زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
اقا رضا با تیشه اسم های کاربری رو مینویسه رو سنگها. با ناخن خاکها رو میکنه

من دوست دارم به گونه ای دیگر کار کنم، هم نوع کاری که انجام میدم با آدما ببخشید با بقیه آدما متفاوته هم روش انجام دادن اون کار!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام باور كنين ساعت سه اومدم سلام كنم تا الان نشد يكي بگه چيكار كنم :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقای مهندس اخه چرا؟؟؟؟؟

نه هم دانشگاهی عزیز دلخور واسه چی واسه دو تا برچسب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برم دیگه

خوش باشید همگیییییییییییییییییییی
بای بای

قلی: کاربر فعال باشگاه مهندسان ایران

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برم دیگه

خوش باشید همگیییییییییییییییییییی
بای بای

قلی: کاربر فعال باشگاه مهندسان ایران

سلام اقای مهندس اخه چرا؟؟؟؟؟

نه هم دانشگاهی عزیز دلخور واسه چی واسه دو تا برچسب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون مریم جان منم میدونستم شوخی میکنی. ما دوست داریم اینجا همیشه صمیمی و گرم باشه و همه با هم دوست باشن .:gol::gol:

roze888

عضو جدید
سلام مرسییییییییییی ,شما خوب هستید ؟ راستش در گیر امتحان ها بودم و اسم من دیانوش هست البته دوستان راحت ترن که بهم بگن دیان :smile:

roze888

عضو جدید
برات خیلی خوشحالم نارون عزیز ,منم دوستای زیادی دارم که الان خیلی وقته ندیدمشون و امیدوارم بتونم عزیز ترینشونو تا آخر این ماه ببینم ,می بخشید که اسم کار بریتونو گفتم با عرض شرمندگی اسم دوستان حدودا از یادم رفته

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:cry::cry:مجروح شدم انگشت اشاره راستم لای تخت خواب مامانم اینا گیر کرد...اخه نمیدونم اخر شبی چرا مامانم گیر داده تختا رو جابجا کنه... الان به سختی با موس و کیبرد کار میکنم

اقا رضا با تیشه اسم های کاربری رو مینویسه رو سنگها. با ناخن خاکها رو میکنه:biggrin:

:biggrin:
اره میدونم اینجوری پیش برن همه چی میره تو دنیای واقعی. ;):gol:
:surprised:
به فکر فرو رفتم.....
:razz::confused:
مریم گلی اسپم بامزه ای بود وسط کوهستان، دستت درد نکنه
آخه باید خاکو بکنم دنبال حشره بگردم لازمم میشه این ناخنا!!
.
.
.
.
.
:surprised:ها؟ بعد اون موقع تو کوه چجوری دستاتو میشوری که تمیز بشه؟ تو اون وضعیت چجوری میتوی زیر ناخناتو تمیز کنی؟ نکن این کارو.... ابزار مختلفی وجود داره واسه این کار... از جمله چاقو....قاشق مربا خوری....چنگال....سوهان ناخن....خودکار.... وهزاران اشیا دیگه...چوووووب رو یادم رفت...که اینم خودش به انواع مختلفی تقسیم میشه...چوب بستنی رامک...چوب بستنی دایتی...چوب بستی پاک و..... چوب درختای مختلف با قطرهای مختلف... فقط کافیه یخورده ابتکار داشت....:D

من دوست دارم به گونه ای دیگر کار کنم، هم نوع کاری که انجام میدم با آدما ببخشید با بقیه آدما متفاوته هم روش انجام دادن اون کار!
اینجا نیاز به روشن سازی داشت... روشن سازی کنید لفطا...:surprised::D

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز

مریم خانوم خوبی؟ گالری عکس گلهات خیلی قشنگه . این چه گلیه؟

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خدمت شما دوست عزیز سلام میکنم ,خوبین؟؟
سلام گلم
:gol:
عجیبه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
:surprised::surprised:
سلام به همه...شبتون بخیر
سلام سیامک جانم
کجایی؟؟تو؟؟؟
اقا چرا کم میای؟؟
دلم برات تنگ شده .....نکن این کارا با دلمون....:redface:
زود به زود بیا ...... زیادم بمون:redface:
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااامممممممممممممم ........دینگ دینگ دینگ من اومدممممممممم

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خوبی زهرا جان؟ اینجا مریم میبینی؟ افسون میبینی؟:surprised:

مگه شما نمیبینید؟:D

مریمم
حمیدرضا
افسونم

سلام به همتون که گلید ....ایشالله عمرتون گل نباشه
:gol::gol:

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام عزیز دلممممممممممم
خوبیییییییییی
دلم واست یه ذرهههههه شده

باور میکنی امروز چندین بار امدم تو پروفایلت یادم رفته میخواستم چی بگم بهت .(confuse
ها.... تا یادم نرفته بیام خصوصی واست بگم....

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااامممممممممممممم ........دینگ دینگ دینگ من اومدممممممممم
خوبی شبنم جان؟ خوش اومدی:gol:
مگه شما نمیبینید؟:D

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام عزیز دلممممممممممم
خوبیییییییییی
دلم واست یه ذرهههههه شده
باور میکنی امروز چندین بار امدم تو پروفایلت یادم رفته میخواستم چی بگم بهت .(confuse
ها.... تا یادم نرفته بیام خصوصی واست بگم....
اهان الان دیدم. مسنجر حتما پکید که اومدی اینور:biggrin: اسم اون گله چیه مریم جان؟

بالا