سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

مال norton هست
چه جوری از سی دی کامپیوتر رو بالا بیاارم؟
دقیقا مثل وقتی که ویندوز میخوای نصب کنی. bootable هستن این مدل آنتی ویروسی که دوستمون گفتن
=-O
!!

sent by my GLX G5

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام

راهی وجود داره که فایل تصویری شده پاورپونیت رو که دارم بشه اسلاید های خامش رو به دست اورد ؟

نرم افزاری که این کارو انجام بده

درباره تبدیل پی دی اف فارسی به ورود مشکلی ندارم انجامش دادم

atadarvishnya

عضو جدید
سلام دوستان لطفا کمک کنید. وقتی به کامپیوترم usb میزنم خود به خود بازش می کنه.چیکار کنم خود به خود بازش نکنه؟

dokhtar khanom

عضو جدید
ye soale asoon

ye soale asoon

salam ye soali vasam pish umad vaghti tu laptop ke dobare windows nasb mikonim unvaght axhayi ke ghablesh pak karde budim dige be kol az hafezeye dastgah pak mishe yani dige bad az pak kardaneshono nasbe windows ghabele bazyabi hstan ya na????? agar are pas bayad chikar konim ke joori az dastgah pak beshe ke ghabele bazyabi nabashan yani kolan mikham harchi ax bude NABOOD BESHE O KASI NATOONE BIARATESHUN??????????????????J

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam ye soali vasam pish umad vaghti tu laptop ke dobare windows nasb mikonim unvaght axhayi ke ghablesh pak karde budim dige be kol az hafezeye dastgah pak mishe yani dige bad az pak kardaneshono nasbe windows ghabele bazyabi hstan ya na????? agar are pas bayad chikar konim ke joori az dastgah pak beshe ke ghabele bazyabi nabashan yani kolan mikham harchi ax bude NABOOD BESHE O KASI NATOONE BIARATESHUN??????????????????J

سلام
خانم پدرم دراومد خوندم!!
خب فارسی مینوشتی!!!
موقع نصب ویندوز فرمت کردی؟؟؟
اگه میخوای کلا بره باید کل هاردتو چند بار پر کنی و خالی کنی تا کامل بره

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

کدوم درایوهارو فرمت کردی ؟ اگه فقط درایو ویندوز فرمت شده باشه و عکس ها درایو دیگه بوده باشن خیلی راحت حتی بعد نصب ویندوز میشه برگردوندشون ، اگه درایوی که عکس ها بودن فرمت شده باشه فقط یه آدم سیریش ! و تا حدی حرفه ای میتونه بخشی از اطلاعات رو برگردونه ..
اگه قضیه خیلی حساسه از نرم افزار DBAN استفاده کن !!:surprised:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

راهی وجود داره که فایل تصویری شده پاورپونیت رو که دارم بشه اسلاید های خامش رو به دست اورد ؟

نرم افزاری که این کارو انجام بده

درباره تبدیل پی دی اف فارسی به ورود مشکلی ندارم انجامش دادم

فک کنم فقط کافیه پسوند فایل رو به شکل یه پاورپوینت معمولی عوض کنی

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم فقط کافیه پسوند فایل رو به شکل یه پاورپوینت معمولی عوض کنی

اره، منم فک میکنم اینجوری بشه
فک کنم یکی از راهاش این باشه ک موقع save as اون پایین فرمتش رو تغییر بدین
نمیدونم تو rename هم میشه ی ن!

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام دوستان لطفا کمک کنید. وقتی به کامپیوترم usb میزنم خود به خود بازش می کنه.چیکار کنم خود به خود بازش نکنه؟
سلام
start>run>gpedit.msc>
[OK]>computer configuration>administrative templates>Windows Components>Autoplay Policies>Turn off Autoplay>Enabled(Select All drives)[OK]>Restart

ببینید از این طریق درست میشه!

behzadk2019

کاربر ممتاز
با چه برنامه اي؟

1- مرورگر کروم رو نصب کن

2- فایل پی دی اف رو بکش بنداز توی مرورگر کروم ( فایل توی مرورگر نمایش داده میشه )

3- متن رو از توی مرورگر کپی کن و بنداز توی ورد

همین تموم شد رفت

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- مرورگر کروم رو نصب کن

2- فایل پی دی اف رو بکش بنداز توی مرورگر کروم ( فایل توی مرورگر نمایش داده میشه )

3- متن رو از توی مرورگر کپی کن و بنداز توی ورد

همین تموم شد رفت

اگه بخواین از این راه برین لزومی نداره حتما کروم باشه.
ولی فک کنم فرمتش رو عوض کنین دست بشه.
فکر میکنم، تاحالا ازمایش نکردم! چون واسم پیش نیومد!

dokhtar khanom

عضو جدید
کدوم درایوهارو فرمت کردی ؟ اگه فقط درایو ویندوز فرمت شده باشه و عکس ها درایو دیگه بوده باشن خیلی راحت حتی بعد نصب ویندوز میشه برگردوندشون ، اگه درایوی که عکس ها بودن فرمت شده باشه فقط یه آدم سیریش ! و تا حدی حرفه ای میتونه بخشی از اطلاعات رو برگردونه ..
اگه قضیه خیلی حساسه از نرم افزار DBAN استفاده کن !!:surprised:[/QUOTE
نرم افزار DBAN از کجا بیاریم؟؟ با اینکه بلد نیستم ولی روش کار میکنم ببینم چی میشه مرسییییی:D

dokhtar khanom

عضو جدید
سلام
خانم پدرم دراومد خوندم!!
خب فارسی مینوشتی!!!
موقع نصب ویندوز فرمت کردی؟؟؟
اگه میخوای کلا بره باید کل هاردتو چند بار پر کنی و خالی کنی تا کامل بره

من فقط ویندوز نصب کردم فرمت نمیدونم به چی میگن!!!:surprised: یعنی تمام حافظه باید پر بشه بعد پاکش کنم و دوباره.....؟

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط ویندوز نصب کردم فرمت نمیدونم به چی میگن!!!:surprised: یعنی تمام حافظه باید پر بشه بعد پاکش کنم و دوباره.....؟

موقع نصب ویندوز فقط درایو C روفرمت کردین؟؟
فرمتم ک نمیدونی ینی چی! ینی پاک کردن.
اصا موقع نصب ویندوز با بقیه درایو ها کاری نداشتی؟؟
اره، باید کل هارد رو چند بار پر کنی بعد خالی کنی

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
متشکرم از شما موزیلای دیر باز میشه علت چیه؟

فک نکنم ب مرورگر بستگی داشته باشه!!
سرعت نتتون پایینه!
البته ب ضریب اشتراک نتتون هم بستگی داره ک سرعت میاد پایین، ینی فقط ب سرعتی ک میخرین بستگی نداره!

dokhtar khanom

عضو جدید
موقع نصب ویندوز فقط درایو C روفرمت کردین؟؟
فرمتم ک نمیدونی ینی چی! ینی پاک کردن.
اصا موقع نصب ویندوز با بقیه درایو ها کاری نداشتی؟؟
اره، باید کل هارد رو چند بار پر کنی بعد خالی کنی

چرا درایو هایی که توش عکس بود رو کردم...

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا درایو هایی که توش عکس بود رو کردم...

خب خوبه، همون کاری ک گفتم رو باید بکنید
چند بار پر کنین بعد خالی کنین.
ک فک نکنم ممکن باشه براتون، مگر این ک هارد اکسترنال داشته باشین. دارین؟؟
هارد اکسترنال: هارد همراه، مثل فلش هست فقط با حجم زیاد

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای بچه ها سلوم

.
.

وای ببینید کی اومده

.
.
دست دست

هورا هورا بابام بابام
جاست شادی گلم ....

:surprised:

dokhtar khanom

عضو جدید
خب خوبه، همون کاری ک گفتم رو باید بکنید
چند بار پر کنین بعد خالی کنین.
ک فک نکنم ممکن باشه براتون، مگر این ک هارد اکسترنال داشته باشین. دارین؟؟
هارد اکسترنال: هارد همراه، مثل فلش هست فقط با حجم زیاد

نه ندارم درسته من 1 دفعه هم نمیتونم پرش کنم!

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ندارم درسته من 1 دفعه هم نمیتونم پرش کنم!

پس بیخیال
مگه کامپیوتر خودتون نیست؟؟!
پس کسی هم ک نمیتونه ریکاوری کنه!

البته ی کار دیگه هم میتونین بکنین، روی درایوتون پسورد بذارین
اینجوری کسی نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه
ولی اطلاعات هنوز هستا!!

dokhtar khanom

عضو جدید
پس بیخیال
مگه کامپیوتر خودتون نیست؟؟!
پس کسی هم ک نمیتونه ریکاوری کنه!

البته ی کار دیگه هم میتونین بکنین، روی درایوتون پسورد بذارین
اینجوری کسی نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه
ولی اطلاعات هنوز هستا!!

آخه میخواستم بدم بیرون که یه کارایی واسم بکنه و میخواستم مطمعا بشم که هیچ اطلاعاتییو نمیتونه بیاره ولی خیلیم مهم نیست دیگه سعی میکنم اگه شد همون کاری که گفتینو بکنم ممنون از اطلاعاتی که دادی:)

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه میخواستم بدم بیرون که یه کارایی واسم بکنه و میخواستم مطمعا بشم که هیچ اطلاعاتییو نمیتونه بیاره ولی خیلیم مهم نیست دیگه سعی میکنم اگه شد همون کاری که گفتینو بکنم ممنون از اطلاعاتی که دادی:)

خواهش میکنم، انجاو وظیفه بود
ولی اگه بیرون میخواین بدین جایی بدین ک بهش اطمینان دارین
توصیه میکنم سیستم رو مگر واسه تعمیر بیرون ندین، اگه میشه خودتون کراتونو راه بندازین اگرم ن طرف رو بیارین انجام بده، اینجوری بهتره
من خودم همین امروز ی هارد رو دادم واسم ریکاوری کنن!! بخاطر گندی ک زدم!!!:confused:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

پیشنهاد اول ، هیچوقت کامپیوتر خودتونو برای تعمیر دست کسی ندین با سرچ کردن و سوال پرسیدن بیشتر مشکلات کامپیوتری که معمولا پیش میاد رو خودتون هم میتونید حل کنید .
پیشنهاد دوم ، برای استفاده از اون نرم افزاری که گفتم اینجا رو ببینید

dokhtar khanom

عضو جدید
خواهش میکنم، انجاو وظیفه بود
ولی اگه بیرون میخواین بدین جایی بدین ک بهش اطمینان دارین
توصیه میکنم سیستم رو مگر واسه تعمیر بیرون ندین، اگه میشه خودتون کراتونو راه بندازین اگرم ن طرف رو بیارین انجام بده، اینجوری بهتره
من خودم همین امروز ی هارد رو دادم واسم ریکاوری کنن!! بخاطر گندی ک زدم!!!:confused:

دقیقا هیچوقت بیرون ندادم چون اصلا اعتمادی بهشون ندارم همیشه انقدر باهاش ور رفتم تا درست بشه! باز جای شکرش باقیه که شما واردین و به اندازه من گند نمیزنین:D

dokhtar khanom

عضو جدید
پیشنهاد اول ، هیچوقت کامپیوتر خودتونو برای تعمیر دست کسی ندین با سرچ کردن و سوال پرسیدن بیشتر مشکلات کامپیوتری که معمولا پیش میاد رو خودتون هم میتونید حل کنید .
پیشنهاد دوم ، برای استفاده از اون نرم افزاری که گفتم اینجا رو ببینید

مرسی از پیشنهادتون حتما میبینم

behzadk2019

کاربر ممتاز
اگه بخواین از این راه برین لزومی نداره حتما کروم باشه.
ولی فک کنم فرمتش رو عوض کنین دست بشه.
فکر میکنم، تاحالا ازمایش نکردم! چون واسم پیش نیومد!

راه حل برای پاورپوینت که دادید انجام شد . جواب گرفتم
مراحلی که نوشتم برای پی دی اف فارسی تبدیل به فایل ورود بود . چون که تبدیل پی دی اف فارسی به فایل ورود باعث بهم ریختگی میشه . ولی این مراحلو انجام بدید درست میشه

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا هیچوقت بیرون ندادم چون اصلا اعتمادی بهشون ندارم همیشه انقدر باهاش ور رفتم تا درست بشه! باز جای شکرش باقیه که شما واردین و به اندازه من گند نمیزنین:D

خخخخ
ن بابا!!
این دفه اساسی گند زدم!!!
تقریبا 50 تومنی هم پیاده میشم!!!
راه حل برای پاورپوینت که دادید انجام شد . جواب گرفتم
مراحلی که نوشتم برای پی دی اف فارسی تبدیل به فایل ورود بود . چون که تبدیل پی دی اف فارسی به فایل ورود باعث بهم ریختگی میشه . ولی این مراحلو انجام بدید درست میشه

اوکی
خداروشکر
اها، نمیدونستم، تاحالا انجام ندادم
اینی هم ک گفتین درسته، ولی من ی پیج رو بصورت ورد ک باز کردم عین image بود با این تفاوت ک میشد اصلاحش کرد، ینی تمام عکس ها و پس زمینه هم بود!!

بالا