سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
و من از Outlook استفاده همی کردمی و بسیار لذت بردمی و بسا نیکو منبعیست برای دریافت و ارسال نوامه ( نامه ها ) .. و آغاز عمل بدین صورت بود که شما از سرویسی که به شما SMTP و POP رایگان یا پولی دادندی ، یک اکانت گرفته به مانند GMail و سپس تنظیمات مربوطه را در محل مخصوص که توسط ارائه دهنده داده شدندی وارد نمودندی و استفاده کردندی .

Bagtash

عضو جدید
سلام
من تازه تو این سایت عضو شدم.
وقتی می خوام به اینتر نت وصل بشم اررو شماره 979 رو میده!!!
یعنی چی؟
ممنون

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من تازه تو این سایت عضو شدم.
وقتی می خوام به اینتر نت وصل بشم اررو شماره 979 رو میده!!!
یعنی چی؟
ممنون
سلام
خوش اومدین به سایت

همچین Error ی فکر نمی کنم وجود داشته باشه
Range تغییر خطاهای م.دم تا اونجا که من می دونم از 600 هست تا 800

به هر حال
شما متن Error ی که می ده رو اینجا بنویسید شاید بهتر بشه کمکتون کرد
موفق باشید

Bagtash

عضو جدید
سلام
خوش اومدین به سایت

همچین Error ی فکر نمی کنم وجود داشته باشه
Range تغییر خطاهای م.دم تا اونجا که من می دونم از 600 هست تا 800

به هر حال
شما متن Error ی که می ده رو اینجا بنویسید شاید بهتر بشه کمکتون کرد
موفق باشید

:heart:سلام:heart:
ممنونم که پاسخم را دادید.;)
فکر کنم من اشتباه تایپی داشتم، منظورم اررور شماره 797 بود. الان از یه سیستم دیگه وصل شدم، نمی تونم متن پیام رو بنویسم. منتظر پاسختون هستم.:gol:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:heart:سلام:heart:
ممنونم که پاسخم را دادید.;)
فکر کنم من اشتباه تایپی داشتم، منظورم اررور شماره 797 بود. الان از یه سیستم دیگه وصل شدم، نمی تونم متن پیام رو بنویسم. منتظر پاسختون هستم.:gol:

797 مربوط به این می شه که شما مودمتون وصل یا نصب نباشه :

1.درایور مربوط به مودم رو دوباره چک کنید
2.از اتصال مودم به خط تلفن مطمئن بشید

nargil

عضو جدید
سلام
کسی هست که برنامه نویسی با ++C قوی باشه ؟
یهبرنامه می خوام در مورد الکوریتم والش ؟
تو رو خدا اگه می تونین کمک کنین اخه واجب واجب
اگه کسی بود بعدا بیشتر توضیح میدم
متشکرم دوستان

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . خسته نباشید . ببخشید من یه سوال داشتم . گاهی اوقات که pages از اینترنت save میکنم و بعد بصورت word در میارم ، گاهی اوقات همین word رو بصورت pdf درمیارم ولی بیشتر وقت هاجواب نمیده ؟ من دوست دارم همه ی مطالبم بصورت pdf باشه . برای این مشکل چی کار کنم ؟ ممنون میشم کمکم کنید . موفق باشید

HOSSEINSAFAEI

کاربر بیش فعال
سلام
کمک !!!!!
من ویندوز xp sp3 نصب کردم ولی حدوداً هر 20 ثانیه یکبار هنگ میکنه و دوباره آزاد میشه ( مدت هنگ 2 ثانیه )
چندبار ویندوزهای مختلف نصب کردم SP1 - SP2 - SP3 و حتی Disk Defragment رو هم انجام دادم ولی دوباره اینجوری میشه.
جالب اینجا هست که اون یکی ویندوزم که از قبل نصب کردم الان چک می کنم ولی مثل اون یکی ویندوزم نمیشه.
کلی فکر کردم ولی نمیفهمم مشکل از کجاست:(

ali_reza1989

عضو جدید
سلام . خسته نباشید . ببخشید من یه سوال داشتم . گاهی اوقات که pages از اینترنت save میکنم و بعد بصورت word در میارم ، گاهی اوقات همین word رو بصورت pdf درمیارم ولی بیشتر وقت هاجواب نمیده ؟ من دوست دارم همه ی مطالبم بصورت pdf باشه . برای این مشکل چی کار کنم ؟ ممنون میشم کمکم کنید . موفق باشید
سلام بهترین کار اینه که شما یک مرورگر firefox را نصب کنید و به اون یک add-ones که page ها رو تبدیل به pdf میکنه اضافه کنید برای این کار در قسمت add-ones های مرورگر سرچ کنید.:gol:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
کمک !!!!!
من ویندوز xp sp3 نصب کردم ولی حدوداً هر 20 ثانیه یکبار هنگ میکنه و دوباره آزاد میشه ( مدت هنگ 2 ثانیه )
چندبار ویندوزهای مختلف نصب کردم SP1 - SP2 - SP3 و حتی Disk Defragment رو هم انجام دادم ولی دوباره اینجوری میشه.
جالب اینجا هست که اون یکی ویندوزم که از قبل نصب کردم الان چک می کنم ولی مثل اون یکی ویندوزم نمیشه.
کلی فکر کردم ولی نمیفهمم مشکل از کجاست:(

سلام مهندس عزیز

مشکل عجیبی هست که بار اول می شنوم
بعید نیست مشکل سخت افزاری باشه.

از سالم بودن RAM و CPU تون مطمئن بشید
ببینید دمای CPU تون اگه بالا باشه این مشکلات رو داره
البته بگم اگه از وقتی که کامپیوتر رو روشن می کنید این مشکلات رو دارید مشکل از دمای بالای CPU نمی تونه باشه.

shiva_bkr68

عضو جدید
به دادم برسیییییییییییید

به دادم برسیییییییییییید

سلام.دوستان من یه مشکلی در رابطه با آنتی ویروس داشتم،کمکم می کنید لطفا:question:
تقریبا 2هفته پیش از بس آنتی ویروسم را آپش نکردم،دیگه کار نکرد.چند بارم خواستمuninstallش کنم که نمیشد.بالاخره امروز موفق شدم تا پاکش کنم.ولی الان هر آنتی ویروسی که میخوام install کن نمیشه.میگه آنتی ویروس قبلیتو کامل پاکش کن.آنتی ویروسمم AVGبودش.در حالی که من هیچ اثری از AVgپیدا نمیکنم.حتی از تو رجستیریم delete کردم،ولی بازم نشد.
تشکر میکنم از همتون

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.دوستان من یه مشکلی در رابطه با آنتی ویروس داشتم،کمکم می کنید لطفا:question:
تقریبا 2هفته پیش از بس آنتی ویروسم را آپش نکردم،دیگه کار نکرد.چند بارم خواستمuninstallش کنم که نمیشد.بالاخره امروز موفق شدم تا پاکش کنم.ولی الان هر آنتی ویروسی که میخوام install کن نمیشه.میگه آنتی ویروس قبلیتو کامل پاکش کن.آنتی ویروسمم AVGبودش.در حالی که من هیچ اثری از AVgپیدا نمیکنم.حتی از تو رجستیریم delete کردم،ولی بازم نشد.
تشکر میکنم از همتون

سلام

Anti Virus رو پاک کردین یا Uninstall ؟خیلی فرق داره
اگر مطمئنید که به طور کامل Uninstall ش کردین و همچننان Error بهتون می ده احتمال ویروسی بودن کامپیوترتون زیاده
خیلی از ویروس ها اجازه ی نصب Anti Virus رو بهتون نمی دن.

HOSSEINSAFAEI

کاربر بیش فعال
سلام مهندس عزیز

مشکل عجیبی هست که بار اول می شنوم
بعید نیست مشکل سخت افزاری باشه.

از سالم بودن RAM و CPU تون مطمئن بشید
ببینید دمای CPU تون اگه بالا باشه این مشکلات رو داره
البته بگم اگه از وقتی که کامپیوتر رو روشن می کنید این مشکلات رو دارید مشکل از دمای بالای CPU نمی تونه باشه.

سلام
ببخشید ولی من متوجه این حرفتون نشدم:surprised: اگه میشه واضحتر توضیح بدید .
موفق باشید

سلام
کامپیوتر من در حال حاضر 2 تا ویندوز ایکس پی روش نصبه. ویندوز اولیم هیچ مشکلی نداره ولی ویندوز دومیم حدودا هر 20 ثانیه یک بار به مدت 2 ثانیه هنگ میکنه.
اگه مشکل از CPU - RAM یا سخت افزار باشه پس چرا ویندوز اولیم مشکلی نداره.
ضمنا چنتا ویندوز هم تست کردم ولی نشد.
حسابی کلافه شدم.
ممنونم از توجهتون

shiva_bkr68

عضو جدید
سلام

Anti Virus رو پاک کردین یا Uninstall ؟خیلی فرق داره
اگر مطمئنید که به طور کامل Uninstall ش کردین و همچننان Error بهتون می ده احتمال ویروسی بودن کامپیوترتون زیاده
خیلی از ویروس ها اجازه ی نصب Anti Virus رو بهتون نمی دن.
خوب مدیر جون الان باید یه ویندوز جدید نصب کنم دیگه تا حال ویروسرو بگیرم؟یا راه دیگه ایم هست؟؟؟:(
:w27:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب مدیر جون الان باید یه ویندوز جدید نصب کنم دیگه تا حال ویروسرو بگیرم؟یا راه دیگه ایم هست؟؟؟:(
:w27:

نصب Win فقط موقتا باعث از بین رفتن Virus های Drive C تون می شه.
شما حتما بعد از نصب Win اولین کاری که می کنید نصب Anti Virus قوی و اسکن Drive هاتون هست

nargil

عضو جدید
سلام
کسی هست که برنامه نویسی با ++C قوی باشه ؟
یهبرنامه می خوام در مورد الکوریتم والش ؟
تو رو خدا اگه می تونین کمک کنین اخه واجب واجب
اگه کسی بود بعدا بیشتر توضیح میدم
متشکرم دوستان
ممنونم که پاسخ سوال من رو دادین من خودم یه برنامه به زبان ویژوال c نوشتم حداقل ایرادش رو بگیرین

پیوست ها

• New Wordpad Document.doc
    2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • New Wordpad Document (2).doc
    1.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ehan.bostan

عضو جدید
تشکر نامه

تشکر نامه

اینجانب احسان بستان از شما دوستان عزیز برای کمک به بنده تشکری بس بسیار می کنم و به شما اموزش اکسل پیشرفته را اندرز می کنم.
باز هم مرسی

jannat

عضو جدید
موضوع برای پروژه مبانی و مدیریت فناوری اطلاعات می خوام منابع معتبر اینترنتی هم داشته باشه

armanmba

عضو جدید
سلام و خسته نباشيد
و تشكر از مطالب جالبتون
من مطالبي در مورد استرتتژي IT ميخواستم،(قبلا مطلبي در مورد برنامه ريزي استراتژيك IT فرستاده بودين و اما من در مورد استراتژي IT مي خواستم)
اگه ممكنه كمكم كنيد.فوريه.خيلي فوري
ممنون

jannat

عضو جدید
با سلام :w27:
موضوع برای پروژه مبانی و مدیریت فناوری اطلاعات می خوام منابع معتبر هم داشته باشه
البته میدونم که کسی راهنمایی نمی کنه.:w27::w27::w27::w27::w27:

magnolia

عضو جدید
معماری اکتیو دایرکتوری

معماری اکتیو دایرکتوری

سلام
در مورد "معماری اکتیو دایرکتوری " مطلب فارسی لازم دارم .
امیدوارم حداقل یه نفر کمکم کنه .:smile:
:w10:

babak_deghat

عضو جدید
با سلام :w27:
موضوع برای پروژه مبانی و مدیریت فناوری اطلاعات می خوام منابع معتبر هم داشته باشه
البته میدونم که کسی راهنمایی نمی کنه.:w27::w27::w27::w27::w27:

کاربرد و نقش Agent ها در وب چطوره؟
ارتباط IT وصنایع غذایی هم موضوع خوبیه

سلام
در مورد "معماری اکتیو دایرکتوری " مطلب فارسی لازم دارم .
امیدوارم حداقل یه نفر کمکم کنه .:smile:
:w10:
گوگل دوست من. . .گوگل. . .
http://www.daneshju.ir/forum/f544/t43416.html
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=187131
http://www.tanit.ir/detail.php?id=5579

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
کمک

کمک

نمی دونم چرا با این که ماه ها درخواست می کنم کسی کمکم نمی کنه خواهش می کنم گام به گام طراحی الگوریتم پیام نورو برام بزارید:cry:

nargil

عضو جدید
سلام يه پروژه واسه شبيه سازي لازم دارم كسي هست مرا ياري كند

niaz hashemi

عضو جدید
سلام دوست عزیز من به کمکتون احتیاج دارم . چند تا سوال دارم اگه بلدین تو رو خدا زودتر جوابشو بزارین[زبان برنامه هم ++c
برنامه ای بنوسید که یک ماتریس 5*5 را بگیرد و عناصر قطر اصلی را با عناصر پایین قطر اصلی عوض کند .
برنامه ای که یک عدد صحیح از ورودی بگیرد و بایت اول و دوم آن را جابجا کند
برنامه ای که یک رشته عددی را از ورودی بگیرد و معادل عددی آن را پیدا و چاپ کند
برنامه ای که رشته ای از ورودی بگیرد و به صورت تابع بازگشتی معکوس آن را چاپ کند

dave batista

عضو جدید
سلام دوست عزیز من به کمکتون احتیاج دارم . چند تا سوال دارم اگه بلدین تو رو خدا زودتر جوابشو بزارین[زبان برنامه هم ++c
برنامه ای بنوسید که یک ماتریس 5*5 را بگیرد و عناصر قطر اصلی را با عناصر پایین قطر اصلی عوض کند .
برنامه ای که یک عدد صحیح از ورودی بگیرد و بایت اول و دوم آن را جابجا کند
برنامه ای که یک رشته عددی را از ورودی بگیرد و معادل عددی آن را پیدا و چاپ کند
برنامه ای که رشته ای از ورودی بگیرد و به صورت تابع بازگشتی معکوس آن را چاپ کند

ببخشید ها چرا این سوالها رو تو بخش IT مطرح کردید اگر تو بخش برنامه نویسی مطرح کنید بهتر به نتیجه می رسید . سوالها هم راحتن یکم وقت بزاری حله ..:cool:

dave batista

عضو جدید
تشکر میکنم از همتون

یه راه حل خوب :
با استفاده از نرم افزار CCLENAR یه بار رجیستر تو چک کن و دیگه اثری از AVG نمی زاره.
این نرم افزار فایلهای باقی مانده AVG که مانع نصب میشن رو پاک می کنه.

بالا