سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

relife

عضو جدید
بازم سلام.
من ریکاوری کردم با این برنامه،ولی کار باهاش خیلی سخته .
یه فایل بهم داد با فرمتst3file.
حالا این پیه؟چیکارش کنم؟
میشه یه خرده در مورد کار باهاش راهنمایی کنید،واقعا سخته.
متشکرم

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
مشکل اینه که اجازه ادامه نصب رو بهم نمیده، این پیغام رو که می بندم شماره سریال می خواد، وارد می کنم، پاک میشه و باز همین پیغام میاد...

قبلا رو همین سیستمم نصبش گردم این برنامه رو ، ولی الان نصب نمیشه.
با تشکر

با سلام
دوست عزیز نرم افزار با کمک Nero general Clean tool تمامی اطلاعات نصب شده Nero رو حذف کن و دوباره شروع به نصب کن البته بدون اتصال به ایترنت و همچنین عقب بردن ساعت سیستم .
لینک دانلود : http://www.4shared.com/file/FKmHKkEJ/Nero_General_Clean_ToolPasswww.html?
در صورتی که جواب نداد با نرم افزارهای حذف نرم افزار سعی کن کامل حذفش کنی مثل Revo Uninstaller .
اگر باز هم جواب نداد داخل ریجستری برو و تمامی موارد مربوط به Nero رو سرچ کن و پاک کن و دوباره اقدام به نصب کن .
نتیجه ذو بنویس تا ببینیم چی میشه .
با تشکر - سیستم 32

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
دوست عزیز نرم افزار با کمک Nero general Clean tool تمامی اطلاعات نصب شده Nero رو حذف کن و دوباره شروع به نصب کن البته بدون اتصال به ایترنت و همچنین عقب بردن ساعت سیستم .
لینک دانلود : http://www.4shared.com/file/FKmHKkEJ/Nero_General_Clean_ToolPasswww.html?
در صورتی که جواب نداد با نرم افزارهای حذف نرم افزار سعی کن کامل حذفش کنی مثل Revo Uninstaller .
اگر باز هم جواب نداد داخل ریجستری برو و تمامی موارد مربوط به Nero رو سرچ کن و پاک کن و دوباره اقدام به نصب کن .
نتیجه ذو بنویس تا ببینیم چی میشه .
با تشکر - سیستم 32

سلام
مرسی دوست عزیز
ولی من بعد عوض کردن ویندوز می خوام دوباره نرو نصب کنم ...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم سلام.
من ریکاوری کردم با این برنامه،ولی کار باهاش خیلی سخته .
یه فایل بهم داد با فرمتst3file.
حالا این پیه؟چیکارش کنم؟
میشه یه خرده در مورد کار باهاش راهنمایی کنید،واقعا سخته.
متشکرم

سلام...
اتفاقا کار باهاش خیلی راحت هستش....
فقط کافی هستش یکم باهاش ور برید... درضمن این برنامه دو مدل داره..یکی برای NTFS و یکی هم برای FAT
اون چیزی رو هم که شما گفتید رو نمیدونم که چیه...
ولی اگه ریکاوریش تموم بشه.... فایلهای رو به صورت درختی در قسمت شمت چپ میاره...و از اونجا فایل مورد نظر رو انتخاب می کنید و بعد رویه برای کپی کردنش روش راست کلیک می کنید... و بقیه ی مراحلش هم که خیلی تابلو هستند...
این هم یه لینک برای آموزشش
http://www.takbook.com/2523-computer-ebook/كتاب-آموزش-كامل-نرم-افزار-GetDataBack/
اگه بازم نتیجه نگرفتی بگو...;)
با تشکر...:gol::gol::gol::gol:

mona 23

عضو جدید
سلام بر مهندسان
خوبید؟
ببخشید یه سوال داشتم!
سی پی یو لپ تاب من وقتی که با بعضی نرم افزار ها مثل کانورتر فیلم و یا پیلتر شکن اولترا کار میکنم
داغ میکنه و خاموش میشه
فنش هم مشکلی نداره
اما نمیدونم چرا اینجوری میشه؟؟

behzad36

عضو جدید
سلام دوستان
تو سایت قسمتی هست که پروژه شبیه سازی با آرنا توش باشه؟
سرچ کردم چیزی پیدا نکردم
اگه کسی میدونه کمکم کنه ممنون میشم

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسان
خوبید؟
ببخشید یه سوال داشتم!
سی پی یو لپ تاب من وقتی که با بعضی نرم افزار ها مثل کانورتر فیلم و یا پیلتر شکن اولترا کار میکنم
داغ میکنه و خاموش میشه
فنش هم مشکلی نداره

سلام...
برو تویه تنشیمات بایوس...ببین ولتاژ سی پی یو بالا نرفته؟؟؟
اگه نشد با ویندوز بوت تستش کن...
اگه بازم مشکل داشت..ببر گارانتی... چون احتمالا ولتاژ CPU زیادی بالاست...
با تشکر...

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام بر مهندسان
خوبید؟
ببخشید یه سوال داشتم!
داغ میکنه و خاموش میشه
فنش هم مشکلی نداره

اولترا برنامه ی سنگینی نیست. سیستمتونو چک کنید که ویروس نداشته باشه. تنظیمات بایوس رو به حالت اول برگردونید. اگه نشد از هیت سینک لپتاپه

mona 23

عضو جدید
اولترا برنامه ی سنگینی نیست. سیستمتونو چک کنید که ویروس نداشته باشه. تنظیمات بایوس رو به حالت اول برگردونید. اگه نشد از هیت سینک لپتاپه
سلام
امروز میخواستم سیستمم رو اسکن کنم
ولی باز سی پی یو داغ کرد
و خاموش شد
چه کار کنم؟:(
تنظیمات بایوس رو دست کاری نکردم
اصلا نمیدونم چه طور باید تغییر داد!

MoM_Mohammad

عضو جدید
سلام
خسته نباشید.من یه جزوه کامل و بی عیب و نقص از درس محیط های چند رسانه ای می خواستم.اگه میشه کمکم کنید چون هیچ جایی پیدا نکردم.
مرسی

mona 23

عضو جدید
سلام...
برو تویه تنشیمات بایوس...ببین ولتاژ سی پی یو بالا نرفته؟؟؟
اگه نشد با ویندوز بوت تستش کن...
اگه بازم مشکل داشت..ببر گارانتی... چون احتمالا ولتاژ CPU زیادی بالاست...
با تشکر...
بیشتر توضیح بدین
متوجه نمیشم!

اش نره

عضو جدید
سلام به بچه های گل من تازه عضو شدم یه سوال راجع به کامپیوتر داشتم اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم. . . من کامپیوترم usb یا نمیشناسه یا خیلی ضعیف میشناسه مثلا هیچ فلش مموری یا همون کول دیسک رو نمیشناسه اما usb موس و کابل usb مودم ای دی اس ال رو میشناسه. . . هارد اکسترنال گرفتم اوایل اونو میشناخت اما الان دیگه اونو هم نمیشناسه و ارور USB Device Not recognized رو میده البته مطمئنم هارد سالمه چون هر فلش مموری دیگه هم بهش میزنم همین ارور رو میده اما با کامپیوتر های دیگه راحت کار میکنه. . . من به یه مشکل شک کردم که اونم اینه وسایلی که با USB 2.00 هستن رو بالا نمیاره اما تو setup BIOS اول راه اندازی سیستم گزینه USB 2.00 support رو enabled قرار داره در ضمن مادربرد منم چندان قدیمی نیست ddr2 & sata و مارکشم gigabyte ep41 بخدا دیگه خسته شدم کلافه ام کرده نوکر هرکی هم کمکم کنه هستم خواهش میکنم کمکم کنید

ptmehdi

عضو جدید
سلام ..............من سرچیدم و یافتم حالا اگه کسی خواست بگه تا براش بفرستم ....خوب میشه ازش نمره گرفت و برای مواقع ضروری خوفه;):):book:

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..............من سرچیدم و یافتم حالا اگه کسی خواست بگه تا براش بفرستم ....خوب میشه ازش نمره گرفت و برای مواقع ضروری خوفه;):):book:

سلام دوست عزیز خوب موضوعتون در مورد هر چیزی که هست به عنوان یه تاپیک در بخش مربوط با موضوعتون بزاریدش تا بقیه بچه ها هم بتونن ازش استفاده کنند.

با تشکر

samaneh_os67

عضو جدید
سلام خسته نباشید:gol:
من یه مشکلی برام پیش اومده:cry: ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید
من به لپ تابم ویندوز سون زدم و تمام سعی ام رو کردم تا به ویندوز اوریجینال ویستام صدمه وارد نشه ولی متاسفانه صدمه وارد شد و حاالا دیگه بالا نمی یاد چون لپ تاب یه هدیه است سی دی شو ندارم ولی عوضش تو یه پارتیشن برنامه ی ریکاوری شو زدن سعی کردم طبق دفترچهه ی راهنماش ویندوز رو برگردونم ولی نشد اون درایوهایی که ویندوز و ریکاوری توش هست رو نگه داشتم تا بتونم برش گردونم درسته اطلاعات مهمی توش نبود اما میخوام برش گردونم و یاد بگیرم:cry:
:w09:کمک کنید:w04:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به لپ تابم ویندوز سون زدم و تمام سعی ام رو کردم تا به ویندوز اوریجینال ویستام صدمه وارد نشه ولی متاسفانه صدمه وارد شد و حاالا دیگه بالا نمی یاد چون لپ تاب یه هدیه است سی دی شو ندارم ولی عوضش تو یه پارتیشن برنامه ی ریکاوری شو زدن سعی کردم طبق دفترچهه ی راهنماش ویندوز رو برگردونم ولی نشد اون درایوهایی که ویندوز و ریکاوری توش هست رو نگه داشتم تا بتونم برش گردونم درسته اطلاعات مهمی توش نبود اما میخوام برش گردونم و یاد بگیرم:cry:

سلام...
به خاطر کاری که بدون مطالعه انجام دادید...خدا قوت.....
بهتر هستش که ببریدش نمایندگی تا ویندوز اصلی رو براتون بریزه...درضمن لپ تاپبتون برای کی هستش که هنوز هم ویستا داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لپ تاپ های ویستایی برای اوایل ونیدوز ۷ و قبلش بودند......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به هر حال....
نمیتیونید برش گردونید...چون فایل های سیستمی تون خراب شده...
حتی اگه تویه یه درایو دیگه هم نصب کرده باشید...باید سی دی ویستا رو داشته باشید تا بوت رو باهاش ترمیم کنید...
اگه سوالی بود بازم بگید...
با تشکر..

samaneh_os67

عضو جدید
ممم

ممم

ممنون از راهنمایی تون :redface:
لپ تابم مال 2 سال پیشه ولی الان استفاده میکنم چون قبلا سنی داشتم

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام
دوست عزیز چقدر مهم بودی که بهت لپ تاپ هدیه دادند ؟؟ !!!!! (جدی نگیر)
فکر کنم با نرم افزارهای ساخت بوت منو برای هارد دیسک کارتون راه بیفته و نیازی به کارهای دیگه نباشه .
باز هم سعی کنید فوقش نیاز باشه یه ویندوز عوض کنی و درایورهاشو از سایت سازنده بگیری .
با تشکر - سیستم 32

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا کمک کنید
درود
این برنامه (dev C++(رو داشتم و نصبش کردم اما هنگام نصب این پیغام میداد.
بعد از نصب هم برنامه ها رو کامپایل و درنتیجه اجرا نمی کنه.
کمک کنید.

mohammad6687

عضو جدید
با سلام،
این راه رو امتحان کنید:
از قسمت Preferences در مسنجر، گزینه ی Messages رو انتخاب کنید و تیک گزینه ی show the messages window رو بذارید!
امیدوارم مشکل تون حل بشه!

سلام
ممنون از اینکه جواب دادید.اما مشکل همچنان پا برجاست

relife

عضو جدید
سلام.
درباره system restore:اول اینکه من نرم افزار مکانیکال نصب کردم حالا میبینم خودش خود به خود تویsystem restoreجز نقاط ری استور شده.چرا؟من انتخابش نکردم.فقط این نیست چندتا برنامه دیگه هم هستن.
سوال دومم:من اگه این نقطه مکانیکال رو انتخاب کنم برای ری استور،سیستم برمیگرده به قبل نصب برنامه یا از زمان نصب برنامه؟جمله ای که نوشته اینه:installed autodesk mechanical desktop،یعنی باید دوباره برنامه رو نصب کنم یا نه برمیگرده درست بعد از نصب برنامه برای اولین بار؟
در ضمن من اگه از ری استور استفاده کنم،فقط فایلهای سیستمی برمیگرده یا هر چی دانلود یا ذخیره کردم مثل عکسها،نقشه هایی که بعدش کشیدم،فیلمها
فایلهایی که از رو سیستم پاک کردم که برنمیگرده؟منظورم هم فایلهای سیستمی هست هم فایلهای خودم مثل همون چیزهایی که بالا گفتم.
یه توضیح کلی از این برنامه میخوام.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا کمک کنید

سلام...
شما برنامه ی GTK+ رو نصب کن...برنامه ای که گرفتی تحت لینوکس هستش ولی نسخه ی ویندوزی هستش...یعنی در اصل برای لینوکس نوشته شده اند...ولی برای ویندوز هم به بازار دادن...
به هر حال ...چیزی که عکس پیدا هستش همین رو میگه... چون اگه دقت کنید نوشته گنو...
اگه درست نشد بگو تا ببینیم چکار باید کرد...
با تشکر..

relife

عضو جدید
راستی یه سوال درمورد برنامهrecoveryتو قسمتcontrol panel-all control panel itemsداشتم.
این برنامه به چه درد میخوره؟
ممنون.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی یه سوال درمورد برنامهrecoveryتو قسمتcontrol panel-all control panel itemsداشتم.
این برنامه به چه درد میخوره؟
ممنون.

سلام...
بهتر هستش که بگیم ...
اه احیانا ............... خدای نکرده ویندوزت نسخه ی اصلی هستش و اون رو کپی نکردی و به قانون کپی رایت هم احترام می ذاری ...در اون شرایط کاربرد داره...
چون بعضی از DLL های ویندوز در حین کپی گرفت ازش رایت نمیشن... در نتیجه این قسمت آنچنان که باید و شاید به درد نمی خوره...
بازم اگه سوالی داشتید بگو...
با تشکر..

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
قبل طرح درخواستم باید بگم مجبورم اینجا مطرحش کنم چون جای دیگه تالار مدت هاست خاک می خوره
برنامه پیاده سازی شده مرتب سازی درجی و انتخابی به زبانc++ رو می خوام که ادامه رایت روی سی دی باشه و اگه امکانش باشه نتیجه یک بار اجرای برنامه هم کنارباشه
خیلی فوری و حیاتی
ممنون میشم

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
از یه سایت دیگه دانلود کردم نصب شد.
اما حالا مشکلم اینه:
درود
قبل طرح درخواستم باید بگم مجبورم اینجا مطرحش کنم چون جای دیگه تالار مدت هاست خاک می خوره
برنامه پیاده سازی شده مرتب سازی درجی و انتخابی به زبانc++ رو می خوام که ادامه رایت روی سی دی باشه و اگه امکانش باشه نتیجه یک بار اجرای برنامه هم کنارباشه
خیلی فوری و حیاتی
ممنون میشم

relife

عضو جدید
سلام.
میشه به پست ارسالی من تو صفحه508جواب بدید؟خیلی برام مهمه.درموردsystem restore
متشکرم.

hibye90

عضو جدید
سلام دوستان:gol:
یه مشکلی پیدا کردم!!
امروز صبح کامپیوترم را که روشن کردم ویندوز که بالا اومد به جای اینکه desktop رو نشون بده یه صفحه کاملاسیاه میاد که فقط حرکت mouseروی صفحه دیده میشه ودیگه هیچ!
هیچ کاریش نکردم بخواد این جوری شه
یه چند بار روشن خاموش کردمش بلکه درست بشه که نشد!

ممنون میشم کمک کنید:gol:

بالا