سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
Easy Recovery
Get Back Data
Recuva
در واقع نمی شه گفت کدوم قوی است یا عالی
هر وضعیتی برای یک برنامه مناسبه
سلام.من این نرم افزارو از این لینک دانلود کردم

http://www.yasdl.com/39668/%D8%AF%D8...comment-154988
ولی نمیتونم فایلای ریکاوری شده رو سیو کنم.میشه لطف کنین کمکم کنین؟
در ضمن عکسا و فیلمایی از رم گوشی من پاک شده

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز

احتمال خیلی زیاد شما برنامه رو نصب کردید ولی کرک نکردید یا سریال مربوطه رو ندادید
اگر حافظه داخلی گوشی منظورتونه که احتمالش خیلی کمه چون هر لحظه داده های اون حافظه در حال رونویسی هستند

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید بعد از زدن اینتر وارد این عکس هایی که گذاشتم میشه, هیچ نتیجه ی جست و جویی نشون داده نمیشه. مگه این که چند دقیقه هی بشینم رفرش کنم بلکه شاید نتایج بیاد. حتی با فی لتر شکن هم امتحان کردم هم فایرفاکس هم کروم ولی فرقی نداشت.
:cry:
اینم یه عکس دیگه

مشاهده پیوست 253004

با سلام

سعی کنید از گوگل به زبان فارسی هم امتحان کنید.
و همچنین در اوایل صبح که سرعت نت بالاست امتحان کنید.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام
اگر اطلاعات هارد دیسک لپتابتون پاک شده بگید تا به طور کامل راهنماییتون کنم و قویترین نرم افزار رو معرفی کنم. اطلاعات به 90 درصد قابل برگشت است.البته به شرایطی!

برای گوشی اگر میخواهید از نرم افزاری که مهندس فرمودن استفاده کنید getback data

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام یه فایل عکس تو فلشم هست نشونم نمیده چیه ... فلشمم فرمت کردم با این نرم افزارایی که فایلایی که پاک نمیشنم با اونا هم پاکش کردم !! باز میاد این!!!
میشه راهنمایی کنید؟

asadireza

عضو جدید
سلام به همه دوستان
کسی استاد خوب برای طراحی جواهر با نرم افزار راینو سراغ داره؟؟؟

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمال خیلی زیاد شما برنامه رو نصب کردید ولی کرک نکردید یا سریال مربوطه رو ندادید
اگر حافظه داخلی گوشی منظورتونه که احتمالش خیلی کمه چون هر لحظه داده های اون حافظه در حال رونویسی هستند
اون مشکل حل شد و حالا ک میتونم فایلا رو ذخیره کنم نشونشون نمیده.مثلا عکسا همه نصفس هیچ کدوم از فیلمارو باز نمیکنه و و و

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام یه فایل عکس تو فلشم هست نشونم نمیده چیه ... فلشمم فرمت کردم با این نرم افزارایی که فایلایی که پاک نمیشنم با اونا هم پاکش کردم !! باز میاد این!!!
میشه راهنمایی کنید؟

سلام
مشابه این مشکل رو همیشه زمانی داشتم که خود سیستمم ویروسی بوده .... بررسی کن خودت شاید ویروس داری

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون مشکل حل شد و حالا ک میتونم فایلا رو ذخیره کنم نشونشون نمیده.مثلا عکسا همه نصفس هیچ کدوم از فیلمارو باز نمیکنه و و و

خب چون روی همون رم مجدد اطلاعات ریختید و کدهای فبلی خدشه دار شده و نمیتونه عکسارو ریکاوری کنه! اگر عکسی است مثلا نصفه یا سیاه یا سبز و یا اصلا نشون نمیده و یا فایلهای صوتی نویز افتاذه یعنی دیر به فکر ریکاوری افتادی.با چند نرم افزار دیگر هم امتحان کنید
موید باشید

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه راهنمایی کنید؟
اگر از روزی که فرمت کردید اطلاعاتی روش نریختید و بیش از یک هفته نگذشته 60 درصد قابل بازگردانی است.چون فلش داستانش فرق داره
موید باشید

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام
مشابه این مشکل رو همیشه زمانی داشتم که خود سیستمم ویروسی بوده .... بررسی کن خودت شاید ویروس داری
نه فکر نکنم سیستم ویروسی باشع،
اینو یه بار دادم دفتر فنی از اون ب بعد اینجوری شد...

اگر از روزی که فرمت کردید اطلاعاتی روش نریختید و بیش از یک هفته نگذشته 60 درصد قابل بازگردانی است.چون فلش داستانش فرق داره
موید باشید
نفهمیدم چی گفتید،
فرمت کردم بعدم فایل هم ریختم روش!
الان چیکارش کنم؟

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه فکر نکنم سیستم ویروسی باشع،
اینو یه بار دادم دفتر فنی از اون ب بعد اینجوری شد...

نفهمیدم چی گفتید،
فرمت کردم بعدم فایل هم ریختم روش!
الان چیکارش کنم؟

سلام!
بله فرمت کردن یا دیلیت کردن دو مقوله جدا از هم هستن در ریکاوری!

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام!
بله فرمت کردن یا دیلیت کردن دو مقوله جدا از هم هستن در ریکاوری!

خب من نمیخوام ریکاوری کنم!
من الان هم فرمت کردم هم دیلیت کردم!!
اما یه فایل عکس هست که دوباره تو فلشم ظاهر میشه،عکسشم باز نمیشه،
نمیدونم من متوجه نمیشم شما چی میگید،یا شما پست اول منو نخوندین

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
من ویندوز جدید روی لپ تاپم نصب کردم بعد الان موسم نمیخونه فقط لامپش روشن میشه چکار کنم؟

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
خب من نمیخوام ریکاوری کنم!
من الان هم فرمت کردم هم دیلیت کردم!!
اما یه فایل عکس هست که دوباره تو فلشم ظاهر میشه،عکسشم باز نمیشه،
نمیدونم من متوجه نمیشم شما چی میگید،یا شما پست اول منو نخوندین
وقتی فرمت و حذف کردید ولی بازم چیزی ظاهر می شه احتمال خیلی زیاد وجود ویروسه و اون چیزی که شما می بینید در واقع عکس نیست بلکه لینک آلوده ای است که شما رو ترغیب به کلیک کنه

Moonlight3311

عضو جدید
سلام دوستان من برنامه رویت رو داشتم نصب میکردم که ارور داده 20 گیگ حجم احتیاج داره تو درایو C .
درایو E خالیه 200 گیگ بعد درایو C ام پره :cry:
غیر از درایو C هم قبول نمیکنه که جای دیگه نصبش کنم .
الان راهی هست که از حجم خالی E به C اضافه کنم که 20 گیگ جا باز کنه ؟ ( بدون عوض کردن ویندوز یا استفاده ازهارد اکسترنال )

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
میشه راهنمایی کنید؟

سلام. میشه اسکرین شاتشو بذارین؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام دوستان من برنامه رویت رو داشتم نصب میکردم که ارور داده 20 گیگ حجم احتیاج داره تو درایو C .
درایو E خالیه 200 گیگ بعد درایو C ام پره :cry:
غیر از درایو C هم قبول نمیکنه که جای دیگه نصبش کنم .
الان راهی هست که از حجم خالی E به C اضافه کنم که 20 گیگ جا باز کنه ؟ ( بدون عوض کردن ویندوز یا استفاده ازهارد اکسترنال )

سلام

ابتدا فایل های اضافه مثل tempو logها رو پاک کنید. محتوای اضافی دسکتاپ رو به جای دیگه ای منتقل کنید. اگر هر چیزی دانلود کردید که فضای زیادی اشغال کرده و در داکیومنتتون هست منتقل کنید درایو دیگه. سطل زباله رو خالی کنید. اگر مشکلتون حل نشد با ابزار هایی مثل پارتیشن مجیک میتونید فضایی از درایو دیگه کم کنید و به درایو سی اضافه کنید ولی این بعنوان آخرین راه در نظر بگیرید زیاد پیشنهاد نمیدم

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

holooooooo

کاربر ممتاز
ببین دوست من همونطور ک توی عکس پیداس این عکس نیست، برنامس.اینجور برنامه ها همون ویروسن

اگر بعد از فرمت باز هم هست مشکل از کل سیستم هست که ویروسی شده
و من حدس میزنم ویروس نیوفولدر باشه

ممنون از توضیحتون
این ویروس رو آنتی ویروس nod 32 نمیشناسه؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
ممنون از توضیحتون
این ویروس رو آنتی ویروس nod 32 نمیشناسه؟

کلا نود۳۲ یوقتایی اذیت میکنه. اصن ممکنه ویندوز یا نود از جای دیگه خراب شده باشن و ویروسای مختلف نفوذ،کرده باشن. ویروس کشی کنید با یه آنتی ویروس درست حسابی مثل کسپراسکای اگر خوب نشد بایدویندوز عوض کنید.

holooooooo

کاربر ممتاز
ببخشید دوستان این چیه؟ برا خودش همینجوری اسکن میکنه !
من نصبش نکردم ... نرم افزارای دیگه هم یکی دوتا هست نرم افزار هست نمیدونم از کجا اومدن
55.jpg66.jpg

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
ببخشید دوستان این چیه؟ برا خودش همینجوری اسکن میکنه !
من نصبش نکردم ... نرم افزارای دیگه هم یکی دوتا هست نرم افزار هست نمیدونم از کجا اومدن
مشاهده پیوست 253246مشاهده پیوست 253247

تبریک میگم باید ویندوز عوض کنید خیالتون راحت شه. وقتی کار بجایی میرسه که نمیدونین نرم افزار ها از کجا میان رو سیستم وضعیت وخیمه

holooooooo

کاربر ممتاز
تبریک میگم باید ویندوز عوض کنید خیالتون راحت شه. وقتی کار بجایی میرسه که نمیدونین نرم افزار ها از کجا میان رو سیستم وضعیت وخیمه
:)
آخه مشکلی ندارم همه چی اوکی کار میکنه ... تری دی مکسم بقیه نرم افزارم که لازمشون دارم درست کار میکنن،
حتما خیلی وقته دارن هکم میکنن :D

آنه...

عضو جدید
سلام
وقت بخیر
ممنون میشم کمکم کنید
یک فایل بصورت فشرده ضمیمه کردم که نمیدانم باید با چه نرم افزاری بازش کنم؟منظورم این نیست که چطور از حالت فشرده دربیارم!منظورم خود اون فایله هست چه نرم افزاری میخواندش؟

پیوست ها

• j120lb.rar
    3.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام
وقت بخیر
ممنون میشم کمکم کنید
یک فایل بصورت فشرده ضمیمه کردم که نمیدانم باید با چه نرم افزاری بازش کنم؟منظورم این نیست که چطور از حالت فشرده دربیارم!منظورم خود اون فایله هست چه نرم افزاری میخواندش؟
سلام. از کجا آوردین این فایلو؟ مربوط به چیه؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
وقت بخیر
ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوست عزیز
اینجا کامل توضیح داده و نرم افزار مناسب هم ارائه شده.
http://www.solvusoft.com/en/file-extensions/file-extension-sm/

این پسوند درواقع یجور فایل تکست هست. با notepad و ++notepad و wordpad و microsoft word خیلی راحت باز میشه

بالا