سازمان مهندسين مشاور باشگاه (مهندسی شیمی)

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
فايل مربوط به شرح فرايند را خونديد يا نه؟روغن سياه مياد تو راكتور طي سه بار كميكالها اضافه ميشن از ته راكتور مواد سنگين و قيري گرفته ميشن از بالا سبكها ميرن تو بو گير و ار يه كم بالاي كف راكتور روغن تميز تر گرفته ميشه كه ميره به سمت قيلتر پرس ها ولي تمام اين جريانها برگشتي هستند تا تصفيه كامل بشه
این دوتا راکتور بصورت سری کار میکنن یا موازی ؟
اگه میشه روی اون(out lined( working flowموجود در شرح فرآیند یه توضیح مختصر بدید

mohammad_che_eng

عضو جدید
نه چيزي نديدم...

از اين به بعد لينكي يا مطلبي خواستيد بفرستيد يا ايميل كنيد يا برام OFF بذاريد..

پس هر ***** برای یک راکتور بصورت مجزاست
حالا مرحله بوگیری و vacuum separator دقیقا در چه مرحله ای قرار دارن ؟
مواد همون اول وارد ***** میشن بعدش وارد راکتور و بعد از افزودن مواد شیمیایی دوباره وارد ***** . یا اینکه قبل از ***** دوم وارد مرحله بوگیری و seperator میشن ؟

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتيجه گيري اين جلسه
اول فايلهايي را كه داريد بين هم توزيع كنيد
اونهايي كه ناقص هستند كامل كنيد
براي دريافت اطلاعات كامل چيني ها و اطلاعات اوليه محمد به من ايميل بزند به ياهو نزنيد اونو زياد نميخونم
تمام فايلها را بخوانيد سوالاتتون را مستقيما ايميل بزنيد
طبق برنامه طراحي ها را از مخازن شروع كنيد برخي از ظرفيتها رو بهتون ميدم اگر نتونيد خودتون محاسبه كنيد
به اميد ديدار در جلسه بعدي.
به جو جو هم يك امتياز منفي بعلت عدم حضور بدهيد

نه چيزي نديدم...

از اين به بعد لينكي يا مطلبي خواستيد بفرستيد يا ايميل كنيد يا برام OFF بذاريد..

فايل مربوط به شرح فرايند را خونديد يا نه؟روغن سياه مياد تو راكتور طي سه بار كميكالها اضافه ميشن از ته راكتور مواد سنگين و قيري گرفته ميشن از بالا سبكها ميرن تو بو گير و ار يه كم بالاي كف راكتور روغن تميز تر گرفته ميشه كه ميره به سمت قيلتر پرس ها ولي تمام اين جريانها برگشتي هستند تا تصفيه كامل بشه
بله خوندیم ولی درست جزییات رو توضیح نداده یا اینکه من درست متوجه نشدم .

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط مواد سبك اونهم از بالاي راكتور به سمت بو گير ميرن چون افزودني هاي روغن در اثر دما و شكست بوي زيادي توليد ميكنند در اين سيستم سعي شده به كمك خلا از شدت بو كاسته شود
واحد جداسازي ميتواند در هريك از مراحل بعد از راكتور موجب تفكيك فراكشن ها شود.
پس هر ***** برای یک راکتور بصورت مجزاست
حالا مرحله بوگیری و vacuum separator دقیقا در چه مرحله ای قرار دارن ؟
مواد همون اول وارد ***** میشن بعدش وارد راکتور و بعد از افزودن مواد شیمیایی دوباره وارد ***** . یا اینکه قبل از ***** دوم وارد مرحله بوگیری و seperator میشن ؟

خب پیدا کردن واکشن درون راکتورخیلی سخته
اصلا شایدم پیدا نشه
اون سه تا مواد شیمیایی افزودنی رو از کجا میشه پیدا کرد . من که گشتم چیزی در موردش ندیدم .

دقیقا واحد vacuum separator چه قسمتی از فرایند قرار داره و ورودیش از کجا تعیین میشه ؟
اون دوتا ورودی که داره مربوط به دوتا راکتور میشه ؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
با معذرت خواهی از همگی

بچه ها امیدوارم همگی بین هم اطلاعات رو پخش کرده باشین
محمد شما هم اطلاعات رو واسه من بفرست
متاسفانه تا الان بجز جناب اکسکالیبور کسی به من میلی مزده بودن

خوب جلسه بعدی, 5 شنبه, امیدوارم همگی اطلاعات رو داشته باشین و روش مطالعه کرده باشین

محمد جان واسه منم بفرست تا بخونم, یه سری اطلاعات ناقص دارم
اونا رو هم میخونم

موفق باشیم !! ;)

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
  1. هرچی برای من برسه ، بلافاصله به دست کسانی که باید میرسونمشون
  2. تاریخ گردهمایی ها رو چند روز قبل هماهنگ کنید. من امروزی رو در جریان نبودم. در ضمن میتونید به من هم بگید تا براتون اطلاعیه بذارم.
  3. عزیزان لطفا" 1000 تومن خرج کنن و یه office 2007 بخرن تا همه هماهنگ بشن. اگه هم نمیخوان و ظاهر جدید 2007 براشون سنگینه و 2003 رو دوست دارن ، اون مبدلی رو که من توی یکی از تاپیک ها معرفی کرده ام ، رو دانلود کنن و فایل های 2007 رو روی 2003 باز کنن.
  4. من هنوز نتونستم که فایلها رو مطالعه کنم ولی امشب شاید خوندمشون و باهاتون هماهنگ شدم.
  5. محمد و جاوید از کارهایی که تا حالا شده گزارش بدن.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
  1. محمد و جاوید از کارهایی که تا حالا شده گزارش بدن.

راستش تا الان
اگه به اون جدول اکسل دقت کرده باشین، یه گردهمایی صورت گرفته، اطلاعات متاسفانه بصورت ناقص پخش شده، و بزودی فکر کنم کامل بشه
چنتا گردهمایی دیگه هم داریم
امروز هم پتنت داریم که بایستی توسط امینی راد صورت بگیره
کسی آقای امینی راد رو میشناسه ، باید بهشون خبر بدین

جلسه بعدی
5شنبه
22-24

:gol:

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
راستش تا الان
اگه به اون جدول اکسل دقت کرده باشین، یه گردهمایی صورت گرفته، اطلاعات متاسفانه بصورت ناقص پخش شده، و بزودی فکر کنم کامل بشه
چنتا گردهمایی دیگه هم داریم
امروز هم پتنت داریم که بایستی توسط امینی راد صورت بگیره
کسی آقای امینی راد رو میشناسه ، باید بهشون خبر بدین

جلسه بعدی
5شنبه
22-24

:gol:
امینی راد همون نازگل خودمونه

Excalibur

عضو جدید
اعتراض!!!!!

اعتراض!!!!!

بچه ها من هیچ اطلاعاتی به دستم نرسیده! لطفا بهم برسونید. من اصلا در جریانه جلسه نبودم! جاوید لطفا پیغام خصوصی بده!
من هنوزم دارم به کمک harire_abi یه سری اطلاعات دیگه جمع میکنم! نکنه دیگه نباید؟ لازم نیست دیگه؟:cry:
فکر کنم داریم فایل سابق رو تکمیل میکنم البته اگه به درد میخوره اینکارو ادامه بدم؟؟؟؟
بچه ها لطفا اطلاعات رو برسونین! فلودیاگرام چی؟؟؟
یه همکار خیرخواه پیداشه و لطف کنه!;)

بچه ها من هیچ اطلاعاتی به دستم نرسیده! لطفا بهم برسونید. من اصلا در جریانه جلسه نبودم! جاوید لطفا پیغام خصوصی بده!
من هنوزم دارم به کمک harire_abi یه سری اطلاعات دیگه جمع میکنم! نکنه دیگه نباید؟ لازم نیست دیگه؟:cry:
فکر کنم داریم فایل سابق رو تکمیل میکنم البته اگه به درد میخوره اینکارو ادامه بدم؟؟؟؟
بچه ها لطفا اطلاعات رو برسونین! فلودیاگرام چی؟؟؟
یه همکار خیرخواه پیداشه و لطف کنه!;)
خوب دوست عزیز شما خودت باید مرتب به این تاپیک سر بزنی . ما خودمونم از همین تاپیک تاریخ جلسه رو متوجه شدیم
هفته ای یک بار سر زدن همین چیزا رو هم داره :)
به محمد پیغام بدید و اطلاعات رو از اون بخواهید

Excalibur

عضو جدید
نیما جون هفته ای یکبار چیه؟! کم لطفی نکن! من نقص قصور خودمو انکار نمیکنم اما هربار هم که آنلاین شدم چون home page ام باشگاه مهندسان ایران هسستش همواره تو سایتم اما منتظر پیام خصوصی بودم چون از طرف دیگه در حال سرچ بودم......دیگه خوش خیالی و اهمال خودم هم کم نبوده!
بازم معذرت....
باشه به محمد پیام میدم!

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محمد داشت واسه من اطلاعات رو میفرستاد که dc شد
به من داد واسه همه میفرستم

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
اینم از اطلاعاتی که محمد واسه من فرستاد
هر کی نداره از اینجا دانلود کنه لطفن

راستی امینی راد تشریف آوردن !!!!!؟
فایل ها رو روی سایت آپلود نکن
فقط از طریق ایمیل برای اعضایی که در جریان کار هستن بفرستین.

کسی چیز جدیدی پیدا نکرد ؟
در مورد واکنش های شیمیایی و مواد بکار رفته چیزی پیدا نکردم . فک نکنم اینجوری پیدا بشه ....

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوانتر كه بوديم يه كارتوني بود كه در اون يكي از كاراكترها دائما ميگفت من ميدونستم اين كار نشدنيست ! حال اقا نيما جاي اونو گرفته نگران نباش ميشه در صنعت نشد وجود ندارد.
کسی چیز جدیدی پیدا نکرد ؟
در مورد واکنش های شیمیایی و مواد بکار رفته چیزی پیدا نکردم . فک نکنم اینجوری پیدا بشه ....

جوانتر كه بوديم يه كارتوني بود كه در اون يكي از كاراكترها دائما ميگفت من ميدونستم اين كار نشدنيست ! حال اقا نيما جاي اونو گرفته نگران نباش ميشه در صنعت نشد وجود ندارد.
:w15:
کارتون گالیور منظورتونه ؟ منم دوسش داشتم
خب پس ایشالا گیر میاد ;)

mohammad_che_eng

عضو جدید
اطلاعات تا الان بين اين افراد پخش شده:

نيما
اشكان
نازنين
جوجو
اكسكاليبور

بقيه دوستاني كه اطلاعات رو دريافت نكردن به من يا اشكان ايميل بزنن..
جناب مهندس عراقي فكر مي كنم بايد در نگارش برنامه زماني پروژه تجديد نظر بكنيم...فكر مي كنم با اين روندي كه پروژه داره مدت زمان 3 ماه كم باشه...

در ضمن يه خواهش ديگه اي هم داشتم..
اكثر دوستان مي دونند كه من اول شهريور ماه اعزام ميشم به خدمت سربازي و ديگه فرصت پيگيري اين پروژه رو ندارم..
اگه صلاح مي دونيد از بين دوستان فردي كه هم توانايي و هم وقت لازم را براي ادامه ي اين مسير داره را انتخاب كنيد...
البته من تا آخر مرداد در خدمتتون هستم...

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون اخرين رزومه اي كه فرستادي ميتونه پروژه را اداره كنه همون فردي كه در روزبهان كار كرده
اطلاعات تا الان بين اين افراد پخش شده:

نيما
اشكان
نازنين
جوجو
اكسكاليبور

بقيه دوستاني كه اطلاعات رو دريافت نكردن به من يا اشكان ايميل بزنن..
جناب مهندس عراقي فكر مي كنم بايد در نگارش برنامه زماني پروژه تجديد نظر بكنيم...فكر مي كنم با اين روندي كه پروژه داره مدت زمان 3 ماه كم باشه...

در ضمن يه خواهش ديگه اي هم داشتم..
اكثر دوستان مي دونند كه من اول شهريور ماه اعزام ميشم به خدمت سربازي و ديگه فرصت پيگيري اين پروژه رو ندارم..
اگه صلاح مي دونيد از بين دوستان فردي كه هم توانايي و هم وقت لازم را براي ادامه ي اين مسير داره را انتخاب كنيد...
البته من تا آخر مرداد در خدمتتون هستم...

Excalibur

عضو جدید
محمد جان دریافت شد خیلی ممنونم...
اون یکی که فایل ضمیمه اش تعاریف هستش رو جاوید هم واسه ام فرستاد...
باید اینجوری باشه فایلها؟ من کلی فایل اینجوری دارم اما نشستم با هم دیگه مخلوطشون کردم تا در نهایت یه فایل بشه! اشتباه کردم؟ چون هنوزم دارم همین کارو ادامه میدم....
تازه به harire_abi هم گفتم نباید اینطوری بده و فایلهاش رو مطالب خوبشو که مکمل متن اولیه بود رو با اون متن ترکیب کنه؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نگید اشتباه بوده که کلی وقت واسش گذاشتیم!!!:cry:

بالا