زنی که شوهرش را تا حد مرگ کتک می زند + عکس

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیلی میل: همراهان عزیز و همیشگی مجله پرداد ، اگر فکر ميکنيد این زنان هستند که هميشه مورد خشونت و بي مهري قرار ميگيرند سخت در اشتباهيد. در اين مطلب قصد داریم شما را با مردي آشنا کنيم که توسط همسرش تا حد مرگ کتک میخورده و مورد شکنجه قرار میگرفته است.

اين زن با چاقو به همسرش حمله ور شده است و قصد داشته چاقو را در قلب او فرو کند که بالاخره اين مرد نگون بخت نجات پيدا کرده است. او حتي زماني که همسرش به زندان رفته است جرات نداشته است در مورد جزييات خشونت وي صحبت کند ولي بخاطر اينکه مردان ديگري که با مشکل مشابه مواجه هستند بتوانند درست تصميم بگيرند با رسانه ها مصاحبه کرده است.
آنها زندگي مشترکشان را از سال 2006 شروع کردند و حاصل اين زندگي يک فرزند دختر است. همسر 24 ساله اين مرد 36 ساله يک دائم الخمر بوده که هرشب بعد از نيمه شب به خانه بازگشته و او را مورد ضرب و شتم قرار مي داده است. در آخرين خشونت علني وي با کارد آشپزخانه به همسرش حمله ور شده و قصد داشته است قلب او را هدف قرار دهد که به صورت کاملا معجزه آسا اين مرد از مرگ نجات ميابد. همسايه ها با شنيدن صداي در گيري آنها با پليس تماس ميگيرند و پليس اين زن ديوانه را دستگير ميکند.
اين مرد ميگويد از اولين روزهاي ازدواجشان آثار و علائم خشونت و عصبي بودن را در همسرش ميديده است اما اميدوار بوده که با محبت و عشق بتواند زندگي مشترکشان را نجات دهد.

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خاك عالم بر سرش به اين گويند مرد/ مرد آن است كه در كشا كش دعوا زن را چپ و راست كند:biggrin:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم در جواب این تاپیک :

مرد چینی که همسرش را خورد + عکس

پیرمرد چینی پس از قتل همسرش تكه‌هایی از بدن او را خورد.

به گزارش تک ناز به نقل از ایسنا، بنابر اعلام پلیس ایالت « ماساچوست» آمریكا، این مرد 79 ساله كه به تازگی به این كشور مهاجرت كرده است از قبول این اتهام سرباز می‌‌زند.

پلیس محلی ایالت «ماساچوست» پنجشنبه هفته گذشته این فرد را در حالی كه دستان، دهان و صورتش خونین بود، و روی صندلی اتاقش نشسته بود، پیدا كرد. پلیس، جسد همسر 73 ساله این مرد را در یكی دیگر از اتاق خواب‌ها در حالی كه دستانش به شدت جراحت دیده بود و غرق در خون بود، پیدا شد.

ماموران پس از واردشدن به خانه این مرد را كه وضعیت ظاهری مناسبی نداشت و تكه‌هایی از گوشت بدن همسرش نیز در كنار او افتاده بود، پیدا كردند.

به گزارش روزنامه دیلی میل، این مرد پس از دستگیری تحت بررسی‌‌های روان پزشكی قرار گرفت. همچنین وكیل این مرد معتقد است كه او از آلزایمر رنج می‌برد.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
چلا آخه؟داداشيم كه حرف بدي نزد هاااااااااااااان:biggrin:
داداشیت حرف بدی نزد ؟! داداشیت فحش داد ! فحـــــــــــــــش :D
اولا كه يكي ديگه زده يكي ديگه خورده به ما ربطي نداره دوما اينجا جنبه شوخي و خوش گذروني داره كسي با كسي دعوا نداره سوما شما را خواهيم ديد
حالا 3 نکن ... ایو بین مردمی گفتم ضایع نشه ! وگرنه من خودم دیشب یکی از دعاهام این بود که در آینده پول داشته باشم و ماشین ظرفشویی بخرم . میدونی آخه دستام به مایع ظرفشویی حساسیت داره :)

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا 3 نکن ... ایو بین مردمی گفتم ضایع نشه ! وگرنه من خودم دیشب یکی از دعاهام این بود که در آینده پول داشته باشم و ماشین ظرفشویی بخرم . میدونی آخه دستام به مایع ظرفشویی حساسیت داره :)[/QUOTE]

به به ماشاالله خوبه خوبه ما كه هنوز گرفتار نشديم

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
منم نشدم ولی دارم فکر اون موقع ها رو میکنم . به نظرم تو هم از همین الان به فکر باش :D

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا شبنم جان شما جو گير نشو خواهشا ولش كن اينا همش تو فيلم هاست و داستان;)

ماکه نگفتیم راضی به کتک خوردنتون هستیم اما دیگه پیش میاد چه میشه کرد
بیشتره کسایی که در دورانه مجردی ادعایه زذ نبودن رو دارن در دوران متاهلی حداقل با یه بار برخورد به کابینت و ظروف اشپزخونه مواجه هستن
ایشالا که هیچ پسری اسیره زنه بد نشه;)

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خاك عالم بر سرش به اين گويند مرد/ مرد آن است كه در كشا كش دعوا زن را چپ و راست كند:biggrin:

ما انسانیم و عقل داریم هیچ نیازی به چپ و راست کردن نیست
فقط باید با صحبت مشکلات حل شه
کتک راه حل نیست
اون خانم مشکل داره اساسی و گرنه مردشم اینقدر وحشی نیست

سانیار 90

عضو جدید
تا وقتی که ادم زبونش کار میکنه دیگه کتک وکتک کاری چیه.بعضیا دیگه شورشو در اوردنا.اخه چرا دعوا و بحث و جدل .من اصلا موافق دعوا نیستم.اینجوری همه چیز خراب تر میشه.فقط محبت و ارامش.:heart::gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
زن باید زدش تا آدم بشه و گرنه ای دخترهایی ای دوره و زمانه آدم بشو نیستن؟!!!!!!!!!!!!

معلوم شمام با این طرز فکرتون ادم نیستید ببخشید اینقدر رک گفتم اخه ادم عاقل فکر میکنه نه کتک بزنه
حرف میزنه
نه جنگ
واقعا واسه افرادی که اینجوری فکر میکنند متاسفم

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ما انسانیم و عقل داریم هیچ نیازی به چپ و راست کردن نیست
فقط باید با صحبت مشکلات حل شه
کتک راه حل نیست
اون خانم مشکل داره اساسی و گرنه مردشم اینقدر وحشی نیست
بیخیال دوست گلم . یه نگاه به آخر پستشون بندازین ! اسمایلی رو ببینین
معلومه که دارن شوخی میکنن ... ;)

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
دماغ زنارو بگیری که نفسشون در نمیاد :))))))) چه جوری این مرده کتک می خورده من موندم :))))))))))

آخرین ویرایش:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بگن این زنه رو بدن دست من همچین آدمش می کنم که بشه زن زندگی، شوهرش تا سالها دعا بجونم می کنه.

بالا