سایر اخبار و رویداد های والیبالی

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی دیروز که مجری میگف تو امتیاز برابر میانگین ستارو محاسبه میکنن ... الان ما و آرژانتین هم امتیازیم ولی هم میانگین ستمون کمتره هم میانگین امتیازمون ... الان هم بالاتر از ارژانتینیم اونا 5من

فقط بردمون بیشتره ما 4 تا اونا 3 تا ...فک کنم تو امتیازای مساوی برد بشتر حساب بشه ...

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راستی دیروز که مجری میگف تو امتیاز برابر میانگین ستارو محاسبه میکنن ... الان ما و آرژانتین هم امتیازیم ولی هم میانگین ستمون کمتره هم میانگین امتیازمون ... الان هم بالاتر از ارژانتینیم اونا 5من

فقط بردمون بیشتره ما 4 تا اونا 3 تا ...فک کنم تو امتیازای مساوی برد بشتر حساب بشه ...

ما كه نفهميديم آخرش چطوري محاسبه ميشه.
روسيه رو نگاه كن تعداد برد و باختش با ما يكيه ولي اون 12 امتياز داره ما 9 تا
فكر كنم با تعداد برد و باخت مساوي ميانگين ست رو حساب ميكنن.نه؟

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز

اول برد محاسبه میشه...بعد چیزای دیگه...
در ضمن بردهای 3-0 یا 3-1 برای برنده 3 امتیاز و 3-2 برای برنده 2 وبرای بازنده 1 امتیاز داره...

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا ایولا ارژانتین هم بردیم

بازم بچه ها گل کاشتن تونستیم 3 بر 2 ارژانتین شکست دادیم

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سرفراز باشی میهن من................ای فدایت جان وتن من

Relampago

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا شکرت........ان شا ا... فردا هم آمریکا رو ببرن.......

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
با ایالات متحده یکشنبه داریم
چی میشه ببریم خاطره فوتبال دوباره زنده میشه

فکر کنم آمریکا از الان داره میلرزه

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه بچه ها مغرور نشن و تمرکزشونو همینطوری نگه دارن حتما میبریم...
با این شرایط بازی ما حتی میتونیم برزیل و روسیه رو هم ببریم فقط نباید بترسیم...

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من امروز زود بلندشدم درس بخونم
اما مگه عشق ب ایران گذاشت؟!
خدارو شکر که بردیم.
خدا کمکشون کنه تا.......

آخرین ویرایش:

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرفداران ایرانی مستقر در ژاپن، قهرمانان خود را برای تحقق رویای المپیک تشویق می کنند

طرفداران ایرانی مستقر در ژاپن، قهرمانان خود را برای تحقق رویای المپیک تشویق می کنند

طرفدارن ایران عطر و بوی خاصی به مسابقات داده اند
این تیتری هست که سایت مسابقات برای وصف تماشاگران ایرانی مسابقات (ایرانی های مقیم ژاپن) اانتخاب کرده.
http://www.fivb.org/EN/volleyball/c...Men/viewPressRelease.asp?No=33139&Language=en
طرفداران ایران می گویند: ما اینجا آمده ایم برای حمایت از بازیکنانمان، همانطور که در گذشته برای تشویق تیم های دیگر ایران که به ژاپن برای مسابقات بین المللی و یا آسیایی می آمدند. یکی از طرفدارن می گوید : ولاسکو مانند یک شعبده باز است ، او کسی هست که به پیشرفت سریع تیم ملی ما کمک کرده است است.

همین سایت گفته که این طرفداران از شهرهای مختلف ژاپن خودشون رو به اوزاکا محل برگزاری این دور از مسابقات رسانده اند و حتی عده ای 10-12 روز مسابقات رو مرخصی گرفته اند تا تمام بازیها رو از سالن ببینند.

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
only iran
درو بر همشون درود بر ایران درود بر ایرانی

واقعا دمشون گرم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر همه ي دوستان و ميهن پرستان....
خيلي خيلي خوشحالم....
آقا خرج كردن داره جواب ميده....
ايول ايول.....

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان ساعت 1 بامداده ایشالا 4 ـ5 ساعت دیگه خوشحال می بینمتون

خدایا کمک کن

alborz_2000

اخراجی موقت
به امید خدا، امریکا رو هم شکست میدیم. لذت میبرم، با شخصیت، با غیرت، نه مثل این فوتبالیستای بی خاصیت

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشالله برنده شن
نشن هم همه بهشون افتخار ميكنن
با اين بي توجهي كه فدراسيون بهشون داره گل كاشتن
درد و بلاشون بخوره تو سر فوتباليا كه پول ما رو اونجوري هدر مي دن جز ابروريزي و گند زدن هيچي ازشون بر نمياد

خدايا ميشه فردا خوشحالمون كني
من 100 تا صلوات مي فرستم:D

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا جوووووووووووون

خدا جوووووووووووون

وااااااااااااااااي
طرف مقابل امريكاست ديگه قضيه حياتي ميشه
خدايا روشون رو كم كنيم
ايشالا

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب متاسفانه زورمون به امریکا نرسید:)
امروز هر چی ضربه خوردیم سر سرویسای وحشتناکه اون بازیکن کچله:D امریکایی ها و دریافتهای ضعیف ما بود:redface:

بازم دستشون درد نکنه تلاش خودشونو کردن

بازی بعد فردا با چین

به امید برد در بازی های بعدی

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط ست 3 رو دیدم واقعا بد بازی میکردن به قول آقا شهرام اون کچله سرویس میزدااااا ....
غیر از اون دفاع روی تورمون هم ضعیف بود حتی 1 درصد هم فکر نمیکردن شاید پاسور امریکا بخواد پاس سرعتی بده ( حتی وقتی 2 تا پشت سرهم سرعتی زدن و ما دفاعمون نپرید برای بار سومم همین کار تکرار شد) خیلی بده 3 تا کوئن پشت سرهم از یه نقشه حمله استفاده کنن و باز ما نتونیم دفعش کنیم...

در هر صورت گذشت و نمیشه کاریش کرد ... شاید این باخت لازم بود تا بچه ها دچار غرور کاذب نشن و زودتر به خودشون بیان و انشاالله تو بازیای بعد جبران کنن;)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
این باختو بهمتون تبریک میگم.:w23:
:w26:
امروز بچه های ما اصلا خوب نبودن البته اونا این اجازه رو به بچه های ما ندادن.(همون کچله استنلی)(مربی ناراضی بود)
امیدوارم بچه های ماروحیه شونو ازدست ندن و واسه بازی های بعدی خوب بازی کنن.
بامید پیروزی ها و شگفتی های بعد.

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی میشد اگه امریکا رو میبردیم ؟؟ انصافا لحظه ای که فهمیدم باخته ...... اینقدر ناراحت شدم