زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
:w25:میام سر بزنم ببینم شلوغ نمی کنین که:D:surprised:

ببينم تو كه خودت از زلزله هفت ريشتري بدتري كه ححالا مياي ببيني كي شلوغ ميكنه ببينم تو مگه اهل شمالي يا نه اون پروانه نوروزيا رو تو شمال عكشونو گرفتي :D

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببينم تو كه خودت از زلزله هفت ريشتري بدتري كه ححالا مياي ببيني كي شلوغ ميكنه ببينم تو مگه اهل شمالي يا نه اون پروانه نوروزيا رو تو شمال عكشونو گرفتي :D
:surprised:من کی شلوغ کردم؟؟؟:D
نه من اهل همدانم اره شمال بود از کجا دونستی؟من خودم گفتم؟:surprised:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامتی شببنم خانم...چه خوبی بابا...همین الان سر امتحان اقتصاد کشاورزی بودم...هنگ کردم....صبحم بیو داشتم!!!!! کم مونده بود تو برگه اقتصاد بنویسم چرخه گلیکولیز!!!!!

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشالله خوب میکنی
منم امروز امتحان تاریخ معماریه جهان داشتم استادمون 7 تا سوال داده بعد بالاش نوشته بود به دلخواه 5 تاشو جواب بدین و بارم هر سوالم 4 نمرس.......

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامتی شببنم خانم...چه خوبی بابا...همین الان سر امتحان اقتصاد کشاورزی بودم...هنگ کردم....صبحم بیو داشتم!!!!! کم مونده بود تو برگه اقتصاد بنویسم چرخه گلیکولیز!!!!!

امیر من میرم برمیگردم :surprised:
خودت که در جریانی
از عواقب امتحاناس دیگه باید درکم کنی!!!! :surprised::surprised::surprised:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ (دارم خمیازه میکشم!)
سلام
صبحتون به خیر
اینجا کجاست؟ کی به کیه؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ (دارم خمیازه میکشم!)
سلام
صبحتون به خیر
اینجا کجاست؟ کی به کیه؟
سلام دوست خوبم.....خوبی؟ من اسم شما هم نمیدونم!!! من مجهولم یا شما!!!! :surprised:
نه رشتم مرمت بناهای تاریخیه
وا...پس اینجا چیکار میکنی.....انگار حال کردی با برو بچه های تالار ما.....ای ول....دمت گرم

Phyto

مدیر تالار
نه من اهل همدانم اره شمال بود از کجا دونستی؟من خودم گفتم؟

همدان؟ پلاک 18 ... چه جالب من امسال همدان بودم، تابستون بود مثلا (شهریور) کنگره گیاهپزشکی دانشگاه همدان، خوابگاه نگرفته بودم شبا تو ماشین میخوابیدم، با اینکه دوتا پتو داشتم ولی یخ میزدم

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
همدان؟ پلاک 18 ... چه جالب من امسال همدان بودم، تابستون بود مثلا (شهریور) کنگره گیاهپزشکی دانشگاه همدان، خوابگاه نگرفته بودم شبا تو ماشین میخوابیدم، با اینکه دوتا پتو داشتم ولی یخ میزدم
اتفاقا هواش گرم بود:surprised::eek::surprised:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم.....خوبی؟ من اسم شما هم نمیدونم!!! من مجهولم یا شما!!!! :surprised:

هردوتون:surprised::eek::surprised:

وا...پس اینجا چیکار میکنی.....انگار حال کردی با برو بچه های تالار ما.....ای ول....دمت گرم
[/QUOTE]
اره دیگه بهتون افتخار دادم:surprised:
اخه من اینجا تالار ندارم و خودمم ترم اولم:cry:

Phyto

مدیر تالار

سلام دوست خوبم... خوبم، من رضا هستم، یک شخصیت حقیقی منحصر به فرد (اینو که تو صفحه قبل هم گفته بودم!) من که معلومم شما هم که از قبل معلوم بودی فکر کنم شبنم مجهول باشه!

Phyto

مدیر تالار
راستی آواتار به این خوشکلی، حشره به این نازی گوگولی مگولی، کجاش ترسناکه؟!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی آواتار به این خوشکلی، حشره به این نازی گوگولی مگولی، کجاش ترسناکه؟!

حشره!!!! وای که چقدر ترم قبل حشره جمع کردیم.....یادش بخیر!!! اه...چندش بود....

هردوتون:surprised::eek::surprised:
[/QUOTE]
اره دیگه بهتون افتخار دادم:surprised:
اخه من اینجا تالار ندارم و خودمم ترم اولم:cry:
ای جانم...ما هم مهمون نواز!!!! خوش اومدی.....

بالا