زیباترین استخر آبی آسیا در اصفهان

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

واقعا شگفت انگیزهاینجا ایران – اصفهان و زیبا ترین استخر آسیاست …
پروژه “آبسار سرزمین آب و آفتاب” مجموعه منحصر بفردی از عملکردهای ویژه تفریحی،ورزشی و اقامتی است که در قالب یک معماری خاص و متفاوت در کنارهم سازماندهی شده اند.
بهره برداری فاز نخست از بخش اول این پروژه مجموعه ی استخر سرپوشیده با امکانات و ویژگیهای بی نظیر خود آماده ی استفاده ی عموم است.
استخر آبسار با ۲۰۰۰ متر مربع فضای سالن استخر، ۵۰۰ متر مربع فضای رختکن در دو بخش عادی و ویژه، ۹۵۰ متر مربع سطح آب شامل استخر استاندارد شنا، استخر شیرجه ، استخر کودکان و ۳ جکوزی با دمای آب مختلف، سالن ماساژ، آرایشگاه، سونا خشک و سونای بخار، استاندارد جدیدی را از فضاهای تفریحی ورزشی آبی معرفی می کند.

eli.1992

عضو جدید
مرسی از دعوتتون دوست عزیز ببخشید تشکر ندارم...
عالیه... فرم بعضی از فضاهاش جالبه،بهتر نبود با یکم توضیحات زیاد تو تالار معماری باشه؟

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از دعوتتون دوست عزیز ببخشید تشکر ندارم...
عالیه... فرم بعضی از فضاهاش جالبه،بهتر نبود با یکم توضیحات زیاد تو تالار معماری باشه؟
والا تا حالا تو تالار معماری چیزی نذاشته بودم، به فکرم نرسیده بود که اونجا بذارمش
اطلاعات بیشتری که گیرم اومد، حتما میذارمشون

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مرسی یاسین خانوم... کلا همه چیزمون تکه!
عالی بود...

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقعا شگفت انگیزهاینجا ایران – اصفهان و زیبا ترین استخر آسیاست …
پروژه “آبسار سرزمین آب و آفتاب” مجموعه منحصر بفردی از عملکردهای ویژه تفریحی،ورزشی و اقامتی است که در قالب یک معماری خاص و متفاوت در کنارهم سازماندهی شده اند.
بهره برداری فاز نخست از بخش اول این پروژه مجموعه ی استخر سرپوشیده با امکانات و ویژگیهای بی نظیر خود آماده ی استفاده ی عموم است.
استخر آبسار با ۲۰۰۰ متر مربع فضای سالن استخر، ۵۰۰ متر مربع فضای رختکن در دو بخش عادی و ویژه، ۹۵۰ متر مربع سطح آب شامل استخر استاندارد شنا، استخر شیرجه ، استخر کودکان و ۳ جکوزی با دمای آب مختلف، سالن ماساژ، آرایشگاه، سونا خشک و سونای بخار، استاندارد جدیدی را از فضاهای تفریحی ورزشی آبی معرفی می کند.

ما هم رفتین از نزدیک دیدیم همین جوریه که تو عکسه

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دیگه بچه ها آخر هفته من دیگه باشگاه نیستم ...............
همه میدونن کجام دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:
دست گلت درد نکنه......;)
ممنون از دعوتت....

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی قشنگه ولی کاش تو تالار معماری بودش تا نظرمونو راجع بهش میگفتیم.........
بازم ممنون

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی داداش یاسین .
من خودم هنوز وقت نشده برم .ولی واقعا بی نظیر و زیبا هستش .