سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:gol:[حال و احوالتون چه طور ؟ راستي اين پشت صفحه نوار ابزار چه جوري عوض مي شه ؟
] تا اين جا كه وارد regedit / hkey – current user_ / soft ware / Microsoft
بقيه اش نميدانم بايد چه كار كنم البته بعدش وارد toolbar بشي هر چه مي گردم اين را پيدا نمي كنم و كار هاي بعدي را .؟؟
[ يك سوال فني ديگه : اين كه داخل word لينك درست مي كني يه ادرسي هست كه زيرش مي زنه به رنگ زرد اگه بخواهم ان ادرس را برام نزنه به جاش داخل نوار زرد كه باز ميشه فقط يك اسم بزنه بايد چي كار كنم اگر خواستيم داخل WORD يك عكس را بزرگ كنم ؟؟
] ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اين همه سوال ديگه دارم كه انشاالله اگه خدا بخواهد يك وقت ديگه . راستي شما عيدها كه تعطيليد داخل سايت مي ايد من يك عالمه سوال دارم اصلا عيدها مي ايند داخل سايت يك عيدي خوبي هم از مدير تالار هم مي گيريد نظرتون چي ؟ .

] .بعديش هم سلامتي براتون آرزومندم با يك سبد سيب سرخ ويك سبد گل سرخ ويك دل شاد و شاد يك اسمان پر از ستاره و يك قلب ساده ومهربون با يك تن سالم با يك عا لمه حرف هاي قشنگ ورنگارنگ:gol: . يا علي

سلام.
حال احوال ما وقتی که با شماییم خوبه ;)
در مورد سوال اول : من زیاد این ترفند رو دنبال کردم ولی شخصا نتونستم نتیجه ای بگیرم
این سایت : hotbar.com به شما این امکان رو می ده که برای toolbar خودتون عکسی رو از گالریش که بسیار متنوع هم هستن انتخاب کنید ولی قبلش برنامه ای لازم داره که باید دریافتش کنید ضمنا دو نکته در مورد این سایت در نظر داشته باشین :

1.به ایرانیا سرویس نمیده و باید از فیلتـر شکن استفاده کنید
2.آخرین باری که می خواستم این کارو کنم Spyware داشت احتیاط کنید

تغییر سایز عکس در word 2007 خیلی ساده هست
روی عکس مورد نظرتون کلیک می کنید و بعد از ظاهر شدن 8 مربع کوچ (در 4 گوشه و وسط اضلاع) می تونید به راحتی تغییر سایز بدین عکستون رو
قسمت دیگه ی این سوالتون رو متوجه نشدم

بله عید هم میایم ولی اینجا رسم اینه که دوستای عزیز برای به عنوان خسته نباشید برای مدیر تالارشون هدیه هایی تهیه می کنن ;)

موفق باشید

آخرین ویرایش:

فرناندو

عضو جدید
سلام مرسی از زحماتت
میخواستم بدونم که این مدارک CISCO یا MCSE بیشتر به کدوم گرایش ارشد مربوط میشه؟
سوال بعدی این که راجع به MCSE یه کمی توضیح دهید که آیا حتما برای CCNAباید گذرانده بشه ؟اصلا فرقش با CISCO چیه؟مرسی

hazy

عضو جدید
سلام میشه یکی فرق ++C با ++visual C یا C با visual C رو بگه؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مرسی از زحماتت
سوال بعدی این که راجع به MCSE یه کمی توضیح دهید که آیا حتما برای CCNAباید گذرانده بشه ؟اصلا فرقش با CISCO چیه؟مرسی

سلام
مدارک MCSE بیشتر به سمت شبکه گرایش داره ولی Cisco باید ببینید کدوم یک از سری های p اون رو می خواید بخونید .
MCSE کلیه امور مربوط به User ها رو در بر می گیره مثلا اینکه تنظیم کنید فلان User به فلان بخش دسترسی داشته باشه یا نه که این فقط یک بخش بسیار کوچیک از این دوره هست

برای شروع CCNA باید اول + Network رو گذرونده باشید و از MCSE هم بهتره تا Course سه یعنی Windows server infrastructure پیش رفته باشید در غیر این صورت ممکنه در فهم مطالب CCNA دچار مشکل بشید

FriendlyGhost

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میشه یکی فرق ++C با ++visual C یا C با visual C رو بگه؟
در حالت کلی می شه گفت ++C یک زبان برنامه نویسی هست ولی ++visual C کامپایلر مایکروسافت برای این زبان ها هست... و مزیت ++visual C اینه که شما می تونید از MFC)Microsoft Foundation Classes)
توی برنامه هاتون استفاده کنید....با استفاده از اینMFC ها هم خیلی در وقت صرفه جویی می کنید چون دارید از یه سری کد که قبلا نوشته شده استفاده می کنید:smoke:

Security

عضو جدید
سلام مرسی از زحماتت

ميتونيد پست من رو توي اين تاپيك بخونيد :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=60363&page=3

dansh azad

عضو جدید
تشكر

تشكر

:gol:تشكر
سلام
ضمن عرض تسليت به مناسبت رحلت جان گداز حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن مجتبي(ع) و امام رضا (ع) انشا الله كه همواره پيرو و دنباله رو راه آنان باشيم و دعا در اين روزها براي سلامتي تمام مريضان و سعادتمندي تمام آدم هاي روي زمين را فراموش نكنيم .
من كه از سياهي از همه رو سياه ترم ميان اين همه كبوتر من با چه رويي بپرم . يا امام رضا
التماس دعا
من به تازگي وارد بحث شدم از رايانه هم چيزي هم نمي دانم كه البته خيلي دوست دارم ياد بگيرم البته با كمك شما انشا الله .پيشاپيش از اينكه وقت گران بهاتون را به خواندن اين تا پيك اختصاص مي دهيد تشكر مي كنم حتما اگر جواب هاشون را ميدانستيد حتما برام بنويسد من تا الان همه تاپيك هاي مربوط به it است را خواندم كلماتي را كه بلد نبودم براتون نوشتم .وباصبر زياد اين مطالب را مي خوانيد صادقانه وخالصانه ازتون تشكر مي كنم .
همه شب نماز كردن ؛ همه ساله حج نمودن؛ سفر حجاز كردن؛ زمدينه تابه كعبه سروپا برهنه رفتن؛ 2 لب از براي لبيك به وظيفه باز كردن ؛به خدا كه هيچ كس را ثواب آ ن قدر نباشد كه به روي نااميدي در بسته باز كردن .:gol:

dansh azad

عضو جدید
سوال

سوال

سوال شبكه در مورد 2 كامپيوتر
سلام
من ميخواستم بپرسم چه جوري ميشه بدون كا بل شبكه؛شبكه را به وجود اورد ؟ كارت شبكه را چه جوري بايد نسب هم توضيح بدهيد البته يه خورده سطح پايين توضيح بدهيد تا ما تازه وارد ها هم بفهميم .يه سوالي را مي پرسم بهم قول بدهيد كه بهم نخنديد با استفاده از كابل تلفن ميشه اين كاررا انجام داد . با تشكر
ياد گرفته ام هميشه براي كسي كه به هيچ عنوان قادر به كمك كردنش نيستم برايش دعا كنم .
اشكالات
سلام word ,run , آپلود كردن و جاوا
من وقتي مي خواهم سايت شما را داخل word ذخيره كنم عكس هاي ان كامل پاك مي شه ؟
من وقتي دستور cmd را اجرا مي كنم يه محيطي شبيهs do باز ميشه علتش چي ؟
فايل را چه جوري آپلود مي كنند ؟
كدهاي جاوا كه براي به حركت در اوردن عكس ها بود داخل البته به صورت افلاين انجام دادم روي سايت شما ان فرشته وايستاد يعني بر عكس انجام شد ؟ممنون

dansh azad

عضو جدید
سلام.
حال احوال ما وقتی که با شماییم خوبه ;)
در مورد سوال اول : من زیاد این ترفند رو دنبال کردم ولی شخصا نتونستم نتیجه ای بگیرم
این سایت : hotbar.com به شما این امکان رو می ده که برای toolbar خودتون عکسی رو از گالریش که بسیار متنوع هم هستن انتخاب کنید ولی قبلش برنامه ای لازم داره که باید دریافتش کنید ضمنا دو نکته در مورد این سایت در نظر داشته باشین :

1.به ایرانیا سرویس نمیده و باید از فیلتـر شکن استفاده کنید
2.آخرین باری که می خواستم این کارو کنم Spyware داشت احتیاط کنید
تغییر سایز عکس در word 2007 خیلی ساده هست
روی عکس مورد نظرتون کلیک می کنید و بعد از ظاهر شدن 8 مربع کوچ (در 4 گوشه و وسط اضلاع) می تونید به راحتی تغییر سایز بدین عکستون رو
قسمت دیگه ی این سوالتون رو متوجه نشدم

بله عید هم میایم ولی اینجا رسم اینه که دوستای عزیز برای به عنوان خسته نباشید برای مدیر تالارشون هدیه هایی تهیه می کنن ;)

موفق باشید

عيدي چي دوست داري هديه بگيري؟

dansh azad

عضو جدید
سوال

سوال

سوال برنامه و اينترنت بي سيم
سلام
Isp اصلا چي؟ بعد چه جور ي نصب كردنش را ياد مي گيرنند.
wireless connection چي ؟ به چه دردي مي خوره ؟ اين هماني نيست كه درايورا شبيه يك فلش مي كنه ؟ كارش چي ؟
اينترنت بي سيم قضيه اش چي ؟ چه جوري واز كجا بايد تهيه اش كرد ؟ عزت زياد
همه شب نماز كردن ؛ همه ساله حج نمودن؛ سفر حجاز كردن؛ زمدينه تابه كعبه سروپا برهنه رفتن؛ 2 لب از براي لبيك به وظيفه باز كردن ؛به خدا كه هيچ كس را ثواب آ ن قدر نباشد كه به روي نااميدي در بسته باز كردن .

سوال فني
سلام
فايل را چه طور ميشه داخل سا يت شما ضميمه كرد ؟
مثلا من مي خواهم يك فايل را داخل سايت شما ضميمه كنم يا مثلا ادرس وبلاگم راداخل سايت شما بذارم كه با كليك كردن ان وارد وبلاگ شد.بعد مثلا داخل word يك لينك درست مي كني يك كادر زرد رنگي باز مي شه مي خواهم ان را عوض اش كنم چه جوري مي شه اين كار را انجام داد بعد مي خواهم ان راداخل وبلاگ بزنم به صورت لينك شده است مي توانند كاربر هاي كه مي ايند نگاهش كنند يا اينكه فقط صفحه اولي كه مطالب لينك داخلش است مي توانند نگاهش كنند.خسته نباشي

dansh azad

عضو جدید
سوال

سوال

سوال در مورد برنامه هاي بحث شده
سلام
برنامه winrarبراي چي؟Active directory چي؟
يك كليك و دو كليك موس از كجا بايد عوض كرد .اگر يك چيزي را ذخيره كردم به صورت كد درامد اگر با استفاده از كدها نشد برگرداندبايد چي كاركرد ؟
من يك سري مطالب قبلا ذخيره كرده بودم كه به صورت اينترنت ذخيره شده بود پاك شده ان ها راميشه برگرداند .
اگر 3 يا 4 بار فرمت كرده باشم يك فايلي را با استفاده ا ز نرم افزارrecover my file ميشه مطالبي كه بار اول فرمت شده اند برگرداند .
من قبلاً آنتي ويروس nod 32 روي ويندوز نصب بود بعد به طور اشتباهي انتي ويروس 2003 نصب شد ؛انتي ويروس كه پاك شده قابل بازيابي نيست وقتي مي روم راست كليك و منوي propertis را انتخاب كردم داخل منوي task bar /customs را انتخاب كني داخل ان اگر يه خورده پايين بياي اسم ان انتي ويروس كه مي خواهم است ميشه ان را برگرداند اگه مي شه يك توضيح كوچك درمورد ان بدهيد .
براي تغيير دادن مدت زمان نگهداري تاريخچه اينترنت يادم رفته بايد از كجا عوض كنم . با تشكر

سوال اينترنت . word
سلام
بعد وقتي مي خواهم از اف لاين كامپيوتر استفاده كنم بايد براي باز كردن هر صفحه بايد ورك اف لاين را انتخاب كنم راه حلي داره كه با يك بار انتخاب كردن ديگه لازم نباشه هي هي work ofline را انتخاب كرد .
اين خطي كه در wordدر انتهاي هر خط زده مي شه منظورم hypenation نيست هماني كه حتي اگر چيزي هم ننوشته باشيم ان خط كه شبيه يك خط فاصله است ديده مي شه ؟

dansh azad

عضو جدید
سوال

سوال

وقتي كه براي تايپ به خدمات كامپيوتري مي رويم بعد براي گرفتن خطاها كه برام ان مطالب كه تايپ كرده ان يك جوري مي كنه كه ان مطالبي كه در حد 20 صفحه است كاري مي كنه كه در حد 4 صفحه ميشه بدون اين كه سايز ان را كوچك كنه البته پهناي خط زياد ميشه ان را هم برام توضيح بدهيد ؟

داخل word هر كاري مي كنم نميتوان به صورت انگليسي نوشت اينها را كه مي بينيد از داكيومنت هاي قبلي بود كپي كردم با alt , shiftبا ان ها عوض نمي شه ؟
دستون درد نكنه . خسته نباشيد با تشكر . عزت زياد ؛ يا علي
همه شب نماز كردن ؛ همه ساله حج نمودن؛ سفر حجاز كردن؛ زمدينه تابه كعبه سروپا برهنه رفتن؛ 2 لب از براي لبيك به وظيفه باز كردن ؛به خدا كه هيچ كس را ثواب آ ن قدر نباشد كه به روي نااميدي در بسته باز كردن .
ياد گرفته ام هميشه براي كسي كه به هيچ عنوان قادر به كمك كردنش نيستم برايش دعا كنم.

کربلایی

مدیر بازنشسته
سوال شبكه در مورد 2 كامپيوتر
سلام
من ميخواستم بپرسم چه جوري ميشه بدون كا بل شبكه؛شبكه را به وجود اورد ؟ كارت شبكه را چه جوري بايد نسب هم توضيح بدهيد البته يه خورده سطح پايين توضيح بدهيد تا ما تازه وارد ها هم بفهميم .يه سوالي را مي پرسم بهم قول بدهيد كه بهم نخنديد با استفاده از كابل تلفن ميشه اين كاررا انجام داد . با تشكر

سلام
برای شبکه کردن سیستمهای رومیزی، کابل شبکه ارزانترین و قابل اعتماد ترین روش هست، چرا می خوای بدون کابل شبکه این کارو بکنی؟
می تونی از کارتهای شبکه وایر لس(بی سیم) استفاده کنی.(مثل لپ تاپ ها)
می تونی از کابلهای USP استفاده کنی(این یکی دنگ و فنگش بیشتره و مشکلاتش سر درد آور)
می تونی از کابل تلفن استفاده کنی!(سرعت خیلی پایین خواهد بود!)
در مورد روشهای پیاده سازی اینها هم اگه تو نت کمی بسرچی مطالب خوبی گیرت میاد.

من وقتي دستور
cmd را اجرا مي كنم يه محيطي شبيهsdo باز ميشه علتش چي ؟

منظورت از sdo چیه؟

سوال برنامه و اينترنت بي سيم
سلام
Isp اصلا چي؟ بعد چه جور ي نصب كردنش را ياد مي گيرنند.

ISP برگرفته از كلمه Internet Servise Provider يعني شركت خدمات سرويس هاي اينترنت است.
يك ISP توسط يك خط تلفن از شركت مخابرات و يا امكانات ماهواره اي مي تواند اينترنت را به User خود سرويس دهد.
برای اطلاعات بیشتر لینکهای زیر رو ببین:
راه اندازی یک آی اس پی
آی اس پی چیست؟
آموزش جامع آی اس پی

wireless connection چي ؟ به چه دردي مي خوره ؟ اين هماني نيست كه درايورا شبيه يك فلش مي كنه ؟ كارش چي ؟
اينترنت بي سيم قضيه اش چي ؟ چه جوري واز كجا بايد تهيه اش كرد ؟ عزت زياد

Wireless به تکنولوژي ارتباطي اطلاق مي شود که در آن از امواج راديويي، مادون قرمز و مايکروويو ، به جاي سيم و کابل ، براي انتقال سيگنال بين دو دستگاه استفاده مي شود.از ميان اين دستگاه ها مي توان پيغامگيرها، تلفن هاي همراه، کامپيوتر هاي قابل حمل، شبکه هاي کامپيوتري، دستگاه هاي مکان ياب، سيستم هاي ماهواره اي و PDA ها را نام برد.تکنولوژي Wireless به سرعت در حال پيشرفت است و نقش کليدي را در زندگي ما در سرتاسر دنيا ايفا مي کند.

فوايد تکنولوژي Wireless
تکنولوژي Wireless به کابر امکان استفاده از دستگاه هاي متفاوت ، بدون نياز به سيم يا کابل ، در حال حرکت را مي دهد.شما مي توانيد صنوق پست الکترونيکي خود را بررسي کنيد، بازار بورس را زير نظر بگيريد، اجناس مورد نياز را خريداري کنيد و يا حتي برنامه تلويزيون مورد علاقه خود را تماشا کنيد.بسياري از زمينه هاي کاري از جمله مراقبت هاي پزشکي، اجرا قوانين و سرويس هاي خدماتي احتياج به تجهيزات Wireless دارند.تجهيزات Wireless به شما کمک مي کند تا تمام اطلاعات را به راحتي براي مشتري خود به نمايش در بياوريد.از طرفي مي توانيد تمامي کارهاي خود را در حال حرکت به سادگي به روز رساني کنيد و آن را به اطلاع همکاران خود برسانيد.تکنولوژي Wireless در حال گسترش است تا بتواند ضمن کاهش هزينه ها، به شما امکان کار در هنگام حرکت را نيز بدهد.در مقايسه با شبکه هاي سيمي ، هزينه نگهداري شبکه هاي Wireless کمتر مي باشد.شما مي توانيد از شبکه هاي Wireless براي انتقال اطلاعات از روي درياها، کوهها و ... استفاده کنيد و اين در حالي است که براي انجام کار مشابه توسط شبکه هاي سيمي، کاري مشکل در پيش خواهيد داشت.
اینکه میگی درایوا شبیه فلش میشه، فکر کنم منظورت شکلی هست که بعد از اشتراکی کردن درایو، آیکن درایو میگیره.

اینترنت بی سیم رو هم میتونی از آی اس پی هایی که این امکان رو فراهم می کنند بخری! البته باید یه مودم مخصوص هم بخری.(ساده تر از این نمی تونم توضیح بدم)

سوال فني
سلام
فايل را چه طور ميشه داخل سا يت شما ضميمه كرد ؟
مثلا من مي خواهم يك فايل را داخل سايت شما ضميمه كنم يا مثلا ادرس وبلاگم راداخل سايت شما بذارم كه با كليك كردن ان وارد وبلاگ شد.بعد مثلا داخل word يك لينك درست مي كني يك كادر زرد رنگي باز مي شه مي خواهم ان را عوض اش كنم چه جوري مي شه اين كار را انجام داد بعد مي خواهم ان راداخل وبلاگ بزنم به صورت لينك شده است مي توانند كاربر هاي كه مي ايند نگاهش كنند يا اينكه فقط صفحه اولي كه مطالب لينك داخلش است مي توانند نگاهش كنند.خسته نباشي

سایت شما، نه! سایتمون!
کاری نداره! کافیه از بخش امکانات اضافی این بخش برروی مدیریت ضمیمه ها کلیک کنی

سوال در مورد برنامه هاي بحث شده
سلام
برنامه winrarبراي چي؟Active directory چي؟
از برنامه وین رر جهت فشرده سازی فایل ها استفاده میشه! مثل زیپ ویندوز.
اکتیو دایرکتوری هم یه سرویس هست که بوسیله اون میشه کاربران و کامپیوترها رو در شبکه بصورت حرفه ای و امن مدیریت کرد. اطلاعات بیشتر در تایپیک لینکهای مهم و سودمند موجود است.

يك كليك و دو كليك موس از كجا بايد عوض كرد .

tools/folder options/Genral

اگر يك چيزي را ذخيره كردم به صورت كد درامد اگر با استفاده از كدها نشد برگرداندبايد چي كاركرد ؟

میشه بیشتر توضیح بدی؟

من يك سري مطالب قبلا ذخيره كرده بودم كه به صورت اينترنت ذخيره شده بود پاك شده ان ها راميشه برگرداند .
اگر 3 يا 4 بار فرمت كرده باشم يك فايلي را با استفاده ا ز نرم افزارrecover my file ميشه مطالبي كه بار اول فرمت شده اند برگرداند .

خب برای برگردوندن میتونی از ریکاور مای فایل استفاده کنی.
ضمنا فرمت کردن هارد هم ربطی به عمل ریکاوری نداره!
اگه می خوای فایلهات برنگرده باید کل هارد رو با اطلاعات بدردنخور چندین بار پر کنی و بعد فرمت کنی! این کار شانس ریکاوری رو پایین میاره، ولی صفر نمی کنه

موفق باشید

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام!
من 1بار جستجو کردم اما چیزی پیدا نکردم!
در مورد سایت هایی که فیلتـر هستند، می خواستم بپرسم فرق I2 , I5 , .... چیه؟!

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام!

سلام
منظورت از I2 و I5 چی هست؟کجا برخورد کردی باهاشون
بیشتر توضیح بدی راحت تر می تونیم جواب بدیم :gol:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
وقتي ارور مي ده، با موس مي رم روي بار ژايين، مينويسه I2 , I3 , I5 و I4
واسم جالب بود كه اينا چين!
ممنون كه توجه كردي و از تكرار پست عذر مي خوام تقصيره ارور باشگاه بود!

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
وقتي ارور مي ده، با موس مي رم روي بار ژايين، مينويسه I2 , I3 , I5 و I4
واسم جالب بود كه اينا چين!
ممنون كه توجه كردي و از تكرار پست عذر مي خوام تقصيره ارور باشگاه بود!

من که همچین چیزی ندیدم
ولی تا اونجا که می دونم چیز بیشتر از کدهای مخصوص خودشون نباید باشه

فیلتـر کردن انواع مختلف داره یه جا DNS رو فیلتـر می کنن یه جا فیلتـرینگ روی نوشته ها اعمال می شه و ... که برای هر کدومش یه کد می ذارن I2 و I3 و ...
امکان دیگه ای هم که ممکنه داشته باشه و شبیه قبلی هست تکنولوژی مورد استفاده در سیستم فیلتـرینگشون هست.

البته مطمئن نیستم ;)

ielnaz

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام دوستان.من اطلاعاتی در مورد MIS می خواستم ، خوشحال می شم کمکم کنید.

monaaa

عضو جدید
مدیریت سیتمهای اطلاعاتی (MIS) درواقع کاربرد تکنولوژی اطلاعات است در پشتیبانی از فعالیتهای تجاری, چرا که تجارت روز به روز متحول می‌گردد و در این میان همواره افرادی با قدرت تحلیل بالا و زاویه دید و پیشینه تجاری مورد نیاز هستند تا فرایندهای تجاری را بارورتر کنند.
دانش آموختگان این رشته تحصیلی (Management Information Systems) نیاز دارند تا بیاموزند که چگونه نیازمندیهای اطلاعاتی یک سازمان را تحلیل کنند و سپس در صدد طراحی یک سیستم مدیریت امور, مبتنی بر کامپیوتر, در جهت رفع نیازمندیهای تحلیل شده برآیند, و در نهایت پیاده‌سازی و فرایند عملیاتی سازی سیستم طراحی شده را راهبری نمایند
همچنین متخصصین MIS بایستی همواره در زمینه تکنولوژی‌های اطلاعاتی به‌روز بوده, صاحب توانمندیهای پایه‌ای تکنیکی باشد تا بتوانند در انتخاب تکنولوژی مناسب در جهت پیاده‌سازی سیستم کامپیوتری مورد نیاز تصمیم بگیرند. بدین منظور است که که رشته تحصیلی MIS ترکیبی است از دروس کامپیوتری و تجاری

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

یه Search کوچیک توی Google میزدین مطالب خوبی پیدا می کردین.

http://modirangroup.ir/forum/index.php?topic=587.0

http://aftab.ir/articles/science_education/education_training/c3c1188661444_mis_p1.php

ولی اگه چیکیده و خلاصه ای در موردش می خواین بگید تا دوتضیح بیشتری بدیم.

موفق باشید

Foton

عضو جدید

میخام لپ تاپ بخرم
برای کار 3d max و Acad
حداقل سیستم مورد نیاز چیه ؟
ترجیحا مارک Deel باشه .

Security

عضو جدید
سلام!

سلام . اين مربوط ميشه به نوع *****ينگ و مدت زمان *****ينگ !
بنا به دلايلي كاملا نيمتونيم توضيح بدم .
ببين ، مثلا سايتهايي كه يلتر شدن و شما اونهار با L2 ميبينيد ، ممكن اصلا ديگه از ***** در نيان !

در ثاني ، مباحث DNS Filtering در ايران اصلا معنايي نداره ! چرا كه ما ميتونيم از Open DNS ها استفاده كنيم ! و اين رو هم بدونيم كه *****ينگ IP كاملاً بي معني هستش ! چرا ه ممكنه در IP ADDress مورد نظر چندين وب سايت قرار داشته باشه ، با Host Header هاي متفاوت ! پس اگر اين IP فيتر بشه ، تمامي اون وب سايت ها ***** ميشن ! دستگاه يا همون برنامه في لت رينگ مخابرات كه بر روي Data Center ايران قرار داره ، يه نوع ربات هستش و فقط به اسامي گير سه پيچ ميده ! همين !!!

موفق باشيد

Security

عضو جدید
من که همچین چیزی ندیدم
ولی تا اونجا که می دونم چیز بیشتر از کدهای مخصوص خودشون نباید باشه

فیلتـر کردن انواع مختلف داره یه جا DNS رو فیلتـر می کنن یه جا فیلتـرینگ روی نوشته ها اعمال می شه و ... که برای هر کدومش یه کد می ذارن I2 و I3 و ...
امکان دیگه ای هم که ممکنه داشته باشه و شبیه قبلی هست تکنولوژی مورد استفاده در سیستم فیلتـرینگشون هست.

البته مطمئن نیستم ;)

اينجا *****ينگ تنها بر اساس اسم و كلمات هستش ! تاحلا اتفاق نيفتاده كه DNS رو فيلتـــــــــــر كنن !

موفق باشيد

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سکیورتی جان ممنون، ببخشید Thanks ندارم!
راستی ، برای نوشتن فیلتـر می تونید بعد از تایپ حرف ت دوباره Shift+ت رو بزنید تا کلمه فیلتـر ستاره بارون نشه! :)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سکیورتی جان ممنون، ببخشید Thanks ندارم!
راستی ، برای نوشتن فیلتـر می تونید بعد از تایپ حرف ت دوباره Shift+ت رو بزنید تا کلمه فیلتـر ستاره بارون نشه! :)

لازم نیست حتما بعد از حرف ت باشه : فـیلتر , فیـلتر , فیلـتر ;)

shafagh1

عضو جدید
جزوه معماری

جزوه معماری

معماری :
معماری کامپیوتر، موریس مانو.
مانو خوبه ولی ناقصه.
استاد ما خودش یه جزوه نوشته که خیلی خیلی کامله. ما از رو اون خوندیم.(سال بالایی های ما از رو همین جزوه سال قبل معماری رو بالای 70 زده بودن) متاسفانه جزوشون تایپ شده و مرتب نیست وگرنه می ذاشتم اینجا.

میشه اسم استاد و دانشگاتونو بگید؟
شاید تونستم توسط دوستام گیرش بیارم
ممنون میشم

کربلایی

مدیر بازنشسته
میشه اسم استاد و دانشگاتونو بگید؟
شاید تونستم توسط دوستام گیرش بیارم
ممنون میشم

سلام
تا جایی که من میدونم، طاها دانشگاه تبریز درس میخونه. ولی اسم استادشون رو نمی دونم.
ضمنا این کتاب موریس هم کتاب بدی نیست. خوبه
موفق باشید

بالا