سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام لطفا یه کتاب کمک اموزشی برای زبان برنامه نویسی (++c)معرفی کنید:smile:
سلام دوست عزیز به این سایت ها یه سر بزن :
www.majidonline.com

www.ir-micro.com
موفق باشید:gol::gol::gol:

سلام دوست عزیز . خیلی جالبه . خودت سلام میدی و خودتم تشکر میکنی :smile:
خوش اومدید

برای شروع کتاب پیام نور بد نیست ویکی دیگه کتاب جعفر نژاد قمی
به نظرمن برای شروع کار از همون ابتدا کتاب مرجع بخونیم بهتره چون بنظر من پایه قوی شه دیگه هموار کردن بقیه راه راحته . پس از همون ابتدا با کتاب مرجع انس بگیرید عالیه . موفق باشید:gol:

چه کتابی تستی برای طراحی الگوریتم و معماری کامپیوترو پایگاه داده خوبه
ممنون میشم یه دنیا
به نظر من کتاب های مقسمی و پوران پژوهش و راهیان ارشد کتاب های خوبی برای تست زدن باشه ;)

آخرین ویرایش:

(FARZANEH)

عضو جدید
سلام
من یک سری اطلاعات در مورد محاسبات ابری میخوام
عکس ،مقاله ،اسلاید یاهر چیزی که بتونه من رو راهنمایی کنه
اگه اینگلیسی هم باشه عیبی نداره خودم ترجمه می کنم.:que:

:gol: کجاست منتظر تو چه انتظار عجیبی
تو بین منتظران هم عزیز من چه غریبی
عجیبتر که چه آسان نبودنت شده عادت
چه کودکانه سپردیم دل به بازی قسمت
چه بیخیال نشستیم نه کوششی نه تلاشی
فقط نشسته و گفتیم " خدا کند که بیایی":gol:

negar afshar

عضو جدید
IT در پزشکی

IT در پزشکی

با سلام
در مورد کاربردهای IT در پزشکی مقاله فارسی یا لینک به خصوصی در این مورد دارید لطفاً راهنمایی کنید

negar afshar

عضو جدید
با سلام
لطفاً یک دیکشنری انگلیسی به فارسی تخصصیIT معرفی کنید یا لینک آن را بگذارید
با تشکر

negar afshar

عضو جدید
سیستم عامل

سیستم عامل

با سلام
لطفاً یک منبع خوب برای درس سیستم عامل معرفی کنید

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
در مورد کاربردهای IT در پزشکی مقاله فارسی یا لینک به خصوصی در این مورد دارید لطفاً راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز . از دانشنامه آزاد wikpedia کمک بگیر . تو این سایت هر مقاله ای هست . امیدوارم پیدا کنی :)

با سلام
لطفاً یک دیکشنری انگلیسی به فارسی تخصصیIT معرفی کنید یا لینک آن را بگذارید
با تشکر
خوب دیکشنری های زیادی هست . نمیشه گفت کدوم بهتره . من یه پیشنهاد میدم : برید کتابفروشی ها و دیکشنری ها رو ورق بزنید مطمئن باشید خودتون بهترین رو پیدا میکنید . من یه دیکشنری دارم برای انتشارات نیوتن (اون نیوتن فیزیک نه :biggrin:) من که ازش راضی هستم .

با سلام
لطفاً یک منبع خوب برای درس سیستم عامل معرفی کنید
تو این یه مورد فقط میتونم جواب سلامت رو بدم چون خودم این ترم این واحد رو برنداشتم . موفق باشید:gol::gol:

koosha69

عضو جدید
ویژگی های یک مهندس IT موفق

ویژگی های یک مهندس IT موفق

یک مهندس IT موفق چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟

یا راحت تر بگم ...
من که دانشجوی سال دوم IT هستم چه چیزایی رو باید یاد بگیرم تا بعد فارغ التحصیلیم موفق باشم !؟!
از هر نظر که شما فکرش بکین ....

مرسی

کربلایی

مدیر بازنشسته
یک مهندس IT موفق چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟

یا راحت تر بگم ...
من که دانشجوی سال دوم IT هستم چه چیزایی رو باید یاد بگیرم تا بعد فارغ التحصیلیم موفق باشم !؟!
از هر نظر که شما فکرش بکین ....

مرسی

سلام
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=78574
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=59392
موفق باشيد

zeost

عضو جدید
منظور از private network چیه؟یه چیزی مثل اینترانت؟ توضیح کامل می خوام.:( این چه ربطی به ID یه شخص تو یاهو داره؟

sajisaji

عضو جدید
با سلام
من کتاب زبان تخصصی رو میخوام........هرچی میگردم پیدا نمیشه
این:
زبان تخصصی-یوسف خانی, آیت , فراهی - انتشارات پیام نور.

ممنون

zeost

عضو جدید
سلام.
یه تحقیق درباره ی ns2 دارم ولی فقط درباره ی نصب اون هست.دنبال یه تاریخچه ،کسی که اون رو ساخته و مطالبی مثل اینا که به درده ارائه دادن واسه درس شبیه سازی بخوره می گردم.نمی خوام زبان اصلی باشه.هیچی پیدا نکرد.
خواهش می کنم کمکم کنین.:cry::(

sajisaji

عضو جدید
سلام:redface:
من کتاب زبان تخصصی رو میخوام........هرچی میگردم پیدا نمیشه:cry::cry::cry:
این:

ممنون :heart::heart::heart:

sp2_sp

عضو جدید
منظور از private network چیه؟یه چیزی مثل اینترانت؟ توضیح کامل می خوام.:( این چه ربطی به ID یه شخص تو یاهو داره؟

اگر کلمه virtual رو به ما قبل کلمات شما اضاف کنیم میشه شبکه اختصاصی مجازی یا همون VPN که شما به وسیله این سیستم می تونید ار امکانات اینترنت کاربران اروپائی یا امریکای استفاده کنی یه نوعی کاربر اروپائی یا آمریکای میشی و یه سری محدودید ها بر داشته میشه که البته دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد

zeost

عضو جدید
اگر کلمه virtual رو به ما قبل کلمات شما اضاف کنیم میشه شبکه اختصاصی مجازی یا همون VPN که شما به وسیله این سیستم می تونید ار امکانات اینترنت کاربران اروپائی یا امریکای استفاده کنی یه نوعی کاربر اروپائی یا آمریکای میشی و یه سری محدودید ها بر داشته میشه که البته دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد
shabakeye khosusi che rabti be email dare?in soal az javabe ye soal dar bareye password email be vojud oumad!

siamak.

عضو جدید
سلام به مهندسین عزیزعیدتون مبارک.کسی پی دی اف آموزشی در باره نرم افزارهای زیر روداره نیاز واجب دارم
1.Camtasia Studio2
snagit7 . 2
Multimedia builder 4.9.5 .2

Negar S

عضو جدید
سلام
من دنبال يه موضوع خوب واسه درس ارائه مطالب علمي و فني ميگردم.ممنون ميشم اگه کسي بتونه کمکم کنه.

Negar S

عضو جدید
البته اين رو هم اضافه کنم که استادمون گفته نبايد موضوعي رو انتخاب کنين که داستان گونه بشه!مثلا اين موضوعات رو قبول نکرد!!
تکنولوژی هایپر ترد Hyper-threading , سی پی یو های DualCore
ERP - XML - P2P Frameworks - BIOS - Data warehouse - Silverlight - Neural Networks

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:redface:
من کتاب زبان تخصصی رو میخوام........هرچی میگردم پیدا نمیشه:cry::cry::cry:
این:

ممنون :heart::heart::heart:
سلام دوست عزیز . خوب نگشتی . حتما هست

سلام
من دنبال يه موضوع خوب واسه درس ارائه مطالب علمي و فني ميگردم.ممنون ميشم اگه کسي بتونه کمکم کنه.
سلام . موضوعات پیشنهادی :
بات نت .
الگوریتم بازی .
الگوریتم ژنتیک و خیلی موضوع های دیگه .

kfat20

عضو جدید
مشکل در ارتباط visual studio و فایل mdf

مشکل در ارتباط visual studio و فایل mdf

من یک برنامه با Visual studio نوشتم و پایگاه داده اش هم sqlو با sql server آماده کردم. تا اینجا مشکلی نداشتم و تا حالا زیاد این کارو کردم اما حالا از من خواستن تا شرایطی فراهم کنم تا برای راه اندازی برنامه کمترین نصب و تنظیمات لازم باشه. من هم میخوام فایل mdf رو به خود پروژه اضافه کنم و بعد setup درست کنم. این کار را انجام دادم و فایل mdf رو به برنامم اضافه کردم و الان به صورت یک data connection وجود داره، اما اطلاعات به پایگاه داده اضافه نمیشه. اما seachها درست انجام میشه. اطلاعاتی که اضافه میشه تا وقتی از برنامه خارج نشده باشی اگه seach کنی هستن اما وقتی از برنامه خارج میشم دیگه وجود ندارن.انگار یک جایی ذخیره میشن موقتی اما داخل پایگاه داده ذخیره نمیشه.
راهنمایی لازم دارم

azad.dabirzadeh

عضو جدید
سلام
دوستان عزیز من مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر دارم ، علاقه دارم در مورد رشته ای تی به طور مفصل و کامل بدونم اگر منبع یا منابعی سراغ دارین یا شخصا بتونین راهنمایی کنین ممنون میشم ؛البته من قصد دارم در خارج کشور این رشته رو ادامه بدم و هرچه که تو این سایت ها ی ایرانی سرج میکنم چیز خاصی دستگیرم نمیشه ... اگه راهنمایی کنین شاید برای دوستان علاقمند دیگه هم مفید واقع بشه... با تشکر

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....ممنون از جوابتون
راستش خسته شدم از بس گشتم تو نت.....اگه کمکم کنید ممنون میشم:heart:
سلام . من پرسیدم .شما باید از صفحه اصلی دانشگاه پیام نور اقدام کنید. pnu.ac.ir . از سربرگ دانشجو .

:cry:

سلام
دوستان عزیز من مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر دارم ، علاقه دارم در مورد رشته ای تی به طور مفصل و کامل بدونم اگر منبع یا منابعی سراغ دارین یا شخصا بتونین راهنمایی کنین ممنون میشم ؛البته من قصد دارم در خارج کشور این رشته رو ادامه بدم و هرچه که تو این سایت ها ی ایرانی سرج میکنم چیز خاصی دستگیرم نمیشه ... اگه راهنمایی کنین شاید برای دوستان علاقمند دیگه هم مفید واقع بشه... با تشکر
سلام . از وبلاگ ها میتونید کمک بگیرید. از گوگل سرچ کنید.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
بچه ها سلام. کسی حل مسایل آخر فصل اقتصاد مهندسی دکتر اسکونژاد را داره؟

نازی دلبر

عضو جدید
لطفا جواب بدین plz
می خواستم به طور خلاصه درباره pic ,pit برام مطلب بذاریدوتوضیح بدید. خیلی ضروریه
دفعه قبل پرسیدم 3هفته طول کشید تا جواب دادین این بار لطفا سریع جواب بدین ممنون

بالا