همش یذره فضای خالی داره ولی وقتی بازش میکنم خالیه فلشم؟:surprised:
سلام فایل های درون فلش مخفی شدند.
وقتی فلش رو به کامپیوتر وصل کردی دقت کن ببین اسم درایوش چیه؟ فرض کنیم اسمش E باشه.
در محیط داس، ( کلید ویندوز بهمراه R فشار بده تایپ کن cmd، میره به محیط داس) عبارت E:رو تایپ کن اینتر بزن
بعد عبارت attrib -h -s /s /d رو تایپ کن اینتر بزن.
با این دستور کلیه فایل های فلش از حالت مخفی خارج میشند.
حالا برو فلش رو باز کن و فایل های مورد نظر رو کپی کن به کامپیوتر بعد فلش رو فرمت کن.

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

کربلایی

مدیر بازنشسته

با سلام من به یه مشکل برخورد کردم ک هرکاری میکنم درست نمیشه، برنامه civil محصولات گردو رو نصب کردم روی ویندوز 7 ،64 بیتی.
این پیغام رو میده
:
جایی خوندم ی سری فایلهایی DLL رو توی پوشه سیستم32 ویندوز پیست کنم درست میشه،خب مسلما فایلهای ویندوز درحال استفاده هست و منم که این کار رو خاستم انجام بدم توی حالت safe mode هم اومدم بالا ولی موقع پیست پیغام میده ک اون فایلها در حال استفاده هستند پس نمیشه فایلی رو جایگزینش کرد. لطفا ی راه حل به من بدبد خیلی عجله دارم
نرم افزار آنلاکر رو نصب کن

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فایل های درون فلش مخفی شدند.
وقتی فلش رو به کامپیوتر وصل کردی دقت کن ببین اسم درایوش چیه؟ فرض کنیم اسمش E باشه.
در محیط داس، ( کلید ویندوز بهمراه R فشار بده تایپ کن cmd، میره به محیط داس) عبارت E:رو تایپ کن اینتر بزن
بعد عبارت attrib -h -s /s /d رو تایپ کن اینتر بزن.
با این دستور کلیه فایل های فلش از حالت مخفی خارج میشند.
حالا برو فلش رو باز کن و فایل های مورد نظر رو کپی کن به کامپیوتر بعد فلش رو فرمت کن.

انجام دادم نشد...نیومدن!

کربلایی

مدیر بازنشسته

انجام دادم نشد...نیومدن!
اگر مراحل بالا رو درست انجام دادید اما فایل ها بازم مخفی موندند احتمالا اون پروسه ای که فایل ها رو مخفی میکنه، درحال اجراست که این یعنی سیستم شما آلوده شده.
بهتره این فرآیند رو در یک سیستم دیگه که آنتی ویروس اورجینال و بروز داره تکرار کنید.
یک فکری هم بحال اون سیستم آلوده بکنید.

Morteza-JJ

عضو جدید
سلام

من یه مشکلی دارم

فایلها مخفی شدن..از نرم افزار No Hidden استفاده کن که از اینجا میتونی دانلود کنی.

mahaya67

عضو جدید
نرم افزار آنلاکر رو نصب کن

اون که برای حذف فایل هست، من فایلهای DLL رو موفق شدم تغییر بدم ولی درست نشد هنوز همون ارور رو میده، ی راه حل بدید لطفا ، این ارور رای خیلی از نرم افزارها میده یعنی تا حالا برای کسی پیش نیومده!!!؟؟؟

کربلایی

مدیر بازنشسته
اون که برای حذف فایل هست، من فایلهای DLL رو موفق شدم تغییر بدم ولی درست نشد هنوز همون ارور رو میده، ی راه حل بدید لطفا ، این ارور رای خیلی از نرم افزارها میده یعنی تا حالا برای کسی پیش نیومده!!!؟؟؟

آنلاکر برای حذف و انتقال و کپی فایل میتونه مورد استفاده قرار بگیره.

اگر هنوز مشکل داری روش زیر رو امتحان کن:
نرم افزار Autoruns for Windows رو نصب کن
http://technet.microsoft.com/en-ca/sysinternals/bb963902.aspx

برنامه رو اجرا کن و دنبال تب
AppInit بگرد
برنامه همه ی ddl هایی رو که امضای دیجیتالیشون معتبر نیست رو نشون میده
تنها کاری که باید بکنی اینه که همه ddl های لیست شده رو تغییر نام بدی.

http://upandready.typepad.com/up_an...n-error-0xc0000142-autoruns-for-windows-.html

روش بعدی استفاده از رجیستری ویندوزه:
Steps to the resolution:

1. Run Regedit and navigate to the following registry location:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows\
  2. Right click the Windows folder and exported it for backup purposes.
  3. Double clicked LoadAppInit_DLLs Reset the value to its default of 0.
  4. Launched AutoCAD 2015... Worked!!

Morteza-JJ

عضو جدید
این پیغام رو میده
:
فک نمیکنم این ارور ربطی به dll های ویندوز داشته باشه چون ارور اونها عینا اسم فایل dll رو مینویسه..احتمالا این نسخه یا با سیستم هماهنگ نیست یا کلا خراب هستش..اگه ورژن خاصی ازش رو مدنظر دارین بگین تا لینک دانلودش رو براتون بفرستم.

Asghar_

عضو جدید
سلام دوستان...

من یه فایلی که شامل مجموعه ای از فایل های نرم افزاری هست رو میخوام داخل هارد اکسترنالم کپی کنم ولی موقع کپی کردن، پیغام زیر رو میده که به دلیل بزرگ بودن اسامی فایلها میباشد ..

من تا حدودی تعداد کلمات در نام اسامی فایل ها رو کمتر کردم ولی باز پیام مذکور میاید و مانع از کپی کردن می شود....میخواستم بدونم راهی وجود داره که این پیغام نیاد؟

چون میخوام یه سری توضیحات روی فایل ها باشه تا بعدها بهتر بتونم پیدا کنمشون...

ممنون میشم راهنمایی کنین

آخرین ویرایش:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام دوستان...

من یه فایلی که شامل مجموعه ای از فایل های نرم افزاری هست رو میخوام داخل هارد اکسترنالم کپی کنم ولی موقع کپی کردن، پیغام زیر رو میده که به دلیل بزرگ بودن اسامی فایلها میباشد ..

من تا حدودی تعداد کلمات در نام اسامی فایل ها رو کمتر کردم ولی باز پیام مذکور میاید و مانع از کپی کردن می شود....میخواستم بدونم راهی وجود داره که این پیغام نیاد؟

ممنون میشم راهنمایی کنین
متاسفانه محدودیت 254 کارکتر همچنان وجود داره و شما مجبورید اندازه اسامی رو طوری ویرایش کنید که به مشکل بر نخورید.
پیشنهاد می کنم اسامی فولدرها رو درست کنید و یک فایل متنی در هر فولدر ایجاد کنید و اسم اونو دقیقا چیزی بذارید که اسم فولد بوده.اینجوری نه جستجوی شما خراب می شه نه مشکل کپی کردن بوجود میاد

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان . تو رو خدا کمک کنید . مدتیه کامپیوترم دچار مشکل عجیبی شده . مشکل از این قراره

زمانی که مودم نتم روشنه ، و کامپیوترم هم روشنه ، گاهی صدای ارور دادن میاد ولی هیچ پنجره ای مبنی بر ارور دادن باز نمیشه . بعد هنگامی که میخوام کامپیوترم رو خاموش کنم ، در حین خاموش شدن ، ناگهان تعداد بسیار زیادی صفحه ی اینترنتی باز میشه و میگه باید Force shut کنی تا کامپیوتر خاموش بشه . یعنی انگار همین الان که دارم تایپ میکنم تعداد بسیار زیادی صفحه ی وب باز است در حالی که مشخص نیست . و این که گیگ نتم خیلی زود به زود تموم میشه و شاید علتش همین صفحات وب مخفی باز باشه .

ممنون

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان . تو رو خدا کمک کنید . مدتیه کامپیوترم دچار مشکل عجیبی شده . مشکل از این قراره

زمانی که مودم نتم روشنه ، و کامپیوترم هم روشنه ، گاهی صدای ارور دادن میاد ولی هیچ پنجره ای مبنی بر ارور دادن باز نمیشه . بعد هنگامی که میخوام کامپیوترم رو خاموش کنم ، در حین خاموش شدن ، ناگهان تعداد بسیار زیادی صفحه ی اینترنتی باز میشه و میگه باید Force shut کنی تا کامپیوتر خاموش بشه . یعنی انگار همین الان که دارم تایپ میکنم تعداد بسیار زیادی صفحه ی وب باز است در حالی که مشخص نیست . و این که گیگ نتم خیلی زود به زود تموم میشه و شاید علتش همین صفحات وب مخفی باز باشه .

ممنون

فک کنم باید هیستوری و کوکی های اکسپلوررت رو پاک کنی
احتمالا درست میشه

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ممنون . اون کار هم کردم ولی نشد

چندتا اکسپلورر دارین؟
برای همشون تکرار کردین؟

دوباره نصب کنید اکسپلوررتون رو
اگه بازم نشد ویندوزتون رو عوض کنید

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
چندتا اکسپلورر دارین؟
برای همشون تکرار کردین؟

دوباره نصب کنید اکسپلوررتون رو
اگه بازم نشد ویندوزتون رو عوض کنید

ببین من اینترنت اکسپلورر دارم که کلا با خارج شدن ازش همه کوکی ها به صورت اتوماتیک حذف میشن . یه دونه هم گوگل کروم دارم .

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ببین من اینترنت اکسپلورر دارم که کلا با خارج شدن ازش همه کوکی ها به صورت اتوماتیک حذف میشن . یه دونه هم گوگل کروم دارم .

تو تنظیمات کروم میشه ریست کرد تنظیماتش رو...
اگه نشد دیگه فک کنم بهترین کار عوض کردن ویندوزه

من سرکارم ی سیستم دستم بود هر ده دقیقه یه صفحه تبلیغاتی باز میکرد
کم کم شد 5-6 تا صفحه
ویندوزشو عوض کردم درست شد

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان...

ممنون میشم راهنمایی کنین

متاسفانه محدودیت 254 کارکتر همچنان وجود داره و شما مجبورید اندازه اسامی رو طوری ویرایش کنید که به مشکل بر نخورید.
پیشنهاد می کنم اسامی فولدرها رو درست کنید و یک فایل متنی در هر فولدر ایجاد کنید و اسم اونو دقیقا چیزی بذارید که اسم فولد بوده.اینجوری نه جستجوی شما خراب می شه نه مشکل کپی کردن بوجود میاد

سلام...

اگه فایل های نرم افزارت خیلی زیاده و فرصت اینو نداری که اسامی رو تغییر بدی ، یک راه رو به شما پیشنهاد میکنم و خیلی خوب جواب میده...

انم اینه که فایلهای نرم افزاری مورد نظر رو بریز تو یه فولدر بعد تبدیل به Rar کن...دیگه برای کپی، آن پیغام نمیاد و ازین به بعد شما به راحتی میتونین از داخل همون فایل های Rar شده، فایلهای نرم افزاری رو چک کنین و حتی هر کدوم رو که میخواین میتونین به صورت مجزا از داخل نرم افزار Rar اکسترکت کنین...

بالا