زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
ماجراي طنز

روزي مردي به سفر ميرود و به محض ورود به اتاق هتل ، متوجه ميشود که هتل به کامپيوتر مجهز است . تصميم ميگيرد به همسرش ايميل بزند . نامه را مينويسد اما در تايپ ادرس دچار اشتباه ميشود و بدون اينکه متوجه شود نامه را ميفرستد . در اين ضمن در گوشه اي ديگر از اين کره خاکي ، زني که تازه از مراسم خاک سپاري همسرش به خانه باز گشته بود با اين فکر که شايد تسليتي از دوستان يا اشنايان داشته باشه به سراغ کامپيوتر ميرود تا ايميل هاي خود را چک کند . اما پس از خواندن اولين نامه غش ميکند و بر زمين مي افتد . پسر او با هول و هراس به سمت اتاق مادرش ميرود و مادرش را بر نقش زمين ميبيند و در همان حال چشمش به صفحه مانيتور مي افتد:

گيرنده : همسر عزيزم
موضوع : من رسيدم

ميدونم که از گرفتن اين نامه حسابي غافلگير شدي . راستش انها اينجا کامپيوتر دارند و هر کس به اينجا مي اد ميتونه براي عزيزانش نامه بفرسته . من همين الان رسيدم و همه چيز را چک کردم . همه چيز براي ورود تو رو به راهه . فردا ميبينمت . اميدوارم سفر تو هم مثل سفر من بي خطر باشه . واي چه قدر اينجا گرمه !!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
خوب يه تشكر خشك و خالي كه بلدي!

به غضنفر ميگن عجب مملکت خر تو خري داريم ميگه آره بابا من 3 بار رفتم سربازي هيچکي نفهميد!:surprised:

يک روز ملانصرالدين خرش را در جنگل گم مي کند. موقع گشتن به دنبال آن يک گورخر پيدا مي کند. به آن مي گويد: اي کلک لباس ورزشي پوشيدي تا نشناسمت!:biggrin:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
:surprised::surprised::surprised:

شخصیه
همه چی زندگیم گره خورده بهم نمیتونم کاری کنم کلافه میشم:cry:

بيشن وقتاي بيكاري گره ها رو باز كن كاري نداره .. ولي در مجموع واز شوخي گذشته بشين ببين كجا كارت به مشكل خورده همونو حل كن بهم وصلشون نكن كه كلافه بشي :gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
بيشن وقتاي بيكاري گره ها رو باز كن كاري نداره .. ولي در مجموع واز شوخي گذشته بشين ببين كجا كارت به مشكل خورده همونو حل كن بهم وصلشون نكن كه كلافه بشي :gol:
هر جاشو نگاه میکنم ..............

بگذریم نمیخوام بقیه ناراحت بشن

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised::surprised::surprised:

شخصیه
همه چی زندگیم گره خورده بهم نمیتونم کاری کنم کلافه میشم:cry:

به خاطر اینکه سخت میگیری
زندگیت گره خورده خب بازش کن
یه خورده فکر کن ببین کجای کارت مشکل داره
شاید به این خاطر باشه که هز مشکل کوچیکی رو خیلی بزرگ میکنی

مثلا یه تهران نرفتن که این همه غصه نداره که به خاطرش کلافه شی!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
هر جاشو نگاه میکنم ..............

بگذریم نمیخوام بقیه ناراحت بشن

حالا نميخواي بگي اشكال نداره ولي خوب بايد ببيني سر اين كلاف جاست من كه نظرم اينهبگردي مشكل اصلي كه باعث بقيه مشكلات شده رو پيداكني حالا اگه تونستي حلش كن اگه نه كه اثرشو تو زندگيت كمتر كن :gol: اميدورام هيچوقت مشكلات نتونه سمتت بياد و هميشه شادو موفق باشي ;)

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه...
اومدم سلامی عرض کنمو برم....:wallbash:
می خام برم خونه انشالله...:whistle:
یه هفته!!!!
بای بای....

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
به خاطر اینکه سخت میگیری
زندگیت گره خورده خب بازش کن
یه خورده فکر کن ببین کجای کارت مشکل داره
شاید به این خاطر باشه که هز مشکل کوچیکی رو خیلی بزرگ میکنی

مثلا یه تهران نرفتن که این همه غصه نداره که به خاطرش کلافه شی!
نه بابا تهران که تموم شد مشکلم که اون نیست
بچه که نیستم که به خاطر چیزای کوچک این جوری ناراحت بشم

میخوام درستش کنم ولی به هر طرف نگاه میکنم و هر چیز یرو که میخوام درست کنم میبینم اون یکی هم گیره خودش

بگذریم

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
افشين ميگم امروز اگه ميرفتي نمايشگاه گل م الهام بود هم زهرا حالا رفتي يا نه؟ :redface:

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
مگه کجا می خام برم که سوغاتش گزه؟

مگه نگفتي اصفحاني هستي خوب سوغات اصفهان گزه ديگه ................نه..........اشتباه كردم :cry:......نميدوم حالا هر چي هر كجا .سوغاتي يادت نره دست خالي بر نگرد راهت نميدم :D

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه میگذریم
ولی همون خوش خنده بودن بهت بیشتر میاد!

سلام

بری خونه؟!
بله انشاالله...میرم خونه...
آقا محمد رضا اصلیتم اصفهونیه!!! ولی اینجا تا حالا نگفته بودم!!!!!

تا حالا اصفهانم نرفتم!!!

setare.a

عضو جدید
مگه نگفتي اصفحاني هستي خوب سوغات اصفهان گزه ديگه ................نه..........اشتباه كردم :cry:......نميدوم حالا هر چي هر كجا .سوغاتي يادت نره دست خالي بر نگرد راهت نميدم :D
بابا ما سه سال هم اتاقیش بودیم واسمون سوغات نیاورد:w00: وقتی هم میگفتیم می گفت می خواین یه بطری هوای آلوده بیارم :w35:حالا می خواین واسه شما سوغات بیاره:w15: چه خیالا:w24::w32:

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا ما سه سال هم اتاقیش بودیم واسمون سوغات نیاورد:w00: وقتی هم میگفتیم می گفت می خواین یه بطری هوای آلوده بیارم :w35:حالا می خواین واسه شما سوغات بیاره:w15: چه خیالا:w24::w32:
خب مگه دروغ گفتم؟؟؟
اونجا به جز هوای آلوده هیچ چیز معروف دیگه ای نداره!!!!
زیرآب زن!!!
اصلاً حقته!!! همونم برات نمی آرم....

setare.a

عضو جدید

نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

setare.a

عضو جدید
وای فائزه نبودی امروز کتری اتاقمون رو سوزوندم اما خوشبختانه کتری نمرد و عمرش به دنیا بود................

بالا