سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم دوست عزیز.. همین الان یه دوست دیگه فایلشو واسم گذاشت

اگه امکان داره می شه راهنماییم کنید که چطور تو ورد عکس بذارم؟ 1.3 صفحمو جدا کردم، می خوام تو اون قسمت عکس بذارم
ممنون از کمکتون

خواهش می کنم
با copy , paste میشه عکس گذاشت،
برا تنظیم محل عکس روش راست کلیک کنید و text wrapping رو بزنین و بعد Tight رو انتخاب کنین.
موفق باشی

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس رو می تونم انتخاب کنم ولی نمیتونم ببرمش گوشه ی سمت چپ صفحه ام

ببخشید دوست عزیز من متنتون رو درست نخوندم.:smile:
علاوه بر کاری که دوستمون گفتند می تونید عکس رو انتخاب کنید و از نوار فرمتینگ چپ چین رو انتخاب کنید.

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
ممنون که هنوزم ناامید نشدین
حتما ولی چه جوری notepad حذف میشه؟

با سلام
دوست عزیز خودم توی حذف این مورد موندم .
فکر می کردم جزء Windows Component باشه ولی متاسفانه تو قسمت حذف Component نبود .
پیشنهاد می کنم از سیستم خود یک Restore Point بگیرید و همچنین از فایل Notepad.exe از مسیر C:\Windows\system32 یک کپی در یکی از درایوها قرار دهید و فایل Notepad.exe را حذف کنید ان شاءالله درست می شود .
بعد از انجام این کار نتیجه را بنویسید .
با تشکر - سیستم 32

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مهندس مهربون
تمام این کارارو انجام دادم
نتیجش جالبه:
فایل های notepad باز نمی شه
ولی رجیستری با notepad باز میشه
حتی داخل run هم کا تایپ می کنم notepad بازش می کنه !

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
خواهش می کنم! امیدوارم مشکل تون برطرف بشه!
اول یه سؤال! آیا همه ی فایل های Exe با notepad باز می شن یا فقط این یه دونه مشکل داره؟
در مورد آنتی ویروس هم باید آنتی ویروس قبلی رو پاک کنید و بعد یه جدیدش رو بریزید! البته اول بذارید اون یکی نرم افزار که گفتم سیستم رو بگرده! Malware byte's Antimalware رو می تونید از این جا دانلود کنید!
در مورد نرم افزار قبلی هم، یه کپی از regedit در C:\EmergencyUtils قرار گرفته! اینم درست کار نمی کنه؟
در مورد نرم افزاری هم که معرفی کردید، راستش ازش استفاده نکردم و نمی تونم بگم که چه قدر می تونه کارساز باشه!
با سلام مجدد
مرسی از راهنمایی هاتون دوست عزیز
من نمی تونم از این لینک دانلود کنم، نمی دونم مشکل از لینکه یا کار من ؟
میشه لطف کنین لینک مستقیم بذازین
بازم ممنونم

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام مجدد
مرسی از راهنمایی هاتون دوست عزیز
من نمی تونم از این لینک دانلود کنم، نمی دونم مشکل از لینکه یا کار من ؟
میشه لطف کنین لینک مستقیم بذازین
بازم ممنونم
با سلام،
خواهش می کنم!
باهاش چه مشکلی دارید؟ یعنی اصلاً باز نمی شه! اگر باز می شه باید صبر کنید تا دکمه ی Slow download بیاد و رو ش کلیک کنید. حالا چند ثانیه صبر کنید و بعد روی دکمه ی جدید کلیک کنید!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
خواهش می کنم!
باهاش چه مشکلی دارید؟ یعنی اصلاً باز نمی شه! اگر باز می شه باید صبر کنید تا دکمه ی Slow download بیاد و رو ش کلیک کنید. حالا چند ثانیه صبر کنید و بعد روی دکمه ی جدید کلیک کنید!

اولش همین مراحلو رفتم، لحظه ای که شروع به دانلود میکرد یه پیغام می داد و کنسل می شد
بعد از یکی دو بار آدرس ایمیل خواست، منم وارد کردم، ولی هیچی، (فکر کنم آدرس مربوط می شد به کسی که آپلود کرده )
حالا تا همونجا هم نمی ره، این پیغامشه :
ERROR: Login failed. Account not validated. (2b976ba6)

erfan-2010

عضو جدید
سلام.
سوالم در مورد فایرفاکس هستش. ایا قابلیتی داره که بشه یک فایل حجیم رو در چند قسمت داونلود کرد ؟
مثلا فایل 400 مگا بایتی رو 100 تاش رو امشب و بقیه رو فردا صبح ؟
ممنون از تاپیک خوبتون

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام.
سوالم در مورد فایرفاکس هستش. ایا قابلیتی داره که بشه یک فایل حجیم رو در چند قسمت داونلود کرد ؟
مثلا فایل 400 مگا بایتی رو 100 تاش رو امشب و بقیه رو فردا صبح ؟
ممنون از تاپیک خوبتون
سلام

اون ربطی به مرورگر نداره

بستگی به سایتی داره که ازش فایل رو دانلود میکنید. باید ببینید قابلیت resume یا همون بازگشت رو داره. حالا اگه داره تا چند ساعت این قابلیت رو ذخیره میکنه و همه ی این فاکتور ها جمع میشن و میتونن همچین قابلیتی رو به وجود بیارن. برای تکه تکه کردن فایل ها هم میتونید از نرم افزار دانلود منیجر استفاده بکنید (این هم ملزم به داشتن فناوری resume در سایت مورد نظر هست)

موفق باشید

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
اولش همین مراحلو رفتم، لحظه ای که شروع به دانلود میکرد یه پیغام می داد و کنسل می شد
بعد از یکی دو بار آدرس ایمیل خواست، منم وارد کردم، ولی هیچی، (فکر کنم آدرس مربوط می شد به کسی که آپلود کرده )
حالا تا همونجا هم نمی ره، این پیغامشه :
ERROR: Login failed. Account not validated. (2b976ba6)

با سلام،
باید صبر کنید که اون 30 ثانیه تموم بشه و دکمه ی Download now بیاد و بعد رو ش کلیک کنید. من همین الان دانلود کردم!
اما این لینک هم هست که می تونید ازش استفاده کنید!

کد زیر رو هم تست کنید! به این ترتیب که متن رو در notepad قرار بدید و با پسوند vbs. (مثلاً تایپ کنید: "s.vbs" به همراه "ها!) ذخیره و اجرا کنید.
کد:
[LEFT]set rg = createobject("WScript.Shell")
rg.regwrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\WPZCON32","rem "& winpath &"\wpzcon32.dll.vbs"
rg.regwrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\Window Title","MSIE"
'rg.regwrite "HKEY_CURRENT_USER\vbsfile\DefaultIcon","shell32.dll,2"
'rg.regwrite "HKEY_CLASSES_ROOT\vbsfile\DefaultIcon","shell32.dll,2"
rg.regwrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\NoRun","0","REG_DWORD"
rg.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\Advanced\Hidden","0","REG_DWORD"
rg.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\NoFind","0","REG_DWORD"
rg.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\NoFolderOptions","0","REG_DWORD"
rg.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\NoRun","0","REG_DWORD"
rg.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System\DisableRegistryTools","0","REG_DWORD"
rg.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System\DisableTaskMgr","0","REG_DWORD"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\cmd.exe\"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\install.exe\"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\msconfig.exe\"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\regedit.exe\"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\regedt32.exe\"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\RegistryEditor.exe\"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\setup.exe\"
rg.regwrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\RegisteredOrganization", "nailv"
rg.regwrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\RegisteredOwner","nailv"
rg.regwrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\LegalNoticeCaption","Bewilder deleted"
rg.regwrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\LegalNoticeText","Doomed by Bewilder, deleted"
wscript.echo "Done"
wscript.quit[/LEFT]
می تونید از فایل ضمیمه هم استفاده کنید!
بعد از اجرا نیاز به ریست خواهید داشت!

پیوست ها

• regedit_with_Notepad.rar
    642 بایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

رویا خبال

عضو جدید
ای بابا کسی نبود به من کمک کنه

من مشکلم با رم گوشیمه با کامپیوتر نمیشه ازش حذف کرد یا توش مطلب ریخت
، فقط از طریق بلوتوث میشه از گوشیه دیگه ای چیزی گرفت .
مشکل از کجاست میشه منو راهنمایی کنید تا رمم درس شه

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
باید صبر کنید که اون 30 ثانیه تموم بشه و دکمه ی Download now بیاد و بعد رو ش کلیک کنید. من همین الان دانلود کردم!
اما این لینک هم هست که می تونید ازش استفاده کنید!

کد زیر رو هم تست کنید! به این ترتیب که متن رو در notepad قرار بدید و با پسوند vbs. (مثلاً تایپ کنید: "s.vbs" به همراه "ها!) ذخیره و اجرا کنید.
کد:
[LEFT]set rg = createobject("WScript.Shell")
rg.regwrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\WPZCON32","rem "& winpath &"\wpzcon32.dll.vbs"
rg.regwrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\Window Title","MSIE"
'rg.regwrite "HKEY_CURRENT_USER\vbsfile\DefaultIcon","shell32.dll,2"
'rg.regwrite "HKEY_CLASSES_ROOT\vbsfile\DefaultIcon","shell32.dll,2"
rg.regwrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\NoRun","0","REG_DWORD"
rg.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\Advanced\Hidden","0","REG_DWORD"
rg.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\NoFind","0","REG_DWORD"
rg.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\NoFolderOptions","0","REG_DWORD"
rg.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\NoRun","0","REG_DWORD"
rg.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System\DisableRegistryTools","0","REG_DWORD"
rg.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System\DisableTaskMgr","0","REG_DWORD"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\cmd.exe\"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\install.exe\"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\msconfig.exe\"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\regedit.exe\"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\regedt32.exe\"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\RegistryEditor.exe\"
rg.regdelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\setup.exe\"
rg.regwrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\RegisteredOrganization", "nailv"
rg.regwrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\RegisteredOwner","nailv"
rg.regwrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\LegalNoticeCaption","Bewilder deleted"
rg.regwrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\LegalNoticeText","Doomed by Bewilder, deleted"
wscript.echo "Done"
wscript.quit[/LEFT]
می تونید از فایل ضمیمه هم استفاده کنید!
بعد از اجرا نیاز به ریست خواهید داشت!

سلام
وقتتون بخیر :gol:
با زحمتهای ما
من نود رو حذف کردم
یه نرم افزار دارم، ظاهرا واسه تست و تعمیر رجیستریه،به اسم registery repair wizarf ، اونو نصب کردم 1289 تا problem پیدا کرد و دکمه fix هم که زدم نوشت همه رو fix کرده ، اما مشکل پابرجاست ، اما اگه به نظرتون به درد میخوره نتیجشو ببینید

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعدم نرم افزاری که شما معرفی کردین گرفتم و نصب کردم
63 تا vender مشخص کرده، بعضی هاشون مربوط میشن به نرم افزارام از جمله فایلی که داخل پوشه keygon همین نرم افزاره
نکته دیگه اینه که چند تا مشکل هم توی رجیستری پیدا کرده، عکسشو گذاشتم
حالا به نظرتون remove بزنم واسه همه؟

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام....

این راه رو امتحان کنید...

رمتون رو به کامپیوتر متصل کنید... بعد سی دی ویندوز ایکس پی توش بذارید و برید توی نصب ویندوز...

به احتمال زیاد در قسمت پارتیشنهای هاردتون ، رمتون رو مشاهده می کنید... اونوقت دیلیتش کنید و مجددا پارتیشن بندی کنیدش به اندازه حجمش .بعد از این کار بلا فاصله سیستم رو ری استارت کنید تا ویندوزتون خراب نشه...

اما اگه تو پارتیشن بندی ندید... ری استارت کنید...
دیگه نمی دونم میشه چیکار کرد.

امیدوارم که موفق بشید..

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
بعدم نرم افزاری که شما معرفی کردین گرفتم و نصب کردم
63 تا vender مشخص کرده، بعضی هاشون مربوط میشن به نرم افزارام از جمله فایلی که داخل پوشه keygon همین نرم افزاره
نکته دیگه اینه که چند تا مشکل هم توی رجیستری پیدا کرده، عکسشو گذاشتم
حالا به نظرتون remove بزنم واسه همه؟

با سلام،
ماشالا سیستم تون کلکسیون ویروسه! به قول یکی از دوستان این شرکت های امنیتی پول خوبی براش می دن!!
به نظرم اجازه بدید همه رو حذف کنه بهتره!
اون فایل ضمیمه رو هم تست کردید؟
الان چه آنتی ویروسی دارید؟ سعی کنید یه ابزار internet security مثل bitdefender total security یا kaspersky internet security و یا F-Secure Client security نصب کنید که مطمئن تر هستند!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
ماشالا سیستم تون کلکسیون ویروسه! به قول یکی از دوستان این شرکت های امنیتی پول خوبی براش می دن!!
به نظرم اجازه بدید همه رو حذف کنه بهتره!
اون فایل ضمیمه رو هم تست کردید؟
الان چه آنتی ویروسی دارید؟ سعی کنید یه ابزار internet security مثل bitdefender total security یا kaspersky internet security و یا F-Secure Client security نصب کنید که مطمئن تر هستند!

سلام
مرسی از لطفتون به خودم :gol:
و البته سیستمم :razz:!
باشه، میذارم همه رو remove کنه
امید به خدا که درست میشه
نه فایل ضمیمه رو تست نکردم هنوز
آنتی ویروس هم در حال حاضر همین malware ،
بازم ممنون از راهنمایی هاتون
:gol:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم سلام دوست عزیز
حذفشون کردم همه رو
اما موقع حدف دو تا پیغام زیرو داد 1 و 2 رو.

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فایل ضمیمه هم eror داره شماره 4 عکسشه.
میگم که به هیچ صراطی مستقیم نیست .. .

این مدت خیلی شرمنده کردین با راهنمایی هاتون، فکر نکنم اصلا درست شه
اگه بازم راهی باشه امتحان می کنم اما میشه گفت دیگه نا امید شدم
از همه ممنونم:gol:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان

یه مدته لپ تاپم(Dell 5010) بعد از یه 2 ساعتی که باهاش کار میکنم هنگ می کنه و هر چقدر این زمان بیشتر بشه تعداد این هنگ کردن ها هم بیشتر میشه:surprised:مثلا اگه 6 ساعت باهاش کار کنم 3 یا 4 بار و هر بار هم تقریبا 30 ثانیه :(برنامه ی زیاد سنگینی هم نصب نکردم ...آنتی هم آپدیت آپدیته....اصلا هم داغ نمی کنه..کار زیاد سنگینی هم باهاش نمی کنم...به نظرتون ایراد از کجاست؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام دوستان

یه مدته لپ تاپم(Dell 5010) بعد از یه 2 ساعتی که باهاش کار میکنم هنگ می کنه و هر چقدر این زمان بیشتر بشه تعداد این هنگ کردن ها هم بیشتر میشه:surprised:مثلا اگه 6 ساعت باهاش کار کنم 3 یا 4 بار و هر بار هم تقریبا 30 ثانیه :(برنامه ی زیاد سنگینی هم نصب نکردم ...آنتی هم آپدیت آپدیته....اصلا هم داغ نمی کنه..کار زیاد سنگینی هم باهاش نمی کنم...به نظرتون ایراد از کجاست؟
این مشکل یکی از مشکلات شایع این مدل هست

نرم افزار tune up utility رو نصب کنید و بزارید کاملا" اسکن کنه سیستمتون رو و اشکالات رو رفع کنه به احتمال 99% درست میشه.

اگر نشد هاردتون رو فرمت کنید و ویندوز 7 32 یا 64 بیتی (ترجیها" 64 بیت) بریزید تا درایور ها سازگاری کاملی با دستگاه و ویندوز داشته باشن

موفق باشید

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
فایل ضمیمه هم eror داره شماره 4 عکسشه.
میگم که به هیچ صراطی مستقیم نیست .. .

این مدت خیلی شرمنده کردین با راهنمایی هاتون، فکر نکنم اصلا درست شه
اگه بازم راهی باشه امتحان می کنم اما میشه گفت دیگه نا امید شدم
از همه ممنونم:gol:
با سلام،
مطمئناً هنوز راه های زیادی هست! مثلاً با استفاده از فایل ضمیمه می تونید پروسس های آلوده رو پیدا و حذف کنید تا ویروس غیرفعال بشه و بعد دوباره اون فایل رو اجرا کنید!
هر پروسسی که به رنگ قرمزه و نمی شناسیدش رو درصد بالایی داره باید Quarantine کنید.

پیوست ها

• advanced_task_manager.rar
    1.8 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

رویا خبال

عضو جدید
سلام....

این راه رو امتحان کنید...

رمتون رو به کامپیوتر متصل کنید... بعد سی دی ویندوز ایکس پی توش بذارید و برید توی نصب ویندوز...

به احتمال زیاد در قسمت پارتیشنهای هاردتون ، رمتون رو مشاهده می کنید... اونوقت دیلیتش کنید و مجددا پارتیشن بندی کنیدش به اندازه حجمش .بعد از این کار بلا فاصله سیستم رو ری استارت کنید تا ویندوزتون خراب نشه...

اما اگه تو پارتیشن بندی ندید... ری استارت کنید...
دیگه نمی دونم میشه چیکار کرد.

امیدوارم که موفق بشید..

ببخشین من ویستا نسب دارم و سواد کامپیوتریم خیلی پایینه
میشه یه طوری راهنمایی کنید من بیشتر دستگیرم شه چه کنم
مرسی که توجه کردین

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
میشه برنامه هایی را که نصب کردیم و اون ها رو آپدیت کردیم رو ی یه سیستم دیگه نصب کنیم با همون آپدیت ها؟؟
آیا نرم افزار بگ آپ گیری خاصی برای این کار وجود داره که توی سیستم اول بک آپ بگیریم بعد روی سیستم دوم نصب کنیم؟
با تشکر

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز

با سلام،
مطمئنید که فایل هایی که از طریق بلوتوث دریافت می کنید به رم منتقل می شه، یا تو حافظه ی خود گوشی قرار می گیره؟

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
مطمئناً هنوز راه های زیادی هست! مثلاً با استفاده از فایل ضمیمه می تونید پروسس های آلوده رو پیدا و حذف کنید تا ویروس غیرفعال بشه و بعد دوباره اون فایل رو اجرا کنید!
هر پروسسی که به رنگ قرمزه و نمی شناسیدش رو درصد بالایی داره باید Quarantine کنید.
سلام
مرسی از همراهی هاتون :gol:
توی سربرگ programs منظورتون بود دیگه؟
چند تا پروسه قرمز شدن که هیچ کدوم درصدهاشون به 5 هم نمی رسید بجر internet download manager که فکر کنم 56 شد و با اینکه می شناسم ولی Quar... رو زدم و متوقفش کردم، اما هنوزم هیچی!
راستی task manager خود ویندوز هم برام بالا نمی آد، البته با راهایی که من می شناسم: alt+ctrl+del و همین طور از راست کلیک روی taskbar .
و همین طور دستور sfc \scannow ، که وقتی توی run تایپش می کنم، فقط یه صفحه cmd مانند سریع میاد و میره .
گفتم شاید ربطی داشته باشن بهم.
مرسی .

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیروز با malware که اسکن کردم تمام ویروس هایی که پیدا کردم بود حذف کردم
امروز آپدیت malware رو گرفتم
الان زدم یه بار دیگه اسکن کنه سیستم رو
6 تا ویروس گرفته، عکسشو گذاشتم شمام ببینین :

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
دیروز با malware که اسکن کردم تمام ویروس هایی که پیدا کردم بود حذف کردم
امروز آپدیت malware رو گرفتم
الان زدم یه بار دیگه اسکن کنه سیستم رو
تا حالا 4 تا ویروس (یا بدافزار ) گرفته،
فکر می کنین بتو نه درستش کنه؟
با سلام،
می شه امیدوار بود که داره به یه جاهایی می رسه!!
فراموش نکنید که اون نرم افزار به تنهایی نمی تونه امنیت رو فراهم کنه و نیاز به ابزاری دارید که به صورت به صورت real time سیستم رو تحت نظر داشته باشه! این ابزار فقط در زمانی که شما ازش می خواید سیستم رو چک می کنه! پس یه آنتی ویروس خوب از بین اون هایی که گفتم بریزید و بعد از آپدیت بذارید یه اسکن هم بکنه تا مطمئن بشید!
نکته ی دیگه این که با از بین رفتن ویروس ها تأثیرات شون می مونه و باید اون ها رو خودتون برطرف کنید. برای این کار می تونید از Re-enable portable استفاده کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا