سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

SH-SW

عضو جدید
سلام با اسپری ایی تمیز کننده ایی که روش نوشته مخصوص lcd,... (حرفی از مانیتور LED نزده) مشکلی پیش میاد اگه مانیتور LED رو پاک کنیم؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام سيستمي ويندوزش بالا نميومد ويندوزشو عوض کردم (xp)گرافيک ومادربوردشو نصب کردم هنگام نصب سي دي مادربورد سيستم ريست شد ولي مجددامثل اولش شد وويندوزبالا نيومد هاردشو روي سيستم خودم گذاشتم باآنتي ويروسم که آپديت شده ست اسکن کردم ويروسي نداشت مجدد ويندوز نصب کردم ويندوز بالا اومد گرافيک ومادربوردشو نصب کردم وباز مثل اولش شد مشکل چيه؟

با سلام،
یه سؤال: Mainboard سیستم پورت LAN داره؟ اگه نداره، آیا سعی کردید که درایورش رو نصب کنید؟

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام با اسپری ایی تمیز کننده ایی که روش نوشته مخصوص lcd,... (حرفی از مانیتور LED نزده) مشکلی پیش میاد اگه مانیتور LED رو پاک کنیم؟

نه مشکلی پیش نمیاد. ولی بهتره احتیاط کنید.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
پورت lan داره .
این که بعد از نصب درایورها دچار مشکل می شه، پس مشکل از همون هاست! ساده ترین راه اینه که درایورها رو تک تک نصب کنید (با استفاده از Device manager نه Autorun خود سی دی ) و ببینید مشکل از کدومه!

13Amir

عضو جدید
این که بعد از نصب درایورها دچار مشکل می شه، پس مشکل از همون هاست! ساده ترین راه اینه که درایورها رو تک تک نصب کنید (با استفاده از Device manager نه Autorun خود سی دی ) و ببینید مشکل از کدومه!

میشه بگین چه ربطی به lan میتونه داشته باشه؟؟

عسل گلی

عضو جدید
با ویزیو خیلی راحتر و بهتر در میاد و چون از مجموعه افیس هستش به راحتی میشه به ورد منتقلش کرد از این بابت نگران نباشید .بعد از اجرای ویزیو گزینه فلوچارت و بعد بیسیک فلوچارت رو انتخاب کنید و با شکل هایی که در اختیارتون میزاره فلو چارت رو بکشید
ممنون که وقت گذاشتین
آفیس روسیستمم نصبه ولی هرکاری میکنم فقط ویزیونصب نمیشه...مشکل ازکجاست؟بایدچیکارکنم؟

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
ممنون که وقت گذاشتین
آفیس روسیستمم نصبه ولی هرکاری میکنم فقط ویزیونصب نمیشه...مشکل ازکجاست؟بایدچیکارکنم؟

اروری دریافت میکنید؟ اگر بله یک عکس بزارید از ارور یا متنش رو بنویسید ...

عسل گلی

عضو جدید

relife

عضو جدید
سلام.
من چند وقتیه صفحه مانیتورم رنگش صورتی میشه وسط کار کردن باهاش.البته طوری که دسکتاپ یا همه چی مشخصه اما یه هاله صورتی روی صفحه رو میگیره،جدیدا هم بیشتر میمونه رو صفحه،قبلا با کلیک کردن میرفت خود به خود.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

13Amir

عضو جدید
سلام.
من چند وقتیه صفحه مانیتورم رنگش صورتی میشه وسط کار کردن باهاش.البته طوری که دسکتاپ یا همه چی مشخصه اما یه هاله صورتی روی صفحه رو میگیره،جدیدا هم بیشتر میمونه رو صفحه،قبلا با کلیک کردن میرفت خود به خود.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
کابل تصویرتون رو تکون بدید ببینین درست میشه یا نه؟

relife

عضو جدید
کابل تصویرتون رو تکون بدید ببینین درست میشه یا نه؟
ممنون از پاسختون.
بله،درست میشه،یعنی هر دفعه این کاررو انجام بدم؟ آخه جدیدا خیلی ان حالت اتفاق میفته.مشکل خاصی برای سیستم پیش نمیاد به خاطر تغییر رنگ دسکتاپ؟
متشکرم.

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
ممنون از پاسختون.
بله،درست میشه،یعنی هر دفعه این کاررو انجام بدم؟ آخه جدیدا خیلی ان حالت اتفاق میفته.مشکل خاصی برای سیستم پیش نمیاد به خاطر تغییر رنگ دسکتاپ؟
متشکرم.

احتمالا کابل مانیتور خرابه ;) کابل رو عوض کنید تا خرابی بعدی (که اگر درست رفتار بشه با سیستم پیش نمیاد) نیازی نیست کاری بکنید.

yas_70

عضو جدید
سلام
مدتیه وایرلس لپ تاپم نت وورک مودمم نیشناسه...؟؟کلا قطه!!!
ولی مثلا تو یونی خوبه مشکلی نداره!!
چیکارکنم تو تنظیماتش تا درس شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تورو خدا یکی کمک کنهههههههههه

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سورس دیگشوندارم...یه سوال دیگه هم داشتم...بنظرتون کدوم ویروس کش بهتره؟ممنون که وقت میذارین
قطعی نمیشه گفت کدوم بهتره .اگه سخت افزار خوبی دارین کاسپرسکی خیلی خوبه ، اگه مشخصات سیستم ضعیفه نود سبکتر و روونتره .مهمترین نکته اپدیت نگه داشتن انتی ویروسه

soleimany_fa66

عضو جدید
سلام به مهندسین عزیز
دوستان من یه مشکل موسی دارم که اعصابو حسابی به هم ریخته
موسم رو صفحه که کار می کنم یهویی کند میشه و درست میشه و دوباره کند می شه و ...
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
لطفا کمک کنید

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به مهندسین عزیزدوستان من یه مشکل موسی دارم که اعصابو حسابی به هم ریختهموسم رو صفحه که کار می کنم یهویی کند میشه و درست میشه و دوباره کند می شه و ...کسی میدونه مشکل از کجاست؟لطفا کمک کنید
موس سالمه ؟ چیزی که زیرش میزاری مناسب هست ؟

soleimany_fa66

عضو جدید
مشکل از پد زیر موسم بود:D
اصلا فکر نمی کردم از اون باشه آخه یه عمره دارم ازش استفاده می کنم آخ نگفته
مرسی واقعا رفته بود رو اعصابم کمک بزرگی کردین
ممنوووووووون

22adel

اخراجی موقت
سلام یه سوال دارم من تا حالا دو دفعه ***** شکن رو لب تابم نصب کردم ولی اجرا نمیشه دلیلشو نمی دونم البته لب تابم سونییه و ویندوزشم سون لطفا یه راهنمایی کنید من ***** شکننو برا عضو شدن تو فیس بوک می خوام ب

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام یه سوال دارم من تا حالا دو دفعه ***** شکن رو لب تابم نصب کردم ولی اجرا نمیشه دلیلشو نمی دونم البته لب تابم سونییه و ویندوزشم سون لطفا یه راهنمایی کنید من ***** شکننو برا عضو شدن تو فیس بوک می خوام ب

این سوال خلاف قوانین مملکتی و در نتیجه باشگاه هست. ;)

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
proxifier منظورته ؟ ؟اون فقط وسیله ست اصل کار چیزیه که باید تو اون وارد کنی

بالا