سلام و خسته نباشید

mp11213

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز من تازه اومدم تو این سایت البته خیلی وقته عضوم اما مبتدی هستم . مدرک لیسانس تکنولوژی برق قدرت دارم میخواستم ببینم اساتید برای ارشد چه کتابهایی رو پیشنهاد میکنن و برای آزمون های استخدامی چه کتابهایی بهتره و اینکه اصلا الان چه گرایشی تو برق کار براش زیاده . و اگه کسی دفترچه ی ارشد 91 رو داره لینک بده تا دان کنم وکلا یه راهنمایی در مورد اینکه من که 12 اسفند اعزامم چه کاری بهتره انجام بدم که بعد از سربازی آماده تر باشم ضمنا خودم بیشتر به استخدام تمایل دارم و در نهایت عذرخواهی برای اینکه سوالاتم رو خیلی پشت سر هم پرسیدم با تشکر.

hamed 33

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز من تازه اومدم تو این سایت البته خیلی وقته عضوم اما مبتدی هستم . مدرک لیسانس تکنولوژی برق قدرت دارم میخواستم ببینم اساتید برای ارشد چه کتابهایی رو پیشنهاد میکنن و برای آزمون های استخدامی چه کتابهایی بهتره و اینکه اصلا الان چه گرایشی تو برق کار براش زیاده . و اگه کسی دفترچه ی ارشد 91 رو داره لینک بده تا دان کنم وکلا یه راهنمایی در مورد اینکه من که 12 اسفند اعزامم چه کاری بهتره انجام بدم که بعد از سربازی آماده تر باشم ضمنا خودم بیشتر به استخدام تمایل دارم و در نهایت عذرخواهی برای اینکه سوالاتم رو خیلی پشت سر هم پرسیدم با تشکر.
با سلام به دوست عزيز
لينك دانلود دفترچه كارشناسي ارشد سال 91
http://www6.sanjesh.org/Download/zip/Arshad1391.zip
من خودم كه دارم واسه كنكور ارشد مي خونم از كتاباي مدرسان استفاده مي كنن چون بصورت نكته به نكته است و فقط هم مطالب مفيدا بيان كرده كه تو وقتت خيلي صرفه جويي مي شه .
به نطر من چون گرايش ليسانست قدرت بوده بهتره همون گرايشا ادامه بدي هم كارش خوبه و هم دردسر پاس كردن واحدهاي جبراني كه بهت مي خوره را نداره .

ghasem1989

عضو جدید
به نظر من اول برو خدمتت رو تموم کن .بعد که کارت پایان خدمت را داری ارشد را ادامه بده ودر کنار درس خوندنت کار هم بکن تا هم سابقه کار داشته باشی ودر حین درس خوندن مطالب عملی تر برات جا بیفته.
(در حین خدمتت هم اگه میتونی برا کنکور بخون-)

behi957

عضو جدید
نه قاسم جون اینطوری خوب نیست
اگه اول درس نخونی ممکنه قبول شدن واسه بعد خیلی سخت باشه