سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

شهاب آس

عضو جدید
ممنون از راهنمایی بسیار خوبتون:surprised:
اما من میگم نمتونم برم دانشگاه شما میگی...
چقدر خوب بود اگه...
سلام
ميتونين به مسول رشته تون زنگ بزنيد اگه نميشه بريد دانشگاه و ازشون بگيريد چون فقط از توي دانشگاه خودتون باز ميشن بدون رمز ورود

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
دست شما درد نکنه sayyad84 عزیز من از safe mode هم بالا اومدم باز مثل دفه قبل میشه بالا نمی یاد اگه ممکنه باز راهنمایی کنید. با تشکر
دست شما درد نکنه sayyad84 عزیز من از safe mode هم بالا اومدم باز مثل دفه قبل میشه بالا نمی یاد اگه ممکنه باز راهنمایی کنید. با تشکر

با سلام،
نکته ی مهم این که اگه می خواید در جواب یه پست، پست تون رو ارسال کنید از دکمه ی پاسخ با نقل قول استفاده کنید تانظم تاپیک حفظ بشه!
به احتمال زیاد سیستم تون دچار یه Ransom Trojan شده! اول یه تست کنید ببینید می تونید با safe mode with command prompt داخل بشید. در این صورت باید فقط به cmd دسترسی داشته باشید!
اگه ممکنه یه عکس از صفحه ای که توضیحاتش رو بالا نوشته بودید بگیرید و این جا بذارید! می تونید این عکس رو با یه دوربین معمولی هم بگیرید!

آخرین ویرایش:

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
هیچ ویروسی نبود انتی ویروس اپدیت نود و کسپر هم چیزی پیدا نکرد

سلام دوست عزیز من سایتهای لاتین هم خیلی سر زدم ولی همه همون چیزای تکراری رو میگفتن اگه دوستان راهی بدونن و کمک کنند چه بهتر وگرنه فکر کنم یه بار دیگه ویندوز رو نصب کنید.
این وبلاگ هم یه نرم افزار معرفی کرده.

http://itline.ir/2010/02/repair-windows-7-problems-with-fixwin-utility/

با تشکر

amirj_ir

عضو جدید
با سلام،
نکته ی مهم این که اگه می خواید در جواب یه پست، پست تون رو ارسال کنید از دکمه ی پاسخ با نقل قول استفاده کنید تانظم تاپیک حفظ بشه!
به احتمال زیاد سیستم تون دچار یه Ransom Trojan شده! اول یه تست کنید ببینید می تونید با safe mode with command prompt داخل بشید. در این صورت باید فقط به cmd دسترسی داشته باشید!
اگه ممکنه یه عکس از صفحه ای که توضیحاتش رو بالا نوشته بودید بگیرید و این جا بذارید! می تونید این عکس رو با یه دوربین معمولی هم بگیرید!
سلام ببخشید حالا دیگه بعد از وارد کردن پاس صفحه مشکی میاد وایمیسته البته میشه تسک منیجر رو آورد قبلا نمیشود وقتی اون صفحه میومد نمیشود کار دیگه کرد بجز کد وارد کردن اگه ممکنه راهنمایی کنید

Sarp

مدیر بازنشسته
به این میگن جواب منطقی
ممنون
راست میگید با این حساب یه سر باید تا دانشگاه برم چون که قانون خاصی نداشت و از همه مهمتر اینکه رمز رو عوض کردم
بالاخره هم که همونی شد که من گفتم:surprised:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام ببخشید حالا دیگه بعد از وارد کردن پاس صفحه مشکی میاد وایمیسته البته میشه تسک منیجر رو آورد قبلا نمیشود وقتی اون صفحه میومد نمیشود کار دیگه کرد بجز کد وارد کردن اگه ممکنه راهنمایی کنید

با سلام،
منظورتون اینه که می تونید وارد Safe mode with Command prompt بشید؟؟
در این صورت امیدوارم مطالب این پست کمک تون کنه!​

آخرین ویرایش:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بله ... من چطور می تونم دوباره اون پپنجره که یوزر نیم و پسورد می گیره . ظاهر بشه ولی چطوری . اصلا مشکل از کجاست . سر در نمی آرم ؟

معمولا این مشکل رو با ریستارت کردن سرور میشه حل کرد ؛ اما اینکه میتونید از سیستم های دیگه پینگ بگیرید یه کم عجیبه ! :surprised:

sinawolf

عضو جدید
سلام دوست عزیز من سایتهای لاتین هم خیلی سر زدم ولی همه همون چیزای تکراری رو میگفتن اگه دوستان راهی بدونن و کمک کنند چه بهتر وگرنه فکر کنم یه بار دیگه ویندوز رو نصب کنید.
این وبلاگ هم یه نرم افزار معرفی کرده.

http://itline.ir/2010/02/repair-windows-7-problems-with-fixwin-utility/

با تشکر

سلام دوست عزیز دست شما درد نکنه ولی اینم جواب نداد
حتی تو قسمت تعمیر کسپر هم میرم و پیغام میده اتوران غیر فعاله.اتوران رو فعال می کنم ولی باز جواب نمی ده
اگه هم ویندوز رو عوض کنم با یه ریست اتوران از کار میوفته
موندم چی کار کنم

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
حتی تو قسمت تعمیر کسپر هم میرم و پیغام میده اتوران غیر فعاله.اتوران رو فعال می کنم ولی باز جواب نمی ده
موندم چی کار کنم
اگه ویندوز رو عوض کردید و با ریست اتوران حذف شد شک نکنید که سیستمتون ویروس داره

shimaahg

عضو جدید
من به یک گزارش کار آزمایشگاه کامپیوترنیاز دارم کمک

من به یک گزارش کار آزمایشگاه کامپیوترنیاز دارم کمک

سوالات و مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید!

سلام به همه مهندسین عزیز:)
من به گزارش کار ازمایشگاه مدار الکتریکی 1 نیاز مبرم دارم کمکم کنید ممنون میشم کامپیوتر پیام نور میخوانم .

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
موندم چی کار کنم

سلام دوست عزیز فایلهایی که تو این سایت داده رو دانلود کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه لطفا هر دو صفحه رو بخونید.

http://www.tarfandestan.com/forum/thread45196.html

با تشکر

fx.mehdi

عضو جدید
سلام به همهٔ دوستان گرامی‌
مشکلی‌ که دارم این هست که با و ویرچوال پی‌ سی‌ ، روی ویندوز ویستا ، windows 2000را بالا آوردم، ولی‌ نمیدونم برای share کردن drive های win vista، و دیدن آنها در win 2000 چیکار باید انجام بدم؟
توی قسمت setting، گزینهٔinactive , sharing folder, هست و اینکه نمیدونم usb و SD Card ,لب تابم را چه جوریی بهش بشناسونم.
از راهنمائی شما، پیشا پیش، سپاسگذارم

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همهٔ دوستان گرامی‌
مشکلی‌ که دارم این هست که با و ویرچوال پی‌ سی‌ ، روی ویندوز ویستا ، windows 2000را بالا آوردم، ولی‌ نمیدونم برای share کردن drive های win vista، و دیدن آنها در win 2000 چیکار باید انجام بدم؟
توی قسمت setting، گزینهٔinactive , sharing folder, هست و اینکه نمیدونم usb و SD Card ,لب تابم را چه جوریی بهش بشناسونم.
از راهنمائی شما، پیشا پیش، سپاسگذارم

سلام...
من با ویرچوال پی سی کار نکردم....ولی زیاد خوب نیست....
بهتر هستش که با ویرچوال باکس کار کنی.... چون هم سبک هستش و هم موقع استارت آپ ویندوز بالا نمیاد.... (بر خلاف VMware که تویه استارت آپ بالا میاد و رم رو هم اشغال می کنه)
ولی فکر نکنم بشه به اون طریقی که شما می خوای یه درایو رو شیر کرد....بهتر هستش که ویندوز ها رو شبکه کنی و با شبکه اونها رو شیر کنی.....
با تشکر....

meshki_0pm0

عضو جدید
کمکککککککککککککککک

کمکککککککککککککککک

نمیدونم چرا جدیدا با " اینترنت اکسپلورر " که تو بعضی از سایتها میرم اون سایت میگه چون شما "Javascript" ندارین دسترسی به امکانات سایت امکانپذیر نیست.نمیدونم چکار کنم.لطفا کمکم کنید تا چکار کنم؟!

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا جدیدا با " اینترنت اکسپلورر " که تو بعضی از سایتها میرم اون سایت میگه چون شما "Javascript" ندارین دسترسی به امکانات سایت امکانپذیر نیست.نمیدونم چکار کنم.لطفا کمکم کنید تا چکار کنم؟!

سلام...
اینترنت اکسپلورر چند؟؟؟
تویه تنظیمات رو نگاه کردی؟؟؟
با تشکر...

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل در تایپ حرف "ی" در فونت Lotus

مشکل در تایپ حرف "ی" در فونت Lotus

سلام

من وقتی با فونت Lutos مطلبی رو در word مینویسم حرف " ی " رو نمیتونه به صورت
چسبان بنویسه.حالا باید چی بکنم؟ ( البته با بقیه فونت ها درسته )
میدونم یه راهش اینکه دکمه Shift+x رو بزنم ولی این کار خیلی طول میکشه. راهی دیگری هست ؟

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
من میخوام وبلاگم رو به یه آدرس دیگه منتقل کنم راهی هست که کامل بتونم پستها و نظراتم رو کامل بهش انتقال بدم؟بدون اینکه دونه دونه بخوام پستاها و نظرات رو باز کنم و کپی پیست کنم!منظورم اینه!
ممنون

sinawolf

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم
من یه فایل پی دی اف دارم که فونت lotusnormal
می خواد فونت رو هم نصب می کنم ولی باز ارور میده که چنین فونتی نصب نیست
اگه میشه کمکی کنید ممنون میشم چون فوری لازم دارم

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
8 و 9 .از یه سایتی یه راهنمایی هایی گرفتم .تا حدودی برطرف شد اما بازم واسه بعضی سایتا به مشکل بر میخورم.
فا فایر فاکس امتحان کنید. اگر درست نشد میتونید آخرین نسخه جاوا رو دانلود کنید

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
8 و 9 .از یه سایتی یه راهنمایی هایی گرفتم .تا حدودی برطرف شد اما بازم واسه بعضی سایتا به مشکل بر میخورم.
سلام...
۸ و ۹ با هم؟؟؟
مگه ویندوز اجازه ی چنین کاری رو به آدم میده؟؟؟
خیلی عجیبه...
چه سایت هایی رو یا این مشکل مواجه هستش؟؟؟
با تشکر...

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
من میخوام وبلاگم رو به یه آدرس دیگه منتقل کنم راهی هست که کامل بتونم پستها و نظراتم رو کامل بهش انتقال بدم؟بدون اینکه دونه دونه بخوام پستاها و نظرات رو باز کنم و کپی پیست کنم!منظورم اینه!
ممنون

یـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاداوری

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز
یـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاداوری

اگه بلاگفا داری:

مواردی پیش می آید که کاربر از آدرس فعلی وبلاگ خود راضی نیست و یا آدرس جدید و بهتری را برای انتشار محتوای وبلاگ خود در نظر دارد و یا در مواردی ممکن است کاربری از ادامه فعالیت در آدرس فعلی خود منصرف شده و در عین علاقمند باشد در آدرس دیگری مطالب خود را بنویسد.

در این شرایط کاربران میتوانند از این امکان جدید استفاده کرده و آدرس وبلاگ خود را تغییر دهند. همه مشخصات، مطالب و نظرات و همچنین قالب وبلاگ و اطلاعات موضوعات و نویسندگان وبلاگ به آدرس جدید منتقل خواهد شد.
برای استفاده از این امکان کافیست در بخش مدیریت وبلاگ و در منوی میز کار گزینه « دیگر امکانات » را انتخاب کنید و آنجا گزینه « تغییر آدرس وبلاگ » را انتخاب کنید.

Mr.wish

عضو جدید
درود به دوستان عزیز
من چند وقت پیش یه دیوی دی آمو زش زبان از دوستم گرفتم که الان بهش دست رسی ندارم استفاده نکرده بودم تا امروز که گذاشتم دیدم باز نمیشه ایمیج هست با پسوندnrg میخواستم دوستان راهنمایی کنن چجوری بازش کنم واستفاده کنم
با تشکر

بالا