سایر اخبار و رویداد های والیبالی

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
عبادی پور چه توی بازی های قبل چه توی این بازی دریافت اولش از سایر دریافت کننده های قدرتی ما بدتر بوده.
کلا بازیکنان ما به خصوص دریافت کننده های قدرتیمون ثبات ندارن.

طبق چه اماری شما میگید تو این بازی این طور بوده؟
طبق امار فدراسیون جهانی از این بازی عبادی پور 62 درصد موفقیت در دریافت داشته یعنی بعد از قائمی - 66 درصد - دومین دریافت کننده برتر ما بوده...
روس ها تو دریافت از ما ضعیف تر بودند و بهترین دریافت کننده اون ها 65 درصد - ساوین - و دومی - ارماتف - 60 درصد موفقیت داشتند...

به طور کلی ملی پوشای ما تو دریافت اول خیلی بهتر از روس ها بودند -موفقیت 62 درصد به 52 درصد

پ.ن: برای من به شخصه معلوم شد چرا کواچ عبادی پور رو به زمین اورده....منتها مشکلم با وقت استراحت هاش هنوز پابرجاست!

واقعا دیگه حالم از این صدا و سیما بهم میخوره خودشون خجالت نمیکشن اینقد صحنه آهسته امتیازای نیم ساعت پیش رو پخش میکنن ؟ طوری پخشش میکنن ادم پشیمون میشه از اینکه نشسته یه بازی ببینه بخدا مردم ما اینقدم عقده ای نیستن که با دیدن دو تا دختر که فقط موهاشون معلومه به گناه بیفتن بس کنید مسخره بازی رو .دیگه خود گزارشگر هم قاطی کرده بود بنده خدا نمیدونست چجوری گزارش کنه. اونم از بازی قبلی با لهستان نیم ساعت به مردم دروغ گفتن که تصاویر به دستمون نمیرسه تصاویر کیفیت نداره چقدر راحت دروغ میگن

بازی های کشورمون رو از شبکه 3 میبینم سایر رو از شبکه دیگه ای که حق پخش داره خداوکیلی تو اون چند دقیقه هم زدم اون یکی شبکه داشت تیزر سایر برنامه های ورزشی رو پخش میکرد و ارتباطش قطع بود... پس زود قضاوت نکنیم....

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بازی های کشورمون رو از شبکه 3 میبینم سایر رو از شبکه دیگه ای که حق پخش داره خداوکیلی تو اون چند دقیقه هم زدم اون یکی شبکه داشت تیزر سایر برنامه های ورزشی رو پخش میکرد و ارتباطش قطع بود... پس زود قضاوت نکنیم....
من از یکی دیگه که بازی رو از شبکه لهستان دیده بود شنیدم که بدلیل اینکه نمیخواستن اون قسمتای اولش رو پخش کنن پخشش نکردن . یعنی سانسورش کردن
بهرحال این مسئله مهم نیست مهم اینه که الان دارن به بدترین شکل پخشش میکنن کل بازی رو داشتیم حرکت آهسته میدیدیم !

مسعود.م

کاربر ممتاز
من از یکی دیگه که بازی رو از شبکه لهستان دیده بود شنیدم که بدلیل اینکه نمیخواستن اون قسمتای اولش رو پخش کنن پخشش نکردن . یعنی سانسورش کردن
بهرحال این مسئله مهم نیست مهم اینه که الان دارن به بدترین شکل پخشش میکنن کل بازی رو داشتیم حرکت آهسته میدیدیم !

انصافا بازی با لهستان هم کانال ارتباطی قطع شد به نحوی که شبکه 3 مجبور شد بخشی از بازی رو از شبکه ورزشی لهستان پخش کنه...

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
انصافا مردونه جنگیدن...دمشون گرم....کی فکرشو میکرد بتونن از این روسای چغر و بد بدن 2 ست بگیرن؟؟!!
این موزرسکی که صبحونه فکر کنم نون پنیر نردبوم میخوره!!!! البته نون قدشو میخوره ها وگرنه انگشت کوچیکه غفور هم نمیشه.....
ولی خداوکیلی والیبال روس ها واقعا قویه نباید انتظار بیش از حد داشته باشیم........من با نظر دوستمون که گفتن اینا نتیجه عملکرد ولاسکوئه مخالفم...درسته ولاسکو پایه گذارِ والیبال حرفه ای بود ولی به نظرم کواچ هم داره خوب کار میکنه .... از همین روس ها زمان ولاسکو فقط تونسته بودیم 1 ست بگیریم ولی الان 2 ست اونم با این کیفیت بازی
البته اشتباهاتی داشت تو ست 5.... آخه یکی نیست بگه کواچ جان وقتی 4 امتیاز جلوییم، بعد آقای موزرسکی میاد تپ و تپ سرویس میزنه، خیلی خجسته هی امتیاز میگیره، یه تایم اوت بگیر دیگه برادر من..... عبادی پور هم باید میکشید بیرون تو این ست...
ولی ست 4 ترکوندنا... دمشون گرم خصوصا غفور کارش بیسته....میرزا جانپورم زیاد رو دور نبود دیروز... عبادی پور هم نمیدونم من اینجوریم...میبینمش استرس میگیرم...یه ترسی تو چهرشه!
حالا میگم خوب شد میخائیلوف نبود!!!
.
.
و ما اندر خمِ تصویر آهسته ایم!!!!
از همه اینا گذشته... من عاشق این جمله ام " تور مانع عبور توپ میشه "

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی اگه ایران تو گروهش دوم بشه خیلی بد میشه
چون اونطرف هم ایتالیا مسلمن اول میشه میوفته با ایتالیا کارمون سخت میشه
چرا دیشب ویدیو چک استفاده نشد آخه؟؟؟؟من عاشق ویدیو چک ام
میگن طرف اینقد سحری رو نزدیک اذان صبح خورده که فرشته ها درخاست ویدیو چک کردن!!!

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آمار تحليلي واليبال ايران برابر روسيه

آمار تحليلي واليبال ايران برابر روسيه

امير غفور در پايان اين ديدار امتيازآورترين بازيکن ايران شد؛ او در اين بازي 30 امتياز براي تيم ايران کسب کرد. بعد از وي فرهاد قائمي 14 امتياز براي تيم ملي واليبال ايران به دست آورد. براي روسيه نيز ديميتري موزرسکي 20 امتياز کسب کرد.

* آمار عملکرد ملي‌پوشان ايران در بخش‌هاي حمله، دفاع و سرويس به اين شرح است:

در بخش حمله امير غفور از مجموع 53 حمله، توانست 29 امتياز براي ايران به ارمغان بياورد. پس از غفور، فرهاد قائمي از 21 حمله خود موفق شد 10 امتياز کسب کند. محمد موسوي هم در اين بازي 14 حمله انجام داد و موفق به کسب 8 امتياز براي ايران در بخش هجومي شد. در حالي که شهرام محمودي به علت مصدوميت نتوانست تيم ايران را همراهي کند، امير غفور در اين مسابقه کاملاً جالي خالي وي را پر کرد.

در دفاع عادل غلامي در تيم ايران از مجموع 18 دفاع خود توانست 3 امتياز کسب کند و پس از وي، فرهاد قائمي 4 دفاع انجام داد که موفق به کسب 2 امتياز شد. امير غفور هم 10 دفاع انجام داد و توانست تنها يک امتياز براي ايران به ارمغان بياورد.

در سرويس‌ها فرهاد قائمي از 17 بازي که پشت خط سرويس قرار گرفت موفق شد 2 امتياز مستقيم کسب کند. سيد محمد موسوي عراقي هم 15 بار سرويس زد و توانست 2 امتياز براي ايران کسب کند. سعيد معروف هم از 23 سرويس موفق به کسب تنها يک امتياز شد. اين امتيازها در حالي براي ايران کسب شد که در تيم روسيه تنها يک امتياز از سرويس مستقيم براي آنها حاصل شد.

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انصافا بازی با لهستان هم کانال ارتباطی قطع شد به نحوی که شبکه 3 مجبور شد بخشی از بازی رو از شبکه ورزشی لهستان پخش کنه...

حالا بضی جاهاش قط شده طوری نیست!والا اونجا هم که قط نیس همش دارن صحنه اهسته پخش میکنن یهو بازی میاد میبینیم 5و6 امتیاز اصن عوض شده

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی اگه ایران تو گروهش دوم بشه خیلی بد میشه
چون اونطرف هم ایتالیا مسلمن اول میشه میوفته با ایتالیا کارمون سخت میشه
چرا دیشب ویدیو چک استفاده نشد آخه؟؟؟؟من عاشق ویدیو چک ام
میگن طرف اینقد سحری رو نزدیک اذان صبح خورده که فرشته ها درخاست ویدیو چک کردن!!!

آره باید سعی کنیم به عنوان تیم اول بریم بالا چون اگه تیم دوم بشیم با ایتالیا باید مسابقه بدیم چون ایتالیا 3-0 امریکا رو زد و مطمئنا استرالیا رو هم میزنه اگر ما با ایتالیا در نیمه نهایی بیفتیم کار سخت میشه فقط در یه صورت ما میتونیم تیم اول بشیم اینکه برزیل روسیه رو ببره و ما هم برزیلو ببریم ..... فکر کنم اینطوری باشه...

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرمربی روسیه: بازیکنانم احمق هستند!

سرمربی روسیه: بازیکنانم احمق هستند!

آندره‌ وورونکوف پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل ایران در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال اظهار داشت: در گروه سختی قرار داریم چون ایران و برزیل تیم‌های قدرتمندی هستند. ایران در این بازی بالاتر از 100 درصد بازی و بسیار خوب کار کرد.

او ادامه داد: بازیکنان من احمق هستند و احمقانه رفتار کردند و هر نکته تاکتیکی که می‌گفتم دقیقا بر عکس آن را انجام می‌دادند.

سرمربی تیم ملی والیبال روسیه گفت: شاگردانم در بازی مقابل ایران مغرورانه بازی کردند و اگر در ست پنجم تغییر تاکتیکی نمی‌دادم بازی را باخته بودیم.

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیروزی ایتالیا برابر آمریکا با درخشش زایتسف

پیروزی ایتالیا برابر آمریکا با درخشش زایتسف

ایتالیا که در این دیدار از حمایت پرشور تماشاگران خود سود می برد شروعی طوفانی داشت و موفق شد در دو ست اول 25 بر 22 و 25 بر 21 به برتری دست پیدا کند.

در ست سوم امریکا موفق شد از میزبان پیشی بگیرد و این برتری را تا آخرین امتیازات این ست حفظ کرد. اما در امتیاز 24 بر 22 به سود امریکا، ایوان زایتسف که درخشش خوبی در این مسابقه داشت در خط سرویس قرار گرفت و با زدن چهار سرویس غیر قابل مهار ایتالیا را در این ست 26 بر 24 به پیروزی رساند تا میزبان این رقابت ها در اولین دیدار خود در این مرحله سه بر صفر برنده شود و سه امتیاز با ارزش از امریکا تیم اول گروه دوم دور مقدماتی تصاحب کند.

چه میکنه زایتسف!!!

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق چه اماری شما میگید تو این بازی این طور بوده؟
طبق امار فدراسیون جهانی از این بازی عبادی پور 62 درصد موفقیت در دریافت داشته یعنی بعد از قائمی - 66 درصد - دومین دریافت کننده برتر ما بوده...
روس ها تو دریافت از ما ضعیف تر بودند و بهترین دریافت کننده اون ها 65 درصد - ساوین - و دومی - ارماتف - 60 درصد موفقیت داشتند...

به طور کلی ملی پوشای ما تو دریافت اول خیلی بهتر از روس ها بودند -موفقیت 62 درصد به 52 درصد

پ.ن: برای من به شخصه معلوم شد چرا کواچ عبادی پور رو به زمین اورده....منتها مشکلم با وقت استراحت هاش هنوز پابرجاست!

میشه لینکش رو برام بفرستی.
همونطور که بهروز عطایی عاشق میلاد عبادی پور بوده و هست کواچ هم از میلاد خوشش میاد.
بازیکن اینده داریه ولی نباید توی این تورنمنت به این مهمه کسب تجربه کنه.
میتونست ازش در بازیهای اسیایی اینچئون استفاده کنه.
میلاد عبادی پور هر چی توپ دریافت کرد کج و کوله رسید به بیچاره معروف.
اگه دریافت عبادی پور خوبه پس چرا همش روس ها میزدن تو دست عبادی پور!
یه صحنه دقیقا یادم نیست ست چندم بود.
عبادی پور یه توپ دریافت کرد سعید معروف دو متر با طور فاصله داشت کوتاه انداخت برای غلامی!!!
کلا دریافت کننده قدرتی توی یه سطح خیلی داریم ولی هیچکدومشون خیلی تراز اول نیستن.
انصافا امسال توی لیگ یکی از بدترین سال های پوریا فیاضی بوده.
نمیدونم برای چی دعوت شده!
پوریا فیاضی دو سال پیش زمانی که توی سایپا بود فوق العاده بود ولی پوریا فیاضی شهرداری خیلی ضعیف بود.

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ست 4م رو که بردیم و ست 5م رو 1-5 جلو افتادیم من فکر کردم صد در صد برنده ایم ولی خیلی راحت اجازه دادیم اونا 5 امتیاز بگیرن و 6-5 بشه . و بی تجربگی کواچ بود که وقت استراحت هم درخواست نکرد تا اونا راحت از ما جلو بزنن
خیلی حیف شد میتونستیم ببریم .
افرین به غفور وقتی شهرام محمودی مصدوم شد فکر نمیکردم کسی بتونه اینطوری جاشو پر کنه غفور واقعا عالی بود عبادی پور بی تجربه بود و خوب نبود
اون شماره 13 چی بود دیگه تو حالت عادی بالای تور بود لازم نبود دستاشو بلند کنه
:surprised: اونو نداشتن امکان نداشت ببرن
واقعا دیگه حالم از این صدا و سیما بهم میخوره خودشون خجالت نمیکشن اینقد صحنه آهسته امتیازای نیم ساعت پیش رو پخش میکنن ؟ طوری پخشش میکنن ادم پشیمون میشه از اینکه نشسته یه بازی ببینه بخدا مردم ما اینقدم عقده ای نیستن که با دیدن دو تا دختر که فقط موهاشون معلومه به گناه بیفتن بس کنید مسخره بازی رو .دیگه خود گزارشگر هم قاطی کرده بود بنده خدا نمیدونست چجوری گزارش کنه. اونم از بازی قبلی با لهستان نیم ساعت به مردم دروغ گفتن که تصاویر به دستمون نمیرسه تصاویر کیفیت نداره چقدر راحت دروغ میگن

بازی با لهستان رو نمیدونم ولی دیروز بازی با روسیه
من بعد از اینکه شبکه 3 اعلام کرد رو به سایتای اینترنتی پخش زنده بردم اونا هم قطع بودن
یعنی این مشکل از مرکز بودِ

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حیف شد!
ست 4 ام اونقدر جنگیدن و ست پنجم رو راحت واگذار کردن :|

در مورد بازی امشب هم، امیدوارم هرکدوم برنده شد، با 3 امتیاز برنده بشه (مخصوصاً برزیل، هرچند که بعیده) .

و ما اندر خمِ تصویر آهسته ایم!!!!
از همه اینا گذشته... من عاشق این جمله ام " تور مانع عبور توپ میشه "

دقیقاً :D

مسعود.م

کاربر ممتاز
میشه لینکش رو برام بفرستی.
همونطور که بهروز عطایی عاشق میلاد عبادی پور بوده و هست کواچ هم از میلاد خوشش میاد.
بازیکن اینده داریه ولی نباید توی این تورنمنت به این مهمه کسب تجربه کنه.
میتونست ازش در بازیهای اسیایی اینچئون استفاده کنه.
میلاد عبادی پور هر چی توپ دریافت کرد کج و کوله رسید به بیچاره معروف.
اگه دریافت عبادی پور خوبه پس چرا همش روس ها میزدن تو دست عبادی پور!
یه صحنه دقیقا یادم نیست ست چندم بود.
عبادی پور یه توپ دریافت کرد سعید معروف دو متر با طور فاصله داشت کوتاه انداخت برای غلامی!!!
کلا دریافت کننده قدرتی توی یه سطح خیلی داریم ولی هیچکدومشون خیلی تراز اول نیستن.
انصافا امسال توی لیگ یکی از بدترین سال های پوریا فیاضی بوده.
نمیدونم برای چی دعوت شده!
پوریا فیاضی دو سال پیش زمانی که توی سایپا بود فوق العاده بود ولی پوریا فیاضی شهرداری خیلی ضعیف بود.

خب این امار تحلیلی بازی هست

عبادی پور تو بازی دیشب یکی از بهترین بازی های این چند سالش اخیرش رو پشت سر گذاشت
میگم بهترین چون من بازی های قبل روس ها رو دیدم... دیدم دریافت اول صربستان و امریکا و بلغارستان چطور بوده! و دریافت اول ما چطور...

تا قبل از این بازی فیاضی و قائمی کنار هم بازی نکرده بودن و من همیشه این انتقاد رو به کواچ داشتم منتهی وقتی دیشب این ترکیب رو گذاشت دیدیم نتیجه خاصی نداره!
فیاضی با اون فیاضی رویایی بازی 2 سال پیش با لهستان واقعا فاصله داره... بازیکنی که بعد از اون بازی فدراسیون جهانی ستاره جدید والیبال جهان معرفیش کرد... و همه رو به یاد جیبا معروف انداخت...

بازم تکرار میکنم اگر عبادی پور عملکرد دیشب رو دوباره تکرار کنه واقعا به اینده قدرت زن های کشورمون امیدوار باشیم
هر چند که سعید شیرود قربانی که دریافت خوبی داره میتونه در اینده به عنوان ذخیره عبادی پور در تیم ملی به کار گرفته بشه... به قول ایرج مظفری شیرود نحوه دریافت رو کاملا اصولی و با خطای کم یاد گرفته....

پیوست ها

• P3-049.pdf
    63.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

مسعود.م

کاربر ممتاز
بچه ها بازی چیشد ؟؟؟ ما مهمون داشتیم نفهمیدم ...........

روسیه 3 به 2 بازی رو برد... روسیه 2 امتیاز و تیم کشورمون 1 امتیاز از بازی اول دارند

هرچند روس ها فعلا یک ست تو بازی دوم به برزیل باختند...

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روسیه 3 به 2 بازی رو برد... روسیه 2 امتیاز و تیم کشورمون 1 امتیاز از بازی اول دارند

هرچند روس ها فعلا یک ست تو بازی دوم به برزیل باختند...

خیلی ممنون ...........

انشالله بازیای بعد خدا با ما یار و برد مال ما میشه ............

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب این امار تحلیلی بازی هست

عبادی پور تو بازی دیشب یکی از بهترین بازی های این چند سالش اخیرش رو پشت سر گذاشت
میگم بهترین چون من بازی های قبل روس ها رو دیدم... دیدم دریافت اول صربستان و امریکا و بلغارستان چطور بوده! و دریافت اول ما چطور...

تا قبل از این بازی فیاضی و قائمی کنار هم بازی نکرده بودن و من همیشه این انتقاد رو به کواچ داشتم منتهی وقتی دیشب این ترکیب رو گذاشت دیدیم نتیجه خاصی نداره!
فیاضی با اون فیاضی رویایی بازی 2 سال پیش با لهستان واقعا فاصله داره... بازیکنی که بعد از اون بازی فدراسیون جهانی ستاره جدید والیبال جهان معرفیش کرد... و همه رو به یاد جیبا معروف انداخت...

بازم تکرار میکنم اگر عبادی پور عملکرد دیشب رو دوباره تکرار کنه واقعا به اینده قدرت زن های کشورمون امیدوار باشیم
هر چند که سعید شیرود قربانی که دریافت خوبی داره میتونه در اینده به عنوان ذخیره عبادی پور در تیم ملی به کار گرفته بشه... به قول ایرج مظفری شیرود نحوه دریافت رو کاملا اصولی و با خطای کم یاد گرفته....

از اینکه میلاد عبادی پور آینده درخشانی داره شکی نیست. البته بسته به نوع زندگی اش هم داره. با توجه به شناختی که من توی این سه سال از میلاد عبادی پور در خارج از زمین بازی دارم پسریه که نسبت به بقیه والیبالیست ها زندگی سالم تری داشته.
اگه به این آمار توجه کنی میلاد عبادی پور توی سه ست که بازی کرده 29 توپ رو دریافت کرده و قائمی که کل 5 ست بازی رو بوده 33 توپ دریافت کرده که این نشون میده روس ها هم از ضعف عبادی پور در دریافت اول اگاه بودن و اکثر سرویس هاشون رو سمت عبادی پور میزدن.
دوست عزیز من اینو نمیگم اکثر دوستانی که توی این تایپیک نظر دادن به این مسئله اذعان داشتن که عبادی پور در دریافت اول نه تنها توی این بازی بلکه توی تورنمنت مشکل داشته.
خداییش شما دیشب بازی رو مطمئنن دیدی. اکثر توپهای که عبادی پور دریافت میکرد سعید معروف رو به مشکل مینداخت به خصوص در ست پنجم.
در مورد فیاضی باید بگم انصافا فکرش رو هم نمیکرد امسال با این بازی های بدی که توی لیگ انجام داد به تیم ملی دعوت بشه.
سعید شیرود بدون شک پدیده این فصل لیگ ایران بود. میتونست به جای فیاضی کمک حال تیم باشه. البته بازم نظر بنده این است که بهتره از جوون های امثال شیرود عبادی پور فائزی و... در بازی های که اهمیت کمتری داره استفاده بشه.

مسعود.م

کاربر ممتاز
از اینکه میلاد عبادی پور آینده درخشانی داره شکی نیست. البته بسته به نوع زندگی اش هم داره. با توجه به شناختی که من توی این سه سال از میلاد عبادی پور در خارج از زمین بازی دارم پسریه که نسبت به بقیه والیبالیست ها زندگی سالم تری داشته.
اگه به این آمار توجه کنی میلاد عبادی پور توی سه ست که بازی کرده 29 توپ رو دریافت کرده و قائمی که کل 5 ست بازی رو بوده 33 توپ دریافت کرده که این نشون میده روس ها هم از ضعف عبادی پور در دریافت اول اگاه بودن و اکثر سرویس هاشون رو سمت عبادی پور میزدن.
دوست عزیز من اینو نمیگم اکثر دوستانی که توی این تایپیک نظر دادن به این مسئله اذعان داشتن که عبادی پور در دریافت اول نه تنها توی این بازی بلکه توی تورنمنت مشکل داشته.
خداییش شما دیشب بازی رو مطمئنن دیدی. اکثر توپهای که عبادی پور دریافت میکرد سعید معروف رو به مشکل مینداخت به خصوص در ست پنجم.
در مورد فیاضی باید بگم انصافا فکرش رو هم نمیکرد امسال با این بازی های بدی که توی لیگ انجام داد به تیم ملی دعوت بشه.
سعید شیرود بدون شک پدیده این فصل لیگ ایران بود. میتونست به جای فیاضی کمک حال تیم باشه. البته بازم نظر بنده این است که بهتره از جوون های امثال شیرود عبادی پور فائزی و... در بازی های که اهمیت کمتری داره استفاده بشه.

من نمیگم عبادی عالیه! بلکه عملکرد دیشبش نشون میده موفق بوده....امار بازی هم به صحبت های من صحه میزاره اماری که من باهاش زندگی میکنم و کارم تحلیلش هست;)

به هرحال روس ها این شناخت رو داشتند منتها براشون اون طور که میخواستن نتیجه نداد! زمانی که زرینی هم بازی میکرد اکثر سرویس ها اون رو هدف قرار میدادن

پس ابهام شما در مورد عملکرد عبادی پور برطرف شده:smile:

اول درباره موفقیت در امار ابهام داشتید و حالا به نظر جمع اشاره میکیند:surprised:

نظر همه دوستان قابل احترام هست:gol:

به پست های گذشته تاپیک رجوع کنی میبینی که یکی از منتقدین اصلی عبادی پور - به خصوص در بازی ایتالیا - خود من بودم;)

ولی ایا در این بازی امار درست تر به ما کمک میکنه یا نظر دوستداران والیبال؟

من شرایط زندگی سید محمد موسوی رو بهتر از عبادی پور میبینم چرا که یک پدر مربی - چه اخلاقی چه فنی در کنارش هست - کسی که مربی خودم هم بوده:smile:

جوانان باید میدان های بزرگ رو ببینند تا آبدیده بشن....
لیگ جهانی در مقابل قهرمانی جهان و المپیک آنچنان تورنمنت مهمی هم نیست و اتفاقا محل اصلی برای میدان دادن به جوانانی مثل شیرودقربانی - وادی - و در اینده حکمتی و معنوی نژاد هست

همون نکته ای که مربی بزرگی مثل آنتیگا بهش اشاره کرد و گفت هدف ما مسابقات قهرمانی جهان هست

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیگم عبادی عالیه! بلکه عملکرد دیشبش نشون میده موفق بوده....امار بازی هم به صحبت های من صحه میزاره اماری که من باهاش زندگی میکنم و کارم تحلیلش هست;)

به هرحال روس ها این شناخت رو داشتند منتها براشون اون طور که میخواستن نتیجه نداد! زمانی که زرینی هم بازی میکرد اکثر سرویس ها اون رو هدف قرار میدادن

پس ابهام شما در مورد عملکرد عبادی پور برطرف شده:smile:

اول درباره موفقیت در امار ابهام داشتید و حالا به نظر جمع اشاره میکیند:surprised:

نظر همه دوستان قابل احترام هست:gol:

به پست های گذشته تاپیک رجوع کنی میبینی که یکی از منتقدین اصلی عبادی پور - به خصوص در بازی ایتالیا - خود من بودم;)

ولی ایا در این بازی امار درست تر به ما کمک میکنه یا نظر دوستداران والیبال؟

من شرایط زندگی سید محمد موسوی رو بهتر از عبادی پور میبینم چرا که یک پدر مربی - چه اخلاقی چه فنی در کنارش هست - کسی که مربی خودم هم بوده:smile:

جوانان باید میدان های بزرگ رو ببینند تا آبدیده بشن....
لیگ جهانی در مقابل قهرمانی جهان و المپیک آنچنان تورنمنت مهمی هم نیست و اتفاقا محل اصلی برای میدان دادن به جوانانی مثل شیرودقربانی - وادی - و در اینده حکمتی و معنوی نژاد هست

همون نکته ای که مربی بزرگی مثل آنتیگا بهش اشاره کرد و گفت هدف ما مسابقات قهرمانی جهان هست

نتیجه نداده!!!
بازی دیشب رو کی برد؟
ست آخر با دریافت های ناقص کی ما بازی رو وا دادیم؟
یه ابهامی هنوز توی این آمار وجود داره. توی این آمار ننوشته که اگه هنرنمایی سعید معروف و امیر غفور نبود دیشب چه بر سر ما میومد. ننوشته که توپ های که عبادی پور دریافت میکرد همه ناقص به معروف میرسید.
منظور من موسوی نبود. هستن همین بازیکن های که دیشب داشتم بازی میکردن قلیون و سیگار و مشروب خراکشنه.
خوش به حالتون که پدر محمد موسوی مربی شماست.
البته نباید نقش ایوان بوگانیکوف در رشد والیبال محمد موسوی رو فراموش کنیم.

برزیل هم سه بر یک روسیه رو برد.

مسعود.م

کاربر ممتاز
نتیجه نداده!!!
بازی دیشب رو کی برد؟
ست آخر با دریافت های ناقص کی ما بازی رو وا دادیم؟
یه ابهامی هنوز توی این آمار وجود داره. توی این آمار ننوشته که اگه هنرنمایی سعید معروف و امیر غفور نبود دیشب چه بر سر ما میومد. ننوشته که توپ های که عبادی پور دریافت میکرد همه ناقص به معروف میرسید.
منظور من موسوی نبود. هستن همین بازیکن های که دیشب داشتم بازی میکردن قلیون و سیگار و مشروب خراکشنه.
خوش به حالتون که پدر محمد موسوی مربی شماست.
البته نباید نقش ایوان بوگانیکوف در رشد والیبال محمد موسوی رو فراموش کنیم.

برزیل هم سه بر یک روسیه رو برد.

روس ها 3 امتیاز رو میخواستند هرچند ما بازی دیشب رو ما به کم تجربگی کواچ باختیم...
همین بازی امشب تو اواخر ست چهارم که پاولف و موزیرسکی پشت سرویس رفتن به محض این که یک امتیاز با دریافت ناقص گرفتند رزنده وقت استراحت گرفت و اجازه نداد روس ها بتونن جبران کنند
کاری که ما تو ست پنجم نکردیم!
حداکثر میشد یک دریافت کننده اضافه کنیم که نکردیم!

بله متاسفانه!!

مربی من بودند یک زمانی...منتها چه اخلاقی چه فنی خیلی خوب هستن :smile: بازیکنان زیادی هم تحویل دادند...
بله مربی های پایه ای خارجی که قبلا داشتیم توانایی خوبی داشتن...

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بنظرتون ما میتونیم برزیل رو ببریم ؟
حیف شد اگه بازی قبل رو 3 2 برده بودیم الان صعودمون قطعی بود :(

مسعود.م

کاربر ممتاز
سلام مجدد به دوستداران والیبال:gol:
طاعات و عبادات در این ماه عزیز قبول درگاه حق:gol:

در این شب های پربرکت قدر التماس دعا دارم:gol:

به بازی سرنوشت ساز با برزیل میرسیم...
این برزیل با برزیلی که 4 بازی با اون انجام دادیم خیلی فرق میکنه... تیمی که ایتالیا رو با تمام نفراتش دوبار و با امتیاز کامل شکست بده و دیشب در برابر روسیه بازی درخشانی رو از خودش به نمایش بزاره مدعی شماره 1 قهرمانی در لیگ جهانی امسال هست

اما با یک بازی منطقی و حساب شده میشه این تیم رو شکست داد تو بازی دیشب دو نکته به چشم میومد : اول دریافت خوب و بعد اسپک های عالی والاس

اگر ما فرض رو بر این بگیریم که دریافت اول خوب و به دنبالش تنوع در خط حمله داشته باشیم

تقریبا تمام راه های پیروزی بر برزیل در یک نکته خلاصه میشه : سرویس عالی...
ما باید تمام تلاشمون رو انجام بدیم تا توپ های ارسالی پاسور برای والاس رو از روی تور دور کنیم! تخصص این بازیکن زدن توپ هایی است که دقیقا به روی تور فرستاده میشه و با توجه به این که به بالاترین نقطه توپ ضربه میزنه - به قول والیبالی ها دستش رو خیلی از بالا میگیره - عموما نه از کنار بلکه از روی دست مدافعین ما توپ هاش رو تبدیل به امتیاز میکنه!
عامل موفقیت دیشب برزیلی ها همین بود... یعنی با دریافت خوب و به دنبالش ارسال های پاس های با سرعت بالا موزیرسکی و ولویچ دفاع وسط های روسیه رو از مدار دفاع روی تور خارج میکردند... بنابراین امشب نباید بزاریم این کار رو برای سید محمد موسوی و عادل غلامی انجام بدن...

ما برای این که دریافت اول برزیلی ها رو دچار مشکل کنیم - طبق امار تحلیلی دریافت این تیم و با توجه به درصد خطا - باید سرویس ها رو روی ساعدهای موریلو دریافت کننده قدرتی برزیل بزنیم... تقریبا میشه گفت این تنها راه پیروزی بر برزیل آماده است

ان شاء الله با ارائه یک بازی زیبا برزیل رو شکست بدیم و به نیمه نهایی برسیم:gol:

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
واليبال ايران رکورددار بيشترين حضور تماشاگر شد

واليبال ايران رکورددار بيشترين حضور تماشاگر شد

به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، بر اساس اعلام دپارتمان ليگ جهاني واليبال با توجه به بررسي گزارشات موجود، ايران در بين 28 کشور حاضر در ليگ جهاني از لحاظ حضور تماشاگران با آمار 72 هزار نفر تماشاگر در 6 مسابقه رتبه اول را کسب کرد.

پس از ايران لهستان با 70 هزار نفر در رده دوم ايستاد.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايران با آمريکا، لهستان و روسيه همگروه شد

ايران با آمريکا، لهستان و روسيه همگروه شد

به نقل از سايت فدراسيون واليبال، با انجام قرعه‌کشي در اجلاس دپارتمان ليگ جهاني واليبال، تيم ملي ايران در ليگ جهاني 2015 در گروه دوم اين رقابت‌ها با تيم‌هاي آمريکا، لهستان و روسيه همگروه شد.

در گروه يک اين رقابت‌ها هم تيم‌هاي ايتاليا، برزيل، صربستان و استراليا قرار گرفتند.

بر اين اساس تيم ملي آمريکا در هفته اول اين رقابت‌ها طي روز‌هاي 29 و 31 ماه مي (8 و 10 خرداد 1394) ميزبان مردان واليبال ايران است و تيم کشورمان در هفته‌هاي بعد به ترتيب ميهمان لهستان و روسيه است. بدين ترتيب ايران در 3 هفته ابتدايي ليگ جهاني سال‌ آينده، 6 بازي اول خود را خارج از خانه برگزار مي‌کند و در 3 هفته دوم طي 6 مسابقه به ترتيب ميزبان آمريکا، لهستان و روسيه خواهد بود.

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این از 300 تا فوش برا روسا بدترِ
تو این گروه ایران اول بشه
وای وای وای
.
.
.
راستی فردا بازی همین موقعس دیگه ؟
میریم برا آمریکا دیگه