زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز

love L ( living with happiness)

(زندگی با شادی)
O (only with him/her)
(فقط با او)
V ( value of manakind)
( ارزش بشرییت)
E ( energy of life)
( انرژی زندگی)

MehD1979

کاربر ممتاز
يکی می دونه دوسش داري، يکی نمی دونه دوسش

داری بيچاره اونی که فکر می کنه دوسش داری و
دوسش نداری.

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
کجاش چندشه به این خوشگلی!
من از تنها موجودی که چندشم میشه مار و مارمولک در حالی که با سوسک ها فوتبال بازی میکنم

MehD1979

کاربر ممتاز
You guide me
because you know
exactly where
I want to go.
You reach out
with a warm hand
to show me that
you understand.
You accept me for
who I am
and you know
where I've been;
for these and
many more reasons
,

I call you friend.

eliot -esf

کاربر ممتاز
[SUB][SUP]معشوقي از عاشقش پرسيد...من قشنگم؟ عاشق جواب داد ...نه . پرسيد ... دلش ميخواد با اون باشه؟ باز جواب داد ... نه . ....
اگه ترکد کنم گريه ميکني؟ .... نه . معشوق با چشمان پر از اشک مي خواست عاشق رو ترک کنه که اون دست معشوق رو گرفت و
گفت: تو قشنگ نيستی بلکه زيبايي ... من نميخوام با تو باشم من نياز دارم با تو باشم ... اگه بري گريه نمي کنم ... ميميرم[/SUP][/SUB]
یک جمله معروف هست که میگه !! درد :p

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
من از تنها موجودی که چندشم میشه مار و مارمولک در حالی که با سوسک ها فوتبال بازی میکنم

من با سوسکا یه قل دو قل بازی میکنم! تو چجوری باهاشون فوتبال بازی میکنی؟!!

MehD1979

کاربر ممتاز
جشن افطاری غذای گیاهی در اهواز///

جشن افطاری غذای گیاهی در اهواز///

جشن افطاری گیاهی که در محل کانون آینده نگری اهواز برگزار شد .یک مهمانی صمیمی افطاری با هدف معرفی غذاهای گیاهی که از طرف اهوازیها ی غیر گیاهخوار هم خیلی استقبال شد و همه کلی در مورد پخت غذای گیاهی خلاقیت بکار برده بودند.در واقع قرار بود که این جشن به صورت مسابقه آشپزی گیاهی برگزار بشه و هر شرکت کننده به غذای مورد علاقه اش رأی بده ولی اینقدر همه غذاها خوشمزه بود (انصافاً من این همه غذای خوشمزه گیاهی تا حالا نخورده بود) که به رسم یادبود به سه نفر از شرکت کنندگان جایزه داده شد.به نوبت دستور غذاهای مهمانی امشب رو توی وبلاگم می نویسم.فکر میکنم بیش از ۲۰نوع غذا بود و کلی دوست جدید گیاهخوار هم پیدا کردم که دست پخت خوبی هم دارند و برای شرکت در برنامه های بعدی هم اعلام آمادگی کردند.مامانم هم سنگ تمام گذاشت و غذاهای خوشمزه درست کرد .یکی از غذاهای پر طرفدارش فرنی با شیر سویا بود که همه به عنوان دسر خوردند و بقیه غذا هایی که مامانم درست کرد کبه گیاهی ، سوسیس بندری و کوکو سبزی و ماست خیار (بدون ماست-مخصوص خامخوارها )بود. خوراک سوسیس بندری که درست کرد یم در راستای فرهنگ سازی خیلی موفق عمل کرد.چون همه خانواده ها از سوسیس گیاهی و طعمش خوششون آمد و آدرس فروشگاه گویندا رو گرفتند که از سوسیس گیاهی خرید کنند.چند تا عکس از افطاری امشب براتون می ذارم.

قسمتی از میز افطاری رو اینجا در عکس زیر می بینید.

کنار هر غذایی که ما درست کرده بودیم دستور پختش رو هم نوشتیم تا اگر کسی دوست داشت همون جا یادداشت برداره.

این هم عکس یکی از غذاهای منتخب سالاد تبوله و هموس که یک نوع غذای گیاهی لبنانی است.

eliot -esf

کاربر ممتاز
جشن افطاری گیاهی که در محل کانون آینده نگری اهواز برگزار شد .یک مهمانی صمیمی افطاری با هدف معرفی غذاهای گیاهی که از طرف اهوازیها ی غیر گیاهخوار هم خیلی استقبال شد و همه کلی در مورد پخت غذای گیاهی خلاقیت بکار برده بودند.در واقع قرار بود که این جشن به صورت مسابقه آشپزی گیاهی برگزار بشه و هر شرکت کننده به غذای مورد علاقه اش رأی بده ولی اینقدر همه غذاها خوشمزه بود (انصافاً من این همه غذای خوشمزه گیاهی تا حالا نخورده بود) که به رسم یادبود به سه نفر از شرکت کنندگان جایزه داده شد.به نوبت دستور غذاهای مهمانی امشب رو توی وبلاگم می نویسم.فکر میکنم بیش از ۲۰نوع غذا بود و کلی دوست جدید گیاهخوار هم پیدا کردم که دست پخت خوبی هم دارند و برای شرکت در برنامه های بعدی هم اعلام آمادگی کردند.مامانم هم سنگ تمام گذاشت و غذاهای خوشمزه درست کرد .یکی از غذاهای پر طرفدارش فرنی با شیر سویا بود که همه به عنوان دسر خوردند و بقیه غذا هایی که مامانم درست کرد کبه گیاهی ، سوسیس بندری و کوکو سبزی و ماست خیار (بدون ماست-مخصوص خامخوارها )بود. خوراک سوسیس بندری که درست کرد یم در راستای فرهنگ سازی خیلی موفق عمل کرد.چون همه خانواده ها از سوسیس گیاهی و طعمش خوششون آمد و آدرس فروشگاه گویندا رو گرفتند که از سوسیس گیاهی خرید کنند.چند تا عکس از افطاری امشب براتون می ذارم.

قسمتی از میز افطاری رو اینجا در عکس زیر می بینید.

کنار هر غذایی که ما درست کرده بودیم دستور پختش رو هم نوشتیم تا اگر کسی دوست داشت همون جا یادداشت برداره.

این هم عکس یکی از غذاهای منتخب سالاد تبوله و هموس که یک نوع غذای گیاهی لبنانی است.

وایییییییییییی گشنم شد !!! دلم تبوله خواااست برم درست کنم فعلا بای ;)

eliot -esf

کاربر ممتاز

مامان میگه موادش نداریم :(من تبوله میخوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام :cry:

MehD1979

کاربر ممتاز
دقیقا!!! اما اگه گنجشک ها بگذارند اینها بزرگ بشن !!

سمپاشی نکنیا///
فقط داد بزن برن///
کود هم نده به درخت//

بعدشم مگه قحطیه اونجا انار کل و تلخو بخورن گنجیشکا...
باز سمت ما گنجیشکاش خوش خوراک ترن که//عجبااااااااااااااااااا

MehD1979

کاربر ممتاز

مامان میگه موادش نداریم :(من تبوله میخوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام :cry:

خودمم الان از گشنگی عصبانیم//
والا بخدااااااااا
منم میخوام//
شکمم به اعتراض افتااااااااااد...

eliot -esf

کاربر ممتاز
سمپاشی نکنیا///
فقط داد بزن برن///
کود هم نده به درخت//

بعدشم مگه قحطیه اونجا انار کل و تلخو بخورن گنجیشکا...
باز سمت ما گنجیشکاش خوش خوراک ترن که//عجبااااااااااااااااااا
بله در حال حاضر روش لنگ کفش به کار برده میشه برای پراکنده کردن گنجشک هاااا !!!
اتفاقا انارهامون خیلی هم خوشمزه هستن !!!

eliot -esf

کاربر ممتاز
خودمم الان از گشنگی عصبانیم//
والا بخدااااااااا
منم میخوام//
شکمم به اعتراض افتااااااااااد...
درد دارین این عکس هارا میگذارین !!! خودتون و ما راهم هوایی میکنین :confused:

بالا