زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همه روسا

دوباره داره یه خبرهایی می شه انگار

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
صبح بخیر
از ساعت 5 تا حالا موندم بیام سلام کنم یا نه..........انگار رو ساعت 5 کوک شدم راس ساعت بیدار میشم.............به هر حال اومدم

من اول.....

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
:w15::w15:محمدرضا به خودت شك داري...؟؟؟!!!:w15::w15:
:w05::surprised:
سلام
صبح بخیر
از ساعت 5 تا حالا موندم بیام سلام کنم یا نه..........انگار رو ساعت 5 کوک شدم راس ساعت بیدار میشم.............به هر حال اومدم

من اول.....
خوبه خوش اومدي لا اقل حرف مريم خانوم و اثبات كردي البته من همچنان منتظرم خودش يه روز بيا البته اگه خروس همسايه خواب نمونه :w12:
رئیس ها ازدواج نمیکنن...
:surprised::surprised::king:

:D:D:D

سلام صبحتون بخير
:w27:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام سلام صبح بخير ...ببخشيد ديگه فكر كنم نزديك ظهر بخير

همگي خوبيد؟

گلابتون

مدیر بازنشسته
محمد جان

ساعت من 11:20 هست :surprised:

ساعت من عقب هست یا ساعت تو جلو رفته :surprised::surprised:

محمدرضا پيشرفتت خيلي خوبه...يك ساعت از زمان جلويي عزيز...:w42:

سلام سعيد جان..شما خوبي عزيز...راست ميگي مگه اين مديريت كذايي ميذاره آدم راحت و آزاد باشه...حق داري بخدا:w05:

سلام سارا جان حالت خوبه عسلم.:w40:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
محمدرضا پيشرفتت خيلي خوبه...يك ساعت از زمان جلويي عزيز...:w42:

سلام سعيد جان..شما خوبي عزيز...راست ميگي مگه اين مديريت كذايي ميذاره آدم راحت و آزاد باشه...حق داري بخدا:w05:

سلام سارا جان حالت خوبه عسلم.:w40:

جدي نميگين پس چرا ساعت من الان داره 12:28 رو نشون ميده ........:eek::eek:... اي واي نه راست ميگين درسته الان تو گوشيمو نگاه كردم يه ساعت كاميم جلو هست:w16::w16::w15::w15::w12: اي واي الزايمرم داشتم
مديريت ..... اها ... راست ميگه ببخشيد گلاب جان شما مديرمون هستين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه ديگه حق با شماست الزايمرم بد جور پيشرفت كرده

:w29:

اين سارا هم رفت كارش داشتما خاله................. كجايي ؟

sayeh1

عضو جدید
سلام بچه هاي عزيز

ببخشيد بي اجازه وارد تالار گفتگو تون شدم
من ميخواستم اطلاعاتي راجع به رشته ي پرورش گاو كسب كنم
اينكه رشته ي خوبي هست يا نه واينكه از نظر بازار كار چه جايگاهي در جامعه امروز ما دارد و آيا ارزش هزينه كردن داره؟؟؟
و شرايط ادامه تحصيل اين رشته در ايران تا چه مقطعي هست؟؟؟

بازم ممنونم:gol:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام بچه هاي عزيز

ببخشيد بي اجازه وارد تالار گفتگو تون شدم
من ميخواستم اطلاعاتي راجع به رشته ي پرورش گاو كسب كنم
اينكه رشته ي خوبي هست يا نه واينكه از نظر بازار كار چه جايگاهي در جامعه امروز ما دارد و آيا ارزش هزينه كردن داره؟؟؟
و شرايط ادامه تحصيل اين رشته در ايران تا چه مقطعي هست؟؟؟

بازم ممنونم:gol:

خواهش ميكنم دوست عزيز در اينجا به روي همه بازه خوش اومدين
در مورد سوالتون الان يه لينك بهتون ميدم البته تو پروفايلتون برين اونجا:D

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
درسته زهرا جان رضا خوب داره فعالیت میکنه. ولی اتحاد هم مهمه.خوب البته بعضیا ترم پایین هستند نمیتونن بیشتر از این فعالیت کنند ولی بقیه به نظر من باید تو همه تاپیک ها و پست ها تا جایی که میتونند شریک باشن

همه با هم پیش به سوی اتحاد... من نفهمیدم اتحاد یعنی چی؟! چجوری؟!

خدا رو چه دیدی شاید یه شرکت کشت و صنعت راه بندازیم با بچه هایی که اینجا هستن:w17::w17::w17:

اینو پایه ام، مدیریت کنترل بیولوژیک آفات کشاورزی باغی و گلخانه ایتون هم با من :cool:

رضا جان اون سوال مال قبل بود تموم شد. الان توی گفتگوی ازاد هر کی میاد یه جوک میگه 45 تا تشکر زیر پستش میذارن ولی کشاورزی قربونش برم خودمون هم به کار هم توجه نداریم. در ثانی اون تاپیک که فقط نیست ت علوم دامی. مطالب دیگه هم هست. فقط هم براس تشویق نیست این که من میگما.
خودم به شخصه از تاپیک های گیاهان دارویی و باغبانی و سایر بخش ها خیلی چیزا یاد میگیرم.
چقد حرف زدم ببخشید:redface:

اینم نفهمیدم یعنی چی!!! کسی IQ اضافه سراغ نداره جایی؟!

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

سلام بچه هاي عزيز

سلام، ظهر هر کی هست و نیست به خیر :gol:
همگی خوب و خوش و سرحال هستین؟
یه دست و یه هورا به افتخار همتون :w17:

.
.

گلابتون

مدیر بازنشسته
جدي نميگين پس چرا ساعت من الان داره 12:28 رو نشون ميده ........:eek::eek:... اي واي نه راست ميگين درسته الان تو گوشيمو نگاه كردم يه ساعت كاميم جلو هست:w16::w16::w15::w15::w12: اي واي الزايمرم داشتم
مديريت ..... اها ... راست ميگه ببخشيد گلاب جان شما مديرمون هستين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه ديگه حق با شماست الزايمرم بد جور پيشرفت كرده

:w29:

اين سارا هم رفت كارش داشتما خاله................. كجايي ؟

:w15::w15::w15:

بالا