سایتی برای ارسال SMS مجانی و واقعا نامحدود!

Schneider

مدیر بازنشسته
سلام به همه دوستان
سایت زیر رو دقایقی پیش تست کردم؛
نه ثبت نام میخواد نه پول و نه شارژ هزینه و نه حتی اتلاف وقت!! (پس چی میخواد؟؟!! :surprised:)
جواب:
به این آدرس که سایتی غیر ایرنیست رفته و شماره تلفن مقصد خود را بصورت :
98912XXXXXXX​
در اولین کادری که در وسط صفحه است وارد بفرمایید و متن فینگلیشی SMS رو در کادر پایین آن نوشته و کد نمایش داده شده رو عینا در کادر خودش وارد کنید و دکمه زیر همین کادر اخیر رو فشار بدید.
دقت بفرمایید که:
1) متن فینگلیشی که مینویسید ترجیحا همون تعداد کارکترهای یک متن انگلیسی یا کمتر باید باشه!( دلیل: خود سایت نامش رو در انتهای SMS مختصرا مینویسه!)
2) کدی که به شما نمایش داده میشه برای وارد کردن، فقط 90 ثانیه معتبره و بعد باید درخواست کد کنید(با Refresh صفحه)....بنابراین بنظر من متن SMS خودتون رو در Notepad بنویسید و بعد Cut یا Copy بفرمایید در محل نوشتن متن Paste نمایید تا سریعتر پیش بروید.
3) برای Operator اول که براحتی جواب میده....اگر دوستان تست بفرمایند ببینند که به پیش شماره های​
98935XXXXXXX
و
98936XXXXXXX​
هم آیا درست ارسال میکنه متن فینگلیشی رو یا خیر و نتیجه رو در نظرات در همین جا بیان کنند....ممنون میشم(ویم).
5) اگر واقعا سایتهایی یا نرم افزارهایی برای ارسال SMS رایگان و بی دردسر و واقعا نامحدود که خودتون امتحانش کردید، سراغ دارید.....به سایر دوستان در این تایپیک معرفی بفرمایید.
4) دوستان، من نیتم از معرفی این سایت کمک به کاهش هزینه SMS هاتون بود....پس خواهش میکنم بیاید همیشه به انسانهای دیگه، به شخصیتشون، به روحیشون، احترام بگذاریم و از امکانات در دسترسمون به نام نامی انسانیت در جهت منفی و آزاردهنده استفاده نکنیم.​

آخرین ویرایش:

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه دونه باسه خودم فرستادم
FROM رو که می زنه DEVINO.SMS
آخر پیام هم که آدرس سایت رو می زنه!

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله.
واسه منم کار نکرد.
نه 912-935-937
هیچکدومش

archi_arch

مدیر بازنشسته
و من همچنان منتظر دریافت اس ام اس ارسالی خودم هستم!!!:w05:

archi_arch

مدیر بازنشسته
آرچی جان میخوای شماره موبایلتو بده.....خودم برات میفرستم!!! :D
خوب هدف اینه که شماره نیفته! وگرنه چه کاریه!:w05:
بعدشم! من حاضر به تبعیض نیستم! پس بقیه چی؟! اومدیمو کار منو راه انداختی بقیه که اومدن اینجا واین تاپیکو دیدن و نتونستن استفاده کنن چی؟! :w05:

Schneider

مدیر بازنشسته
خوب هدف اینه که شماره نیفته! وگرنه چه کاریه!:w05:
بعدشم! من حاضر به تبعیض نیستم! پس بقیه چی؟! اومدیمو کار منو راه انداختی بقیه که اومدن اینجا واین تاپیکو دیدن و نتونستن استفاده کنن چی؟! :w05:
اگر پسر بودن شمارشونو متالیک میگم بگیره براشون بفرسته....اگر دختر بودن خودم شمارشونو میگیرم و کارشونو راه میندازم!!! :D
من آدم منصفی ام!!!

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دم شما گرم خیلی توپ بود:eek::eek: . واسه من که ارسال شد سریعم اومد.:gol:

Schneider

مدیر بازنشسته
دوستان دقت کنید؛
سایته کار میکنه و جواب میده برای اپراتور اول براحتی....اما مسیله اینه که یک سایته و یک دنیا که دارند از این سایت SMS ارسال میکنند....بخاطر همین در بعضی از ساعات روز براحتی ارسال میکنه و در بعضی ساعات دوستان جواب نمی گیرند.

Schneider

مدیر بازنشسته
كار نمي كنه.
The code you typed has expired after 90 seconds
همینه دیگه!!!!
وقتی شما متنی رو که من کامل توضیح دادم رو مطالعه نمی فرمایید و به سرعت به سراغ سایت میرید این ایراد رو هم میگیرید!
من در اولین پست همین تایپیک گفتم که کد بعد از 90 ثانیه Expire میشه اما ایرادی نداره....شما میتونید متن خودتونو در Notepad بنویسید و بعد Copy-Paste کنید در محل متن اون سایت و Code نمایش داده شده رو با خیال راحت در کمتر از 90 ثانیه(!) وارد کنید و دکمه پایین اون صفحه رو برای ارسال فشار بدید.
(در ضمن متن فینگلیشی و به همراه اول ...نه Irancell-تالیا-اعتباری و..)

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
احتمالا خططون ایرانسله
من به ایرانسل فرستادم دریافت نشد .
به اعتباری همراه اول فرستادم بازم دریافت نشد.
به خط ثابت همراه اول فرستادم با سرعت خوب دریافت شد(بدون تاخیر)
اگه خططون ایرانسله یه پیشنهاد خوب براتون دارم که هر دو نفری انجامش بدیم

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه منم کار کرد.:w11::w11::w11:
البته الان ساعت 2.30 نصفه شبه و من از قسمت زبان اصلیش استفاده کردم.

بالا