سهمیه ازدواج برای کارشناسی ارشد

امین بی 1

عضو جدید
میخواستم نظر دوستان رو در مورد 20% سهمیه ای که میخوان به متهل ها در کنکور ارشد بدن و خیلی هم جدی هست بدونم

امین بی 1

عضو جدید
اولین نظر رو هم خودم میدم
فکر کنم با این کار میخوان سن ازدواج و بیارن پایین ولی به ما که فعلا قصدش و نداریم هیچ فکری نکردن

ارشیتکت86

عضو جدید
مسخره است شرایط رو نه تنها برای ادامه تحصیل باز نمیکنند سنگ هم میاندازن

این میشه که مردم به جای اینکه به زور ازدواج کنند با هزینه کمتر از ازاد میرن مالزی ادامه تحصیل میدن این راه پایین اوردن سن ازدواج نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا خولن به خدا! ببین چجوری دارن با سرنوشت جوونا بازی میکنن، مشکل ازدواج رو میخوان اینجوری حل کنن! از فردا موج ازدواج های سوری و زورکی برای گرفتن سهمیه 20 درصدی شروع میشه، مشکل بی حجابی رو با حجاب زورکی و گشت ارشاد خواستن حل کنن که نتیجش این شد که داریم میبینیم. مشکل بی کاری رو با عوض کردن تعریف فرد شاغل توی آیین نامه کار حل کردن! اینم از حل مشکل دیر ازدواج کردن دختر پسر ها، آی کیو کل مغزهای مسعولین این مملکت رو روی هم بزاری قدر یک زرد آلو نمیشه.

سماته

عضو جدید
واقعاً مسخره است . به جای حل درست مشکل صورت مسئله را پاک میکنن . بعدشم یه مسئله دیگه می نویسن سخت تر از قبلی ! خوب بگن درس نخونین راحت تره که!

معسار

عضو جدید
فقط میتونم بگم براشون متاسفم که به جای انتخاب بهترینها انتخاب پیرترینهارو پیش گرفتن:confused:
خوب اینا فکر اینو نکردن که من که هنوز 23 سالم نشده چطوری باید از این سهمیه مزخرف و چرت استفاده کنم؟ سهمیه ای کم میرفتن دانشگاه که اینم شد قوز بالا قوز:mad:

rozhann

مدیر بازنشسته
سلام دوستان عزیز
خیلی خوبه که اینجا اینقدر احساس صمیمیت میکنین که درد دلهاتون رو هم اینجا با هم درمیون میذارین.
ولی...
فکر کنم جای این بحث توی تالار راهنمای انتخاب رشته و دانشگاه باشه.
پس با اجازه همه دوستان منتقل میشه.
ولی برای احترام به دوستانمون توی تالار معماری تا فردا همین جا خواهد بود.

امین بی 1

عضو جدید
آخی بچه ها چه دل پری دارید من فکر میکردم دل خودم خونه ولی حالا میبینم شما بدتر از منید :cry:

امین بی 1

عضو جدید
با این کار به هدف والایی میرسن و باعث میشن آمار ازدواج چند برابر بشه البته یه اتفاق دیگم میفته که خیلی مهم نیست اونم اینه که بعد از اعلام نتایج ارشد یهو آمار طلاق 7برابر میشه البته خدا خیرشون بده با این کارشون دفتر خونه های طلاق و ازدواج پول خوبی در میارن .من که از فردا میخوام برم دفتر خونه بزنم فک کنم در امد خوبی منتظرمه:confused:

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم روزی 18 ساعت برای کارشناس ارشد ... زدن به صرفه تر از متأهل شدنه!!!!!!:biggrin:

THE SECRET

عضو جدید
میخواستم نظر دوستان رو در مورد 20% سهمیه ای که میخوان به متهل ها در کنکور ارشد بدن و خیلی هم جدی هست بدونم
معلوم نیس با این کارشون میخوان دانشجوهارو تشویق کنن که برن ازدواج کنن یا میخوان متاهلهارو تشویق کنن که برن کارشناسی ارشد شرکت کنن...
واقعا مسخره س...:razz::w09:

6707

عضو جدید
یعنی به ازای هر زن 20درصده!؟
اگه اینجوری باشه عالیه
:w36:
خب این 60درصدش;)

s.m.montazeri

عضو جدید
سخت نگیرد

سخت نگیرد

از من که گذشت، ولی سخت نگیرد به جای این حرف ها 20% بیشتر درس بخونید که این تصمیمات ... براتون بی اثر بشه.

Amir kabir.Iran

عضو جدید
شاهكار مديريت

شاهكار مديريت

:w23:اين ديگه از اون طرح هاي جالبي(:biggrin::exclaim:) كه فقط در كشور ما به ذهن مسئولين(:w26:)مي رسه.آخه من متوجه نمي شم اين كار يعني چي؟ خود كنكور تازه اونم كنكور ارشد(:wallbash: ) با اون سهميه كم و رقابت بالاش هزار و يك بي عدالتي و نقص داره و يه جور رد كردن هفت خوان رستم .حالا اين حضرات:)cool:) اومدن يه خوان ديگه بهش اضافه كردن كه خودش يكي از بزرگترين مشكلات كه چه عرض كنم شايد بزرگترين مشكل:)w13:) جوونا باشه.تازه من نميدونم مگه معيار قبولي تو دانشگاه سواد و بار علمي نيست:)w10:)؟ يا شايدم تو ارشد يه سري واحد هست يا مي خوان اضافه كنن كه به مسائل زن داري و شوهرداري:)w30:) و مباني خانواده ربط داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من كه هر چي فكر مي كنم هيچ جور نمي تونم بين مسائل علمي رشته ام و اين خاله زنك بازي ها رابطه اي برقرار كنم از همه مهندسين و ساير دوستان عزيز تقاضا دارم بنده را در اين پروژه عظيم ملي ياري دهند و هر گونه ارتباط بين مطالب علمي و مهندسي در هر رشته اي از شاخه هاي مختلف مهندسي و يا احيانا غير مهندسي را با اين موضوع واقعا تشريح كنن.:biggrin::biggrin::biggrin::w27:

bahare-71

عضو جدید
به نظر من با این کار می خوان سن دانشگاهیارو ببرن بالا (دیدن بچه مچه ها میرن دانشگاه وجنبشون پایینه)
از فرداست که بابا بزرگ من قبول بشه ومن پشت کنکور بمونم.:surprised::surprised::w05::w05:

بالا