زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سارایییییییییییییییییییی:mad:
پس من چی:mad:
منم زهراااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

حالا سی چه مخت هنگ کرده ؟

سي او سوالت كه ندونوم جوابش چنه
ته سوالسه مه كله دپيت

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اعتراض دارممممممممممممممممممم:w00::w00::w00:
دو تا تشکر نکردم تشکرام تمام میشهههههههههههههههههههههههه
من نمیخوام این وضیعتووووووووووووووووووو:w39::w39::w39:
افسووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون
تشکر میخوام:w06::w06::w06:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اره افشين جان يه رسيد دوقبضه ميخوام قاب بگيرم بزنم بالا طاقچه...:w01:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه پیش بینی میکنم....

تا چند روز دیگه همه محاوره های باشگاه مهندسان ایرانی به لهجه شیرین بوشهری میشه
ما هم سعی کنیم بیشتر یاد بگیریم... که عقب نیوفتیم...
یه خورده بلدم اما نه به قدری که بتونم صحبت کنم.... در حدی که متوجه میشم طرف چی میگه...البته اگه لهجش غلیظ نباشه

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کی فکرشو میکرد؟

کی فکرشو میکرد؟

کی فکرشو میکرد کاغذ رنگیی که یه روز با سرچ یه موضوع به باشگاه مهندسان ایرانی هدایت شده بود... و شاید از روی کنجکاوی عضو این باشگاه شده بود حالا شده 1000 پستی...
مدتها فقط با نام کاربریش وارد میشد و وقتی فعالیت بقیه بچه ها رو میدید دوست داشت فعالیت کنه اما میترسید یه اشتباهی بکنه... هر روز میامد که ببینه عنوانش تغییر کرده یا نه؟ و غافل از اینکه عنوان با تعداد پستهاش تغییر میکنه... و اونم که پستی ارسال نمیکرد
اولین پستهاشو خوب یادشه... یادشه که میخواست تو تاپیک سوال از مهندسین پست بده در حین تایپ کردن بدون اینکه اقدامی ازش صورت بگیره پستها ارسال شده بودن... کاغذ رنگی هم که خیلی ترسیده بود و نمیدونست چه کارش باید بکنه سریعا رفته بود پیش مدیر تالارشون
اولین پستهاشو خوب یادشه... یادشه که میخواست تو تاپیک سوال از مهندسین پست بده در حین تایپ کردن بدون اینکه اقدامی ازش صورت بگیره پستها ارسال شده بودن... کاغذ رنگی هم که خیلی ترسیده بود و نمیدونست چه کارش باید بکنه سریعا رفته بود پیش مدیر تالارشونو پیام داده بود:

سلام.دارم از استرس میمیرم.
میشه کمکم کنید.تو تایپیک زیر داشتم تایپ میکردم که یه دفه سیستمم هنگ کرد حالا نمیدونم چه طور باید درستش کنم.اگه خودم بای حذف کنم که بهم بگید چه جوری. اگه هم که شما .... سریعتر حذفش کنید وای مردم.یخ کردم دستم به دامنت.نمیدونم چه جوری اینا رو تایپ کردم. دستم لرزشش تموم نمیشه (لینک)

و بعد از چند دقیقه که تونسته بود خودش درستش کنه یه پیام دیگه به مدیرشون داد:

سلامی دوباره خدمت خانم مدیر گل:gol::w30:
حالا یه خورده اروم تر شدم. درستش کردم با اجازتون.یعنی حذفشون کردم.اما چرا اینجوری میشه؟ نزدیک بود سکته کنم. پشیمون شدم از سوال پرسیدن .کلی سوال داشتم از مهندسین اما با اتفاق امروز دیگه جرات نمیکنم سوال بپرسم .

مشکل این بود که در حین تایپ کردن پیام ارسال میشد بدون اینکه از طرف من اقدامی بشه.

و همچنان منتظر بود عنوانش از تازه واردی در بیاد... حس بدی داشت به اینکه عنوانش تازه وارد باشه ....بلاخره گذشت و شد عضو... طول کشید تا شد عضو فعال...اما طولی نکشید تا پستاش شد 1000 تا... میدونید چرا... چون اینقدر تو جو گرم بچه های تالارشون غرق شده بود و حواسش به هیچ جا نبود...

تقدیم به همه بچه های گل گشاورزی...

آخرین ویرایش:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و حالا یه تساوی که به نظرم جالب امد....

فعلا برم ... تا بعد بیام بقیه هنر نماییامو رو کنم
...

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
آ قربون مریم بروم با خاطره تعریف کرنش
خیلی توپ بی
عالیییییییییییییییییییییییییی

سارا تو مریم دوتاتون مثه خوم گلین

• Like
واکنش ها: losi

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
..:: نامه مادر غضنفر ::..

:w15::w15::w15::w15::w15:

گضنفر جان سلام! ما اينجا حالمان خوب است. اميدوارم تو هم آنجا حالت خوب باشد. اين نامه را من ميگويم و جعفر خان کفاش برايد مينويسد. بهش گفتم که اين گضنفر ما تا کلاس سوم بيشتر نرفته و نميتواند تند تند بخواند،‌ آروم آروم بنويس که پسرم نامه را راحت بخواند و عقب نماند.
وقتي تو رفتي ما هم از آن خانه اسباب کشي کرديم. پدرت توي صفحه حوادت خوانده بود که بيشتر اتفاقا توي 10 کيلومتري خانه ما اتفاق ميافته. ما هم 10 کيلومتر اينورتر اسباب کشي کرديم. اينجوري ديگر لازم نيست که پدرت هر روز بيخودي پول روزنامه بدهد. آدرس جديد هم نداريم. خواستي نامه بفرستي به همان آدرس قبلي بفرست. پدرت شماره پلاک خانه قبلي را آورده و اينجا نصب کرده که دوستان و فاميل اگه خواستن بيان اينجا به همون آدرس قبلي بيان.
آب و هواي اينجا خيلي خوب نيست. همين هفته پيش دو بار بارون اومد. اوليش 4 روز طول کشيد، ‌دوميش 3 روز. ولي اين هفته دوميش بيشتر از اوليش طول کشيد.
گضنفر جان، ‌آن کت شلوار نارنجيه که خواسته بودي را مجبور شدم جدا جدا برايت پست کنم. آن دکمه فلزي ها پاکت را سنگين ميکرد. ولي نگران نباش دکمه ها را جدا کردم جداگانه توي کارتن مقوايي برايت فرستادم.
پدرت هم که کارش را عوض کرده. ميگه هر روز 800،‌ 900 نفر آدم زير دستش هستن. از کارش راضيه الحمدالله. هر روز صبح ميره سر کار تو بهشت زهرا،‌ چمنهاي اونجا رو کوتاه ميکنه و شب مياد خونه.
ببخشيد معطل شدي. جعفر جان کفاش رفته بود دستشويي حالا برگشت.
ديروز خواهرت فاطي را بردم کلاس شنا. گفتن که فقط اجازه دارن مايو يه تيکه بپوشن. اين دختره هم که فقط يه مايو بيشتر نداره،‌ اون هم دوتيکه است. بهش گفتم ننه من که عقلم به جايي قد نميده. خودت تصميم بگير که کدوم تيکه رو نپوشي.
اون يکي خواهرت هم امروز صبح فارغ شد. هنوز نميدونم بچه اش دختره يا پسره. فهميدم بهت خبر ميدم که بدوني بالاخره به سلامتي عمو شدي يا دايي.
راستي گلیدون آقا هم مرد! مرحوم پدرش وصيت کرده بود که بدنش را به آب دريا بندازن. گلیدون آقا هم طفلکي وقتي داشت زير دريا براي مرحوم پدرش قبرميکند نفس کم آورد و مرد.
همين ديگه .. خبر جديدي نيست
قربانت .. مادرت
راستي:‌گضنفر جان خواستم برات يه خرده پول پست کنم، ‌ولي وقتي يادم افتاد که ديگه خيلي دير شده بود و اين نامه را برايت پست کرده بودم.

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام افشین
خوبی؟
صبح سحر خوبه؟

والا مو خو همه تحویلوم میگیرن
هر کی میخاد بیاد تا تویلش بگیروم
:whistle:

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام
یه مقاله میخواستم در مورد انتقال جنین در گاو ها و اثر آن در برنامه های اصلاح

لطف کنین اگه بدین مقالرو ممنون میشم

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه یکی هم منو تحویل بگیره

پس ما کشک دیگه !

:redface::redface::redface:
شما چقد عجولین...
رفتم یه کاری پیش امد واسم... گفتم بر میگردم بقیه هنرنماییامو نشون میدم...:D
این عکسا رو گذاشته بودم واسه تاپیک لیلیومی که همین روزا میزنم اما گفتم اول تقدیمش کنم به شماها....

آ قربون مریم بروم با خاطره تعریف کرنش
خیلی توپ بی
عالیییییییییییییییییییییییییی

سارا تو مریم دوتاتون مثه خوم گلین
:w40::gol::w40::gol::w40::gol:

• Like

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یه مقاله میخواستم در مورد انتقال جنین در گاو ها و اثر آن در برنامه های اصلاح

لطف کنین اگه بدین مقالرو ممنون میشم
دوست عزیز باید بچه های علوم دامی بهت جواب بدن
حالا امیدوار دیر افسون بتونه کمکت کنه
البته افسونم گرایشش گیاهپزشکیه
ایشالله یکی کمکت میکنه
:gol:

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگی

شبتون بخیر :smile:

خواب های خوب ببینید :gol:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
فقط عکس اولی واسه افسون و زهرا بود.....
بقیش مشتکری بود.... تقدیم به همه بچه های گل کشاورزی بود....
چرا تایپ نشده:whistle:

• Like

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگی

شبتون بخیر :smile:

خواب های خوب ببینید :gol:
سعید
هم سلام و هم خداحافظ کردی؟
اخه چرا؟
:surprised:
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
فقط عکس اولی واسه افسون و زهرا بود.....
بقیش مشتکری بود.... تقدیم به همه بچه های گل کشاورزی بود....
چرا تایپ نشده
اشکال نداره مریمم
من همه گلا رو تقدیم مریمم میکنم
اونم باعشق
من عاشقم

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی بیاد واسه من توضیح بده...
من از تشکرای امروزم استفاده نکردم... امدم یه تشکر واسه افشین زدم دیگه غیر فعال شد چرا؟
افسون...کجایی؟ بیا جواب بده...چرا نمیتونم تشکر کنم....چرا تشکرام زود تمام میشه... حیفه از این پستای خوب تشکر نکرد...چرا تشکرای من زود تمام میشه...اعتصاب میکنم اصلا تشکر نمیکنم... افسوووووووووووووووووووووووووووون....شارژش کن....من تشکر میخوام...
کیک شکلاتی هم میخوام...

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اشکال نداره مریمم
من همه گلا رو تقدیم مریمم میکنم
اونم باعشق
من عاشقم

صداشو در نیار
همش مال خودت و افسون بود...اینو گفتم بقیه هم دلشون خوش بشه:whistle:اگه دوست داشتین به بقیه هم بدید... اجازش دست شماست

مرسی.... همیشه عاشق باشی انشالله
:w40::w40:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یکی بیاد واسه من توضیح بده...
من از تشکرای امروزم استفاده نکردم... امدم یه تشکر واسه افشین زدم دیگه غیر فعال شد چرا؟
افسون...کجایی؟ بیا جواب بده...چرا نمیتونم تشکر کنم....چرا تشکرام زود تمام میشه... حیفه از این پستای خوب تشکر نکرد...چرا تشکرای من زود تمام میشه...اعتصاب میکنم اصلا تشکر نمیکنم... افسوووووووووووووووووووووووووووون....شارژش کن....من تشکر میخوام...
کیک شکلاتی هم میخوام...

آخه همون یه تشکرت خیلی ارزش داشت ... واسه همین سهمیه ت تموم شد :D

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خبر خبر خبررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
دو دورو دودو دودو دووووووووووووووووووووووووووووووو
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

زهرا خاله شددددددددددددددددددددددددددددددد
اشک شوقش سرازیر شد..............................

قراره فردا واسمون شیرینی بیارهههههههههه

زهرا جون تبریک میگم......................................
انشالله فرزندی صالح و سالم باشه..........................
عاقبت بخیر بشه انشالله.............................................
زنده باشه انشالله............................................................

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

بالا