زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
images.jpg
عید بر همه مبارررررررررررررررررررررررررک
سال جدید رو پیشاپیش تبریک میگم امیدوارم سال خوبی داشته باشید دوستان

shirin.agro

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام
سال نو رو پیشاپیش بهتون تبریک می گم دوستان گل ، مهربونو نازنینمممممممممممم

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم به نوبه خودم این عید باستانی را به شما دوستان تبریک میگم... امیدوارم سال 90 برای شنا و خانواده محترمتون سراسر بهروزی و کامبیابی باشه....

:gol::gol::gol:

tabasom4all

عضو جدید
منم به نوبه خودم این عید باستانی را به شما دوستان تبریک میگم... امیدوارم سال 90 برای شنا و خانواده محترمتون سراسر بهروزی و کامبیابی باشه....

:gol::gol::gol:

سلام بندهم به نوبه خودم سال جدید به بچه های باشگاه وخانواده ی محترمشان تبریک میگویم و سلای پر برکت و شادی ارزومندم

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیلام علیکم...خوبید همگی؟
چرا من اینقد کم میام؟؟؟؟:دی
- اخه خونه نبودم...

راستی بچه ها من امروز شاهی کاشتم البته دو روز تو اب گذاشته بودمش...به نظرتون تا شب عید جوونه میزنه؟ :دی
البته اگه نزد هم مشکلی نیس...اینقده خوشکل شده...کره ای کاشتم...وقتی سبز شد عکسشو میذارم حتما

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو گرداننده دلها و چشمانم، تو ای تدبیر هر روز و هر شامم، تو چرخاننده احوال این دنیا، بگردان حال ما را سوی آن حالی که میدانی، خداوندا، نمی دانم چه تقدیری مرا فرموده ای ! اما:برای مردمان خوب این وادی، عطا فرما:
1000 امید،
1300 آگاهی،

1389 بهروزی،
1390 لبخند زیبا را...

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تو گرداننده دلها و چشمانم، تو ای تدبیر هر روز و هر شامم، تو چرخاننده احوال این دنیا، بگردان حال ما را سوی آن حالی که میدانی، خداوندا، نمی دانم چه تقدیری مرا فرموده ای ! اما:برای مردمان خوب این وادی، عطا فرما:
1000 امید،
1300 آگاهی،

1389 بهروزی،
1390 لبخند زیبا را...

ها ها ها
اااه این خانم امضاش آشناست عکستون عوض شد

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شیرینی کیک آجیل خوراااااااااااااااکی می خواام

بالا