سخنان بزرگان، جملات کوتاه و زیبا

felor

عضو جدید
ترجيح ميدهم كه در خيابان با كفشهايم قدم بزنم و به خدا فكر كنم تا اينكه در مسجد بنشينم و به كفشهايم فكر كنم.

felor

عضو جدید
تن من رو به زوال است تو بايد باشي
دل من زير سوال است تو بايد باشي
فال حافظ زدم آن رند غزل خوانم مي گفت
زندگي بي تو محال است تو بايد باشي

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
آن که هیچ نمی داند ،به چیزی عشق نمی ورزد..آن که از عهده هیچ کاری بر نمی آید،هیچ نمی فهمد..آن که هیچ نمی فهمد،بی ارزش است...ولی آن که می فهمد بی گمان عشق می ورزد،مشاهده می کند،می بیند...هر چه بیشتر دانش آدمی در چیزی ذاتی باشد،عشق بدان بزرگتر است...هر که فکر کند همه میوه ها در همان وقت می رسند که توت فرنگی ،از انگور چیزی نمی داند..
پاراسلسوس

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگی می گفت:
عشق زنان در این است که معشوق باشند من اما زنی را می شناسم که در آوردگاه عشق او را همتایی نیست و در مهرورزی به راستی آموزگار تمامی مردان عالم است...
"مادرم"

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه کوچولو ازرمان خودم میزارم واستون...خب من و تو هم می تونیم بزرگ باشیم:biggrin: البته هنوز چاپ نکردما...ان شاالله بعد امتحان ارشد که وقتم آزاد باشه یه بازنویسی و....اسمش البته.."شاه پری من باش"
...
چند لحظه عمیق تر..
گویی قرن هاست که از تو دورم،سال هاست که با تو همگام نشده ام،ماههاست که با تو همکلام نبوده ام،و روز هاست که چشم در راه آمدنت آرمیده ام..
نه!اشتباه نکن!من هرگز نخواهم آرمید..من نیمی از شب را در جستجوی آرامش هراسانم...
و نیمی دیگر را در انتظار آن چشم ها،آمدنت را نظاره می کنم.
من خالی از تو مملو از آهم،دستهایم وسعت جه را می خواهد؟چشم هایم تا به کی در انتظار سایه نگاهت خواهد نشست؟؟!..
...

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
آن که هیچ نمی داند ،به چیزی عشق نمی ورزد..آن که از عهده هیچ کاری بر نمی آید،هیچ نمی فهمد..آن که هیچ نمی فهمد،بی ارزش است...ولی آن که می فهمد بی گمان عشق می ورزد،مشاهده می کند،می بیند...هر چه بیشتر دانش آدمی در چیزی ذاتی باشد،عشق بدان بزرگتر است...هر که فکر کند همه میوه ها در همان وقت می رسند که توت فرنگی ،از انگور چیزی نمی داند..
پاراسلسوس

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاراسلسوس

mmasoumi

عضو جدید
دولت محمود...

دولت محمود...

غرض کرشمه حسنست ورنه حاجت نیست جمال دولت محمودرابزلف ایاز
حافظ

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز

زندگی مثل بازی شطرنج می مونه. وقتی بلد نیستی همه می خوان بهت یاد بدن و وقتی یاد گرفتی همه می خوان شکستت بدن.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز

کسی که با زور می خواهد دوست داشتنی بشود، بیش از پیش بیزار کننده می شود.

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرصتها هيچگاه از بين نمي روند ،‌ بلكه شخص ديگري فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد كرد

sadegh1987

عضو جدید
از دشمن بزرگ نباید ترسید اما باید از صوفی منشی جوانان واهمه داشت . جوانی که از آرمانهای بزرگ فاصله گرفت نه تنها کمک جامعه نیست بلکه باری به دوش هموطنانش است. نادر شاه افشار

*زهره*

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همیشه افرادی هستند که ترا می آزارند.با این حال همواره به دیگران اعتماد کن . فقط مواظب باش ،به کسی که تو را آزرده دوباره اعتماد نکنی[FONT=&quot].[/FONT]

optimistic

عضو جدید
وقتی چیزی را از دست دادی، درس گرفتن از آن را از دست نده.

به خاطر داشته باش دست نیافتن به آنچه می‎جویی، گاه اقبالی بزرگ است.

S_K_AZ

عضو جدید
در کوهستان کوتاه‌ترین راه، از قله‌ای به قله دیگر است اما برای گذشتن باید پاهای دراز داشت.
نیچه

Amir Shervin

عضو جدید
آبرویت بر جای خواهد بود تا آنگاه که خواهش آنرا بچکاند. پس مراقب باش که آنرا به پای که می چکانی

{مولا علی (ع)}

Amir Shervin

عضو جدید
هیچکس به جهل و نادانی خویش اعتراف نمی کند مگر آنانکه سرزده خود را به میان حرف دیگران میاندازند.

{مولا علی (ع)}

Amir Shervin

عضو جدید
ستایش بیش از استحقاق چاپلوسی است و کمتر از آن یا درماندگی یا حسد.

{مولا علی (ع)}

Amir Shervin

عضو جدید
دوری از آنچه برای دیگران نمی پسندی بهترین نشانه ادب نفس توست.

{مولا علی (ع)}