سنگ قبر سگ بازیگر ایرانی+عکس

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

به گزارش افکارنیوز، ساعد سهیلی بازیگر سینمای ایران در پست اینستاگرامی عکسی از سنگ قبر یک سگ منتشر کرد که با واکنش های اغلب منفی کاربران مواجه شد.

سهیلی که هم اکنون فیلم «رخ دیوانه» را در حال اکران دارد، زیر این عکس نوشت:« پگی خانوم بعد از ۱۴ سال رفت.»
بیشتر کاربران با دیدن این عکس و متن زیر آن کامنت های اغلب خشم آلودی درج کردند و اینکه برای یک سگ هم سنگ قبر درست کنند را زیاده روی و افراط خواندند.

در سینمای کشورمان بازیگران موفقی داریم که الگویی اخلاقی برای جوانان محسوب می‌شوند. اما تعدادی انگشت شماری از بازیگران سعی در تکرار سبک زندگی غربی دارند و دست به کارهایی می‌زنند که با فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی همخوانی ندارد. واکنش‌های مردم در زیر این عکس در قالب کامنت نشان می‌دهد که طرفداران این بازیگران نیز چنین رفتارهایی را نمی‌پسندند.
منبع خبر: افکارنیوز / لینک منبع

http://news.iranema.ir/news/4051018/591/1394-02-01 18:50:05/3314

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا یکی این فرهنگ ایرانی اسلامی رو نخواد باید کی رو ببینه. توی این مملکت هرکی مستقل فکر کنه بهش میگن غربزده و اجنبی پرست.

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از بازیگرای مورد علاقه م بووووووووووود
اما دیگه نیس بهش نمیومد عقده باشه

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
آدما این سگای بیچاره رو محبوس میکنن،خودشونم دق مرگشون میکنن.بعدم سنگ قبر میخرننو....مسخره بازی!اوج ظلم در حق یه حیوون همین کاریه که میکنن.همه رو کردن عروسک خیمه شب بازیه خودشون!به حیوون خدا هم رحم نمیکنن چه برسه....
حقوق حیوانات رو هم بر اساس ظلم خودشون تعریف میکنن.
سگ باید با سگ زندگی کنه.با همنوع خودش.به چه حقی بعضیا به خودشون اجازه میدن سگ رو هم خونه خودشون کنن؟
سنگ قبر میگیرن که خودشونو دیگران بیان فاتحه بخونن به روحش برسه؟!
شورشو درآوردن دیگه.

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقایکی ازمشکلاتی که سگ بوجودمیاره همین انس گرفتنای عجیب وغریبه
من خودم خیلی سگ دوست دارم ولی نه اینکه بیارم توی خونم ببرمش حموم.سگ وظیفش نگهبانی و چیزای دیگس.ببخشین من سنتیم!

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا یکی این فرهنگ ایرانی اسلامی رو نخواد باید کی رو ببینه. توی این مملکت هرکی مستقل فکر کنه بهش میگن غربزده و اجنبی پرست.
دست خودته مگه؟ این راه تا غرب میری کجا بیا عرب زده بشو همین بغل نردیک و خوش مسیر -بی ار تی هم داره:D

نگار88

کاربر بیش فعال
واسه سگ سنگ قبر زدن یعنی شورشو در آوردن !!!
ربطی به ایرانی و اسلامی نداره !!!
مسخره است ..... ملت هنوز اندرخم یه عالمه مشکل دارن پیچ میخورن یکی از سر بیکاری عکس سگشو پخش میکنه خوبه والا

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
ملت هنوز اندرخم یه عالمه مشکل دارن پیچ میخورن یکی از سر بیکاری عکس سگشو پخش میکنه خوبه والا

جای ملت رو تنگ کرده بود??
لعنت به اون ملتی که از وقتی بدنیا اومدن تا دم مرگ هی اه و ناله میکنن که ما مشکل داریم ما بدبختیم یکی به داد ما برسه اقا تو نخند، تویی که پولداری دزدی، تو زندگی همه سرک میکشن،ادعا غیرت میکنن ولی سرشون تو زندگی خصوصی مردمه و پشت سر یه خانم کشته شده حرفهای ناموسی زشتی میزنن و یا طرف تو ده متریشون سر میبره و چاغو خورده اس،میشینن فیلم میگیرنن دس میزنن

این ملت لعنت شده هستن،میخواد من باشم جزوشون یا هرکسی دیگه،بنظر خودم همین بدبختی ها اعم از خشکسالی و گرد و خاک و مریضی ها همگی نتیجه خشم خدا از همیناعمال ما هستن

ببخشید تند گفتم مخاطبم کلی هست