زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز

.ای من چقد دوس داشم..
زی زی گولو آسی پاسی دراکولا تا به تا؟؟؟؟؟؟؟؟آره؟ درست گفتم یا بساط خنده دوستانو برپا کردم..اشتباهه تاپیک سوتی هارو باز کنم الان؟؟؟؟/

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
.ای من چقد دوس داشم..
زی زی گولو آسی پاسی دراکولا تا به تا؟؟؟؟؟؟؟؟آره؟ درست گفتم یا بساط خنده دوستانو برپا کردم..اشتباهه تاپیک سوتی هارو باز کنم الان؟؟؟؟/

دراکولا یه چیز دیگس دلبندم!! دراکوتا (منظور همون گوشای کوتاه و بلندشه! یادت اومد؟!)

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
.ای من چقد دوس داشم..

دقیقا.... این تنها جمله ای هست که از اون دوران به خاطرم مونده
زی زی گولو آسی پاسی دراکوتا تا به تا :smile:

"Pejman"

نه اتفاقا اینجوری خیلی خوب شد! دیگه افسون به پست منم دست نمیزنه!

افسونو که اخراج کردیم

زهرا؟؟؟؟؟؟؟ چی شده من خبر ندارم...کی بودن ایشون؟

رفته سبزی بخره....

بچه ها دقت کردین ادمین میاد تو سایت.... پلاگین تشکر رو برمیداره دوباره میاره ... هی بر میدار و هی دوباره میاره ... و اینچنان بود که ادمین معروف شد به تشکر بوروون !!!

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
مریم جون نمیگی؟
راستی امضام موردی داشت؟
باعث افتخارمه که کم کم با خداحافظیم باعث شادسازی دوستام میشم.کم کم باید برم سراغ درسام..

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم....
فاتحه...

..

صلوات...
: ))

فکر کنم تو بازار خرمشهر....
شب جمعه ای یه یادی از خدابیامرز زهرا هم شد! بچه ها جمیعا الفــــــاتحه مع الصلوات ...

خدابایمرزش...جوون خوبی بود... : ))

اصلا نیازی به ابزار مدیریت نداره! بعد از نقل قولی که گرفتی دیگه هر کسی میتونه همچین پستی بده!
بلی بلی

این چقد آشناست؟ کجا دیدمش؟؟؟؟/
یکم فک کنننن... منم یه جایی دیده بودمش یادم نمیاد; )

نقل قول مریم بجای نقل قول من! این به اون در ...!

خدایش با هم قابل مقایسه س؟ چرا حسابا رو قاطی میکنی؟ من با تو طرف حسابم نه دردوونه که...

"Pejman"

زهرا آخرین بار در سواحل نیلگون خلیج فارس رویت شده بود.... :cry:

زهراااااااااااا

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیتونم بگم ...

مریم بیا براش تعریف کن!
هییی دلللل هییییی دلللللل
چی بگم که دلم خونهههههههه....
جوون ناکااامم... قد رشییییدم... ابرو کمندم...
حیییف بووووود
هیییییییییییییی دللللل

افسونو که اخراج کردیم

رفته سبزی بخره....

بچه ها دقت کردین ادمین میاد تو سایت.... پلاگین تشکر رو برمیداره دوباره میاره ... هی بر میدار و هی دوباره میاره ... و اینچنان بود که ادمین معروف شد به تشکر بوروون !!!

: )) افرین به ادمین زحمت کش

مریم جون نمیگی؟
راستی امضام موردی داشت؟
باعث افتخارمه که کم کم با خداحافظیم باعث شادسازی دوستام میشم.کم کم باید برم سراغ درسام..
نه عزیزم... دوسش داشتم کپی گرفتم

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه غریبو تنها گیر آووردید دیگه.عیبی نداره..خدای ما هم بزرگه..شما ها بیاین به من بخندین خوش باشین..تعطیلات خوبی داشته باشید..

Phyto

مدیر تالار

خدایش با هم قابل مقایسه س؟ چرا حسابا رو قاطی میکنی؟ من با تو طرف حسابم نه دردوونه که...

دوس دارم حسابا رو قاطی کنم! مهم نیس کی با کی طرف حسابه، مهم اینه که من چی دوس دارم! :D

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه غریبو تنها گیر آووردید دیگه.عیبی نداره..خدای ما هم بزرگه..شما ها بیاین به من بخندین خوش باشین..تعطیلات خوبی داشته باشید..

عزیزممم کی گفته شما بچه ای؟ خانوم به این گلی رو میشه بچه خطاب کرد؟
ما با زهرا داریم شوخی میکنیم... ای جاااانم:* ....کی گفته ما به تو میخندیم؟

زهرا رو مدتیه هممون کمتر میبینیم بعبارتی نمیبینیم... بخصوص از وقتی کارمند شده...
زهرا فرشید

Phyto

مدیر تالار

کی داره میخنده؟ مجلس عزاست امشب... همه دارن گریه میکنن

هی دللللللللللل ایییییی دللللللللللللل ایییییییی دلللللللللل ایییییییییییییییی دلللللللللللللللللللللللللللل

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی داره میخنده؟ مجلس عزاست امشب... همه دارن گریه میکنن

هی دللللللللللل ایییییی دللللللللللللل ایییییییی دلللللللللل ایییییییییییییییی دلللللللللللللللللللللللللللل
لوس نشو..به مریم و پژمان نمیتونم چیزی بگم..سر تو خالی میکنما...

بالا