سخت ترین و مشکل ترین درس

hosein.sol

عضو جدید
دوستان مقاومت 3 اشک ادم درمیاره بدون شک سخترین درس دوره کارشناسیه
ولی خدایش از دینامیک هم نباید گذشت

Chieftain

عضو جدید
ترس از درس و هیولایی که از گفته های دیگران برای خودمون میسازیم.وقتی ترسیدی نمیری سمت درس میگی خو یاد نمیگیرم به توجیه همه میگن بعدش توهم به خاطر همون ترس ضربه میخوری و میشی مبلغ ترس و وحشت مطمئن باش سنگین درسا شیرین ترین درسها خواهند بود وقتی بعداز گذر زمان بشون نگاه میکنی میگی این سنگین بود این ترسناک بود پس درست نگاه کن و همت بگذار به خوندن که الان حالش و ببری بفهمیش و درکش کنی فردا استفاده نه مثل اکثر ما با تأخیر گاهآ چند ساله سکه مون میفته وقتی تلفونا کارتی شدن.دوستانه بت میگم تو رفتی دانشگاه درس بخونی پس اصل کارت درس خوندن به اصل بچسب بقیش فرعه یه وقت چشم باز نکنی ببینی برگه امتحان سفیده که اونوقت . . . .(برداشت آزاد)هیچ درسی سخت نیست اگه با سخت دیدن سختش نکنی البته نمیگم دروس کارشناسی حلوا،باقلو ناسلامتی قرار کارشناس جامعه بشی.

Chieftain

عضو جدید
ترس از درس و هیولایی که از گفته های دیگران برای خودمون میسازیم.وقتی ترسیدی نمیری سمت درس میگی خو یاد نمیگیرم به توجیه همه میگن بعدش توهم به خاطر همون ترس ضربه میخوری و میشی مبلغ ترس و وحشت مطمئن باش سنگین درسا شیرین ترین درسها خواهند بود وقتی بعداز گذر زمان بشون نگاه میکنی میگی این سنگین بود این ترسناک بود پس درست نگاه کن و همت بگذار به خوندن که الان حالش و ببری بفهمیش و درکش کنی فردا استفاده نه مثل اکثر ما با تأخیر گاهآ چند ساله سکه مون میفته وقتی تلفونا کارتی شدن.دوستانه بت میگم تو رفتی دانشگاه درس بخونی پس اصل کارت درس خوندن به اصل بچسب بقیش فرعه یه وقت چشم باز نکنی ببینی برگه امتحان سفیده که اونوقت . . . .(برداشت آزاد)هیچ درسی سخت نیست اگه با سخت دیدن سختش نکنی البته نمیگم دروس کارشناسی حلوا،باقلو ناسلامتی قرار کارشناس جامعه بشی.

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اگه بخوای بخونی هیچ درسی براتون مشکل نیست............

کلا دروس مهندسی سنگین و مشکل هستند........

coentrao

عضو جدید
ببینم شما سیالات 2 پاس نکردید نه؟ آرزو خواهید کرد 5 تا دینامیک پاس میکردید ولی اینو نه!
در ضمن ترمو2 هم کم چیزی نیست! کلی باید با اعداد و ارقام و میان یابی سروکله بزنید! ولی خوب کنترل اتوماتیک هم مسلما در رده های بالا قرار میگیره. کلا همشون مزخرفن;)
آقا خدا از دهنت بشنوه.هیشکی نگفته سیالات.دیگه داشتم نا امید میشدم ک واقعا من خنگم.چون ب نظر من سیالات خیلی سنگین و مفهمومی ولی هیشکی مگفته بود!!
بهم امیدواری دادی
مرسی

saeedhashemi1371

عضو جدید
کلا به نظر من سخت ترین رشته مهندسی بدون شک مکانیکه.
سختی یک درس بستگی به استاد و نحوه درس دادنش و کتاب محور بودن یا نبودنش داره.
برای من مقاومت آسون بوده ولی دینامیک تو رشته مکانیک یه چیز دیگس. اگه 2000 تا سوال هم حل کنی باز سر امتحان نمی دونی باید چیکار کنی.
البته دینامیک ماشین هم واقعا شاخ شکن بود و گنده های کلاس رو هم به زانو در می آورد.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من سخت ترین درس محیط های پیوسته است که در ارشد تدریس میشه و هر استادی هر چی دلش می خواد می تونه تدریس کنه.

kimia63

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک ,
سخت ترین دینامیک!چون هر چی تمرین حل کنی بازم یه جاهاییش گیر میکنی:D

reza_19933

عضو جدید
ترمودینامیک :|

دینامیک بخونی و مثال حل کنی لذت میبری

ولی ترمو کفر آدمو در میاره:wallbash:

mohammad370

عضو جدید
همیشه اینجوری بوده که وقتی یه درسی رو داری اون درس سختترین میشه مثلا این ترم استاتیک داری میگی وااو چه سخته میری دینامیک دینامیک سخت میشه و به استاتیک میگی جدول ضرب اما دو تا درس استثنا هستن و واقعا سخت بودن واسه من یکی ریاضی1 دومیش دینامیک

r.mob

عضو جدید
مکانیک مواد مرکب - طراحی به کمک کامپیوتر(طراحی بهین) سخت ترین هست
دینامیک و ارتعاشات باید جلو اینا لونگ بندازن

بالا