سوالات و مشکلات در مورد گوشی های سیمبین

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ببین من همین الان تنظیمات جدید گرفتم مشکلی نداشت *140*3*6#

reza3r

عضو جدید
سلام دوستان . من یک گوشی نوکیا مدل 6120 دارم . مشکل این گوشی این هست که بعد از روشن موندن چند دقیقه ، خود به خود خاموش میشه . یک بردم گوشی رو فلش کردم ولی باز هم همین مشکل رو داره . ممنون میشم کمکم کنید .

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام دوستان . من یک گوشی نوکیا مدل 6120 دارم . مشکل این گوشی این هست که بعد از روشن موندن چند دقیقه ، خود به خود خاموش میشه . یک بردم گوشی رو فلش کردم ولی باز هم همین مشکل رو داره . ممنون میشم کمکم کنید .
مطمعنا" گوشیتون ضربه یا آب خورده.این حالت روشن و خاموش شدن ها با فلش حل نمیشن و ایراد بدون شک از سخت افزار گوشی هستش.
باید به تعمیرات سخت افزاری موبایل مراجعه کنید

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه گوشی ویواز دارم که ویروسی شده با ویروس کش پی سی اسکنش میکنم اما فایده نداره..
هندزفری که بهش وصل میکنم صدا نمیره توش..
عکس که میگیرم عکس گرفته میشه اما توی گوشی نمیاد حتما باید به پی سی وصلش کنم..
تمامه اهنگام حذف شدن فیلم هام همینطور...
گوشیم هک شده هم هست...
چی کارش کنم؟:(

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام
من یه گوشی ویواز دارم که ویروسی شده با ویروس کش پی سی اسکنش میکنم اما فایده نداره..
هندزفری که بهش وصل میکنم صدا نمیره توش..
عکس که میگیرم عکس گرفته میشه اما توی گوشی نمیاد حتما باید به پی سی وصلش کنم..
تمامه اهنگام حذف شدن فیلم هام همینطور...
گوشیم هک شده هم هست...
چی کارش کنم؟:(
سلام . دوست گلم بهتره گوشیتون رو با یه سیستم که مطمئنین ویروس نداره اسکن کنین . برای این کار گوشی رو در حالت Mass storage قرار بدین و با یه آنتی ویروس اون رو اسکن کنین . من احتمال میدم ویروس های کامپیوتر وارد گوشیتون شده باشن .
اگه جواب نداد که بهتره یه آنتی ویروس خوب مثل کسپراسکای روی گوشیتون نصب کنین که اگه حوصله ندارین این روش رو پیشنهاد نمیکنم . چون این آنتی ویروس باید کرک بشه و کلی دنگ و فنگ داره . ( البته اگه بخواین واستون توضیح میدم )
روش راحت تر اینه که یه بک آپ از اطلاعاتتون بگیرین و گوشی رو با کد ستاره - مربع - 7370 - مربع فرمت کنین و بعد از اون رمتون رو هم فرمت کنین .
سوالی بود در خدمتم !

shima88

عضو جدید
سوال در مورد گوشی ان 97

سوال در مورد گوشی ان 97

سلام به همگی
یه مشکلی دارم در نحوه ی کار با نرم افزار موبایلم
گوشیم N97 mini هستش و اون رو با کابل یو اس بی به سیتمم وصل کردم و از داخل گوشی نرم افزار Nokia OVI Suite رو در سیستم install کردم .
کلی اسمس دارم و نوت میخواستم اینا رو بریزم توی سیستم داشته باشم که از گوشیم پاکشون کنم
منتها این نرم افزار رو که نصب کردم اسمسام و بقیه ی فایلام همه اومده داخل سیستم ولی فقط زمانیکه نرم افزار رو باز میکنم داخل قسمت نشون میده اسمسام رو و من میخوام بدونم که چطور میتونم اسمسام رو داخل سیستم داشته باشم به نحویکه مثل یک فایل بتونم ذخیره اش کنم .؟ آخه الان در حال حاضر هر کسی بشینه پای سیستم و نرم افزار موبایل من رو باز کنه اسمسام مشهوده !!:( و من میخوام بدونم چطور ازین موضوع رهایی پیدا کنم /؟؟ اصلا راهی داره یا نه؟؟؟
ممنون

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
روش راحت تر اینه که یه بک آپ از اطلاعاتتون بگیرین و گوشی رو با کد ستاره - مربع - 7370 - مربع فرمت کنین و بعد از اون رمتون رو هم فرمت کنین .
بعد از فرمت برنامه فارسیش میپره؟ :(

shima88

عضو جدید
سلام به همگی
گوشیم N97 mini هستش و اون رو با کابل یو اس بی به سیتمم وصل کردم و از داخل گوشی نرم افزار Nokia OVI Suite رو در سیستم install کردم .
کلی اسمس دارم و نوت میخواستم اینا رو بریزم توی سیستم داشته باشم که از گوشیم پاکشون کنم
منتها این نرم افزار رو که نصب کردم اسمسام و بقیه ی فایلام همه اومده داخل سیستم ولی فقط زمانیکه نرم افزار رو باز میکنم داخل قسمت نشون میده اسمسام رو و من میخوام بدونم که چطور میتونم اسمسام رو داخل سیستم داشته باشم به نحویکه مثل یک فایل بتونم ذخیره اش کنم .؟ آخه الان در حال حاضر هر کسی بشینه پای سیستم و نرم افزار موبایل من رو باز کنه اسمسام مشهوده !!:( و من میخوام بدونم چطور ازین موضوع رهایی پیدا کنم /؟؟ اصلا راهی داره یا نه؟؟؟
ممنون

یعنی هیشکی نیست منو راهنمایی کنههههههههههههههههههههههههه؟؟؟:cry:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام به همگی
ممنون
سلام . دوست گلم من منظورتون رو دقیقا نفهمیدم . شما SMS ها و Note هاتون روی کپی کردین توی سیستم و الان میخواین توی سیستم قابل خوندن نباشه ؟!
اگه میخواین قابل خوندن نباشه که به راحتی میتونین گزینه بک آپ رو از توی Ovi suit انتخاب کنید و SMS و Note رو تیک بزنین . اینجوری برنامه از فایلهاتون بک آپ میگیره و قابل خوندن هم نیست . مگه اینکه این اطلاعات رو از دوباره روی گوشی ریستور کنین !

بعد از فرمت برنامه فارسیش میپره؟ :(
منظورتون همون زبان فارسی گوشی هست ؟!؟!؟!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
آره کلا" منوی فارسی به انضمام مایتعلق به :دی
منوی فارسی که جزء فیرمور گوشی هستش و روی گوشی رایت شده . پس طبیعتا با فرمت کردن حذف نمیشه .
با 7370 درایو C کلا فرمت میشه که چیزایی که حذف میشن اینا هستن :
1 - اس ام اس ها
2 - یاداشت ها
3 - کنتکت ها
4 - برنامه های نصب شده روی گوشی
و ...
البته احتمالش هست Mass Memoty حذف بشه . واسه همین بهتره که از اونم یه بک آپ بگیرین ...

motahare2010

عضو جدید
سلام دوستان
کمکم کنید:cry:
memory گوشیم مشکل پیداکرده هرکار میکنم format نمیشه آنتی ویروس خوب سراغ ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من گوشیم داغون شده! بس که روش برنامه ریختم! نمیدونم فرمتش کنم خوب میشه یا نه:(

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام دوستان
کمکم کنید:cry:
memory گوشیم مشکل پیداکرده هرکار میکنم format نمیشه آنتی ویروس خوب سراغ ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وارد سیستم عامل داس بشید .
توی run تایپ کنید cmd و توی صفحه ی باز شده این دستور رو بنویسید:
format (esme drive): 1
اون 1 رو گذاشتم که دستور دست نوشته بشه و نیازی نیست شما اون 1 رو بنویسید.
اگر فرمت شد که فبها. اگه فرمت نشد مموریو در بیارید و بزارید روی یک رم ریدر. اگر سیستم عامل لینوکس دارید با اون فرمت کنید و اگر رسیور فلش خور دارید روی اون بزارید و باهاش فرمت کنید چون اکثرشون بر پایه ی هسته ی لینوکس هستند.
من گوشیم داغون شده! بس که روش برنامه ریختم! نمیدونم فرمتش کنم خوب میشه یا نه:(
همون 7370 رو که بزنید مشکل حل میشه. یه بارم گوشیو در حالت mass storage قرار بدین و مموری رو check disk و defragment کنید.

shima88

عضو جدید
سلام . دوست گلم من منظورتون رو دقیقا نفهمیدم . شما SMS ها و Note هاتون روی کپی کردین توی سیستم و الان میخواین توی سیستم قابل خوندن نباشه ؟!
اگه میخواین قابل خوندن نباشه که به راحتی میتونین گزینه بک آپ رو از توی Ovi suit انتخاب کنید و SMS و Note رو تیک بزنین . اینجوری برنامه از فایلهاتون بک آپ میگیره و قابل خوندن هم نیست . مگه اینکه این اطلاعات رو از دوباره روی گوشی ریستور کنین !

سلام دوست عزیزم
ممنون از اینکه پاسخگوی سوال من بودید
ببینید من گوشیم رو با یو اس بی وصل سیستم کردم و نرم افزار رو هم نصب کردم روی سیستمم. بعد که نرم افزار رو باز کردم زدم روی قسمت messegeها و اونا روی همون نرم افزار داخل کامپیوترم کپی شد و تمام اسمسام نمایش داده میشد روی سیستم (البته تا زمانیکه نرم افزار موبایلم باز بود)
:(
حالا من میخوام بدونم چطور بوسیله ی این نرم افزار میتونم اسمس ها و نوت ها رو توی سیستم داشته باشم طوریکه نیاز به نرم افزار موبایلم نباشه ؟؟؟(غیر از روش بک آپ گیری)
بک آپ گیری رو هم انجام دادم ولی نمیدونم الان ازین فایل بک آپی که در سیستم ذخیره کردم روی هارد چطور برای دیدن اسمسام میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیزم
ممنون از اینکه پاسخگوی سوال من بودید
ببینید من گوشیم رو با یو اس بی وصل سیستم کردم و نرم افزار رو هم نصب کردم روی سیستمم. بعد که نرم افزار رو باز کردم زدم روی قسمت messegeها و اونا روی همون نرم افزار داخل کامپیوترم کپی شد و تمام اسمسام نمایش داده میشد روی سیستم (البته تا زمانیکه نرم افزار موبایلم باز بود)
:(
حالا من میخوام بدونم چطور بوسیله ی این نرم افزار میتونم اسمس ها و نوت ها رو توی سیستم داشته باشم طوریکه نیاز به نرم افزار موبایلم نباشه ؟؟؟(غیر از روش بک آپ گیری)
بک آپ گیری رو هم انجام دادم ولی نمیدونم الان ازین فایل بک آپی که در سیستم ذخیره کردم روی هارد چطور برای دیدن اسمسام میتونم استفاده کنم؟؟؟؟
سلام . دوست گلم نمیدونم من IQ م ضعیفه یا شما واضح منظورتون رو بیان نمیکنین ! :D
من بازم درست متوجه منظورتون نشدم . شما الان میخواین اس ام اس هاتون رو روی سیستم دیگه بدون Ovi Suit مشاهده کنین ؟!
اگه منظورتون اینه که با برنامه sms Exporter میتونین اس ام اس هاتون به تکست تبدیل کنین ...

amir8809

عضو جدید
سلام
من نوکیا 701 دارم و سیستم عاملم سیمبین بلل هست...مشکلم اینه که وقتی میرم توی جی پی اس از شارژ خطم کم میکنه!!!با اینکه روی حالت آفلاین هست!!تو تنظیماتشم هرچی گشتم چیزی ندیدم که مربوط به اینترنتش باشه!!چطوری باید این مشکلمو حل کنم؟؟
و اینکه وقتی دوربین گوشی رو باز میکنم اون آنتن جی پی اسم روشن میشه و علامتش میاد بالای صفحه!!چرا اینطوریه؟؟؟!!!

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام
من نوکیا 701 دارم و سیستم عاملم سیمبین بلل هست...مشکلم اینه که وقتی میرم توی جی پی اس از شارژ خطم کم میکنه!!!با اینکه روی حالت آفلاین هست!!تو تنظیماتشم هرچی گشتم چیزی ندیدم که مربوط به اینترنتش باشه!!چطوری باید این مشکلمو حل کنم؟؟
و اینکه وقتی دوربین گوشی رو باز میکنم اون آنتن جی پی اسم روشن میشه و علامتش میاد بالای صفحه!!چرا اینطوریه؟؟؟!!!
تنظیمات جی پی اس رو دوباره نگاه کنید. احتمالا" یه جا رو یادتون رفته غیر فعال کنید

ایرادی نداره. توی این گوشی همراه با عکسی که میگیرید مکانی که عکس گرفته شده هم ذخیره میشه که اون کار به عهده ی جی پی اس هست

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
گوشی من نوکیا ان 96. چند روز پیش هنگ کرد و مجبور شدم باطریشو دربیارم. بعد اینکه گوشی رو روشن کردم تمام اس ام اس هام پاک شده بود. مشکل چی بوده و آیا میتونم اس ام اس هام رو برگردونم؟ اگر بله چطور؟
ممنون از کمکتون.

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام
گوشی من نوکیا ان 96. چند روز پیش هنگ کرد و مجبور شدم باطریشو دربیارم. بعد اینکه گوشی رو روشن کردم تمام اس ام اس هام پاک شده بود. مشکل چی بوده و آیا میتونم اس ام اس هام رو برگردونم؟ اگر بله چطور؟
ممنون از کمکتون.
حافظه ی ذخیره ی پیام های گوشی رو از بخش setting در قسمت message به memory card تغییر بدین شاید اونجا باشن. در غیر اینصورت پیامهاتون پاک شده.
یه سری برنامه هایی هستن که ادعا میکنن میتونن پیامهارو برگردونن اما من تاحالا از صحت عملکردشون اطلاعی ندارم

• Like
واکنش ها: fifa

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حافظه ی ذخیره ی پیام های گوشی رو از بخش setting در قسمت message به memory card تغییر بدین شاید اونجا باشن. در غیر اینصورت پیامهاتون پاک شده.
یه سری برنامه هایی هستن که ادعا میکنن میتونن پیامهارو برگردونن اما من تاحالا از صحت عملکردشون اطلاعی ندارم
کاش اسم برنامه ها رو هم میگفتین.

HaMiD.TcI

مدیر تالار
کاش اسم برنامه ها رو هم میگفتین.
یه سر به موبایل فروشی ها بزنید. یه دستگاه هایی دارن به نام simcard reader
روشون یه سی دی هست و توی این سی دی این نرم افزارم وجود داره.
البته فقط میتونن اس ام اس هایی رو که توی سیمکارت ذخیره شده رو برگردونن.

• Like
واکنش ها: fifa

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. من E71 نوکیا خریدم. الان می گه سیم کارتم invalid هست....بعد که unlock code می زنم.....اجازه ی ماری رو بهم نمی ده not allowed.
الان اشکال از گوشیه یا سیم کارت؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
با سیمکارتهای دیگه هم امتحان کردید؟