زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ظاهرا فصل امتحاناس، خیلی از بچه ها الان نیستن یا وقت ندارن که پاسخگوی دوستان باشن... کمی تامل کنید :)

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا هیشکی به من جواب نمیده.بازار کار بیو چطوریه.با چه رتبه ای می تونم به ترتیب : دانشگاه تهران- شهیدبهشتی- تربیت مدرس- شاهد تهران-پژوهشگاه رو بیارم.اینجا شلوغ تره من فکر کردم اینجا بپرسم به جواب سوالام میرسم.امسال ظرفیت بیو رو کم کرده بودن.یعنی یکی نیست اطلاع داشته باشه؟؟؟؟
برام خیلی مهمه سه چهار روزه اینجا این سوالو می پرسم و فقط وقتم تلف شده.این تالار پس به چه دردی می خوره.
اگه میگین اینجا جای سوال پرسیدن نیست بهتره بگم اگه جای دیگه بپرسم تا سال بعد این موقع شاید یکی جواب بده.خواهشا به سوالام جواب دقیق بدین.کی اینجا بیو خونده؟؟؟؟؟؟اگهد کسی چیزی میدونه بگه.ممنونم
.

سلام منظورتون بیوتکنولوژی هست؟

پارسال که تا 900 مجاز شدن اما امسال من بیو ندادم ولی فکر کنم ظرفیت

ها بالا رفته اگه برای روزانه بخوای حداقل باید دو رقمی بیاری که تو تهران

مجاز بشی و سه رفمی برای غیرانتفاعی و پیام نوره اما باید بری با

استادات یا یه مشاور دقیق بپرسی تا راهنمایی کنه
فقط ما رو نزن :D

کشاورز 66

عضو جدید
ولی دفترچه سال پیش و امسال رو مقایسه کنین می بینین ظرفیت کم شده.آینده کاری این رشته چیه.تا چند بیارم به ترتیب دانشگاه تهران و شهید بهشتی و تربیت مدرس قبولم؟

ها بالا رفته اگه برای روزانه بخوای حداقل باید دو رقمی بیاری که تو تهران

مجاز بشی و سه رفمی برای غیرانتفاعی و پیام نوره اما باید بری با

استادات یا یه مشاور دقیق بپرسی تا راهنمایی کنه
فقط ما رو نزن :D[/QUOTE]

کشاورز 66

عضو جدید
ولی دفترچه سال پیش و امسال رو مقایسه کنین می بینین ظرفیت کم شده.آینده کاری این رشته چیه.تا چند بیارم به ترتیب دانشگاه تهران و شهید بهشتی و تربیت مدرس قبولم؟

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

در مورد ظرفیت چون پذیرش پارسال بیشتر بوده احتمالا کم کردن بیشتر کار آزمایشگاهی هست و در مورد اصلاح گیاهان و تکنولوژی جدید سرو کار دارن
در مورد تراز هم حتما برای دانشگاه تهران و بهشتی یه رقمی هست اما با این وضعیتی که شما میگید حتما مجاز مرحله دومم سخت میگیرن

سوالی هست در خدمتم موفق باشی

کشاورز 66

عضو جدید
در مورد ظرفیت چون پذیرش پارسال بیشتر بوده احتمالا کم کردن بیشتر کار آزمایشگاهی هست و در مورد اصلاح گیاهان و تکنولوژی جدید سرو کار دارن
در مورد تراز هم حتما برای دانشگاه تهران و بهشتی یه رقمی هست اما با این وضعیتی که شما میگید حتما مجاز مرحله دومم سخت میگیرن

سوالی هست در خدمتم موفق باشی

راستش یکی از دوستام رتبه 23 آورد.منتظرم ببینم نتیجه نهایی براش چی میشه تا ببینم باید برای چه رتبه ای تلاش کنم.مطمینین برای تهرانو شهیدبهشتی باید تک آورد؟؟!! برای تربیت مدرس چی؟دانشگاه شاهد و پژوهشگاه چطور؟به نظر شما کدوم یکی از دانشگاه های تهران قبول میشه؟ نگفتین آینده این رشته چیه. خیلی ممنون.

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

راستش یکی از دوستام رتبه 23 آورد.منتظرم ببینم نتیجه نهایی براش چی میشه تا ببینم باید برای چه رتبه ای تلاش کنم.مطمینین برای تهرانو شهیدبهشتی باید تک آورد؟؟!! برای تربیت مدرس چی؟دانشگاه شاهد و پژوهشگاه چطور؟به نظر شما کدوم یکی از دانشگاه های تهران قبول میشه؟ نگفتین آینده این رشته چیه. خیلی ممنون.

والا چی بگم خوووووووووووو من که کارشناس نیستم اما چون پارسال ارشد دادم همین را رو میدونم باید ببینین

که امسال ظرفیت برای قبولی دانشگاه تهران و بهشتی چنده ؟؟؟ شاید با رتبه 23 هم قبول بشن

کشاورز 66

عضو جدید
والا چی بگم خوووووووووووو من که کارشناس نیستم اما چون پارسال ارشد دادم همین را رو میدونم باید ببینین

که امسال ظرفیت برای قبولی دانشگاه تهران و بهشتی چنده ؟؟؟ شاید با رتبه 23 هم قبول بشن

خیلی ممنونم از شما. اگه کسی اطلاعی داره تورو خدا بگه.

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیلی ممنونم از شما. اگه کسی اطلاعی داره تورو خدا بگه.

میگم حالا چرا انقدر جوش دوستتونو میزنید نتیجه اش میاد بعد خودتون متوجه میشین؟ در ضمن مگه شما با استاداتون در ارتباط مکالمه نیستین که ازشون بپرسین ؟؟

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اهلا وسهلا

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چیزا رو اینجا مطرح میکنم چون سر جاش زدم اول کسی ج نداد
من یه کاکتوس زبون مادرشوهر دارم که دوسه روزه غروب که میشه خم میشه و چروکیده تا فردا ظهر که دوباره برمیگرده به حالت خودش
کسی میدونه مشکل چیه/
راستی یه گیاه دیگه دارم که اسمشو نمیدونم برگاش کمی تاب خورده از یه طرف و از نوک برگاش یا حاشیه بعضیاشون سیا ه و خشک شده
این عکس گیاه
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=101568&d=1339320588&thumb=1
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=101569&d=1337516796&thumb=1

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
هالاااااااا لاااااا لاااااااااااااااای لااااااااااا لای لاااااااااااااااااااای :D

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلللللللااااااااااااااااااممممممممممممم.......................:w17::w14::w42:

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چیزا رو اینجا مطرح میکنم چون سر جاش زدم اول کسی ج نداد
من یه کاکتوس زبون مادرشوهر دارم که دوسه روزه غروب که میشه خم میشه و چروکیده تا فردا ظهر که دوباره برمیگرده به حالت خودش
کسی میدونه مشکل چیه/
راستی یه گیاه دیگه دارم که اسمشو نمیدونم برگاش کمی تاب خورده از یه طرف و از نوک برگاش یا حاشیه بعضیاشون سیا ه و خشک شده
این عکس گیاه
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=101568&d=1339320588&thumb=1
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=101569&d=1337516796&thumb=1

شکل برگاش مثل پنتاز هستش.....
گلاش دسته ایه صبا جون؟ منظورم اینه که گل آذینش دیهیمه؟

بالا