سئوالات مكانيك - پايه نظام مهندسي

habib222

عضو جدید
از دوستان كسي سئوالات پايه 3 نظام مهندسي رو داره و از كساني كه پروانه اشتغال دارن لطفن راهنمايي جهت قبولي در آزمون بدن
ممنون از همه دوستان

bhabdi

عضو جدید
از دوستان كسي سئوالات پايه 3 نظام مهندسي رو داره و از كساني كه پروانه اشتغال دارن لطفن راهنمايي جهت قبولي در آزمون بدن
ممنون از همه دوستان

دوست عزیز به سایت سازمان نظام مهندسی استان تهران یه سری بزن (http://www.tceo.ir/default.aspx) توش هم نمونه سوالات سال های گذشته هست، هم مباحثی که توی امتحان میاد.
تازه چیزی که من جدیدا روی دفترچه های سوال دیدم و نمی دونستم، اینه که امتحانش جزوه بازه... دیگه امتحان از این بهتر؟

mansourniya

عضو جدید
درمورد آزمون های نظام مهندسی و فواید مدرکش به من اطلاعات بدید.با تشکر
مهندس عزيز در مورد آزمون خدمتون عرض كنم 60 تا سوال ميدن(البته اگه الان تغيير نكنه)كه بيشتر سوالاش از مباحث 14 16 هست يه چند تا هم از 17 و يكي دو تا هم قانون نظام مهندسي.امتحان بصورت open book هستش و لازمه حتما يه بار كامل بخونيش تاكيد ميكنم حتما يه دور بخونش به خيال open book نرو امتحان.
از فوايدش بگم كه بعد از قبولي درَآزمون واخذ پروانه اشتغال سهميه تاسيسات ساختمان براتون تخصيص داده ميشه كه فعلا براي ساختمانهايي 2 طبقه به بالا هست.همچنين ميتونين بعد از گذراندن مبحث 17 تو نظارت گاز هم باشين.تو توافقاتي كه با اداره آب و فاضلاب شده قرار شده انشعاب آب و فاضلاب هم با نظارت مهندس مكانيك صورت بگيره.در كل ميشه بهش به عنوان شغل چندم نگاه كرد.
سوالي داشتين در خدمتم.موفق باشين;)

ehsan19862

عضو جدید
آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی

آیا فقط کتاب مباحث رو بخونیم میشه قبول شد؟
یا منبع یا چیز دیگه هم باید بخونیم؟

راهنماییم کنید

hoseinz_2020

عضو جدید
سلام
همه مباحث مربوطه رو یه دور بخون نه فقط اون چند مبحثی که دوستمون گفت
در ضمن کتاب تاسیسات مکانیکی مهندس طباطبایی هم یه مرجع کامل هست که حتما باید بخونیش
به قولی توضیح المسائل و رساله همه مهندس های تاسیساته

darab45

عضو جدید
تزریق پلاستیک

تزریق پلاستیک

باسلام
وقتی که دستگاه تزریق را روشن میکنم بعد از چند ثا نیه خاموش میشود در ضمن دستگاه plcمیباشد.باتشکر

bahram171

عضو جدید
سلام.برای عضویت در نظام مهندسی، مهندسی مکانیک سیالات بهتره یا تأسیسات؟اگه فرق می کنه اختلافش در چیه؟
با تشکر

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام.برای عضویت در نظام مهندسی، مهندسی مکانیک سیالات بهتره یا تأسیسات؟اگه فرق می کنه اختلافش در چیه؟
با تشکر
صلام برای عضویت نظام مهندسی سیالات یا تاسیسات فرقی نداره(تاسیسات کارشناسیش تازه شروع به اهدای تخصصین گرام به مملکت نموده:D)
ولی اگه رشته تون جامدات باشه فرق داره

amitis_espitman

عضو جدید
سلام
من دانشجوی مهندسی مکانیک هستم اما برای ورودی های 90 به بعد یعنی ورودی ما به بعد مهندسی مکانیک بدون گرایش شده و فقط 15واحد تخصصی در آخر به انتخاب خودمون میتونیم هم از سیالات بخونیم هم از جامدات که ترجیحا 15واحد رو از یه گرایش انتخاب میتونیم کنیم.
حالا برای ورود به نظام مهندسی برای ماهایی که بعد لیسانس گرایش نداریم تکلیف چیه؟ توی مدرک ما گرایش ذکر نمیشه. آیا نمره درس خاصی قراره برای ورود و آزمون لحاظ بشه؟ اگر آره چه درسی که من اون درس تخصصی رو انتخاب و پاس کنم تا بتونم نظام مهندسی برم.
ممنون

amirali-mech

عضو جدید
سلام.
با لیسانس جامدات و ارشد تبدیل انرزی میشه طراحی گرفت برای نظام .؟

13622012

عضو جدید
آره ولی برای محکم کاری برو سازمان نظام مهندسی شهرتون بپرس .

13622012

عضو جدید
توی گوگل "کمیسیون هم ارزی رشته های نظام مهندسی را سرچ کن "