زیبا ترین دعا از نظر شما !!!!!!!!!!!

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...من میخواستم از شما بپرسم که به نظرتون زیبا ترین دعایی که تا حالا خوندید چیه و چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:redface::gol:
من این دو تا دعا رو خیلی دوس دارم
امن یجیب مضطر اذا دعاه و یکشف السوء
چه کسی جز خدا,دعای انسان درمونده را میپذیرد و مشکل او را بر طرف میکند

اللهم اجعلنی عندک وجیها بالحسین(ع)فی الدنیا و الاخره
خدایا مرا به واسطه امام حسین (ع)نزد خود در دو دنیا آبرومند گردان

shinersun

عضو جدید
من این دو تا دعا رو خیلی دوس دارم
امن یجیب مضطر اذا دعاه و یکشف السوء
چه کسی جز خدا,دعای انسان درمونده را میپذیرد و مشکل او را بر طرف میکند

اللهم اجعلنی عندک وجیها بالحسین(ع)فی الدنیا و الاخره
خدایا مرا به واسطه امام حسین (ع)نزد خود در دو دنیا آبرومند گردان
ممنون از اینکه نظرت رو گفتی....

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم این دعا رو دوست دارم

یا رب الحسین بحق الحسین اشف صدر الحسین به ظهورالحجه (ع)......
کلا دعایی که من همیشه ورد زبونمه و دیگه حفظ شدم اینه:>>>خدایا شکرت از این همه نعمتی که به مادادی مارو به راه راست هدایت کن دینمون سالم باشه امام زمان ظهور کنه.هرکس حاجتی داره حاجتش براورده شه.خدایا شکرت(البته ظهور امام زمان اولویت داره ولی چون حفظ شدم سختمه تغییرش بدم:D)

shinersun

عضو جدید
کلا دعایی که من همیشه ورد زبونمه و دیگه حفظ شدم اینه:>>>خدایا شکرت از این همه نعمتی که به مادادی مارو به راه راست هدایت کن دینمون سالم باشه امام زمان ظهور کنه.هرکس حاجتی داره حاجتش براورده شه.خدایا شکرت(البته ظهور امام زمان اولویت داره ولی چون حفظ شدم سختمه تغییرش بدم:D)
قطعا همین طوره......

ahmad_7

عضو جدید
رب ارحمهما کما ربیانی صغیرا :
خداوندا رحم کن بر ان دو نفری که ما را برورش دادند .:gol:

khatriya

عضو جدید
فقط همین!!!!!!!!

اره همین .. به همین سادگی .. دعا که نباید طولانی باشه .. اصلا بنده چه حقی داره چیزی بخواد ... بنده باید راضی باشه .. حالا دیگه خیلی ناراحته صبر بخواد از خدا که تحمل کنه همین و بس:smile:

shinersun

عضو جدید
اره همین .. به همین سادگی .. دعا که نباید طولانی باشه .. اصلا بنده چه حقی داره چیزی بخواد ... بنده باید راضی باشه .. حالا دیگه خیلی ناراحته صبر بخواد از خدا که تحمل کنه همین و بس:smile:
آخه میگن از خدا زیاد بخواه......او بخشنده است

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
wow
قناعت رو با دعا نکردن اشتباه نگیر....خوبه ادم به رضای خدا راضی بشه ولی اگه از خدا چیزی بخواد خدا چیزی ازش کم نمیشه...به قول یه بنده خدایی میگفت :چرا بعضیا میگنن خدایا سلامتی بده دیگه هیچی ازت نمیخوام....خب بگن خدایا سلامتی بده پولم بده ...دل خوش بده....همه چی بده ...مگه خدا استغفرالله کم داره؟....خداسااااااااا...!!!!!

shinersun

عضو جدید
wow
قناعت رو با دعا نکردن اشتباه نگیر....خوبه ادم به رضای خدا راضی بشه ولی اگه از خدا چیزی بخواد خدا چیزی ازش کم نمیشه...به قول یه بنده خدایی میگفت :چرا بعضیا میگنن خدایا سلامتی بده دیگه هیچی ازت نمیخوام....خب بگن خدایا سلامتی بده پولم بده ...دل خوش بده....همه چی بده ...مگه خدا استغفرالله کم داره؟....خداسااااااااا...!!!!!
چه جوابی !!!!!!!!!!
بنده خدا رو زدی تو در و دیوار.

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافق نیستم خداوند گفته از من چیزای زیاد و بزرگ بخوای

khatriya

عضو جدید
منظورم از این دعا همون قناعت بود .... گسترشش ندین به چیزای دیگه :)
قناعت ارامش میاره ...ولی نگفتم دیگه بیخیال خدا شین که !
کار ... تلاش .. امید به خدا .. در اول هم راضی بودن

MEMOL...

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزای خوب & آرامش برای همه ...

دعایی که خودم میکنم هرچند میدونم مستجاب نخواهد شد ...!