سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

mona 23

عضو جدید
next كردم
میگه :
به طور اتوماتیک حذف نمیشه
و باید به طور manually حذف کنم:surprised:
مرسی مسعود جان
ببینم چی میشه

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه لپ تاپ HP 3052 NR دارم ویندوزشو چند روز پیش عوض کردم و الان بعضی از درایوراشو نمیخونه
تو سایت اچ پی رفتم ولی وقتی مدل لپ تاپمو دادم ارور میده
میخواستم ببینم شما میتونید یه سایت بهم معرفی کنید که بتونم درایورای لپ تاپمو از اونجا دانلود کنم
ممنون میشم

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینه که
اگه لپ تاپ تو شارژ باشه و باتریش فول بشه اگه بخوایم ازش استفاده کنیم میتونیم باطریشو دربیاریم و برق مستقیم از شارژ به لپ تاپ وصل باشه یا اینکه نه فرقی به حال باتری نداره که یک سره تو برق باشه یا نه؟
ممنون میشم

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
من یه لپ تاپ HP 3052 NR دارم ویندوزشو چند روز پیش عوض کردم و الان بعضی از درایوراشو نمیخونه
تو سایت اچ پی رفتم ولی وقتی مدل لپ تاپمو دادم ارور میده
میخواستم ببینم شما میتونید یه سایت بهم معرفی کنید که بتونم درایورای لپ تاپمو از اونجا دانلود کنم
ممنون میشم

با سلام،
فکر کنم باید می رفتید اینجا!

یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینه که
اگه لپ تاپ تو شارژ باشه و باتریش فول بشه اگه بخوایم ازش استفاده کنیم میتونیم باطریشو دربیاریم و برق مستقیم از شارژ به لپ تاپ وصل باشه یا اینکه نه فرقی به حال باتری نداره که یک سره تو برق باشه یا نه؟
ممنون میشم
معمولاً این کار توصیه نمی شه و طول عمر باتری رو پایین میاره! بهتره بعد از پایان شارژ اون رو از برق بکشید!

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز

MOJI11258

عضو جدید
سلام بچه ها من جز گروه it هستم یه مشکل داشتم هم گروهی هام گفتن با شما در میون بذارم . این پروژه ms project خیلی درگیرم کرده آخه اولین پروژه ای که می خوام انجام بدم راهنمایی می خوام http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/53071-سوالات-و-مشکلات-و-درخواست-های-خود-را-فقط-اینجا-مطرح-کنید/images/smilies/cry.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/53071-سوالات-و-مشکلات-و-درخواست-های-خود-را-فقط-اینجا-مطرح-کنید/images/smilies/icon_surprised.gif
باید این نرم افزارو اجرا کنیم اما با یه سری داده.
داده چی انتخاب کنم وچه طوری پیش برم...............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/53071-سوالات-و-مشکلات-و-درخواست-های-خود-را-فقط-اینجا-مطرح-کنید/images/smilies/confused.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/53071-سوالات-و-مشکلات-و-درخواست-های-خود-را-فقط-اینجا-مطرح-کنید/images/smilies/frown.gif

AMCH

عضو جدید
با سلام،
احتمالاً قصد دارید فایل های مربوط به SQL رو باز کنید نه اون هایی که به طور معمول توسط WinRAR باز می شن!
پسوند فایل رو این جا بذارید!

سلام و ممنون از جوابت.
نه اون فایل یه فایل پی دی اف بود در مورد اس کیو ال که میخواستم بازش کنم ولی بهم پیغام خطا داد.سیستمم بعضی از فایلای rar رو باز میکنه بعضی ها رو هم پیغامی رو که قبلا نوشتم میده,نمیدونم چرا؟اگه ممکنه کمکم کنید تا بدونم دلیلش چیه آخه؟:cry:
مرسی

sma519

عضو جدید
استفاده از دو شرط در تابع SUMIF

استفاده از دو شرط در تابع SUMIF

سلام دوستان عزیز :gol:
در تابع SUMIF میگیم مثلاً از ستون 1 مقادیر x را در نظر بگیر و مقادیر متناظر آنها در ستون 3 را جمع بزن.
حالا می خواستم بپرسم چطور میشه نوشت که مثلاً در ستون 1 مقادیر x و همچنین در ستون 2 مقادیر y را در نظر بگیر و مقادیر متناظر آنها در ستون 3 را جمع بزن؟
در ضمن من در کتابی دیدم فرمولهای آرایه ای رو بین {} قرار داده که من وقتی مینویسم، فرمول رو بصورت متن میشناسه!!!:razz:
میشه بگین علت چیه؟؟؟
ممنون.

sma519

عضو جدید
ممنون دوستان.
راه حل پیدا شد.
باید فرمول آرایه ای رو بدون براکت می نوشتم و به جای Enter از Ctrl+Shift+Enter استفاده می کردم.:)

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باسلام
من مشکل در نصب کارت صدا پیدا کردم
پس از نصب ویندوز کارت صدای من که هر بار خودش به صورت خودکار نصب می شد ,دیگه نصب نشد
به صورت دستی یعنی از روی سی دیش هم نصب نشد
روی درایوش یه علامت سوال همراه با یه علامت تعجب قرار داره

آخرین ویرایش:

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
پس از نصب ویندوز کارت صدای من که هر بار خودش به صورت خودکار نصب می شد ,دیگه نصب نشد

سلام دوست عزیز خوب بزارید یه بار دیگه خودش سرچ کنه درایور رو در غیر این صورت می تونید از نرم افزار Driver Genius استفاده کنید.

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
بهتر هستش از اول ويندوز بزنيد!

forme1200

عضو جدید
سلام
خسته نباشید بروبچ کامپیوتر
یه سوال فنی دارم
سرعت لپ تاپم خیلی پایینه ویندوزش هم seven میخوام ویندوزش رو عوض کنم به نظرتون باز seven نصب کنم یا xp یا ... نمیدونم
لطفا بگین چی کار کنم سرعت پایینش منو کلافه کرده مخصوصا وقتی میام نت adslهم هستا ولی آدمو حرص میده
ممنون

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید بروبچ کامپیوتر
یه سوال فنی دارم
سرعت لپ تاپم خیلی پایینه ویندوزش هم seven میخوام ویندوزش رو عوض کنم به نظرتون باز seven نصب کنم یا xp یا ... نمیدونم
لطفا بگین چی کار کنم سرعت پایینش منو کلافه کرده مخصوصا وقتی میام نت adslهم هستا ولی آدمو حرص میده
ممنون

با سلام،
اگه منظورتون اینه که سایت ها دیر باز می شن، این خیلی به ویندوز و نرم افزارها ربطی نداره و برمی گرده به مشکلات اون سایت یا سرعت ADSL شما!

sma519

عضو جدید
سلام دوستان. چند تا سوال در مورد قطعات لپ تاپ میخوام. :gol:

از بین گرافیک ها Geforce بهتره یا ATI
بعضی هاردها بعد ظرفیتشون علامت پلاس یا پلاس پلاس دارن، مثل ( ++640 ) . این یعنی چی؟
تو گزینه های درایو نوری بعضاً DL هم مینویسه. این یعنی چی؟
و آخر اینکه سرعت و عملکرد Asus A42 JP چطوره به نظرتون؟

ممنون:)

آخرین ویرایش:

1356216

عضو جدید
من تازگي يه لب تاب خريدم بعضي وقت ها در موقع روشن كردن لب تاب يه صفحه آبي رنگ همراه بانوشته بزرگ مياد كه مي نويسه يه مشكل و.... بعد به صورت اتوماتيك به قسمت safe mode وارد ميشه بايستي وارد safe شم وrestor رو انجام بدم تا وارد ويندوز شوم مشكل از چيه؟
مدل: asus n53sv

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز خوب بزارید یه بار دیگه خودش سرچ کنه درایور رو در غیر این صورت می تونید از نرم افزار Driver Genius استفاده کنی
خودش که قابلیت نصب و نداره
از روی سی دی خودش هم نصب نمیشه
نرم افزاری هم که شما معرفی کردید همون اطلاعاتی و در بر می گیره که سی دی خودش داره
در نتیجه بعید می دونم بتونه نصب کنه

بهتر هستش از اول ويندوز بزنيد!
اگر اشتباه نکنم 3 بار وین و عوض کردم که بازم درست نشد
البته مشکل در ابتدا هم برای مودم بود و هم کارت صدا
که مودم آخرین بار پس از یه مقدار اذیت غیرمعمول نصب شد ولی صدا نه

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
نرم افزاری هم که شما معرفی کردید همون اطلاعاتی و در بر می گیره که سی دی خودش داره

اگر اشتباه نکنم 3 بار وین و عوض کردم که بازم درست نشد
البته مشکل در ابتدا هم برای مودم بود و هم کارت صدا
که مودم آخرین بار پس از یه مقدار اذیت غیرمعمول نصب شد ولی صدا نه

بايد بعد هر بار نصب خود سيستم ميخواد ريستارت بشه بايد بزاري ريستارد بشه ! مثلا كارت گرافيكي رو كه نصب كردي خودش اوتوماتيك ميخواد ريستارد بشه بايد بزاري!

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
ببخشید من یه سوال داشتم
چند روزی هست وقتی به اینترنت وصل میشم صفحه یاهو باز میشه ولی وقتی sign in را میزنم باز نمیشه
حتی یاهو مسنجر هم باز نمیشه
نمیدونم مشکل کجاست با جی پی ار اس ایرانسل وصل میشم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
ببخشید من یه سوال داشتم
چند روزی هست وقتی به اینترنت وصل میشم صفحه یاهو باز میشه ولی وقتی sign in را میزنم باز نمیشه
حتی یاهو مسنجر هم باز نمیشه
نمیدونم مشکل کجاست با جی پی ار اس ایرانسل وصل میشم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز واسه منم بعضی وقتا همینطور میشه و بعد از یه مدت خودش درست میشه.

با تشکر

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز خوب امتحان کردید و نشده؟
شاید بهتر باشه از سایت درایورها رو دانلود کنید شاید مشکل حل شد.

با تشکر

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز
یعنی هیچ راهی نداره که بتوان درستش کنم؟
اخه الان 3 روز هست این طوریه و من باید ایمیل هام چک کنم و ایملی را باید میفرستادم.
ممنون میشم اگر کمک کنید.
پس باید منتظر بمونم کی درست میشه!!!

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز
یعنی هیچ راهی نداره که بتوان درستش کنم؟
اخه الان 3 روز هست این طوریه و من باید ایمیل هام چک کنم و ایملی را باید میفرستادم.
ممنون میشم اگر کمک کنید.
پس باید منتظر بمونم کی درست میشه!!!

خواهش میکنم
راستش من راهی سراغ ندارم همیشه منتظر موندم امیدوارم دوستان بتونند کمک کنند.:smile:

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااام...عیدتون مبارک
من میخواستم google chrome رو بریزم .دانلودش کردم و الان که میزنم اینستالش بیاد مینویسه ....the application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect.please see the application event log or use the command-line sxstrace.exe tool for more detail.......حالا چی کار کنم چه جوری درست میشه؟؟؟............ممنون

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااام...عیدتون مبارک
من میخواستم google chrome رو بریزم .دانلودش کردم و الان که میزنم اینستالش بیاد مینویسه ....the application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect.please see the application event log or use the command-line sxstrace.exe tool for more detail.......حالا چی کار کنم چه جوری درست میشه؟؟؟............ممنون

سلام دوست عزیز شاید برنامتون درست دانلود نشده باشه یه بار دیگه امتحان کنید.
در ارور هم میگه از طریق cmd اجراش کنید این روش هم امتحان کنید اگر بازم مشکلی پیش اومد مطرح کنید.

با تشکر

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلاااام...عیدتون مبارک

با سلام،
رو ش کلیک راست کنید و با ابزاری مثل WinRar برنامه رو Extract کنید و روی Chrome.exe دوبار کلیک کنید.

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز شاید برنامتون درست دانلود نشده باشه یه بار دیگه امتحان کنید.
در ارور هم میگه از طریق cmd اجراش کنید این روش هم امتحان کنید اگر بازم مشکلی پیش اومد مطرح کنید.

با تشکر

مرسی ولی نمیدونم از cmd چجوری اجرا کنم.....منظور از cmd چیه؟؟

shadow girl

عضو جدید
ریاضیات گسسته

ریاضیات گسسته

من سوال دارم !! ببخشید ولی آخه بلد نبودم کجا باید مطرح کنم؟؟؟:cry:چگونه میتوان یک عدد حقیقی را به صورت دنباله همگرایی ازاعداد کسری نمایش داد؟
من باید الگوریتمشو بدم ولی همینم باشه خوبه مرسی!:que:

بالا