زن از دیدگاه غرب

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنوز نمی دونم این غرب کیه که استنباطاتش رو مطرح میکنن!:surprised:
این که ایران نا مستعدترین مملکت ها برای زندگی جنس مونث هست بر کسی پوشیده نیست!و صد البته سایر ممالک جهان سوم که قریب به یقین همگی مسلمانند!البته این ربطی به بنیه دین و مسلک نداره این ایراد برداشت هاست من واقعا متاسفم که بگیم امنیت در ایران خیلی زیاده!اصلا امنیت نیست ابدا امنیت نیست این همه معتاد فقر و فحشا در شهر بدون گدا روزی 10 20 نفر رو باید با 200 تومنی ساپورت کنیم:Dبه یه پل رحم نمیکنن!ااصلا هم ایراد نیست این طبیعت یک جامعه با حداکثر بیکاری با 30 الی 40 میلیون معتاد هست!این جامعه ای هست که زوال است زوال است و کلاهبرداری و ذلت و خواری و پستی!نه حق معلومه نه محق بد و خوب رو نمیشه از هم تمایز داد جامعه ای که به بن بست رسیده پوچ گرا شده نه دین مانده نه ایمان اخر چطور میتونه امنیت و ارامش رو که برایند جامعه سالم و صالح هست برای خودش متصور بشه این جا رو با هیچ کجای دنیا مقایسه نکنید.
یعنی از تعداد خط های موبایل داخل کشور هم بیشتر معتاد داریم پس اگه این جوره هممون معتادیم از همین استدلالت مشخصه بقیه حرفاتم...

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو مورد آخر هم به خاطر جامعه ی مرد سالار

بله داشتیم بحث می کردیم اما این شما بودی که منو متهم به غرض ورزی کردی
ببین بحث بین ما فایده نداره چون نه تقصیر شماست نه من
مشکل از ایدئولوژی و جهان بینیه

pouran_zamani

عضو جدید
حجاب زمانی برای یک جامعه مفید میشه که مردمش خودشون اونو پذیرفته باشن نه دولت یا هر کس دیگه برای اونا و حجابی که از روی زور باشه چه کاملش و چه ناقصش امنیت و آرامش و ... رو نمی یاره.

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
در زبان انگلیسی wo به معنای وسیله و کلمه woman به معنای وسیله ی مرد (وسیله ای برای مرد) می باشد.
در زبان فارسی کهن کلمه زن مخفف زندگی است.
در فرهنگ ما وقتی میخواهیم به یک نفر خیلی احترام بگزاریم و او را دارای جایگاه بالایی معرفی کنیم، به او میگوییم: تو زندگیه منی

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب زمانی برای یک جامعه مفید میشه که مردمش خودشون اونو پذیرفته باشن نه دولت یا هر کس دیگه برای اونا و حجابی که از روی زور باشه چه کاملش و چه ناقصش امنیت و آرامش و ... رو نمی یاره.

سلام
بهتره شما اطلاعاتتون رو راجع به حجاب کامل کنید، بعد بیایید نظر بدید! :warn:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
در هیچ کجای دنیا به اندازه ایران برای زنان احترام قائل نیستند.والله تا جایی که ما میبینیم تو این مملکت زنا سوار مردان.:w25:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
در هیچ کجای دنیا به اندازه ایران برای زنان احترام قائل نیستند.والله تا جایی که ما میبینیم تو این مملکت زنا سوار مردان.:w25:
بله کاملا مشخصه چون حق نفس کشین دارن خیلی لطف می کنید بهشون که این حق دادید:razz:

nena_921

عضو جدید
من میدونم شماهم میدونید این مسائل تو غرب 1000برابر بیشتره طبق آمار انقد تو این مسائل جلو زدن که همجنس گرا شدن به هیچ بچه ای رحم نمیکنن یه برنامه تو شبکه هایه انگلیسی هست که یاد میده چطور اگه می خواید به بچه ای تجاوز کنید کمترین آسیب روحیو ببینن و اگه بخوام بگم هووووووووووو خیلی زیاده
یعنی تو ایران نیست؟مشکل ما اینه که غربیا مرتبا آمار میگیرن و تحقیق می کنن اما ما حتی درموردش نمی تونیم حرف بزنیم چون فوری خفمون میکنن.هیچکدوم ازنهادهایه دولتی هم پوشش خبری نمیده حدود دو هفته پیش تویکی شهرهایه نزدیک ما چهارتا موتوری یه پسر بچه رو دزدیده بودند بعدبین خودشون سر اینکه کی اول این بچه رو ببره دعواشون شده بعد که کارشون بالا میگیره با چاقو افتادن به جون هم و دوتا شون کشته شدن و یکیشون فراری و یکیشونم بیکارستانه ، اگه این اتفاق تو غرب افتاده بود لااقل شبکه هایه محلی مطرحش میکردن اما اینجا حتی یه اطلاع درست حسابی در اختیار مردمم نگذاشتن.هفته قبلم تو شهر خودما برادرزاده فرمانده سپاه قبلی رو که الان منتقل شده به یه شهر دیگه به خاطر مشکلات شخصی با عموش با اسلحه شکاری تو جمعیت از نزدیک زدن وبا موتور فرار کردن و متاسفانه تویه بیمارستان فوت کرد. و و و خوب شما از این اتفاقا خبر شدی؟
میدونی تواین یه ماهه تو یه شهر کوچکی مثله شهری که الان من توش ساکنم چند مورد قتل و تجاوز و دزدی مسلحانه اتفاق افتاده؟ حالا حساب کن توشهرهایه بزرگ چه اتفاقایی می افته؟چقدرش به گوش مردم میرسونن؟ شما از چندتاش باخبر میشی؟ خوبی اونا اینه که لااقل به مردم میگن کجا چه خبره ولی مسئولین ما از ترس این که شخصیتشون بره زیر سوال یا مقامشونو از دست بدن سکوت می کنن .

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
زن در نظام مصرفی،جنسیت به جای عشق

در جامعه ای که اصالت از آن « تولید ومصرف » و « مصرف و تولید » اقتصادی است و عقل نیز جز اقتصاد چیزی نمی فهمد ، زن نه به عنوان موجودی خیال انگیز ، مخاطب احساسات پاک ، معشوق عشقهای بسیار بزرگ ، پیوند تقدس ، مادر ، همدم ، کانون الهام ، آینه صادقی در برابر خویشتن راستین مرد ؛ بلکه به عنوان کالایی اقتصادی است که به میزان جاذبه جنسی اش ، خرید و فروش می شود.
سرمایه داری زن را چنان ساخت که به دو کار آید:
یکی اینکه جامعه هنگام فراغت به سرنوشت اجتماعی و به استثمار شدنش نیندیشد و نپرسد "چرا کار میکنم؟" ، "چرا زندگی میکنیم؟" ، "از طرف که و برای چه کسی اینهمه رنج میبریم؟"
زن ، به عنوان ابزار سرگرمی و به عنوان تنها موجودی که جنسیت و سـکـسوالیته دارد ، به کار گرفته شد ، تا نگذارد کارگر و کارمند و روشنفکر در لحظات فراغت ، به اندیشه های ضد طبقاتی و سرمایه داری بپردازند ، و به کار گرفته شد تاکه تمامی خلاء و حفره های زندگی اجتماعی را پر کند. و هنر به شدت دست به کار شد تا بر اساس سفارش سرمایه داری ، سرمایه هنر را -که همیشه زیبایی و روح و احساس و عشق بود- به «سـکـس» تبدیل کند . این است که میبینیم یکباره نقاشی ، شعر ، سینما ، تئاتر ، داستان ، نمایشنامه.....بر محور «سـکـسـوالیته» به گردش در می آیند.
دیگر اینکه ، سرمایه داری برای تشویق انسانها به مصرف بیشتر و برای اینکه خلق را به خود بیشتر نیازمند کند و مقدار مصرف و تولید را بالا ببرد ، زن را فقط به عنوان موجودی که سـکـسوالیته دارد -و جز این هیچ ، یعنی موجودی یک بعدی- به کار گرفت. در آگهی ها و تبلیغاتش نشاند ، تا ارزشها و حساسیتهای تازه ای بیافریند و نظرها را به مصارف تازه جلب کند و احساسات مصنوعی که لازم دارد در مردم بوجود آورد.
سـکـسوالیته به جای عشق نشست و زن این «اسیر محبوب» قرون وسطی ، به صورت یک «اسیر آزاد» قرون جدید درآمد.
دکتر علی شریعتی

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی تو ایران نیست؟مشکل ما اینه که غربیا مرتبا آمار میگیرن و تحقیق می کنن اما ما حتی درموردش نمی تونیم حرف بزنیم چون فوری خفمون میکنن.هیچکدوم ازنهادهایه دولتی هم پوشش خبری نمیده حدود دو هفته پیش تویکی شهرهایه نزدیک ما چهارتا موتوری یه پسر بچه رو دزدیده بودند بعدبین خودشون سر اینکه کی اول این بچه رو ببره دعواشون شده بعد که کارشون بالا میگیره با چاقو افتادن به جون هم و دوتا شون کشته شدن و یکیشون فراری و یکیشونم بیکارستانه ، اگه این اتفاق تو غرب افتاده بود لااقل شبکه هایه محلی مطرحش میکردن اما اینجا حتی یه اطلاع درست حسابی در اختیار مردمم نگذاشتن.هفته قبلم تو شهر خودما برادرزاده فرمانده سپاه قبلی رو که الان منتقل شده به یه شهر دیگه به خاطر مشکلات شخصی با عموش با اسلحه شکاری تو جمعیت از نزدیک زدن وبا موتور فرار کردن و متاسفانه تویه بیمارستان فوت کرد. و و و خوب شما از این اتفاقا خبر شدی؟
میدونی تواین یه ماهه تو یه شهر کوچکی مثله شهری که الان من توش ساکنم چند مورد قتل و تجاوز و دزدی مسلحانه اتفاق افتاده؟ حالا حساب کن توشهرهایه بزرگ چه اتفاقایی می افته؟چقدرش به گوش مردم میرسونن؟ شما از چندتاش باخبر میشی؟ خوبی اونا اینه که لااقل به مردم میگن کجا چه خبره ولی مسئولین ما از ترس این که شخصیتشون بره زیر سوال یا مقامشونو از دست بدن سکوت می کنن .
اصلا ربطی به بحث من نداشت من میگم کسی که حتی حداقل حجاب کاملو رعایت کنه از اونی که حجابو رعایت نمیکنه خیلی بیشتر در امانه چرا اینقد تابش میدین،پیچش میدی.خوب تو فکر میکنی این چیزا تو غرب نیست خیلی بیشتر هست تو غرب الان انسان خوری مد شده یعنی گوشت انسان می خورن تو المان. اینا فقط بخاطر فساد بالاست.کدوم نوجون ایرانی با اسلحه میره تو مدرسه و معلماشو به تیربار میبنده و تمام دانش اموزارو میکشه شما حساب کن تو چه جو و فضایه وحشتناکی داره بزرگ میشه که یه نوجوان بیگناه دست به این کارا میزنه یکم بیشتر فکر بکن،یکم بیشتر تامل بکن رو مسائل.

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب....... اوهوم............

همش دروغه! چند سال اخه خارج زندگی کردی؟! هان؟!
بی خودی راجب چیزی که اطلاعات نداری حرفی نزن!

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب....... اوهوم............

همش دروغه! چند سال اخه خارج زندگی کردی؟! هان؟!
بی خودی راجب چیزی که اطلاعات نداری حرفی نزن!
زندگی نکردم ولی اطلاعات دارم
اگه کسی چیزیو بخواد بدونه نیازی نیست حتما تجربش کنه،مجید دلبندم.
به زبان انگلیسی تو گوگل بنویس زن ازاری ببین چیا که نمیبینی

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
به زبان فارسی بنویس زن آزاری انوقت ببین چی می بینی اما حتما ***** شکن داشته باش چون رژیم ایران ازاینکه مشکلات جامعه اش رو بگه ترس داره می خواد اینجارو گل و بلبل نشون بده
اطلاعاتی که شما میاری منبع معتبر نداره پس غیر قابل قبول

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
به زبان فارسی بنویس زن آزاری انوقت ببین چی می بینی اما حتما ***** شکن داشته باش چون رژیم ایران ازاینکه مشکلات جامعه اش رو بگه ترس داره می خواد اینجارو گل و بلبل نشون بده
اطلاعاتی که شما میاری منبع معتبر نداره پس غیر قابل قبول
سرچ کردم فقط یه سری عکسایه س*ک*س*ی بالا اومد که اونم ماله فرهنگ غربه
منبع معتبر یعنی cnnیا bbc
خوب منابعم ماله خبرگذاری هایه تو ایرانه که اگه یکیش مورد داشته باشه سری همه جا مینویسن.

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه وقتی کسی چیزو رو بخواد بدونه در مورده یک اجتماع و مسائل فرهنگش اجتماعی باید تجربه ی زندگی نه مسافرت زندگی در اونجا رو داشته باشه.......... بله بله باید بدونی که مردم از کره تا مردم امریکا اگه بخوان راجب زن ازاری چیزی در اینترنت بزارن به زبون انگلیسی میزارن.......... زن ازاری هم در همه جای دنیا هست ولی در غرب اتفاقا از همه مخصوصا از ایرانه خودمون کمتره و همه چیزی که در مورد محل کار و مدیر و شهر و اینایی که نوشتین همش و همش دروغه.........

ادم تنها از روی سایت ها نمیتونه به واقعیت چیزی پی ببره و فقط اون رو مبنا برای تاکید کردن فکری که خودش توی سرش پرورونده استفاده کنه و باید براش یه تاپیک بزنه که بقیه رو هم گمراه کنه!

همون "مجبد دلبندمت" نشون میده هنوز تو دوران بچگی به سر میبری و نمیتونی به جز چیزایی که "بزرگترا" تو گوشت کردن خودت چشمت رو روی واقعیت ها باز کنی!:w15: برو بازم بشین پای تلویزیون افرین باز دارن دیجیمون پخش میکنن.........:w15:

terajedi21

عضو جدید
یعنی از تعداد خط های موبایل داخل کشور هم بیشتر معتاد داریم پس اگه این جوره هممون معتادیم از همین استدلالت مشخصه بقیه حرفاتم
اولا دوست گرامی شما هم الوده به مرض بی ادبی هستی:Dخوب اینم یه نوع اعتیاده اعتیاد که فقط سیخ و پیک نیک و خماری که نیست!شما از کسی که میگه زنا سوار مردان جانب داری میکنی!خوب معلومه کسی هستی که تا حرفت به کرسی نشینه خماری:surprised:.

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا دوست گرامی شما هم الوده به مرض بی ادبی هستی:Dخوب اینم یه نوع اعتیاده اعتیاد که فقط سیخ و پیک نیک و خماری که نیست!شما از کسی که میگه زنا سوار مردان جانب داری میکنی!خوب معلومه کسی هستی که تا حرفت به کرسی نشینه خماری:surprised:.
من نگفتم سیخ و پیک نیک بیشتر دقت کن.شما بی ادبی که توهین میکنی.من منظورمو درست و خوب رسوندم و مشخصه از کی و کجا و چی جانب داری میکنم این شما هستید که مشخص نیست می خواید چیکار کنید و فقط بدون هیچ استدلالی نقض میکنید ،رد میکنید،تایید میکنید.و غیره حاداقل من یه حدیثی یه منبعی رو معرفی میکنم.

devil may cry

عضو جدید
اصلا ربطی به بحث من نداشت من میگم کسی که حتی حداقل حجاب کاملو رعایت کنه از اونی که حجابو رعایت نمیکنه خیلی بیشتر در امانه چرا اینقد تابش میدین،پیچش میدی.خوب تو فکر میکنی این چیزا تو غرب نیست خیلی بیشتر هست تو غرب الان انسان خوری مد شده یعنی گوشت انسان می خورن تو المان. اینا فقط بخاطر فساد بالاست.کدوم نوجون ایرانی با اسلحه میره تو مدرسه و معلماشو به تیربار میبنده و تمام دانش اموزارو میکشه شما حساب کن تو چه جو و فضایه وحشتناکی داره بزرگ میشه که یه نوجوان بیگناه دست به این کارا میزنه یکم بیشتر فکر بکن،یکم بیشتر تامل بکن رو مسائل.

امنیت یک فرد در جامعه چه پسر چه دختر به میزان فرهنگ و درک افراد جامعه بستگی داره نه پوشش,منظورم اینه که یه نفر میتونه لخت بیاد داخل خیابون هیچ کس کاری به کارش نداشته باشه یا میتونه مثل مومیایی 3 بیاد داخل خیابون و .....
این من و شما هستیم که سطح امنیت و فرهنگ جامعه رو تعریف میکنیم و شکل میدیم نه پوشش و ...
اگر ما داخل ایران مجوز حمل اسلحه داشتیم جمعیت ایران تک رقمی میشد,همین الان که مجوز حمل اسلحه نداریم سر هر اتفاقی مثل تصادف و جای پارک و .... داریم همدیگرو میکشیم,میشه تصور کرد اگر مجوز حمل اسلحه داشتیم چی میشد

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه وقتی کسی چیزو رو بخواد بدونه در مورده یک اجتماع و مسائل فرهنگش اجتماعی باید تجربه ی زندگی نه مسافرت زندگی در اونجا رو داشته باشه.......... بله بله باید بدونی که مردم از کره تا مردم امریکا اگه بخوان راجب زن ازاری چیزی در اینترنت بزارن به زبون انگلیسی میزارن.......... زن ازاری هم در همه جای دنیا هست ولی در غرب اتفاقا از همه مخصوصا از ایرانه خودمون کمتره و همه چیزی که در مورد محل کار و مدیر و شهر و اینایی که نوشتین همش و همش دروغه.........

ادم تنها از روی سایت ها نمیتونه به واقعیت چیزی پی ببره و فقط اون رو مبنا برای تاکید کردن فکری که خودش توی سرش پرورونده استفاده کنه و باید براش یه تاپیک بزنه که بقیه رو هم گمراه کنه!

همون "مجبد دلبندمت" نشون میده هنوز تو دوران بچگی به سر میبری و نمیتونی به جز چیزایی که "بزرگترا" تو گوشت کردن خودت چشمت رو روی واقعیت ها باز کنی!:w15: برو بازم بشین پای تلویزیون افرین باز دارن دیجیمون پخش میکنن.........:w15:
شما فقط داری با کلمات بازی میکنی
من میگم نوع لباس و آرایش یه زن با شهوت یه مرد ارتباط مستقیم داره و شهوت یه مرد با عقل اون مرد ارتباط مستقیم داره و اگه یه مردی عقلشو از دست بده هر کاری میتونه انجام بده و دلیل خیلی از این تجاوزات از همین مساله هست.اگه تو یه تاکسی بشینی که چنتا مرد نشسته باشن توش میبینی که اگه یه دختر بد حجاب رد بشه همه مردا نگاه میکنن ولی اگه یه دختر محجبه رد بشه کمتر توجه میکنن.مثال تاکسیرو زدم چون رفتم دقت کردم دیدم کاملا در دسترسه هم شما میتونی بری ببینی دیگه نیاز به خارج کشور هم نداره این حرفایه منو تمام پسرا میتونن تایید کنن.

devil may cry

عضو جدید
من میگم نوع لباس و آرایش یه زن با شهوت یه مرد ارتباط مستقیم داره و شهوت یه مرد با عقل اون مرد ارتباط مستقیم داره و اگه یه مردی عقلشو از دست بده هر کاری میتونه انجام بده و دلیل خیلی از این تجاوزات از همین مساله هست.اگه تو یه تاکسی بشینی که چنتا مرد نشسته باشن توش میبینی که اگه یه دختر بد حجاب رد بشه همه مردا نگاه میکنن ولی اگه یه دختر محجبه رد بشه کمتر توجه میکنن.مثال تاکسیرو زدم چون رفتم دقت کردم دیدم کاملا در دسترسه هم شما میتونی بری ببینی دیگه نیاز به خارج کشور هم نداره این حرفایه منو تمام پسرا میتونن تایید کنن.

در مورد تمام پسرها فکرهای بدبد نکن:smile:;به خاطر ندید پدید بودن ما پسرهاست اگر از همون اول کلاسها ی مدرسه و ... مختلط بود برای تمام پسرها چیز طبیعی بود و اینطوری نبود که دختری که گوشه خیابون منتظر تاکسی وایساده در یک کشور اسلامی باعث تصادف بشه:biggrin:هر کاری نیاز فرنگسازی و ظرفیت سازی داره,افغانستان و پاکستان کشورهای مسلمون هست که همونطور که میدونید از لحاظ پوشش از ما خیلی پوشیده ترند ولی داخل این کشورها آمار تجاوز بالاست
امنیت یک فرد در جامعه چه پسر چه دختر به میزان فرهنگ و درک افراد جامعه بستگی داره نه پوشش و...
نکته مهمتر اینه که ما که داخل ایران دم از اسلام و کشور اسلامی میزینیم باید اونقدر کنترل روی نفسمون داشته باشیم که با دیدن یک دختر مشکلی پیش نیاد نه اینکه با افتخار بگیم که ما هر دختری که حجابش خوب نباشه .......
زمانی میشه گفت یه کشور واقعا اسلامی که اگر افراد بدون حجاب هم بیان داخل خیابون براشون اتفاقی نیفته;)

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد تمام پسرها فکرهای بدبد نکن:smile:;به خاطر ندید پدید بودن ما پسرهاست اگر از همون اول کلاسها ی مدرسه و ... مختلط بود برای تمام پسرها چیز طبیعی بود و اینطوری نبود که دختری که گوشه خیابون منتظر تاکسی وایساده در یک کشور اسلامی باعث تصادف بشه:biggrin:هر کاری نیاز فرنگسازی و ظرفیت سازی داره,افغانستان و پاکستان کشورهای مسلمون هست که همونطور که میدونید از لحاظ پوشش از ما خیلی پوشیده ترند ولی داخل این کشورها آمار تجاوز بالاست
امنیت یک فرد در جامعه چه پسر چه دختر به میزان فرهنگ و درک افراد جامعه بستگی داره نه پوشش و...
نکته مهمتر اینه که ما که داخل ایران دم از اسلام و کشور اسلامی میزینیم باید اونقدر کنترل روی نفسمون داشته باشیم که با دیدن یک دختر مشکلی پیش نیاد نه اینکه با افتخار بگیم که ما هر دختری که حجابش خوب نباشه .......
زمانی میشه گفت یه کشور واقعا اسلامی که اگر افراد بدون حجاب هم بیان داخل خیابون براشون اتفاقی نیفته;)
افغانستان و پاکستان بخاطر امنیت اجتماعیه که این گونه آمار بالاست
من در مورد فطرت مردها صحبت میکنم
بله اگه عادی بشه میشه مثه غرب و اونا خودشون تو این کار موندن و شما داری دمبال میکنی.ایده اصلی اونا اینه اگه میخوای بدونی و کم کم دارن اعمالش میکنن فکر میکنم فروید گفته باشه دقیق نمیدونم که باید انقد این گونه مسائل عادی بشه تو جامعه که باید از خونه و خوانواده شروع کنیم یعنی پسر باید جلوی مادر خود لخت و پدر جلوی دختر خود لخت و از بچگی همدیگر را لمس کنند و ببینند تا این مسائل عادی شود چرا از چیزی که نمیدونی دفاع میکنی.شایدم بدونی که اگه دونسته این حرفارو میزنی من با شما هیچ بحثی ندارم.

devil may cry

عضو جدید
افغانستان و پاکستان بخاطر امنیت اجتماعیه که این گونه آمار بالاست
من در مورد فطرت مردها صحبت میکنم
بله اگه عادی بشه میشه مثه غرب و اونا خودشون تو این کار موندن و شما داری دمبال میکنی.ایده اصلی اونا اینه اگه میخوای بدونی و کم کم دارن اعمالش میکنن فکر میکنم فروید گفته باشه دقیق نمیدونم که باید انقد این گونه مسائل عادی بشه تو جامعه که باید از خونه و خوانواده شروع کنیم یعنی پسر باید جلوی مادر خود لخت و پدر جلوی دختر خود لخت و از بچگی همدیگر را لمس کنند و ببینند تا این مسائل عادی شود چرا از چیزی که نمیدونی دفاع میکنی.شایدم بدونی که اگه دونسته این حرفارو میزنی من با شما هیچ بحثی ندارم.

حالا امنیت اجتماعی داخل کشور ما خیلی بالاست؟,ارتباطی به امنیت اجتماعی نداره به سطح فرهنگ و ظرفیت و طرز فکر مردم یک کشور بستگی داره این مردم هستند که سطح امنیت اجتماعی یک کشور رو تعریف میکنند نه چیز دیگه ای,اینکه افغانستان و پاکستان این مشکلات وجود داه به خاطر ظرفیت و فرهنگ پایین در این کشورهاست نه چیز دیگه ای
دانشگاههای ما که مختلط هستندمگه مشکلی پیش اومده؟ تو خیلی از روستاها مدرسه ها مختلط هستند مگه مشکلی پیش اومده؟ قرار نیست که هر جا که مختلط هست ملت لخت بشن و ... که:eek:,در یک مقطعی باید پسرها و دخترها کنار هم قرار بگیرند و با هم آشنا بشند تو کشور ما داخل دانشگاهها تو کشورهای دیگه از ابتدای زمان تحصیل,بلاخره یک زمانی در هر کشوری دخترها و پسرها در کنار هم قرار میگیرند هر چه قدر این زمان زودتر باشه مشکلات کمتری پیش میاد و جنس مخالف برای هر دوطرف عادی میشه و دیگه اینطوری نیست که تا جنس مخالف رو ببینند .......
اینم بدونید که خارج از ایران مردم لخت مدرسه نمیرن و مدرسه لباس مدرسه شرایط خاص خودش رو داره:smile:
در مورد فطرت مردها هم باید بگم که این که مومیایی 3 رو داخل خیابون ببینید و کاری به کارش نداشته باشی سخت نیست,زمانی واقعا من و شما میتونیم ادعای مسلمونی کنیم که وقتی ینفر با حجاب نامناسب رو دیدیم کاری به کارش نداشته باشیم و...... پس تازمانی که همچین ویژگی نداریم نه مسلمونیم نه کشور اسلامیه

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای محترم حرفتون درست نیست چون خودم تجربش کردم