سخن مهم قبر به انسان

naser14

عضو جدید
حدیث :سخن قبر : قبرانسان هروزندامی دهدمن خانه تاریکی هستم همراه خودنوربیاورید " "نورقبرنمازشب است." من خانه ماروعقربها هستم همراه خود پادزهر بیاورید. "پادزهر صدقه است" من خانه وحشت وتنهایی هستم همراه خود انیس وهمدم بیاورید. "انیس وهمدم انسان دروحشت قبر قرآن است." من خانه فقر هستم همراه خود گنج بیاورید. "گنج شهادت لااله الا الله ومحمدرسول الله صلی الله علیه وآله وسلم است" من خانه خاکی هستم همراه خودفرش بیاورید. فرش عمل صالح ونیک است."

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
حدیث :سخن قبر : قبرانسان هروزندامی دهدمن خانه تاریکی هستم همراه خودنوربیاورید " "نورقبرنمازشب است." من خانه ماروعقربها هستم همراه خود پادزهر بیاورید. "پادزهر صدقه است" من خانه وحشت وتنهایی هستم همراه خود انیس وهمدم بیاورید. "انیس وهمدم انسان دروحشت قبر قرآن است." من خانه فقر هستم همراه خود گنج بیاورید. "گنج شهادت لااله الا الله ومحمدرسول الله صلی الله علیه وآله وسلم است" من خانه خاکی هستم همراه خودفرش بیاورید. فرش عمل صالح ونیک است."

ببخشید این حدیث از کی بود درضمن اینی که نوشتین درست ولی به عنوان یه تمثیل بود چون انسان پیش خدا بر می گرده که خداهم خیلی خیلی مهربونه واین طوری ما رو نمی ترسونه

naser14

عضو جدید
حدیث از پیامبراعظم صلی الله علیه واله می باشد خداوند درقران کریم آیات زیادی درباره عذاب دارد ازجمله :به بندگانم راخبر بده من خدای آمرزنده ومهربان هستم وهمانا عذابم عذاب دردناک است. پس به مهربانی خدا نباید مغرور شد.