سبز ، نمادي مذهبي و ديني...

سبز ، نمادي مذهبي و ديني...

• مخالفم و تاييد نمي كنم

رای: 3 60.0%
  • مخالف نيستم و خوب هم هست

رای: 2 40.0%
  • اهميتي نمي دم

رای: 0 0.0%
  • نتونستم براي خودم حل كنم ...

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    5

*مهدي*

عضو جدید
سلام به همه دوستان

ديگه همتون مي دونين از قبل از انتخابات تا الان چي شده.

اما مي خوام اينجا فقط و فقط درباره سرگذشت رنگ سبز بگم. نه هيچ چيز ديگه.

خوب رنگ سبز يك نماد مذهبي براي ايرانيان بلكه تمام دوستداران اهل بيت عصمت و طهارت بوده و هست.

مردم با اين رنگ خو گرفتن، بزرگ شدن ، زندگي كردن، پرچم هيئت زدن، و ....

حالا يه عده ( كه اينجا كاري نداريم كاراشون درسته يا غلط) اومدن اين سبز رو مال خودشون كردن.

و از اون دارن سوء استفاده مي كنن . انگار نه انگار كه بابا تعلق خاطري كه مردم به رنگ سبز داشتن دليلش خوبي و صداقت و اهل بيت و مجالس اهل بيت و .... بود

نه دعواهاي جناحي و سياسي و ....

حالا به نظر شما اين درسته كه از رنگ سبز يه همچين استفاده سوئي بشه!!!

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حالا به نظر شما اين درسته كه از رنگ سبز يه همچين استفاده سوئي بشه!!!

آقا مهدی عزیز به نظر من اصلا استفاده ی سوئی نشده از این رنگ.
این رنگ نماد اتحاد بین طرفداران میرحسین موسوی بود که قبل از انتخابات انتخاب شد.
الانم به خاطر اتفاقاتی که افتاده حساسیت های الکی روی این رنگ پیش اومده.
مثلا امروز توی بازی ایران سنگاپور صدا و سیما تماشاگرها رو نشون نمیداد به خاطر اینکه اکثرا سبز پوشیده بودن.
خودشون با این کارای اشتباهشون دارن حساسیت ها رو میبرن بالا.
اصلا باهاتون موافق نیستم.
در ضمن توی نظر سنجیتون و مطلبی هم که گذاشتین نظر شخصیتون رو اعمال کردین که کار درستی نیست.

*مینا*

کاربر فعال شیمی
حالا يه عده ( كه اينجا كاري نداريم كاراشون درسته يا غلط) اومدن اين سبز رو مال خودشون كردن.

و از اون دارن سوء استفاده مي كنن . انگار نه انگار كه بابا تعلق خاطري كه مردم به رنگ سبز داشتن دليلش خوبي و صداقت و اهل بيت و مجالس اهل بيت و .... بود

آره یه عده اومدن قداست رنگ سبز رو به بازی گرفتن ، البته من نمیگم این یه عده کیان ... ولی خب بدون هیچ حاشیه ای منظورم کسایی هستن که واقعا از رنگ سبز سوئ استفاده می کنن ( امیدوارم منظورم و به فکر خودتون منحرف نکنید ، با حاشیه صحبت نمیکنم ):razz:

این اصلا خوب نیس، ما تا قدیم به رنگ سبز احترام خاصی قائل بودیم ولی الان چی؟ ارزشش همونه ؟؟؟؟

بالا