ساندیس خور حرفه ای

??؟؟

اخراجی موقت

qazale

عضو جدید
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییی این که مزه هاش باهم قاطی میشه........................................................:surprised:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییی این که مزه هاش باهم قاطی میشه........................................................:surprised:
همین که مزش قاط(ت)ی میشه خوبه ! :D

qazale

عضو جدید
فکر کنم اشتباه میکنی
چون من احساس میکنم خوشمزه بشه
ذایقه غذایی هر کس فرق میکنه شاید به نظر شما خوش مزه باشه ولی به نظر من....................................................................
شما که اینقد دوس داری امتحانش کن....................................

??؟؟

اخراجی موقت
ذایقه غذایی هر کس فرق میکنه شاید به نظر شما خوش مزه باشه ولی به نظر من....................................................................
شما که اینقد دوس داری امتحانش کن....................................
این همه رو من نمیتونم بخورم که...کمکم میخوام...
شما هم میل دارین؟

qazale

عضو جدید
به فکر خودت باش و یکی دیگه رو پیدا کن تا دوتایی باهم میل کنید............................................
من اگرم بمیرم حاضر نیستم اینو بخورم............................................

qazale

عضو جدید
فقط البالوشو بخور
هر کدومو جدا جدا میخورم ولی همه رو باهم اصلاااااااااااااااااااااااااااا...................................................................................
یکی پیدا شد همراهیت کنه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

??؟؟

اخراجی موقت
هر کدومو جدا جدا میخورم ولی همه رو باهم اصلاااااااااااااااااااااااااااا...................................................................................
یکی پیدا شد همراهیت کنه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هااااااااااااا...
ساندیس 500 تومنی خیلی کارا ازش برمیاد...
حداقلش 2 نفرو کنار هم مینشونه...